Sâm, Feb 22, 2025 · 13:30
FC Ilves
7 2
4 - 0
Final · HT 0-0
Cele mai vechiRecente
EVEVVV
1.29
5.00
7.50
RecenteCele mai vechi
ÎEÎÎVÎ

Notițe

Predicții gratuite (bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 3.25
Total goluri
Sub 9.5
Total cornere
-1.75
FC Ilves
FC Ilves
VEVVVVVEVVRecenteÎn formă maximă+0.9 pct/meci, ultimele 5 vs 23 anterioare
Peste 9.5 cornereSub3/10
Peste 2.5 goluriSub4/10
Handicap asiaticEgalAcoperit 5/10
Echipă de repriza a douaDeschide scorul · câștigă 5 din 5 meciuri în care marchează primaA câștigat 8 din ultimele 10Peste 2.5 cartonașe în 8 din ultimele 10
FF Jaro
VVÎVVÎÎÎEÎRecenteÎn scădere-1.8 pct/meci, ultimele 5 vs 23 anterioare
Peste 9.5 cornereSub3/10
Peste 2.5 goluriSub4/10
Handicap asiaticRateazăAcoperit 2/10
FC Ilves

8V-2E-0Î în ultimele 10 meciuri, cu 19 goluri marcate și 9 primite. Medie goluri: 1.9 pentru, 0.9 contra. Victorii 80%, AH câștigat 50%, gol Over 30%, corner Over 30%.

Rezultat final
Câștig 80%8 Egal 20%2 Pierdut 0%0
Total goluri 3.0, 3.5
Peste 30%3 Anulat 0%0 Sub 70%7
Total cornere 9.5
Peste 30%3 Anulat 0%0 Sub 70%7
Handicap asiatic
Câștig 50%5 Anulat 30%3 Pierdut 20%2
FF Jaro

3V-1E-6Î în ultimele 10 meciuri, cu 9 goluri marcate și 16 primite. Medie goluri: 0.9 pentru, 1.6 contra. Victorii 30%, AH câștigat 20%, gol Over 30%, corner Over 30%.

Rezultat final
Câștig 30%3 Egal 10%1 Pierdut 60%6
Total goluri 3.0, 3.5
Peste 30%3 Anulat 0%0 Sub 70%7
Total cornere 9.5
Peste 30%3 Anulat 0%0 Sub 70%7
Handicap asiatic
Câștig 20%2 Anulat 10%1 Pierdut 70%7
Ultimele
FC Ilves
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
FF Jaro
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Total cornere peste 7.5 - 13.5
FC Ilves
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
FF Jaro
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Meciurile echipei oaspete
Total: 40, Med.: 2.88, Abatere std.: 1.68, Mediană: 3, Mod: 3, Peste: 33%

FC Ilves Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Finlanda - Veikkausliiga 2015-08-16 2 FC Ilves
1 - 0
1 - 0
FF Jaro 3 V 0.0, -0.5 Sub 9.0
Finlanda - Veikkausliiga 2015-06-16 1 FF Jaro
2 - 0
3 - 0
FC Ilves 1 Î 0.0, -0.5 Peste 9.0
Finlanda - Veikkausliiga 2015-04-29 2 FF Jaro
1 - 0
3 - 1
FC Ilves 2 Î 0.0, -0.5 Peste 9.0
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
FC Ilves Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Finlanda - Liigacup 2025-02-15 3 FC Ilves
0 - 0
1 - 0
VPS Vaasa 4 V -1.0 Sub 9.5
Europa - Amicale 2025-02-08 1 Djurgarden
0 - 0
0 - 2
FC Ilves 3 V -1 Sub
Finlanda - Liigacup 2025-02-01 1 AC Oulu
0 - 2
1 - 2
FC Ilves 3 V +1.0 Push
Finlanda - Liigacup 2025-01-25 1 FC Ilves
0 - 1
1 - 1
SJK 3 E -1.0 Sub 9.5
Finlanda - Liigacup 2025-01-18 1 KuPS Kuopio
0 - 1
3 - 4
FC Ilves V 0.0 Peste
Europa - Amicale 2024-12-20 1 FC Ilves
1 - 1
2 - 2
KuPS Kuopio 1 E 0.0, -0.5 Peste 9.0 Peste
7-5 (12) 3-2 (5) 1 (0-1) 3 (3-0)
Finlanda - Veikkausliiga 2024-10-04 1 VPS Vaasa
0 - 0
0 - 2
FC Ilves V +0.5, +1.0 Sub 10.0 Sub
7-2 (9) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Finlanda - Veikkausliiga 2024-09-28 5 HJK Helsinki
0 - 0
0 - 1
FC Ilves 1 V 0.0 Sub 10.5 Sub
2-5 (7) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Finlanda - Veikkausliiga 2024-09-24 1 FC Ilves
0 - 0
1 - 0
KuPS Kuopio 2 V 0.0, -0.5 Sub 10.0 Sub
2-3 (5) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Finlanda - Veikkausliiga 2024-09-14 FC Ilves
0 - 1
3 - 2
FC Haka 4 1 V -1.0 Peste 10.0 Sub
5-2 (7) 2-1 (3) 3 (2-1) 2 (2-0)
Finlanda - Veikkausliiga 2024-09-01 3 IF Gnistan
0 - 0
1 - 1
FC Ilves 4 E 0.0, +0.5 Sub 10.0 Peste
7-7 (14) 1-1 (2) 1 (0-1) 3 (3-0)
Finlanda - Veikkausliiga 2024-08-24 2 FC Ilves
4 - 0
5 - 0
EIF 2 V -2.0 Peste 10.0 Sub
6-3 (9) 5-2 (7) 0 (0-0) 2 (1-1)
Finlanda - Veikkausliiga 2024-08-18 2 KuPS Kuopio
0 - 0
1 - 0
FC Ilves 3 Î -0.5 Sub 10.0 Sub
5-2 (7) 3-1 (4) 2 (1-1) 2 (1-1)
UEFA Conference League - Calificari 2024-08-15 Djurgarden
2 - 0
3 - 1
FC Ilves Î -1.0 Peste 9.5 Peste
10-5 (15) 6-0 (6) 4 (4-0) 2 (1-0)
Finlanda - Veikkausliiga 2024-08-11 2 FC Ilves
1 - 0
2 - 0
IFK Mariehamn 3 V -1.0 Sub 10.0 Sub
6-3 (9) 3-2 (5) 2 (0-2) 0 (0-0)
UEFA Conference League - Calificari 2024-08-08 2 FC Ilves
0 - 0
1 - 1
Djurgarden 1 E +0.5 Sub
1-1 (2) 0-1 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Finlanda - Veikkausliiga 2024-08-04 1 2 AC Oulu
0 - 0
0 - 1
FC Ilves 2 V +0.5 Sub 10.0 Sub
1-4 (5) 1-3 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
UEFA Conference League - Calificari 2024-07-31 1 FK Austria Viena
2 - 1
3 - 2
FC Ilves Î -1.5 Peste 11.5 Sub
3-5 (8) 2-2 (4) 2 (0-2) 3 (0-3)
UEFA Conference League - Calificari 2024-07-25 2 FC Ilves
0 - 0
2 - 1
FK Austria Viena 4 V +0.5 Push
1-11 (12) 1-5 (6) 0 (0-0) 2 (0-2)
Finlanda - Veikkausliiga 2024-07-21 1 2 FC Ilves
1 - 2
3 - 2
VPS Vaasa 3 V -1.0 Peste 10.5 Sub
2-7 (9) 0-4 (4) 2 (0-2) 2 (1-1)
Finlanda - Veikkausliiga 2024-07-15 4 FC Haka
1 - 2
4 - 3
FC Ilves Î +0.5, +1.0 Peste 10.5 Sub
6-3 (9) 1-2 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Finlanda - Veikkausliiga 2024-07-06 3 FC Ilves
2 - 0
3 - 0
HJK Helsinki 2 V 0.0, -0.5 Peste 10.0 Peste
7-8 (15) 3-4 (7) 4 (2-2) 5 (3-2)
Finlanda - Veikkausliiga 2024-06-29 4 Lahti
1 - 2
2 - 2
FC Ilves 2 E +1.0 Peste 10.5 Sub
4-6 (10) 2-4 (6) 1 (0-1) 2 (1-1)
Finlanda - Veikkausliiga 2024-06-19 1 FC Ilves
1 - 1
2 - 2
SJK 1 E -0.5, -1.0 Peste 10.5 Sub
3-6 (9) 1-2 (3) 0 (0-0) 2 (0-2)
Finlanda - Cupa 2024-06-15 5 FC Ilves
2 - 2
2 - 4
SJK 2 Î -0.5 Peste 10.0 Peste
10-4 (14) 3-4 (7) 1 (1-0) 1 (1-0)
Finlanda - Veikkausliiga 2024-06-12 1 3 FC Inter
0 - 0
0 - 2
FC Ilves 2 V 0.0, +0.5 Sub 10.5 Sub
3-6 (9) 2-2 (4) 2 (1-1) 1 (0-1)
Finlanda - Veikkausliiga 2024-06-07 1 VPS Vaasa
1 - 0
1 - 1
FC Ilves 1 E 0.0, +0.5 Sub 10.5 Peste
9-9 (18) 4-4 (8) 3 (2-1) 2 (0-2)
Finlanda - Veikkausliiga 2024-05-31 1 1 FC Ilves
1 - 1
1 - 2
KuPS Kuopio 3 Î 0.0, -0.5 Peste 10.0 Peste
3-9 (12) 1-4 (5) 3 (1-2) 5 (1-4)
Finlanda - Veikkausliiga 2024-05-25 3 HJK Helsinki
0 - 1
1 - 1
FC Ilves 4 E 0.0, -0.5 Sub 10.5 Peste
6-8 (14) 3-4 (7) 3 (2-1) 1 (0-1)
Finlanda - Veikkausliiga 2024-05-22 2 FC Ilves
2 - 0
3 - 0
FC Inter 2 V -0.5, -1.0 Peste 10.0 Peste
8-4 (12) 3-0 (3) 1 (1-0) 1 (0-1)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
FF Jaro Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Finlanda - Liigacup 2025-02-15 1 AC Oulu
1 - 0
4 - 0
FF Jaro 1 Î -0.5, -1.0 Peste 9.5
Finlanda - Liigacup 2025-02-08 3 FF Jaro
0 - 0
0 - 0
KuPS Kuopio E +1.0 Sub 9.0
Finlanda - Liigacup 2025-02-01 6 FF Jaro
0 - 0
1 - 2
SJK 5 Î +1.0 Sub 9.5
Finlanda - Liigacup 2025-01-25 2 VPS Vaasa
0 - 0
2 - 0
FF Jaro Î -0.5, -1.0 Sub 9.5
Europa - Amicale 2025-01-18 JBK
0 - 0
1 - 3
FF Jaro 1 V +2.0, +2.5 Push
Europa - Amicale 2025-01-11 1 AC Oulu
0 - 1
3 - 1
FF Jaro 2 Î -0.5, -1.0 Peste
5-2 (7) 3-1 (4) 2 (1-1) 1 (0-1)
Finlanda - Veikkausliga - Play-off 2024-10-27 1 3 Lahti
0 - 0
1 - 0
FF Jaro 2 1 Î -0.5 Sub 10.0 Sub
9-0 (9) 5-0 (5) 3 (3-0) 0 (0-0)
Finlanda - Veikkausliga - Play-off 2024-10-23 2 FF Jaro
1 - 0
2 - 0
Lahti 2 V 0.0 Push 10.0 Sub
0-7 (7) 0-2 (2) 2 (0-2) 0 (0-0)
Finlanda - Ykkosliiga 2024-10-19 1 FF Jaro
1 - 0
2 - 0
SalPa 1 V -2.0, -2.5 Sub 10.5 Sub
5-2 (7) 2-2 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Finlanda - Ykkosliiga 2024-10-03 2 TPS
2 - 0
3 - 0
FF Jaro 2 1 Î 0.0, +0.5 Peste 10.5 Sub
3-3 (6) 0-1 (1) 0 (0-0) 2 (1-1)
Finlanda - Ykkosliiga 2024-09-28 1 2 PK-35
0 - 1
0 - 1
FF Jaro 1 V +1.0 Sub 10.5 Sub
4-2 (6) 2-2 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Finlanda - Ykkosliiga 2024-09-22 1 FF Jaro
0 - 0
2 - 1
Jippo 3 V -0.5, -1.0 Peste 10.0 Peste
4-11 (15) 2-4 (6) 1 (0-1) 3 (0-3)
Finlanda - Ykkosliiga 2024-09-14 1 SJK Akatemia
1 - 1
2 - 3
FF Jaro 2 V +0.5 Peste 10.0 Push
4-6 (10) 2-4 (6) 1 (0-1) 1 (1-0)
Finlanda - Ykkosliiga 2024-09-01 3 FF Jaro
1 - 0
3 - 2
KaPa 1 V -2.0 Peste 10.5 Peste
6-6 (12) 3-2 (5) 2 (0-2) 3 (0-3)
Finlanda - Ykkosliiga 2024-08-25 1 FF Jaro
0 - 1
1 - 2
KTP 2 Î -0.5 Push 10.0 Push
8-2 (10) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Finlanda - Ykkosliiga 2024-08-18 2 MP
3 - 1
4 - 2
FF Jaro 2 Î +1.5 Peste 10.0 Peste
1-15 (16) 1-5 (6) 2 (1-1) 3 (0-3)
Finlanda - Ykkosliiga 2024-08-11 FF Jaro
2 - 0
5 - 0
JaPS V -1.5, -2.0 Peste 10.0 Sub
5-4 (9) 2-2 (4) 3 (1-2) 2 (1-1)
Finlanda - Ykkosliiga 2024-07-27 2 JaPS
2 - 1
2 - 2
FF Jaro 1 E +1.5 Peste 10.5 Peste
5-10 (15) 2-6 (8) 4 (2-2) 3 (2-1)
Finlanda - Ykkosliiga 2024-07-24 1 FF Jaro
0 - 0
2 - 0
MP 1 V -2.0 Sub 10.0 Peste
9-2 (11) 5-0 (5) 1 (1-0) 2 (1-1)
Finlanda - Ykkosliiga 2024-07-17 PK-35
1 - 0
2 - 1
FF Jaro Î +0.5, +1.0 Peste 9.5 Peste
5-12 (17) 4-2 (6) 1 (0-1) 6 (1-5)
Finlanda - Ykkosliiga 2024-07-14 4 FF Jaro
4 - 0
5 - 2
KTP 3 V -0.5 Peste 10.0 Sub
1-1 (2) 0-0 (0) 0 (0-0) 1 (0-1)
Finlanda - Ykkosliiga 2024-07-06 2 SalPa
0 - 0
0 - 1
FF Jaro V +0.5 Sub 10.0 Sub
1-4 (5) 0-3 (3) 1 (0-1) 1 (0-1)
Finlanda - Ykkosliiga 2024-06-29 5 FF Jaro
1 - 0
1 - 0
Jippo 2 V -0.5 Sub 9.5 Peste
4-6 (10) 1-4 (5) 1 (1-0) 2 (0-2)
Finlanda - Ykkosliiga 2024-06-19 1 KaPa
0 - 1
0 - 3
FF Jaro V +0.5, +1.0 Peste 10.0 Sub
3-2 (5) 0-1 (1) 0 (0-0) 2 (2-0)
Finlanda - Ykkosliiga 2024-06-12 2 FF Jaro
1 - 0
1 - 1
SJK Akatemia 2 E -0.5, -1.0 Sub 10.5 Sub
4-5 (9) 1-3 (4) 0 (0-0) 2 (1-1)
Finlanda - Ykkosliiga 2024-06-02 2 FF Jaro
0 - 1
0 - 1
TPS 4 Î 0.0, -0.5 Sub 10.0 Push
9-1 (10) 4-1 (5) 0 (0-0) 2 (2-0)
Finlanda - Ykkosliiga 2024-05-26 2 4 FF Jaro
0 - 0
0 - 0
JaPS 1 E -1.0, -1.5 Sub 10.0 Sub
7-2 (9) 4-0 (4) 3 (3-0) 2 (2-0)
Finlanda - Ykkosliiga 2024-05-23 4 MP
0 - 2
1 - 4
FF Jaro 3 V +1.0 Peste 10.0 Peste
10-4 (14) 6-3 (9) 1 (1-0) 1 (1-0)
Finlanda - Ykkosliiga 2024-05-19 2 FF Jaro
0 - 0
2 - 1
PK-35 4 V -1.0 Peste 10.0 Push
4-6 (10) 1-6 (7) 1 (0-1) 1 (1-0)
Finlanda - Ykkosliiga 2024-05-13 1 KTP
1 - 0
1 - 0
FF Jaro 1 1 Î -0.5 Sub 10.0 Sub
2-7 (9) 0-3 (3) 0 (0-0) 2 (1-1)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Publică ponturi
1x2
Final 1.286 5 7.5
Pauză 1.667 2.75 6.5
Handicap asiatic
Final (-1.75) Gazde@2 Oaspeț[email protected]
Pauză (-0.75) [email protected] Oaspeț[email protected]
Total cornere
Final (9.5) [email protected] [email protected]
Pauză (4.5) [email protected] [email protected]
Total goluri
Final (3.25) [email protected] [email protected]
Pauză (1.25) [email protected] [email protected]


Ora Tip Selecție Miză Rezultat
Evenimente live

Stare: Final , Scor: 4 - 0 , Corner: 7 - 1

Corner: 9.5 , Handicap: -1.5, -2.0 , Goluri: 3.0, 3.5

8
Șuturi pe poartă
1
8
Șuturi pe lângă poartă
4
185
Atac
81
147
Atac periculos
37
66
Posesie %
34

Scor: 0 - 0 , Corner: 4 - 1 Pauză

Corner: 4.5 , Handicap: -0.5, -1.0 , Goluri: 1.0, 1.5

2
Șuturi pe poartă
1
4
Șuturi pe lângă poartă
0
109
Atac
44
86
Atac periculos
20
69
Posesie %
31
  • 15' - 1st Corner - FC Ilves
  • 24' - 2nd Corner - FC Ilves
  • Race to 3 Corners - FC Ilves
  • 37' - 3rd Corner - FC Ilves
  • 39' - 1st Yellow Card - FC Ilves
  • 40' - 4th Corner - FF Jaro
  • 44' - 5th Corner - FC Ilves
  • 0-0 score at the end of First Half
  • Race to 5 Corners - FC Ilves
  • 63' - 6th Corner - FC Ilves
  • 71' - 2nd Yellow Card - FC Ilves
  • 73' - 7th Corner - FC Ilves
  • 73' - 1st Goal - FC Ilves
  • 76' - 2nd Goal - FC Ilves
  • 80' - 3rd Goal - FC Ilves
  • 86' - 8th Corner - FC Ilves
  • Race to 7 Corners - FC Ilves
  • 89' - 4th Goal - FC Ilves
  • 4-0 score at the end of Second Half

Rămâi la curent cu TotalCorner

Alătură-te canalului nostru gratuit de ponturi Telegram. Poți configura și alerte personalizate pentru meciuri.

Ponturi gratuite pe Telegram Alerte personalizate