Vin, May 10, 2024 · 19:00
2 - 0
Final · HT 1-0
Roda JC
2 2
Cele mai vechiRecente
VEVVEE
1.50
4.75
5.25
RecenteCele mai vechi
VEEVVV

Notițe

Predicții gratuite (bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 3.0
Total goluri
Peste 10.0
Total cornere
-1.0
FC Groningen
FC Groningen
VVVVVEVVEERecenteÎn scădere-0.5 pct/meci, ultimele 5 vs 24 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste6/10
Peste 2.5 goluriEgal5/10
Handicap asiaticAcoperă6/10
Roda JC
EEVVVVVEEVRecenteÎn creștere+0.4 pct/meci, ultimele 5 vs 25 anterioare
Peste 9.5 cornereSub4/10
Peste 2.5 goluriPeste6/10
Handicap asiaticAcoperă6/10
FC Groningen

7V-3E-0Î în ultimele 10 meciuri, cu 22 goluri marcate și 7 primite. Medie goluri: 2.2 pentru, 0.7 contra. Victorii 70%, AH câștigat 60%, gol Over 20%, corner Over 50%.

Rezultat final
Câștig 70%7 Egal 30%3 Pierdut 0%0
Total goluri 3.0
Peste 20%2 Anulat 30%3 Sub 50%5
Total cornere 10.0
Peste 50%5 Anulat 10%1 Sub 40%4
Handicap asiatic
Câștig 60%6 Anulat 10%1 Pierdut 30%3
Roda JC

6V-4E-0Î în ultimele 10 meciuri, cu 22 goluri marcate și 10 primite. Medie goluri: 2.2 pentru, 1.0 contra. Victorii 60%, AH câștigat 60%, gol Over 40%, corner Over 40%.

Rezultat final
Câștig 60%6 Egal 40%4 Pierdut 0%0
Total goluri 3.0
Peste 40%4 Anulat 20%2 Sub 40%4
Total cornere 10.0
Peste 40%4 Anulat 0%0 Sub 60%6
Handicap asiatic
Câștig 60%6 Anulat 10%1 Pierdut 30%3
Ultimele
FC Groningen
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Roda JC
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Total cornere peste 7.5 - 13.5
FC Groningen
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Roda JC
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Meciurile echipei oaspete
Total: 40, Med.: 2.90, Abatere std.: 1.81, Mediană: 3, Mod: 2, Peste: 44%

FC Groningen Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2023-11-12 3 Roda JC
0 - 0
0 - 0
FC Groningen 1 E 0.0, -0.5 Sub 10.5
Tarile de Jos - Eredivisie 2018-04-15 2 FC Groningen
1 - 0
2 - 1
Roda JC 5 V -0.5, -1.0 Push 10.5
Tarile de Jos - Eredivisie 2017-12-10 1 1 Roda JC
2 - 1
2 - 2
FC Groningen E 0.0, +0.5 Peste 10.5
Tarile de Jos - Cupa 2017-10-25 2 Roda JC
1 - 0
3 - 1
FC Groningen Î 0.0 Peste 10.0
Tarile de Jos - Eredivisie 2017-03-12 3 Roda JC
1 - 0
3 - 1
FC Groningen 1 1 Î 0.0, +0.5 Peste 10.0
Tarile de Jos - Eredivisie 2016-12-09 FC Groningen
1 - 0
2 - 0
Roda JC V -0.5, -1.0 Sub 10.0 Peste
12-3 (15) 5-2 (7) 1 (0-1) 5 (5-0)
Tarile de Jos - Eredivisie 2016-04-19 FC Groningen
0 - 0
1 - 0
Roda JC 2 V 0.0, -0.5 Sub 10.0 Peste
10-5 (15) 9-1 (10) 3 (3-0) 3 (0-3)
Tarile de Jos - Eredivisie 2015-12-06 1 Roda JC
0 - 0
0 - 0
FC Groningen 1 E 0.0, +0.5 Sub 10.0 Peste
9-6 (15) 3-1 (4) 4 (3-1) 5 (3-2)
Europa - Amicale 2015-07-26 FC Groningen
1 - 0
2 - 1
Roda JC 1 1 V -0.5, -1.0 Push
4-3 (7) 2-1 (3) 1 (1-0) 1 (0-1)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
FC Groningen Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2024-05-03 2 Telstar
1 - 0
1 - 1
FC Groningen 3 E +1.0 Sub 10.0
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2024-04-26 1 Willem II
0 - 0
1 - 1
FC Groningen 3 E 0.0, +0.5 Sub 10.0
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2024-04-20 1 FC Groningen
2 - 0
3 - 0
Cambuur Leeuwarden 2 V -1.5 Push 10.5
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2024-04-14 1 VVV
0 - 0
0 - 1
FC Groningen V +0.5, +1.0 Sub 10.0
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2024-04-07 1 FC Groningen
0 - 0
1 - 1
NAC 4 E -1.0, -1.5 Sub 9.5
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2024-04-01 2 FC Emmen
0 - 2
0 - 3
FC Groningen 1 V +0.5, +1.0 Peste 10.0 Peste
7-7 (14) 4-2 (6) 2 (2-0) 2 (1-1)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2024-03-29 1 ADO Den Haag
0 - 1
0 - 2
FC Groningen 3 V 0.0, +0.5 Sub 10.0 Sub
3-2 (5) 2-2 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2024-03-15 1 FC Groningen
2 - 2
4 - 2
De Graafschap 3 V -0.5, -1.0 Peste 10.0 Peste
8-5 (13) 4-1 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2024-03-11 2 PSV - Rezerve
0 - 1
2 - 3
FC Groningen 1 V +1.0 Peste 10.5 Sub
2-7 (9) 0-1 (1) 0 (0-0) 2 (0-2)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2024-03-08 2 FC Groningen
2 - 0
3 - 0
Maastricht 1 V -2.0 Sub 10.0 Peste
8-4 (12) 4-2 (6) 1 (1-0) 0 (0-0)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2024-03-04 FC Den Bosch
0 - 0
1 - 4
FC Groningen V +1.0 Peste 9.5 Peste
7-6 (13) 5-4 (9) 1 (1-0) 1 (0-1)
Tarile de Jos - Cupa 2024-02-29 2 Feyenoord
0 - 1
2 - 1
FC Groningen 3 Î -2.0 Push 10.5 Sub
5-1 (6) 2-0 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2024-02-23 1 FC Groningen
0 - 0
0 - 0
Helmond Sport E -1.5 Sub 9.5 Sub
5-1 (6) 2-1 (3) 2 (1-1) 0 (0-0)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2024-02-18 2 FC Eindhoven
0 - 1
0 - 3
FC Groningen V +0.5, +1.0 Peste 10.0 Sub
1-7 (8) 0-4 (4) 3 (0-3) 3 (1-2)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2024-02-11 FC Groningen
1 - 0
3 - 0
Top Oss 2 V -2.0 Sub 10.0 Peste
10-2 (12) 5-1 (6) 2 (1-1) 2 (2-0)
Tarile de Jos - Cupa 2024-02-08 FC Groningen
0 - 0
0 - 0
Fortuna Sittard E 0.0 Sub 10.0 Sub
2-6 (8) 1-3 (4) 2 (0-2) 2 (0-2)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2024-02-02 1 FC Dordrecht
1 - 0
1 - 0
FC Groningen 2 Î +0.5 Sub 10.0 Peste
3-8 (11) 2-4 (6) 0 (0-0) 1 (0-1)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2024-01-26 FC Groningen
2 - 1
4 - 1
AZ - Rezerve 3 V -1.0, -1.5 Peste 9.5 Peste
8-2 (10) 3-0 (3) 2 (2-0) 2 (2-0)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2024-01-22 2 Ajax - Rezerve
0 - 1
0 - 1
FC Groningen V +0.5, +1.0 Sub 10.0 Sub
1-5 (6) 0-1 (1) 1 (0-1) 2 (0-2)
Tarile de Jos - Cupa 2024-01-16 Excelsior
0 - 0
0 - 2
FC Groningen 1 V 0.0 Sub 9.5 Peste
4-7 (11) 2-3 (5) 0 (0-0) 2 (1-1)
Europa - Amicale 2024-01-06 Bochum
0 - 0
2 - 1
FC Groningen Î 0.0, -0.5 Push 8.5 Sub
3-2 (5) 0-0 (0) 0 (0-0) 2 (2-0)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2023-12-22 FC Groningen
0 - 1
2 - 1
FC Utrecht - Rezerve 3 V -2.0 Sub 10.0 Sub
5-1 (6) 2-0 (2) 2 (2-0) 0 (0-0)
Tarile de Jos - Cupa 2023-12-19 2 Willem II
0 - 1
1 - 3
FC Groningen 1 V 0.0, +0.5 Peste 9.5 Sub
2-7 (9) 0-4 (4) 2 (0-2) 1 (1-0)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2023-12-15 3 Maastricht
0 - 1
1 - 1
FC Groningen 1 E +1.0, +1.5 Sub 9.0 Sub
2-5 (7) 0-3 (3) 3 (0-3) 1 (0-1)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2023-12-08 2 FC Groningen
2 - 0
2 - 0
Telstar 1 V -1.5 Sub 10.0 Sub
7-2 (9) 3-0 (3) 1 (1-0) 3 (2-1)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2023-12-01 4 FC Groningen
0 - 1
2 - 1
VVV 2 V -1.0, -1.5 Push 10.5 Sub
9-1 (10) 4-1 (5) 2 (1-1) 2 (2-0)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2023-11-27 3 AZ - Rezerve
0 - 2
0 - 5
FC Groningen 1 V +0.5 Peste 9.5 Sub
0-9 (9) 0-4 (4) 1 (0-1) 1 (0-1)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2023-11-24 2 FC Groningen
1 - 1
2 - 1
FC Eindhoven 2 1 V -1.0 Peste 10.5 Peste
13-1 (14) 3-1 (4) 1 (1-0) 3 (3-0)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2023-11-12 3 Roda JC
0 - 0
0 - 0
FC Groningen 1 E 0.0, -0.5 Sub 10.5 Sub
3-5 (8) 0-1 (1) 0 (0-0) 1 (0-1)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2023-11-05 2 FC Groningen
1 - 1
2 - 2
FC Dordrecht 3 E -1.0 Peste 10.0 Push
9-1 (10) 6-1 (7) 1 (1-0) 0 (0-0)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Roda JC Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2024-05-03 1 Roda JC
0 - 0
2 - 0
Cambuur Leeuwarden 2 V -1.0, -1.5 Sub 10.5
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2024-04-26 Ajax - Rezerve
1 - 1
1 - 1
Roda JC 1 E +0.5 Sub 10.0
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2024-04-19 1 Roda JC
1 - 0
1 - 1
De Graafschap 2 E -0.5, -1.0 Sub 10.5
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2024-04-12 1 Top Oss
0 - 3
1 - 4
Roda JC 2 V +0.5, +1.0 Peste 9.5
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2024-04-07 4 Roda JC
1 - 0
2 - 1
VVV 1 V -0.5, -1.0 Peste 10.5
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2024-04-01 1 2 PSV - Rezerve
2 - 2
2 - 3
Roda JC 1 V +0.5 Peste 10.0 Peste
3-9 (12) 0-3 (3) 1 (0-1) 2 (2-0)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2024-03-23 1 Roda JC
1 - 1
3 - 1
NAC 3 1 V 0.0, -0.5 Peste 9.5 Sub
0-6 (6) 0-3 (3) 3 (0-3) 3 (0-3)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2024-03-17 1 Maastricht
0 - 1
0 - 3
Roda JC 2 V +0.5, +1.0 Sub 10.0 Peste
4-7 (11) 2-5 (7) 3 (0-3) 1 (0-1)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2024-03-08 2 Roda JC
1 - 1
2 - 2
ADO Den Haag 1 1 E 0.0 Peste 10.5 Sub
3-2 (5) 1-1 (2) 1 (1-0) 0 (0-0)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2024-03-01 2 Telstar
1 - 0
1 - 1
Roda JC E 0.0, +0.5 Sub 10.0 Peste
10-5 (15) 3-2 (5) 3 (1-2) 1 (0-1)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2024-02-23 1 Willem II
2 - 1
2 - 3
Roda JC 1 V -0.5, -1.0 Peste 9.5 Peste
7-3 (10) 4-3 (7) 3 (2-1) 3 (3-0)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2024-02-16 1 Roda JC
1 - 1
3 - 2
FC Emmen 2 V -0.5, -1.0 Peste 10.5 Peste
9-3 (12) 6-1 (7) 1 (1-0) 2 (2-0)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2024-02-09 2 Roda JC
1 - 0
4 - 1
FC Dordrecht 2 V -0.5, -1.0 Peste 11.0 Sub
4-2 (6) 2-1 (3) 2 (2-0) 1 (1-0)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2024-02-05 3 AZ - Rezerve
1 - 0
1 - 0
Roda JC 2 1 Î +0.5, +1.0 Sub 9.5 Peste
4-6 (10) 1-4 (5) 1 (0-1) 0 (0-0)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2024-01-26 Roda JC
0 - 0
0 - 0
FC Utrecht - Rezerve 1 E -1.5 Sub 10.0 Sub
7-2 (9) 4-1 (5) 3 (2-1) 2 (1-1)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2024-01-22 1 Roda JC
3 - 0
3 - 0
FC Eindhoven 2 V -1.0 Push 10.5 Sub
4-5 (9) 4-2 (6) 2 (1-1) 3 (0-3)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2024-01-19 1 FC Den Bosch
0 - 0
0 - 0
Roda JC E 0.0, +0.5 Sub 10.0 Peste
5-8 (13) 3-1 (4) 2 (2-0) 2 (0-2)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2023-12-23 4 Helmond Sport
2 - 1
3 - 3
Roda JC 4 E 0.0, +0.5 Peste 10.5 Peste
7-6 (13) 4-3 (7) 1 (1-0) 2 (1-1)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2023-12-15 2 FC Emmen
0 - 1
0 - 1
Roda JC 1 V 0.0, -0.5 Sub 10.5 Peste
8-3 (11) 5-2 (7) 0 (0-0) 3 (2-1)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2023-12-08 Roda JC
1 - 1
2 - 1
PSV - Rezerve 2 1 V -1.0, -1.5 Sub 10.0 Peste
10-4 (14) 5-1 (6) 4 (3-1) 5 (2-3)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2023-12-01 1 FC Dordrecht
1 - 0
2 - 0
Roda JC 1 1 Î 0.0, +0.5 Sub 10.5 Sub
4-6 (10) 3-3 (6) 1 (1-0) 0 (0-0)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2023-11-26 Roda JC
0 - 0
1 - 0
Maastricht 2 V -1.0 Sub 10.0 Sub
4-2 (6) 2-0 (2) 1 (1-0) 0 (0-0)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2023-11-19 3 Cambuur Leeuwarden
1 - 1
1 - 1
Roda JC 3 E -0.5 Sub 11.0 Sub
5-5 (10) 2-4 (6) 0 (0-0) 1 (0-1)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2023-11-12 3 Roda JC
0 - 0
0 - 0
FC Groningen 1 E 0.0, -0.5 Sub 10.5 Sub
3-5 (8) 0-1 (1) 0 (0-0) 1 (0-1)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2023-11-06 2 FC Eindhoven
1 - 0
1 - 1
Roda JC 1 E 0.0, +0.5 Sub 10.0 Peste
2-10 (12) 1-4 (5) 1 (1-0) 3 (1-2)
Tarile de Jos - Cupa 2023-11-02 NEC
3 - 3
5 - 3
Roda JC 3 Î -1.0 Peste 9.5 Peste
6-5 (11) 4-2 (6) 2 (1-1) 1 (0-1)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2023-10-27 2 Roda JC
1 - 1
2 - 1
Ajax - Rezerve 4 V -1.5, -2.0 Sub 9.5 Peste
11-7 (18) 1-3 (4) 2 (0-2) 5 (4-1)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2023-10-21 1 Roda JC
0 - 1
0 - 1
Willem II 4 Î 0.0, -0.5 Sub
10-5 (15) 2-2 (4) 1 (0-1) 6 (5-1)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2023-10-14 1 VVV
0 - 0
1 - 1
Roda JC 1 E 0.0, +0.5 Sub 10.5 Sub
2-5 (7) 1-1 (2) 0 (0-0) 3 (1-2)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2023-10-06 4 Roda JC
2 - 0
3 - 1
AZ - Rezerve 3 V -1.0 Peste 9.0 Peste
6-6 (12) 3-4 (7) 3 (2-1) 0 (0-0)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Publică ponturi
1x2
Final 1.5 4.75 5.25
Pauză 2 2.5 5.5
Handicap asiatic
Final (-1.0) [email protected] Oaspeț[email protected]
Pauză (-0.5) [email protected] Oaspeț[email protected]
Total cornere
Final (10.0) [email protected] [email protected]
Pauză (4.5) [email protected] [email protected]
Total goluri
Final (3.0) [email protected] Sub@2
Pauză (1.25) [email protected] [email protected]


Ora Tip Selecție Miză Rezultat
Evenimente live

Stare: Final , Scor: 2 - 0 , Corner: 4 - 2

Corner: 10.0 , Handicap: -1.0 , Goluri: 3.0

10
Șuturi pe poartă
4
5
Șuturi pe lângă poartă
3
101
Atac
104
71
Atac periculos
51
54
Posesie %
46

Scor: 1 - 0 , Corner: 3 - 1 Pauză

Corner: 4.5 , Handicap: -0.5 , Goluri: 1.0, 1.5

7
Șuturi pe poartă
0
3
Șuturi pe lângă poartă
0
57
Atac
32
47
Atac periculos
13
70
Posesie %
30
  • 20' - 1st Corner - FC Groningen
  • 20' - 2nd Corner - FC Groningen
  • Race to 3 Corners - FC Groningen
  • 28' - 3rd Corner - FC Groningen
  • 38' - 1st Yellow Card - Roda JC
  • 39' - 1st Goal - FC Groningen
  • 43' - 4th Corner - Roda JC
  • 44' - 2nd Yellow Card - Roda JC
  • 1-0 score at the end of First Half
  • 51' - 2nd Goal - FC Groningen
  • 63' - 3rd Yellow Card - FC Groningen
  • 73' - 4th Yellow Card - FC Groningen
  • 77' - 5th Corner - FC Groningen
  • 82' - 6th Corner - Roda JC
  • 87' - 5th Yellow Card - FC Groningen
  • 90' - 6th Yellow Card - FC Groningen
  • 2-0 score at the end of Second Half

Rămâi la curent cu TotalCorner

Alătură-te canalului nostru gratuit de ponturi Telegram. Poți configura și alerte personalizate pentru meciuri.

Ponturi gratuite pe Telegram Alerte personalizate