Dum, Jul 25, 2021 · 15:30
FC Sion
4 1
1 - 2
Final · HT 0-1
Servette
8 2
Cele mai vechiRecente
VEÎVVÎ
3.20
3.75
2.15
RecenteCele mai vechi
ÎÎEÎÎV

Notițe

Predicții gratuite (bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Peste 3.0
Total goluri
Sub 10.0
Total cornere
+0.25
FC Sion
FC Sion
EVÎEVEÎVVÎRecenteÎn creștere+0.3 pct/meci, ultimele 5 vs 25 anterioare
Peste 9.5 cornereSub4/10
Peste 2.5 goluriPeste8/10
Handicap asiaticAcoperăAcoperit 8/10
Servette
ÎÎVVÎÎÎVÎÎRecenteÎn scădere-0.9 pct/meci, ultimele 5 vs 22 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste6/10
Peste 2.5 goluriPeste8/10
Handicap asiaticRateazăAcoperit 3/10
FC Sion

4V-3E-3Î în ultimele 10 meciuri, cu 24 goluri marcate și 16 primite. Medie goluri: 2.4 pentru, 1.6 contra. Victorii 40%, AH câștigat 80%, gol Over 60%, corner Over 40%.

Rezultat final
Câștig 40%4 Egal 30%3 Pierdut 30%3
Total goluri 3.0
Peste 60%6 Anulat 20%2 Sub 20%2
Total cornere 10.0
Peste 40%4 Anulat 0%0 Sub 60%6
Handicap asiatic
Câștig 80%8 Anulat 0%0 Pierdut 20%2
Servette

2V-1E-7Î în ultimele 10 meciuri, cu 9 goluri marcate și 20 primite. Medie goluri: 0.9 pentru, 2.0 contra. Victorii 20%, AH câștigat 30%, gol Over 30%, corner Over 40%.

Rezultat final
Câștig 20%2 Egal 10%1 Pierdut 70%7
Total goluri 3.0
Peste 30%3 Anulat 40%4 Sub 30%3
Total cornere 10.0
Peste 40%4 Anulat 10%1 Sub 50%5
Handicap asiatic
Câștig 30%3 Anulat 0%0 Pierdut 70%7
Ultimele
FC Sion
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Servette
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Total cornere peste 7.5 - 13.5
FC Sion
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Servette
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Meciurile echipei oaspete
Total: 40, Med.: 2.73, Abatere std.: 1.55, Mediană: 3, Mod: 3, Peste: 34%

FC Sion Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Elvetia - Superliga 2021-04-22 2 Servette
1 - 1
3 - 5
FC Sion 4 V -1.0 Peste 10.0
Elvetia - Superliga 2021-03-14 3 FC Sion
0 - 2
1 - 2
Servette 2 Î +0.5, +1.0 Peste 10.0
Elvetia - Superliga 2020-12-17 4 Servette
0 - 1
1 - 1
FC Sion 3 1 E -0.5 Sub 10.5
Elvetia - Superliga 2020-11-25 2 FC Sion
1 - 0
2 - 0
Servette 2 V 0.0, +0.5 Sub 10.5
Elvetia - Superliga 2020-08-03 3 Servette
1 - 1
1 - 2
FC Sion 6 V 0.0 Push 11.0
Elvetia - Superliga 2020-06-24 3 FC Sion
1 - 1
1 - 1
Servette 2 E 10.5 Peste
7-11 (18) 7-5 (12) 7 (7-0) 1 (0-1)
Elvetia - Superliga 2019-10-26 4 FC Sion
1 - 1
1 - 1
Servette 2 E 0.0, +0.5 Sub 10.5 Sub
3-6 (9) 2-2 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Elvetia - Superliga 2019-07-27 1 Servette
0 - 0
0 - 0
FC Sion 3 E -0.5, -1.0 Sub 10.5 Peste
7-7 (14) 1-4 (5) 4 (1-3) 3 (3-0)
Europa - Amicale 2017-07-01 Servette
0 - 0
0 - 1
FC Sion V +0.5 Sub 9.0 Sub
6-0 (6) 3-0 (3) 1 (1-0) 2 (2-0)
Europa - Amicale 2014-06-25 Servette
0 - 2
0 - 3
FC Sion V Push
3-2 (5) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
FC Sion Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Elvetia - Play-off 2021-05-30 1 3 FC Sion
2 - 2
2 - 3
FC Thun 3 Î -0.5 Peste 10.0
Elvetia - Play-off 2021-05-27 3 FC Thun
0 - 2
1 - 4
FC Sion V 0.0, +0.5 Peste 10.0
Elvetia - Superliga 2021-05-21 2 FC Sion
3 - 0
4 - 0
Basel 2 V 0.0, -0.5 Peste 10.0
Elvetia - Superliga 2021-05-15 3 Lugano
2 - 1
3 - 1
FC Sion 4 Î 0.0, -0.5 Peste 9.5
Elvetia - Superliga 2021-05-12 2 FC Sion
0 - 0
1 - 1
Lucerne 2 E 0.0, +0.5 Sub 10.0
Elvetia - Superliga 2021-05-09 1 1 St Gallen
0 - 0
0 - 3
FC Sion 2 V -0.5, -1.0 Push 10.0 Sub
2-5 (7) 1-1 (2) 1 (1-0) 0 (0-0)
Elvetia - Superliga 2021-05-02 2 FC Sion
0 - 0
1 - 1
Lausanne Sports 2 E +0.5 Sub 10.0 Peste
6-8 (14) 2-4 (6) 4 (2-2) 2 (1-1)
Elvetia - Superliga 2021-04-25 Young Boys
1 - 1
2 - 1
FC Sion 2 Î -1.5 Sub 10.0 Sub
4-5 (9) 4-1 (5) 3 (2-1) 2 (0-2)
Elvetia - Superliga 2021-04-22 2 Servette
1 - 1
3 - 5
FC Sion 4 V -1.0 Peste 10.0 Sub
8-1 (9) 2-0 (2) 1 (1-0) 3 (3-0)
Elvetia - Superliga 2021-04-17 6 FC Sion
1 - 1
2 - 2
FC Zurich 2 E 0.0, +0.5 Peste 10.0 Sub
4-4 (8) 3-3 (6) 2 (1-1) 0 (0-0)
Elvetia - Superliga 2021-04-11 2 FC Vaduz
0 - 0
3 - 0
FC Sion 3 1 Î 0.0, -0.5 Peste 9.5 Sub
3-4 (7) 2-2 (4) 2 (1-1) 0 (0-0)
Elvetia - Superliga 2021-04-04 2 FC Sion
0 - 0
0 - 3
Young Boys 4 Î +1.5 Push 10.0 Sub
1-8 (9) 1-4 (5) 2 (1-1) 2 (0-2)
Elvetia - Superliga 2021-03-21 1 Lucerne
0 - 0
1 - 1
FC Sion 4 E -0.5, -1.0 Sub 10.5 Sub
5-2 (7) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Elvetia - Superliga 2021-03-14 3 FC Sion
0 - 2
1 - 2
Servette 2 Î +0.5, +1.0 Peste 10.0 Sub
5-4 (9) 4-4 (8) 4 (2-2) 0 (0-0)
Elvetia - Superliga 2021-03-07 3 Lausanne Sports
1 - 1
1 - 3
FC Sion 3 V -0.5, -1.0 Peste 10.5 Peste
11-3 (14) 4-0 (4) 1 (1-0) 4 (3-1)
Elvetia - Superliga 2021-03-04 2 FC Sion
0 - 3
0 - 3
Lugano 2 Î 0.0, +0.5 Peste 9.5 Sub
5-1 (6) 3-1 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Elvetia - Superliga 2021-02-28 4 FC Sion
0 - 0
0 - 2
FC Vaduz 1 Î 0.0, -0.5 Sub 9.5 Sub
3-5 (8) 3-3 (6) 1 (1-0) 0 (0-0)
Elvetia - Superliga 2021-02-21 4 FC Zurich
1 - 1
1 - 1
FC Sion 3 1 E -0.5 Sub 10.5 Sub
1-5 (6) 0-3 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Elvetia - Superliga 2021-02-13 1 FC Sion
1 - 0
1 - 1
St Gallen 2 E +0.5 Sub 10.5 Sub
2-6 (8) 0-3 (3) 1 (0-1) 1 (0-1)
Elvetia - Cupa 2021-02-10 3 Aarau
1 - 0
2 - 2
FC Sion 2 1 E 0.0 Peste 10.5 Sub
1-2 (3) 0-2 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Elvetia - Superliga 2021-02-07 4 Basel
2 - 0
2 - 2
FC Sion 5 1 E -1.0 Peste 10.5 Peste
10-3 (13) 4-1 (5) 0 (0-0) 3 (3-0)
Elvetia - Superliga 2021-02-03 2 FC Sion
1 - 1
3 - 2
St Gallen 1 V +0.5 Peste 11.0 Sub
5-5 (10) 1-1 (2) 0 (0-0) 2 (1-1)
Elvetia - Superliga 2021-01-31 Young Boys
2 - 1
2 - 1
FC Sion 3 Î -1.5 Push 10.5 Peste
10-2 (12) 6-0 (6) 1 (1-0) 4 (3-1)
Elvetia - Superliga 2021-01-28 3 FC Sion
0 - 2
2 - 3
Basel Î 0.0, +0.5 Peste 9.5 Peste
5-8 (13) 4-3 (7) 0 (0-0) 3 (1-2)
Elvetia - Superliga 2021-01-23 1 Lausanne Sports
0 - 1
0 - 1
FC Sion 3 V -0.5, -1.0 Sub 10.0 Push
5-5 (10) 1-3 (4) 0 (0-0) 3 (2-1)
Elvetia - Superliga 2021-01-17 3 FC Sion
0 - 0
1 - 1
Lugano 3 E 0.0, +0.5 Sub 10.0 Sub
1-4 (5) 0-1 (1) 0 (0-0) 1 (0-1)
Elvetia - Superliga 2020-12-23 1 FC Zurich
1 - 0
0 - 0
FC Sion 4 E -0.5 Sub 11.0 Sub
7-2 (9) 1-1 (2) 0 (0-0) 2 (2-0)
Elvetia - Superliga 2020-12-20 3 FC Sion
0 - 0
2 - 1
FC Vaduz 3 V 0.0, -0.5 Peste 10.0 Sub
6-1 (7) 4-0 (4) 1 (1-0) 1 (0-1)
Elvetia - Superliga 2020-12-17 4 Servette
0 - 1
1 - 1
FC Sion 3 1 E -0.5 Sub 10.5 Sub
3-5 (8) 1-2 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Elvetia - Superliga 2020-12-12 1 FC Sion
0 - 0
1 - 2
Lucerne 2 Î +0.5 Peste 10.0 Peste
6-8 (14) 2-5 (7) 3 (0-3) 4 (2-2)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Servette Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
UEFA Europa Conference League - Calificari 2021-07-22 2 Molde
2 - 0
3 - 0
Servette 1 Î -1.0 Push 10.0
Europa - Amicale 2021-07-15 1 Marseille
0 - 0
3 - 1
Servette 1 Î -1.0 Peste 8.5
Europa - Amicale 2021-07-10 Servette
1 - 0
1 - 1
Dinamo Kiev E 0.0, +0.5 Sub
Europa - Amicale 2021-07-07 1 Yverdon Sport FC
0 - 0
1 - 0
Servette 3 Î +1.0,+1.5 Sub
Elvetia - Superliga 2021-05-21 2 Servette
0 - 2
1 - 2
St Gallen 1 Î -1.5 Sub 10.5
Elvetia - Superliga 2021-05-15 2 FC Vaduz
1 - 1
1 - 3
Servette 2 V 0.0, +0.5 Peste 9.5 Sub
1-6 (7) 0-3 (3) 1 (0-1) 1 (0-1)
Elvetia - Superliga 2021-05-12 2 2 Servette
1 - 3
1 - 4
Lausanne Sports 2 Î -0.5 Peste 10.0 Sub
5-2 (7) 3-2 (5) 1 (1-0) 1 (1-0)
Elvetia - Superliga 2021-05-09 2 Lucerne
0 - 0
3 - 0
Servette 1 Î 0.0, -0.5 Push 9.5 Peste
5-5 (10) 4-5 (9) 4 (2-2) 0 (0-0)
Elvetia - Cupa 2021-05-05 4 Servette
0 - 0
0 - 1
St Gallen 2 Î 0.0, -0.5 Sub 10.0 Peste
8-3 (11) 5-0 (5) 3 (3-0) 1 (0-1)
Elvetia - Superliga 2021-05-02 2 Servette
0 - 0
2 - 1
Young Boys 1 V 0.0, +0.5 Sub 10.0 Peste
4-8 (12) 1-5 (6) 1 (0-1) 1 (0-1)
Elvetia - Superliga 2021-04-25 1 3 Lugano
0 - 1
0 - 1
Servette 4 V 0.0 Sub 9.5 Sub
4-4 (8) 1-2 (3) 2 (1-1) 2 (1-1)
Elvetia - Superliga 2021-04-22 2 Servette
1 - 1
3 - 5
FC Sion 4 Î -1.0 Peste 10.0 Sub
8-1 (9) 2-0 (2) 1 (1-0) 3 (3-0)
Elvetia - Superliga 2021-04-18 1 Basel
3 - 0
5 - 0
Servette 1 1 Î 0.0, -0.5 Peste 10.0 Push
8-2 (10) 2-0 (2) 1 (1-0) 2 (1-1)
Elvetia - Superliga 2021-04-11 2 FC Zurich
0 - 0
1 - 2
Servette 4 V +0.5 Peste 10.5 Peste
5-7 (12) 2-3 (5) 2 (2-0) 5 (1-4)
Elvetia - Superliga 2021-04-04 Servette
0 - 0
1 - 1
Lugano 1 E -0.5 Sub 9.5 Peste
9-1 (10) 4-1 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
Elvetia - Superliga 2021-03-21 3 Servette
0 - 1
1 - 2
FC Vaduz 4 Î -0.5, -1.0 Peste 10.0 Peste
10-2 (12) 5-0 (5) 4 (4-0) 3 (3-0)
Elvetia - Superliga 2021-03-14 3 FC Sion
0 - 2
1 - 2
Servette 2 V +0.5, +1.0 Peste 10.0 Sub
5-4 (9) 4-4 (8) 4 (2-2) 0 (0-0)
Elvetia - Superliga 2021-03-06 1 Servette
0 - 0
2 - 1
Basel 1 V 0.0, -0.5 Push 10.0 Peste
7-6 (13) 4-3 (7) 3 (1-2) 2 (1-1)
Elvetia - Superliga 2021-03-03 3 St Gallen
0 - 1
0 - 1
Servette 3 V 0.0 Sub 10.5 Sub
3-1 (4) 1-1 (2) 1 (0-1) 1 (1-0)
Elvetia - Superliga 2021-02-27 2 Servette
1 - 1
3 - 1
FC Zurich 3 V -0.5 Peste 9.5 Peste
6-4 (10) 2-0 (2) 0 (0-0) 4 (1-3)
Elvetia - Superliga 2021-02-21 1 2 Young Boys
2 - 0
2 - 0
Servette 1 Î -1.0 Sub 10.5 Peste
10-7 (17) 6-4 (10) 3 (2-1) 4 (3-1)
Elvetia - Superliga 2021-02-17 4 Lugano
1 - 0
1 - 1
Servette 2 E 0.0 Sub 10.0 Sub
1-6 (7) 1-3 (4) 0 (0-0) 2 (0-2)
Elvetia - Superliga 2021-02-13 2 Lausanne Sports
2 - 0
3 - 1
Servette 1 Î 0.0 Peste 10.5 Sub
2-7 (9) 1-3 (4) 1 (1-0) 1 (0-1)
Elvetia - Superliga 2021-02-10 1 Servette
1 - 1
2 - 2
St Gallen E 0.0, -0.5 Peste 10.0 Peste
7-7 (14) 2-1 (3) 1 (1-0) 6 (3-3)
Elvetia - Superliga 2021-02-07 4 Servette
2 - 1
4 - 2
Lucerne 3 V 0.0, +0.5 Peste 10.5 Peste
5-7 (12) 3-2 (5) 2 (1-1) 3 (0-3)
Elvetia - Superliga 2021-02-04 2 Lucerne
1 - 0
3 - 0
Servette 4 1 Î 0.0, -0.5 Peste 10.5 Sub
3-3 (6) 0-3 (3) 0 (0-0) 2 (2-0)
Elvetia - Superliga 2021-01-31 1 Servette
0 - 1
1 - 1
Lausanne Sports 5 1 E 0.0 Sub 10.0 Peste
9-2 (11) 5-1 (6) 5 (4-1) 2 (1-1)
Elvetia - Superliga 2020-12-23 2 Servette
0 - 0
1 - 1
FC Vaduz 3 E -0.5, -1.0 Sub 10.0 Sub
2-2 (4) 2-0 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Elvetia - Superliga 2020-12-20 2 FC Zurich
0 - 0
0 - 1
Servette 4 V -0.5 Sub 9.5 Sub
2-6 (8) 1-3 (4) 2 (0-2) 2 (1-1)
Elvetia - Superliga 2020-12-17 4 Servette
0 - 1
1 - 1
FC Sion 3 1 E -0.5 Sub 10.5 Sub
3-5 (8) 1-2 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Publică ponturi
1x2
Final 3.2 3.75 2.15
Pauză 3.25 2.5 2.75
Handicap asiatic
Final (+0.25) [email protected] Oaspeț[email protected]
Pauză (0.0) [email protected] Oaspeț[email protected]
Total cornere
Final (10.0) [email protected] [email protected]
Pauză (4.5) [email protected] Sub@2
Total goluri
Final (3.0) [email protected] [email protected]
Pauză (1.25) [email protected] [email protected]


Ora Tip Selecție Miză Rezultat
Evenimente live

Stare: Final , Scor: 1 - 2 , Corner: 4 - 8

Corner: 10.0 , Handicap: 0.0, +0.5 , Goluri: 3.0

7
Șuturi pe poartă
5
8
Șuturi pe lângă poartă
9
97
Atac
85
64
Atac periculos
76
50
Posesie %
50

Scor: 0 - 1 , Corner: 2 - 3 Pauză

Corner: 4.5 , Handicap: 0.0 , Goluri: 1.0, 1.5

2
Șuturi pe poartă
2
2
Șuturi pe lângă poartă
5
48
Atac
36
30
Atac periculos
34
47
Posesie %
53
  • 7' - 1st Corner - FC Sion
  • 14' - 2nd Corner - FC Sion
  • 17' - 3rd Corner - Servette
  • 18' - 4th Corner - Servette
  • 22' - 5th Corner - Servette
  • Race to 3 Corners - Servette
  • 26' - 1st Yellow Card - FC Sion
  • 31' - 1st Goal - Servette
  • 44' - 2nd Yellow Card - Servette
  • 0-1 score at the end of First Half
  • 53' - 2nd Goal - Servette
  • 65' - 6th Corner - Servette
  • Race to 5 Corners - Servette
  • 66' - 7th Corner - Servette
  • 75' - 8th Corner - FC Sion
  • 78' - 3rd Yellow Card - Servette
  • 89' - 9th Corner - Servette
  • Race to 7 Corners - Servette
  • 90+3' - 10th Corner - Servette
  • 90+3' - 11th Corner - Servette
  • 90+5' - 12th Corner - FC Sion
  • 90+5' - 3rd Goal - FC Sion
  • 1-2 score at the end of Second Half

Rămâi la curent cu TotalCorner

Alătură-te canalului nostru gratuit de ponturi Telegram. Poți configura și alerte personalizate pentru meciuri.

Ponturi gratuite pe Telegram Alerte personalizate