Mar, Mar 14, 2023 · 19:45
Cele mai vechiRecente
EEEÎEV
2.30
3.20
2.75
RecenteCele mai vechi
EVVEÎE
Predicții gratuite
(bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 2.25
Total goluri
Sub 9.5
Total cornere
0.0
Farsley Celtic
Farsley Celtic vs Leamington Profilul echipelor
Farsley Celtic
VEVVEEEÎEVRecenteStabil-0.2 pct/meci, ultimele 5 vs 25 anterioare
Peste 9.5 cornereEgal5/10
Peste 2.5 goluriEgal5/10
Handicap asiaticAcoperăAcoperit 7/10
Echipă de reveniri · ia puncte în 3 din 4 meciuri după ce primește primaPeste 2.5 cartonașe în 7 din ultimele 10Gol în prima repriză în 7 din ultimele 10
Leamington
ÎÎÎVEÎEVVERecenteÎn formă maximă+0.8 pct/meci, ultimele 5 vs 25 anterioare
Peste 9.5 cornereSub2/10
Peste 2.5 goluriPeste6/10
Handicap asiaticEgalAcoperit 5/10
Start lent · primește prima în 6 din 10Peste 2.5 cartonașe în 8 din ultimele 10A câștigat 3 din ultimele 10
Farsley Celtic vs Leamington Detalii meci
Farsley Celtic
4V-5E-1Î în ultimele 10 meciuri, cu 12 goluri marcate și 10 primite. Medie goluri: 1.2 pentru, 1.0 contra. Victorii 40%, AH câștigat 70%, gol Over 50%, corner Over 50%.
Rezultat final
Câștig 40%4
Egal 50%5
Pierdut 10%1
Total goluri 2.0, 2.5
Peste 50%5
Anulat 0%0
Sub 50%5
Total cornere 9.5
Peste 50%5
Anulat 0%0
Sub 50%5
Handicap asiatic
Câștig 70%7
Anulat 0%0
Pierdut 30%3
Leamington
3V-3E-4Î în ultimele 10 meciuri, cu 13 goluri marcate și 15 primite. Medie goluri: 1.3 pentru, 1.5 contra. Victorii 30%, AH câștigat 50%, gol Over 60%, corner Over 20%.
Rezultat final
Câștig 30%3
Egal 30%3
Pierdut 40%4
Total goluri 2.0, 2.5
Peste 60%6
Anulat 0%0
Sub 40%4
Total cornere 9.5
Peste 20%2
Anulat 0%0
Sub 80%8
Handicap asiatic
Câștig 50%5
Anulat 10%1
Pierdut 40%4
Ultimele
| Farsley Celtic | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Leamington | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| Farsley Celtic | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Leamington | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Distribuția golurilorLinie 2.0, 2.5
Distribuția cornerelorLinie 9.5
Distribuția cartonașelor
Meciurile echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete
Total: 40,
Med.: 1.93,
Abatere std.: 1.39, Mediană: 2,
Mod: 1,
Peste: 33%
Meciurile echipei gazdă pe teren propriu
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete în deplasare
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei oaspete
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Farsley Celtic vs Leamington Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
Farsley Celtic vs Leamington Confruntări directe
Farsley Celtic vs Leamington Vezi H2H complet →| Farsley Celtic Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - National League North | 2022-08-06 | Leamington |
3 - 0
4 - 0
|
Farsley Celtic 1 | Î | -0.5 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Anglia - National League North | 2022-03-22 | Farsley Celtic |
1 - 0
1 - 0
|
Leamington 1 | V | 0.0,-0.5 | Sub | 9.0 |
|
|||||
| Anglia - National League North | 2021-10-26 | 1 Leamington |
2 - 0
3 - 0
|
Farsley Celtic 1 | Î | 0.0 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Anglia - National League North | 2020-11-03 | 2 Farsley Celtic |
1 - 0
1 - 1
|
Leamington 1 | E | -0.5 | Sub | 9.5 |
|
|||||
| Anglia - National League North | 2019-12-21 | 1 Farsley Celtic |
1 - 1
2 - 1
|
Leamington | V | -0.5 | Push | 9.5 |
|
|||||
| Anglia - National League North | 2019-09-14 | 2 Leamington |
0 - 1
0 - 3
|
Farsley Celtic | V | 0.0, -0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Farsley Celtic Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - National League North | 2023-03-07 | 1 Kings Lynn Town |
0 - 1
1 - 2
|
Farsley Celtic 2 | V | -1.0, -1.5 | Peste | 9.0 |
|
|||||
| Anglia - National League North | 2023-03-04 | 1 Farsley Celtic |
0 - 0
0 - 0
|
AFC Telford | E | -0.5 | Sub | 9.5 |
|
|||||
| Anglia - National League North | 2023-02-28 | AFC Fylde |
3 - 1
3 - 1
|
Farsley Celtic 1 | Î | -1.0, -1.5 | Peste | 9.0 |
|
|||||
| Anglia - National League North | 2023-02-25 | 1 Banbury |
1 - 1
2 - 2
|
Farsley Celtic 3 | E | 0.0, -0.5 | Peste | 9.0 |
|
|||||
| Anglia - National League North | 2023-02-21 | 1 Kettering |
0 - 0
0 - 0
|
Farsley Celtic 3 | E | 0.0, +0.5 | Sub | 9.0 |
|
|||||
| Anglia - National League North | 2023-02-18 | 2 Farsley Celtic |
0 - 0
0 - 0
|
Chorley 3 | E | +0.5 | Sub | 9.0 | Sub |
|
4-3 (7) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - National League North | 2023-02-14 | 2 Scarborough Athletic |
0 - 2
1 - 2
|
Farsley Celtic 2 | V | -0.5 | Peste |
|
7-9 (16) | 4-5 (9) | 3 (1-2) | 1 (0-1) | ||
| Anglia - FA Trophy | 2023-02-11 | 3 Hungerford Town |
1 - 1
2 - 3
|
Farsley Celtic 5 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
6-3 (9) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Anglia - National League North | 2023-02-07 | AFC Telford |
1 - 1
1 - 1
|
Farsley Celtic 2 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 9.0 | Peste |
|
9-5 (14) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 2 (0-2) |
| Anglia - National League North | 2023-02-04 | 1 1 Farsley Celtic |
1 - 0
1 - 0
|
Hereford 2 | V | 0.0, +0.5 | Sub | 9.0 | Peste |
|
4-8 (12) | 4-4 (8) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Anglia - National League North | 2023-01-28 | Curzon Ashton |
3 - 1
5 - 2
|
Farsley Celtic 1 | Î | -0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
5-2 (7) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Anglia - National League North | 2023-01-24 | 2 Farsley Celtic |
2 - 0
2 - 1
|
Buxton 2 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 9.0 | Peste |
|
5-8 (13) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Anglia - FA Trophy | 2023-01-14 | 1 Farsley Celtic |
4 - 0
7 - 1
|
Marske United 2 | V | -0.5, -1.0 | Peste |
|
7-9 (16) | 6-2 (8) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Anglia - National League North | 2023-01-10 | 2 Hereford |
2 - 0
2 - 0
|
Farsley Celtic 1 | Î | -0.5, -1.0 | Sub | 9.5 | Sub |
|
5-3 (8) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Anglia - National League North | 2023-01-07 | 2 Alfreton Town |
0 - 0
1 - 0
|
Farsley Celtic 3 | Î | -0.5 | Sub | 9.0 | Sub |
|
1-5 (6) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - National League North | 2023-01-01 | 2 Farsley Celtic |
2 - 1
2 - 2
|
Bradford P A 3 1 | E | 0.0, -0.5 | Peste | 9.0 | Sub |
|
6-2 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Anglia - National League North | 2022-12-26 | Bradford P A |
0 - 1
1 - 1
|
Farsley Celtic 3 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 9.0 | Sub |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Anglia - FA Trophy | 2022-12-20 | Farsley Celtic |
1 - 0
2 - 2
|
Chester | E | 0.0, +0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - National League North | 2022-12-06 | 3 Farsley Celtic |
2 - 0
2 - 0
|
Kings Lynn Town 2 | V | +0.5, +1.0 | Sub | 9.0 | Peste |
|
2-8 (10) | 2-5 (7) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Anglia - National League North | 2022-12-03 | 1 Peterborough Sports |
0 - 0
1 - 0
|
Farsley Celtic 2 | Î | -0.5, -1.0 | Sub | 9.0 | Peste |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Anglia - National League North | 2022-11-22 | 2 2 Farsley Celtic |
0 - 0
0 - 2
|
Chester 2 | Î | 0.0 | Sub | 9.5 | Sub |
|
5-2 (7) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Anglia - FA Trophy | 2022-11-19 | Bradford P A |
0 - 1
1 - 2
|
Farsley Celtic 1 | V | 0.0 | Peste |
|
8-7 (15) | 1-4 (5) | 3 (0-3) | 1 (1-0) | ||
| Anglia - National League North | 2022-11-12 | 1 Southport |
2 - 0
4 - 0
|
Farsley Celtic 2 1 | Î | -0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
6-2 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Anglia - National League North | 2022-11-05 | 2 Farsley Celtic |
2 - 0
3 - 1
|
Banbury 1 | V | +0.5 | Peste | 9.0 | Push |
|
4-5 (9) | 3-4 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Anglia - National League North | 2022-10-29 | Chorley |
1 - 0
1 - 0
|
Farsley Celtic | Î | -1.0, -1.5 | Sub | 9.0 | Sub |
|
0-0 (0) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - National League North | 2022-10-25 | 2 Farsley Celtic |
1 - 0
2 - 0
|
Kettering | V | 0.0, -0.5 | Sub | 9.0 | Peste |
|
5-6 (11) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Anglia - National League North | 2022-10-22 | 1 Gloucester City |
1 - 1
5 - 1
|
Farsley Celtic 2 | Î | -0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
7-3 (10) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - National League North | 2022-10-15 | 2 Farsley Celtic |
0 - 0
0 - 3
|
Southport 4 | Î | 0.0, +0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
4-5 (9) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Anglia - National League North | 2022-10-08 | Kidderminster |
0 - 1
0 - 2
|
Farsley Celtic 2 | V | -1.5 | Sub | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - National League North | 2022-09-27 | 1 Farsley Celtic |
0 - 2
0 - 2
|
Boston Utd | Î | +0.5 | Sub | 9.0 | Peste |
|
10-2 (12) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Leamington Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - National League North | 2023-03-11 | 2 Leamington |
0 - 0
0 - 0
|
Chester 3 | E | 0.0, +0.5 | Sub | 9.5 |
|
|||||
| Anglia - National League North | 2023-03-07 | 2 Brackley |
0 - 0
1 - 2
|
Leamington 1 | V | -0.5, -1.0 | Peste | 9.0 |
|
|||||
| Anglia - National League North | 2023-03-04 | 1 2 Leamington |
2 - 0
4 - 1
|
Curzon Ashton 2 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Anglia - National League North | 2023-02-28 | 1 Banbury |
1 - 1
2 - 2
|
Leamington 1 | E | -0.5 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Anglia - National League North | 2023-02-25 | 3 Scarborough Athletic |
2 - 1
4 - 1
|
Leamington 3 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Anglia - National League North | 2023-02-21 | 1 AFC Telford |
0 - 1
1 - 1
|
Leamington 3 | E | 0.0 | Sub | 9.5 | Sub |
|
4-5 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - National League North | 2023-02-18 | Leamington |
0 - 0
2 - 1
|
Darlington 1 | V | 0.0 | Peste | 9.5 | Sub |
|
1-8 (9) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Anglia - National League North | 2023-02-14 | Leamington |
0 - 1
0 - 1
|
Buxton 3 | Î | 0.0 | Sub | 9.5 | Sub |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - National League North | 2023-02-11 | 3 Bradford P A |
2 - 0
3 - 1
|
Leamington 2 2 | Î | 0.0, +0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - National League North | 2023-02-04 | 1 Leamington |
0 - 1
0 - 1
|
Blyth Spartans 2 | Î | -0.5, -1.0 | Sub | 9.5 | Sub |
|
2-6 (8) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - National League North | 2023-01-28 | 1 Leamington |
0 - 1
0 - 3
|
Kings Lynn Town 1 | Î | +0.5, +1.0 | Peste | 9.5 | Sub |
|
3-3 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - National League North | 2023-01-07 | Leamington |
0 - 0
0 - 0
|
Kidderminster 2 | E | 0.0, +0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
3-8 (11) | 1-4 (5) | 3 (1-2) | 2 (0-2) |
| Anglia - National League North | 2023-01-01 | 4 Gloucester City |
1 - 0
1 - 1
|
Leamington 2 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
7-5 (12) | 5-4 (9) | 4 (4-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - National League North | 2022-12-26 | 3 Leamington |
1 - 1
1 - 1
|
Gloucester City 3 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - National League North | 2022-12-06 | Leamington |
0 - 0
0 - 0
|
Brackley 2 | E | +0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
1-6 (7) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Anglia - National League North | 2022-12-03 | 1 Boston Utd |
2 - 0
3 - 0
|
Leamington 2 | Î | -0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
6-3 (9) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - National League North | 2022-11-26 | 1 Leamington |
0 - 1
0 - 2
|
Peterborough Sports 1 | Î | 0.0 | Sub | 10.0 | Sub |
|
3-3 (6) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Anglia - FA Trophy | 2022-11-19 | 1 Leamington |
0 - 0
1 - 0
|
Bishop's Stortford 1 | V | 0.0, -0.5 | Sub |
|
4-3 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglia - National League North | 2022-11-12 | 1 Chester |
0 - 0
1 - 1
|
Leamington 3 | E | -0.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
2-2 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - National League North | 2022-11-08 | 3 Curzon Ashton |
0 - 0
0 - 0
|
Leamington 1 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Anglia - National League North | 2022-11-05 | Leamington |
0 - 1
1 - 1
|
Scarborough Athletic 2 | E | 0.0 | Sub | 10.0 | Sub |
|
1-3 (4) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - National League North | 2022-11-01 | 1 Blyth Spartans |
1 - 1
2 - 2
|
Leamington 1 | E | 0.0, -0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
8-4 (12) | 5-3 (8) | 4 (3-1) | 0 (0-0) |
| Anglia - National League North | 2022-10-29 | Darlington |
0 - 1
1 - 1
|
Leamington 1 | E | -0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
7-11 (18) | 3-7 (10) | 6 (1-5) | 1 (0-1) |
| Anglia - National League North | 2022-10-22 | 3 Leamington |
0 - 1
2 - 1
|
AFC Fylde 5 1 | V | +0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
10-4 (14) | 5-3 (8) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - National League North | 2022-10-15 | 2 Chorley |
1 - 0
1 - 0
|
Leamington | Î | -1.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
7-4 (11) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Anglia - National League North | 2022-10-08 | 2 3 Leamington |
1 - 0
1 - 2
|
Alfreton Town 2 1 | Î | 0.0, +0.5 | Peste |
|
2-6 (8) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Anglia - National League North | 2022-10-01 | 2 Leamington |
1 - 0
2 - 2
|
AFC Telford 2 | E | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
2-4 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - National League North | 2022-09-27 | 1 Hereford |
0 - 0
0 - 0
|
Leamington 1 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
8-5 (13) | 5-4 (9) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Anglia - National League North | 2022-09-24 | Southport |
1 - 0
1 - 0
|
Leamington 1 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
13-5 (18) | 7-4 (11) | 4 (2-2) | 4 (3-1) |
| Anglia - FA Cup - Calificari | 2022-09-17 | Leamington |
0 - 0
0 - 1
|
Nuneaton 1 | Î | -0.5 | Sub |
|
10-2 (12) | 8-2 (10) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 2.3 | 3.2 | 2.75 |
| Pauză | 3 | 2 | 3.5 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (0.0) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Pauză (0.0) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total cornere | ||
|---|---|---|
| Final (9.5) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (2.25) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Evenimente live
Stare: 44 ' , Scor: 0 - 0 , Corner: 2 - 3
Corner: 9.5 , Handicap: 0.0 , Goluri: 2.0, 2.5
- 11' - 1st Offside - Leamington
-
16' - 1st Corner - Leamington -
21' - 2nd Corner - Farsley Celtic -
22' - 3rd Corner - Leamington -
28' - 4th Corner - Leamington - Race to 3 Corners - Leamington
-
32' - 5th Corner - Farsley Celtic -
35' - 1st Yellow Card - Farsley Celtic -
41' - 2nd Yellow Card - Leamington
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

