Falkirk vs Hearts Profilul echipelor
Falkirk vs Hearts Detalii meci
4V-4E-2Î în ultimele 10 meciuri, cu 12 goluri marcate și 12 primite. Medie goluri: 1.2 pentru, 1.2 contra. Victorii 40%, AH câștigat 70%, gol Over 60%, corner Over 20%.
5V-4E-1Î în ultimele 10 meciuri, cu 17 goluri marcate și 7 primite. Medie goluri: 1.7 pentru, 0.7 contra. Victorii 50%, AH câștigat 50%, gol Over 50%, corner Over 20%.
| Falkirk | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Hearts | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| Falkirk | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Hearts | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Falkirk vs Hearts Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
Falkirk vs Hearts Confruntări directe
Falkirk vs Hearts Vezi H2H complet →| Falkirk Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Scotia - Premiership | 2025-09-27 | Hearts |
2 - 0
3 - 0
|
Falkirk 1 | Î | -0.5, -1.0 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| Scotia - League Cup | 2024-08-17 | 1 4 Falkirk |
0 - 0
2 - 0
|
Hearts 4 | V | +0.5 | Sub | 11.0 |
|
|||||
| Scotia - FA Cup | 2020-02-08 | 2 Falkirk |
0 - 0
0 - 1
|
Hearts 2 | Î | +0.5, +1.0 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Scotia - Championship | 2015-03-21 | 1 Falkirk |
0 - 1
0 - 3
|
Hearts 2 | Î | +0.5, +1.0 | Peste |
|
||||||
| Scotia - Championship | 2015-01-24 | 5 Hearts |
1 - 1
2 - 3
|
Falkirk 4 | V | -1.0, -1.5 | Peste |
|
||||||
| Scotia - Championship | 2014-11-15 | 4 Falkirk |
0 - 2
1 - 2
|
Hearts 3 | Î | +0.5, +1.0 | Peste |
|
2-4 (6) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Scotia - Championship | 2014-08-30 | Hearts |
3 - 0
4 - 1
|
Falkirk | Î | Peste |
|
6-6 (12) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 2 (0-2) | |||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Falkirk Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Scotia - Premiership | 2025-12-06 | 1 Hibernian |
2 - 0
3 - 0
|
Falkirk 4 | Î | -0.5, -1.0 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| Scotia - Premiership | 2025-12-03 | 2 Falkirk |
0 - 0
0 - 0
|
Motherwell | E | 0.0, +0.5 | Sub | 9.5 |
|
|||||
| Scotia - Premiership | 2025-11-30 | Rangers |
0 - 0
0 - 0
|
Falkirk 3 | E | -1.0 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| Scotia - Premiership | 2025-11-22 | 3 Dundee Utd |
0 - 2
0 - 3
|
Falkirk 3 | V | -0.5 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| Scotia - Premiership | 2025-11-08 | 3 Falkirk |
1 - 0
1 - 1
|
Livingston 2 | E | -0.5 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Scotia - Premiership | 2025-11-01 | Falkirk |
3 - 0
3 - 1
|
Kilmarnock 1 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
2-6 (8) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Scotia - Premiership | 2025-10-29 | 1 Celtic |
2 - 0
4 - 0
|
Falkirk 2 | Î | -2.0 | Peste | 11.5 | Sub |
|
6-3 (9) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Scotia - Premiership | 2025-10-25 | 2 Falkirk |
0 - 1
2 - 1
|
Dundee 2 | V | -0.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Scotia - Premiership | 2025-10-18 | 1 Motherwell |
1 - 0
1 - 2
|
Falkirk 5 | V | -0.5, -1.0 | Peste | 10.5 | Sub |
|
6-4 (10) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Scotia - Premiership | 2025-10-05 | 1 Falkirk |
0 - 1
1 - 1
|
Rangers 3 | E | +1.0 | Sub | 11.0 | Peste |
|
7-6 (13) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 5 (0-5) |
| Scotia - Premiership | 2025-09-27 | Hearts |
2 - 0
3 - 0
|
Falkirk 1 | Î | -0.5, -1.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
9-5 (14) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Scotia - Premiership | 2025-09-23 | 1 Falkirk |
1 - 2
2 - 2
|
Hibernian 2 | E | 0.0, +0.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
5-5 (10) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Scotia - Premiership | 2025-09-13 | 1 Falkirk |
0 - 0
1 - 2
|
St Mirren 2 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Scotia - Premiership | 2025-08-31 | 1 3 Aberdeen |
0 - 0
0 - 1
|
Falkirk 5 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
5-6 (11) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Scotia - League Cup | 2025-08-15 | Celtic |
1 - 0
4 - 1
|
Falkirk 2 | Î | -2.0, -2.5 | Peste | 11.0 | Peste |
|
16-2 (18) | 7-2 (9) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Scotia - Premiership | 2025-08-09 | 4 Livingston |
2 - 0
3 - 1
|
Falkirk 2 | Î | 0.0 | Peste | 10.5 | Sub |
|
4-5 (9) | 3-5 (8) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Scotia - Premiership | 2025-08-03 | 1 Falkirk |
0 - 1
2 - 2
|
Dundee Utd 5 | E | -0.5, -1.0 | Peste | 10.5 | Sub |
|
2-4 (6) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Scotia - League Cup | 2025-07-26 | 1 Falkirk |
1 - 0
4 - 0
|
Spartans FC | V | -2.5, -3.0 | Push | 10.0 | Sub |
|
6-3 (9) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Scotia - League Cup | 2025-07-22 | 1 Falkirk |
1 - 1
3 - 1
|
Queen's Park 1 | V | -1.5, -2.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
11-0 (11) | 7-0 (7) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Scotia - League Cup | 2025-07-19 | Cove Rangers |
0 - 0
0 - 0
|
Falkirk 1 | E | +1.5, +2.0 | Sub |
|
2-15 (17) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||
| Scotia - League Cup | 2025-07-12 | 1 Brechin |
0 - 4
0 - 7
|
Falkirk | V | +2.5, +3.0 | Peste |
|
1-9 (10) | 0-6 (6) | 1 (0-1) | 3 (1-2) | ||
| UK Friendlies | 2025-07-08 | St Johnstone |
0 - 1
0 - 1
|
Falkirk | V | 0.0, +0.5 | Sub | 8.5 | Peste |
|
5-11 (16) | 2-7 (9) | 4 (2-2) | 2 (2-0) |
| UK Friendlies | 2025-07-05 | 2 Falkirk |
1 - 1
4 - 2
|
Raith 5 | V | -0.5, -1.0 | Peste |
|
4-2 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| UK Friendlies | 2025-06-28 | Falkirk |
0 - 3
2 - 3
|
Edinburgh City 3 | Î | -2.0 | Peste | 9.0 | Peste |
|
13-2 (15) | 6-1 (7) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Scotia - Championship | 2025-05-02 | 2 Falkirk |
1 - 1
3 - 1
|
Hamilton 3 | V | -2.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
9-2 (11) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| Scotia - Championship | 2025-04-25 | 1 3 Partick |
1 - 1
2 - 1
|
Falkirk 1 | Î | +0.5, +1.0 | Peste | 9.5 | Peste |
|
1-11 (12) | 0-6 (6) | 2 (0-2) | 4 (1-3) |
| Scotia - Championship | 2025-04-19 | 1 2 Falkirk |
1 - 0
1 - 3
|
Raith 5 | Î | -1.0 | Peste | 9.0 | Peste |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Scotia - Championship | 2025-04-11 | 1 Ayr |
0 - 1
1 - 1
|
Falkirk 3 | E | +0.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
2-6 (8) | 0-5 (5) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Scotia - Championship | 2025-04-05 | Falkirk |
3 - 0
5 - 0
|
Morton 4 | V | -1.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
2-5 (7) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Scotia - Championship | 2025-03-25 | 3 Livingston |
0 - 0
1 - 0
|
Falkirk 3 | Î | 0.0, +0.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
1-4 (5) | 1-4 (5) | 4 (1-3) | 0 (0-0) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Hearts Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Scotia - Premiership | 2025-12-07 | 1 Celtic |
0 - 1
1 - 2
|
Hearts 3 | V | -1.0 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Scotia - Premiership | 2025-12-03 | 1 Hearts |
0 - 0
1 - 1
|
Kilmarnock 2 | E | -1.5 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| Scotia - Premiership | 2025-11-29 | 2 Motherwell |
0 - 0
0 - 0
|
Hearts 4 | E | 0.0, +0.5 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Scotia - Premiership | 2025-11-23 | 3 Aberdeen |
1 - 0
1 - 0
|
Hearts 4 | Î | 0.0, +0.5 | Sub | 11.0 |
|
|||||
| Scotia - Premiership | 2025-11-09 | 2 Hearts |
1 - 1
1 - 1
|
Dundee Utd 4 | E | -1.5 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| Scotia - Premiership | 2025-11-01 | Hearts |
2 - 0
4 - 0
|
Dundee 2 | V | -1.5, -2.0 | Peste | 10.5 | Sub |
|
6-2 (8) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Scotia - Premiership | 2025-10-29 | 2 St Mirren |
1 - 1
2 - 2
|
Hearts 2 | E | +0.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
6-7 (13) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| Scotia - Premiership | 2025-10-26 | 4 Hearts |
1 - 1
3 - 1
|
Celtic 1 | V | 0.0, +0.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
5-9 (14) | 4-3 (7) | 3 (2-1) | 3 (0-3) |
| Scotia - Premiership | 2025-10-18 | 2 Kilmarnock |
0 - 1
0 - 3
|
Hearts 2 | V | +0.5, +1.0 | Peste | 10.5 | Sub |
|
4-5 (9) | 4-4 (8) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Scotia - Premiership | 2025-10-04 | 2 Hearts |
0 - 0
1 - 0
|
Hibernian 1 | V | -0.5 | Sub | 11.0 | Sub |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Scotia - Premiership | 2025-09-27 | Hearts |
2 - 0
3 - 0
|
Falkirk 1 | V | -0.5, -1.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
9-5 (14) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Scotia - Premiership | 2025-09-13 | 2 Rangers |
0 - 1
0 - 2
|
Hearts 1 | V | -0.5, -1.0 | Sub | 11.0 | Push |
|
9-2 (11) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Scotia - Premiership | 2025-08-30 | 7 Livingston |
1 - 0
1 - 2
|
Hearts 1 | V | 0.0, +0.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
5-9 (14) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Scotia - Premiership | 2025-08-23 | 3 Hearts |
0 - 1
3 - 3
|
Motherwell 2 | E | -0.5, -1.0 | Peste | 11.0 | Peste |
|
9-3 (12) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Scotia - League Cup | 2025-08-16 | 2 St Mirren |
1 - 0
1 - 1
|
Hearts 2 | E | 0.0, +0.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
3-6 (9) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Scotia - Premiership | 2025-08-10 | 3 Dundee Utd |
2 - 1
2 - 3
|
Hearts 4 | V | +0.5, +1.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
2-9 (11) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 3 (0-3) |
| Scotia - Premiership | 2025-08-04 | 3 Hearts |
1 - 0
2 - 0
|
Aberdeen 2 | V | -0.5, -1.0 | Sub | 11.0 | Sub |
|
3-3 (6) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 4 (1-3) |
| Scotia - League Cup | 2025-07-23 | Hearts |
2 - 0
4 - 0
|
Dumbarton 1 | V | -3.5, -4.0 | Sub | 11.5 | Peste |
|
14-1 (15) | 9-0 (9) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Scotia - League Cup | 2025-07-19 | 3 Stirling |
0 - 3
0 - 4
|
Hearts 1 | V | +3.0 | Sub | 11.0 | Peste |
|
1-11 (12) | 1-7 (8) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Scotia - League Cup | 2025-07-15 | 3 Hamilton |
0 - 2
0 - 4
|
Hearts 2 | V | +1.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
2-6 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Scotia - League Cup | 2025-07-12 | Hearts |
1 - 1
4 - 1
|
Dunfermline 3 | V | -2.0 | Peste | 9.5 | Sub |
|
6-2 (8) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| UK Friendlies | 2025-07-04 | 1 Hearts |
2 - 1
3 - 1
|
Crawley Town 2 | V | -1.0 | Peste |
|
6-1 (7) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Scotia - Premiership | 2025-05-18 | 1 Kilmarnock |
0 - 0
0 - 1
|
Hearts 1 1 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Scotia - Premiership | 2025-05-14 | 1 Hearts |
2 - 0
2 - 1
|
St Johnstone 2 | V | -0.5, -1.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
8-7 (15) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Scotia - Premiership | 2025-05-10 | 2 Hearts |
1 - 0
3 - 0
|
Motherwell 2 | V | -1.0 | Peste | 11.5 | Sub |
|
6-1 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Scotia - Premiership | 2025-05-03 | 1 Ross County |
1 - 1
1 - 3
|
Hearts 1 | V | +0.5 | Peste | 11.0 | Peste |
|
4-13 (17) | 2-8 (10) | 9 (2-7) | 4 (2-2) |
| Scotia - Premiership | 2025-04-26 | 1 Hearts |
0 - 1
0 - 1
|
Dundee 4 | Î | -1.0, -1.5 | Sub | 11.0 | Sub |
|
7-3 (10) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Scotia - FA Cup | 2025-04-19 | 1 1 Hearts |
1 - 1
1 - 1
|
Aberdeen 2 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 11.0 | Peste |
|
4-8 (12) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Scotia - Premiership | 2025-04-12 | Motherwell |
0 - 0
0 - 0
|
Hearts 3 | E | +0.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
3-2 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Scotia - Premiership | 2025-04-06 | 1 1 Hearts |
0 - 0
0 - 1
|
Dundee Utd 4 | Î | -0.5, -1.0 | Sub | 11.0 | Sub |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 4.5 | 3.6 | 1.75 |
| Pauză | 4.5 | 2.3 | 2.375 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (+0.75) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Pauză (+0.25) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total cornere | ||
|---|---|---|
| Final (10.5) | Peste@2 | [email protected] |
| Pauză (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (2.5) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Stare: Final , Scor: 0 - 2 , Corner: 3 - 7
Corner: 10.5 , Handicap: +0.5, +1.0 , Goluri: 2.5
Scor: 0 - 1 , Corner: 3 - 2 Pauză
Corner: 4.5 , Handicap: 0.0, +0.5 , Goluri: 1.0
-
2' - 1st Goal - Hearts - 2' - 1st Shot On Target - Braga (Hearts)]
- 2' - 2nd Shot On Target - Shankland (Hearts)]
-
12' - 1st Corner - Hearts - 13' - 1st Shot Off Target - Steinwender (Hearts)]
- 17' - 2nd Shot Off Target - Miller (Falkirk)]
-
20' - 2nd Corner - Falkirk - 20' - 1st Offside - Falkirk
- 20' - 1st Offside - Falkirk
- 21' - 3rd Shot Off Target - Shankland (Hearts)]
-
22' - 3rd Corner - Falkirk -
24' - 4th Corner - Hearts -
28' - 1st Yellow Card - Hearts - 31' - 4th Shot Off Target - Hart (Falkirk)]
- 31' - 5th Shot Off Target - Shankland (Hearts)]
- 29' - 6th Shot Off Target - Henderson (Falkirk)]
-
39' - 2nd Yellow Card - Falkirk - 40' - 7th Shot Off Target - Magnusson (Hearts)]
-
41' - 3rd Yellow Card - Hearts - Race to 3 Corners - Falkirk
-
43' - 5th Corner - Falkirk - 42' - 9th Shot Off Target - Lissah (Falkirk)]
- 43' - 3rd Shot On Target - Wilson (Falkirk)]
-
0-1 score at the end of First Half - 52' - 9th Shot Off Target - Magnusson (Hearts)]
-
56' - 6th Corner - Hearts - 56' - 10th Shot Off Target - Kyziridis (Hearts)]
-
57' - 7th Corner - Hearts - 57' - 4th Shot On Target - Braga (Hearts)]
-
60' - 8th Corner - Hearts - Race to 5 Corners - Hearts
-
66' - 9th Corner - Hearts - 68' ~ Substitution ~ Graham ~ Agyeman ~(Falkirk)
- 68' - 11th Shot Off Target - Miller (Falkirk)]
- 68' ~ Substitution ~ Williams ~ Ross ~(Falkirk)
- 68' ~ Substitution ~ Tait ~ Cartwright ~(Falkirk)
- 70' - 12th Shot Off Target - Braga (Hearts)]
- 73' ~ Substitution ~ Kingsley ~ Milne ~(Hearts)
-
77' - 2nd Goal - Hearts - 76' ~ Substitution ~ Arfield ~ Miller ~(Falkirk)
- 77' - 5th Shot On Target - Kingsley (Hearts)]
- 77' - 1st Assist - McEntee (Hearts)]
- 0-2%Hearts extend their lead and Early Payout is awarded
- Race to 7 Corners - Hearts
-
80' - 10th Corner - Hearts - 80' - 6th Shot On Target - Shankland (Hearts)]
- 81' - 13th Shot Off Target - Magnusson (Hearts)]
- 81' ~ Substitution ~ Spittal ~ Kyziridis ~(Hearts)
- 81' ~ Substitution ~ Kabangu ~ Braga ~(Hearts)
- 81' ~ Substitution ~ Kerjota ~ Shankland ~(Hearts)
- 82' ~ Substitution ~ Edwards ~ Lissah ~(Falkirk)
-
85' - 4th Yellow Card - Falkirk - 87' ~ Substitution ~ McCart ~ Devlin ~(Hearts)
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

