Mie, Aug 16, 2023 · 18:00
Cele mai vechiRecente
VEVVÎÎ
1.45
4.75
4.50
RecenteCele mai vechi
ÎVVVVV
Predicții gratuite
(bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 3.0
Total goluri
Sub 9.5
Total cornere
-1.0
FC Lok Leipzig
FC Lok Leipzig vs Eilenburg Profilul echipelor
FC Lok Leipzig
VVVEÎVVVÎÎRecenteStabil+0.1 pct/meci, ultimele 5 vs 20 anterioare
Peste 9.5 cornereSub4/10
Peste 2.5 goluriPeste7/10
Handicap asiaticEgal5/9
Echipă de repriza a douaEchipă de reveniriPeste 2.5 cartonașe în 9 din ultimele 10Gol în prima repriză în 8 din ultimele 10
Eilenburg
VVVVVVVVRecente
Peste 9.5 cornerePeste5/8
Peste 2.5 goluriPeste5/8
Handicap asiaticAcoperă8/10
Ultimele
| FC Lok Leipzig | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Eilenburg | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| FC Lok Leipzig | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Eilenburg | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Distribuția golurilorLinie 3.0
Distribuția cornerelorLinie 9.5
Distribuția cartonașelor
Meciurile echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete
Total: 34,
Med.: 3.38,
Abatere std.: 1.85, Mediană: 3,
Mod: 2,
Peste: 53%
Meciurile echipei gazdă pe teren propriu
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete în deplasare
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei oaspete
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
FC Lok Leipzig vs Eilenburg Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
FC Lok Leipzig vs Eilenburg Confruntări directe
FC Lok Leipzig vs Eilenburg Vezi H2H complet →| FC Lok Leipzig Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2021-09-19 | 6 Eilenburg |
0 - 0
1 - 1
|
FC Lok Leipzig 1 | E | +1.5, +2.0 | Sub |
|
||||||
| Germania - Landespokal | 2020-08-08 | 4 Eilenburg |
0 - 0
1 - 0
|
FC Lok Leipzig 3 | Î | +1.5 | Sub |
|
||||||
| Europa - Amicale | 2019-02-02 | Eilenburg |
0 - 0
1 - 2
|
FC Lok Leipzig 1 | V |
|
||||||||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| FC Lok Leipzig Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Germania - Cupa DFB | 2023-08-13 | 3 FC Lok Leipzig |
0 - 1
0 - 7
|
Eintracht Frankfurt 2 | Î | +2.5, +3.0 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2023-08-06 | 5 ZFC Meuselwitz |
0 - 2
3 - 2
|
FC Lok Leipzig 4 | Î | 0.0, +0.5 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2023-07-28 | 2 FC Lok Leipzig |
0 - 1
2 - 1
|
VSG Altglienicke 4 | V | 0.0 | Push | 10.5 |
|
|||||
| Europa - Amicale | 2023-07-21 | 3 FC Lok Leipzig |
1 - 0
1 - 0
|
MSV Duisburg 1 | V |
|
||||||||
| Europa - Amicale | 2023-07-09 | FC Lok Leipzig |
0 - 0
0 - 0
|
Hallescher FC | E | +0.5, +1.0 | Sub |
|
||||||
| Europa - Amicale | 2023-07-07 | FC Lok Leipzig |
1 - 0
1 - 0
|
Erzgebirge Aue | V | +1.0 | Sub | 9.0 | Peste |
|
7-5 (12) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Europa - Amicale | 2023-07-04 | FC Lok Leipzig |
0 - 2
1 - 3
|
SpVgg Bayreuth | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 8.5 | Sub |
|
6-0 (6) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Europa - Amicale | 2023-06-30 | Grimma |
1 - 1
1 - 2
|
FC Lok Leipzig | V | +3.0 | Sub | 9.0 | Sub |
|
0-7 (7) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Germania - Landespokal | 2023-06-03 | 1 FC Lok Leipzig |
1 - 0
3 - 0
|
Chemnitzer 6 | V | 0.0, -0.5 | Peste |
|
2-3 (5) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2023-05-28 | 2 Babelsberg 03 |
0 - 1
0 - 3
|
FC Lok Leipzig | V | 0.0, -0.5 | Sub | 9.0 | Peste |
|
5-7 (12) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2023-05-21 | 2 FC Lok Leipzig |
1 - 2
2 - 4
|
Carl Zeiss Jena 2 | Î | 0.0 | Peste | 10.5 | Sub |
|
4-3 (7) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2023-05-12 | 5 Chemnitzer |
1 - 1
1 - 1
|
FC Lok Leipzig 4 | E | -0.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
2-4 (6) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Germania - Landespokal | 2023-05-09 | 2 FC Lok Leipzig |
0 - 0
1 - 0
|
Zwickau 3 | V | 0.0 | Sub |
|
5-6 (11) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2023-05-05 | 1 FC Lok Leipzig |
0 - 0
1 - 0
|
Berliner AK 07 2 | V | -0.5, -1.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
11-1 (12) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2023-04-28 | 3 ZFC Meuselwitz |
1 - 0
1 - 3
|
FC Lok Leipzig 2 | V | 0.0, +0.5 | Peste |
|
5-2 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2023-04-21 | 3 FC Lok Leipzig |
1 - 0
4 - 1
|
Lichtenberg 47 2 | V | -1.0 | Peste | 9.5 | Peste |
|
7-5 (12) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2023-04-16 | 5 FSV 63 Luckenwalde |
0 - 0
2 - 1
|
FC Lok Leipzig 3 | Î | 0.0 | Peste |
|
4-2 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2023-04-11 | 2 Tennis Borussia Berlin |
0 - 2
0 - 2
|
FC Lok Leipzig | V | +1.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
7-5 (12) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2023-04-06 | 2 FC Lok Leipzig |
1 - 0
2 - 0
|
VSG Altglienicke 2 | V | +0.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 5 (2-3) |
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2023-04-02 | 1 BSG Chemie Leipzig |
0 - 0
0 - 0
|
FC Lok Leipzig 5 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 9.0 | Sub |
|
6-2 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2023-03-19 | 4 FC Lok Leipzig |
0 - 0
0 - 2
|
Cottbus 5 | Î | +0.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
1-7 (8) | 1-6 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2023-03-11 | 4 Rot-Weiss Erfurt |
0 - 0
1 - 0
|
FC Lok Leipzig 4 1 | Î | 0.0, -0.5 | Sub |
|
4-5 (9) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2023-03-05 | 4 FC Lok Leipzig |
0 - 0
1 - 0
|
Halberstadt 1 | V | -1.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
6-7 (13) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2023-02-26 | 1 BFC Dynamo |
1 - 0
1 - 1
|
FC Lok Leipzig 1 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
3-12 (15) | 0-8 (8) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2023-02-17 | 3 FC Lok Leipzig |
0 - 1
3 - 1
|
Greifswalder FC 2 | V | -0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
8-6 (14) | 3-4 (7) | 4 (1-3) | 2 (1-1) |
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2023-02-14 | 2 FC Lok Leipzig |
2 - 0
4 - 3
|
Babelsberg 03 3 | V | -0.5 | Peste | 9.0 | Sub |
|
1-6 (7) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2023-02-03 | 1 1 FC Lok Leipzig |
0 - 0
1 - 2
|
FC Viktoria 1889 Berlin 3 | Î | -0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
4-7 (11) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2023-01-31 | 2 FC Lok Leipzig |
0 - 1
2 - 2
|
Chemnitzer 2 | E | 0.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
4-3 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2023-01-27 | 2 Hertha Berlin II |
0 - 0
1 - 2
|
FC Lok Leipzig 1 | V | 0.0, +0.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
2-2 (4) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2022-12-10 | 2 Carl Zeiss Jena |
2 - 0
2 - 0
|
FC Lok Leipzig 5 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Eilenburg Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Europa - Amicale | 2023-07-07 | 1 ZFC Meuselwitz |
1 - 0
2 - 0
|
Eilenburg 1 | Î | 0.0, -0.5 | Sub |
|
||||||
| Germania - Oberliga NOFV Sud | 2023-06-10 | 2 Eilenburg |
3 - 1
3 - 1
|
VfL Halle 96 2 | V | -1.5, -2.0 | Peste |
|
||||||
| Germania - Oberliga NOFV Sud | 2023-05-17 | Eilenburg |
0 - 0
4 - 0
|
SC Freital | V | -1.5 | Peste |
|
||||||
| Germania - Oberliga NOFV Sud | 2023-04-21 | 1 Eilenburg |
1 - 0
3 - 1
|
SV Blau-Weiss Zorbau 3 | V | -1.5, -2.0 | Peste |
|
||||||
| Germania - Oberliga NOFV Sud | 2023-04-01 | 2 Eilenburg |
2 - 0
3 - 0
|
SV 1890 Westerhausen 4 | V | -2.0, -2.5 | Sub |
|
||||||
| Germania - Oberliga NOFV Sud | 2023-03-25 | 4 Eilenburg |
0 - 0
2 - 0
|
Bischofswerdaer FV 1 | V | -1.0, -1.5 | Sub |
|
3-6 (9) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Germania - Oberliga NOFV Sud | 2023-03-04 | 2 Eilenburg |
0 - 0
2 - 0
|
Grimma 5 | V | -1.0, -1.5 | Sub |
|
6-3 (9) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 1 (0-1) | ||
| Europa - Amicale | 2023-01-14 | 3 ZFC Meuselwitz |
0 - 1
2 - 2
|
Eilenburg 1 | E | -1.0,-1.5 | Peste |
|
7-4 (11) | 4-3 (7) | 3 (2-1) | 1 (1-0) | ||
| Germania - Oberliga NOFV Sud | 2022-08-13 | 4 Einheit Rudolstadt |
2 - 1
3 - 5
|
Eilenburg | V | +1.0, +1.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
4-8 (12) | 2-6 (8) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Germania - Oberliga NOFV Sud | 2022-08-05 | 1 Eilenburg |
1 - 0
1 - 0
|
Wacker Nordhausen 1 | V | -1.5, -2.0 | Sub |
|
8-3 (11) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 1 (1-0) | ||
| Europa - Amicale | 2022-07-30 | 1 Eilenburg |
0 - 2
2 - 2
|
ZFC Meuselwitz 2 | E | +0.5, +1.0 | Peste | 9.0 | Peste |
|
5-9 (14) | 4-7 (11) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2022-05-08 | 1 4 Lichtenberg 47 |
1 - 0
3 - 2
|
Eilenburg 3 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
4-7 (11) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2022-04-29 | 1 Eilenburg |
1 - 0
1 - 0
|
Babelsberg 03 1 | V | 0.0 | Sub |
|
4-5 (9) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2022-04-24 | 1 3 SV Tasmania Berlin |
0 - 1
1 - 2
|
Eilenburg 1 | V | +0.5 | Push |
|
1-2 (3) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2022-04-14 | 7 Eilenburg |
0 - 1
0 - 2
|
ZFC Meuselwitz 2 | Î | 0.0, +0.5 | Sub | 9.0 | Sub |
|
5-3 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2022-04-06 | 1 Eilenburg |
1 - 1
1 - 2
|
Chemnitzer | Î | +0.5, +1.0 | Peste |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2022-04-03 | 1 Eilenburg |
0 - 1
1 - 1
|
Cottbus 2 | E | +1.0, +1.5 | Sub | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 4 (2-2) |
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2022-03-23 | 2 TeBe Berlin |
2 - 0
5 - 0
|
Eilenburg 1 | Î | -1.0,-1.5 | Peste | 9.0 | Sub |
|
3-1 (4) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2022-03-06 | 1 Berliner AK 07 |
1 - 0
1 - 0
|
Eilenburg 1 | Î | -1.5, -2.0 | Sub | 9.5 | Sub |
|
6-1 (7) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2022-02-26 | 4 Eilenburg |
1 - 1
3 - 2
|
Union Furstenwalde 1 | V | -1 | Peste |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2022-02-04 | 3 Carl Zeiss Jena |
3 - 0
3 - 1
|
Eilenburg 2 | Î | -2.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2022-01-29 | Eilenburg |
2 - 0
4 - 0
|
Optik Rathenow 2 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 9.0 | Push |
|
3-6 (9) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Europa - Amicale | 2022-01-19 | SG Union Sandersdorf |
1 - 0
1 - 4
|
Eilenburg | V | 0.0, +0.5 | Peste |
|
5-6 (11) | 1-6 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2021-12-19 | 1 BFC Dynamo |
2 - 0
6 - 0
|
Eilenburg 3 | Î | -2.0, -2.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
8-5 (13) | 6-1 (7) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2021-12-04 | 1 BSG Chemie Leipzig |
1 - 0
2 - 1
|
Eilenburg 2 | Î | -1.0 | Peste |
|
7-1 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2021-11-24 | 3 Babelsberg 03 |
1 - 0
1 - 0
|
Eilenburg | Î | -1.0, -1.5 | Sub |
|
5-2 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2021-11-20 | 3 Eilenburg |
1 - 1
4 - 4
|
Lichtenberg 47 2 | E | 0.0 | Peste |
|
7-1 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| Germania - Landespokal | 2021-10-08 | 1 SSV Markranstadt |
0 - 2
2 - 2
|
Eilenburg 2 | E | +1.0 | Peste |
|
8-3 (11) | 3-2 (5) | 3 (3-0) | 1 (0-1) | ||
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2021-10-03 | Chemnitzer |
0 - 0
2 - 0
|
Eilenburg 4 | Î | -2.0 | Sub | 9.0 | Peste |
|
14-1 (15) | 8-0 (8) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2021-09-19 | 6 Eilenburg |
0 - 0
1 - 1
|
FC Lok Leipzig 1 | E | +1.5, +2.0 | Sub |
|
2-6 (8) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 3 (1-2) | ||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 1.45 | 4.75 | 4.5 |
| Pauză | 1.952 | 2.4 | 5.5 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (-1.0) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Pauză (-0.5) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total cornere | ||
|---|---|---|
| Final (9.5) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (3.0) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (1.25) | [email protected] | [email protected] |
Evenimente live
Stare: Final , Scor: 2 - 1 , Corner: 6 - 1
Corner: 9.5 , Handicap: -1.0 , Goluri: 3.0
Scor: 2 - 0 , Corner: 4 - 0 Pauză
Corner: 4.5 , Handicap: -0.5 , Goluri: 1.0, 1.5
-
3' - 1st Corner - FC Lok Leipzig -
4' - 1st Goal - FC Lok Leipzig -
15' - 2nd Corner - FC Lok Leipzig -
18' - 3rd Corner - FC Lok Leipzig - Race to 3 Corners - FC Lok Leipzig
-
20' - 2nd Goal - FC Lok Leipzig - 23' ~ 1st Yellow Card ~ ~(Eilenburg)
- 38' ~ 2nd Yellow Card ~ ~(Eilenburg)
-
41' - 4th Corner - FC Lok Leipzig -
2-0 score at the end of First Half -
52' - 3rd Goal - Eilenburg -
57' - 5th Corner - FC Lok Leipzig - Race to 5 Corners - FC Lok Leipzig
- 64' ~ 3rd Yellow Card ~ ~(Eilenburg)
-
72' - 6th Corner - Eilenburg - 75' ~ 4th Yellow Card ~ ~(FC Lok Leipzig)
-
90' - 7th Corner - FC Lok Leipzig - 90+1' ~ 1st Red Card ~ ~(Eilenburg)
- 90+3' ~ 5th Yellow Card ~ ~(FC Lok Leipzig)
-
2-1 score at the end of Second Half
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

