Predicții gratuite
(bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 2.5
Total goluri
Peste 9.5
Total cornere
+1.25
Watford
Everton vs Watford Profilul echipelor
Everton
ÎVVÎÎVÎÎVÎRecenteÎn scădere-0.4 pct/meci, ultimele 5 vs 18 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste6/10
Peste 2.5 goluriEgal5/10
Handicap asiaticRatează4/10
Cedează pe finalStart lentGol în prima repriză în 9 din ultimele 10Peste 2.5 cartonașe în 9 din ultimele 10
Watford
ÎVEEÎVÎEEERecenteÎn creștere+0.3 pct/meci, ultimele 5 vs 21 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste6/10
Peste 2.5 goluriEgal5/10
Handicap asiaticRatează3/10
Ultimele
| Everton | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Watford | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| Everton | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Watford | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Distribuția golurilorLinie 2.5
Distribuția cornerelorLinie 9.5
Distribuția cartonașelor
Meciurile echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete
Total: 40,
Med.: 2.83,
Abatere std.: 1.73, Mediană: 3,
Mod: 3,
Peste: 63%
Meciurile echipei gazdă pe teren propriu
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete în deplasare
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei oaspete
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Everton vs Watford Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
Everton vs Watford Confruntări directe
Everton vs Watford Vezi H2H complet →| Everton Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - Premier League | 2019-08-17 | 2 Everton |
1 - 0
1 - 0
|
Watford 3 | V | -0.5, -1.0 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| Anglia - Premier League | 2019-02-09 | 2 Watford |
0 - 0
1 - 0
|
Everton | Î | 0.0 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Premier League | 2018-12-10 | 1 Everton |
1 - 0
2 - 2
|
Watford 2 | E | -0.5, -1.0 | Peste | 11.0 |
|
|||||
| Anglia - Premier League | 2018-02-24 | 3 Watford |
0 - 0
1 - 0
|
Everton 1 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Premier League | 2017-11-05 | Everton |
0 - 0
3 - 2
|
Watford 2 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| Anglia - Premier League | 2017-05-12 | Everton |
0 - 0
1 - 0
|
Watford 3 | V | -1.0, -1.5 | Sub | 11.0 | Peste |
|
9-8 (17) | 5-4 (9) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Anglia - Premier League | 2016-12-10 | 2 Watford |
1 - 1
3 - 2
|
Everton 2 | Î | 0.0, +0.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
2-4 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Anglia - Premier League | 2016-04-09 | 2 Watford |
1 - 1
1 - 1
|
Everton 1 | E | 0.0, +0.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
7-6 (13) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - Premier League | 2015-08-08 | 1 Everton |
0 - 1
2 - 2
|
Watford 2 | E | -0.5, -1.0 | Peste | 11.0 | Sub |
|
8-2 (10) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Everton Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - Premier League | 2019-10-26 | 2 Brighton |
1 - 1
3 - 2
|
Everton 1 | Î | 0.0 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Premier League | 2019-10-19 | 2 Everton |
1 - 0
2 - 0
|
West Ham 2 | V | -0.5, -1.0 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| Anglia - Premier League | 2019-10-05 | 2 Burnley |
0 - 0
1 - 0
|
Everton 2 1 | Î | 0.0, +0.5 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Premier League | 2019-09-28 | 2 Everton |
1 - 1
1 - 3
|
Man City 2 | Î | +1.5 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - EFL Cup | 2019-09-24 | Sheff Wed |
0 - 2
0 - 2
|
Everton 1 | V | +1.0 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Premier League | 2019-09-21 | 1 Everton |
0 - 1
0 - 2
|
Sheff Utd 3 | Î | -0.5, -1.0 | Sub | 10.5 | Peste |
|
12-3 (15) | 6-1 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Anglia - Premier League | 2019-09-15 | Bournemouth |
1 - 1
3 - 1
|
Everton 3 | Î | 0.0, +0.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
7-6 (13) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Anglia - Premier League | 2019-09-01 | 1 Everton |
2 - 1
3 - 2
|
Wolverhampton 5 1 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
7-7 (14) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| Anglia - EFL Cup | 2019-08-28 | 4 Lincoln City |
1 - 1
2 - 4
|
Everton 3 | V | +1.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
4-10 (14) | 1-8 (9) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Anglia - Premier League | 2019-08-23 | 2 Aston Villa |
1 - 0
2 - 0
|
Everton 3 | Î | 0.0, +0.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
0-6 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - Premier League | 2019-08-17 | 2 Everton |
1 - 0
1 - 0
|
Watford 3 | V | -0.5, -1.0 | Sub | 10.5 | Peste |
|
4-7 (11) | 3-4 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Anglia - Premier League | 2019-08-10 | 2 Crystal Palace |
0 - 0
0 - 0
|
Everton 2 1 | E | 0.0, +0.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
6-2 (8) | 3-2 (5) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Elite Club - Amicale | 2019-08-03 | 1 Werder Bremen |
0 - 0
0 - 0
|
Everton 1 | E | 0.0 | Sub | 8.5 | Sub |
|
3-4 (7) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Meci amical - Joc de 60 de minute | 2019-07-27 | Mainz |
2 - 1
3 - 1
|
Everton 2 | Î | 0.0, +0.5 | Peste |
|
0-6 (6) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Meci amical - Joc de 60 de minute | 2019-07-27 | 2 Everton |
0 - 0
0 - 1
|
Sevilla 2 | Î | 0.0 | Sub |
|
2-4 (6) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Elite Club - Amicale | 2019-07-24 | 2 Wigan |
0 - 0
0 - 0
|
Everton | E | +1.0 | Sub | 9.0 | Sub |
|
2-4 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Elite Club - Amicale | 2019-07-19 | 1 Monaco |
0 - 0
0 - 1
|
Everton 1 | V | +0.5, +1.0 | Sub | 9.0 | Peste |
|
4-8 (12) | 2-4 (6) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Elite Club - Amicale | 2019-07-14 | 2 FC Sion |
0 - 0
0 - 0
|
Everton 2 | E | +0.5, +1.0 | Sub | 9.0 | Sub |
|
1-6 (7) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Elite Club - Amicale | 2019-07-07 | 2 Kariobangi Sharks |
1 - 0
1 - 1
|
Everton 2 | E | +1.5, +2.0 | Sub | 9.0 | Push |
|
1-8 (9) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Anglia - Premier League | 2019-05-12 | Tottenham |
1 - 0
2 - 2
|
Everton 2 | E | -0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
7-4 (11) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Anglia - Premier League | 2019-05-03 | Everton |
2 - 0
2 - 0
|
Burnley 2 | V | -0.5, -1.0 | Sub | 10.5 | Sub |
|
8-1 (9) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - Premier League | 2019-04-27 | 2 Crystal Palace |
0 - 0
0 - 0
|
Everton | E | 0.0 | Sub | 10.5 | Peste |
|
5-10 (15) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Anglia - Premier League | 2019-04-21 | 1 Everton |
2 - 0
4 - 0
|
Man Utd 1 | V | 0.0, +0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
10-2 (12) | 7-1 (8) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - Premier League | 2019-04-13 | 2 Fulham |
0 - 0
2 - 0
|
Everton 1 | Î | +0.5, +1.0 | Sub | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Anglia - Premier League | 2019-04-07 | 1 Everton |
1 - 0
1 - 0
|
Arsenal 4 | V | 0.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
9-6 (15) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 6 (5-1) |
| Anglia - Premier League | 2019-03-30 | 1 West Ham |
0 - 2
0 - 2
|
Everton 1 | V | 0.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
4-9 (13) | 2-3 (5) | 2 (2-0) | 3 (0-3) |
| Republica Irlanda - Munster Senior League | 2019-03-19 | 1 Castleview FC |
0 - 1
2 - 2
|
Everton 1 | E | -1.0 | Peste |
|
8-5 (13) | 3-4 (7) | 4 (2-2) | 0 (0-0) | ||
| Anglia - Premier League | 2019-03-17 | 1 Everton |
0 - 0
2 - 0
|
Chelsea 2 | V | +0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
3-4 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Anglia - Premier League | 2019-03-09 | 3 Newcastle |
0 - 2
3 - 2
|
Everton 1 | Î | 0.0 | Peste | 10.5 | Sub |
|
8-2 (10) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Anglia - Premier League | 2019-03-03 | 1 Everton |
0 - 0
0 - 0
|
Liverpool 2 | E | +1.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
3-7 (10) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Watford Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - Premier League | 2019-10-26 | 5 Watford |
0 - 0
0 - 0
|
Bournemouth 3 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| Anglia - Premier League | 2019-10-19 | 4 Tottenham |
0 - 1
1 - 1
|
Watford 3 | E | -1.0 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| Anglia - Premier League | 2019-10-05 | Watford |
0 - 0
0 - 0
|
Sheff Utd 2 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Premier League | 2019-09-28 | Wolverhampton |
1 - 0
2 - 0
|
Watford 1 | Î | -0.5 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| Anglia - EFL Cup | 2019-09-24 | 1 Watford |
1 - 1
2 - 1
|
Swansea 1 | V | -1.0, -1.5 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Premier League | 2019-09-21 | 2 Man City |
5 - 0
8 - 0
|
Watford 2 | Î | -2.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Anglia - Premier League | 2019-09-15 | 3 Watford |
0 - 2
2 - 2
|
Arsenal 3 | E | +0.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
7-1 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - Premier League | 2019-08-31 | 2 Newcastle |
1 - 1
1 - 1
|
Watford 3 | E | 0.0 | Sub | 10.5 | Peste |
|
6-5 (11) | 2-3 (5) | 4 (1-3) | 2 (1-1) |
| Anglia - EFL Cup | 2019-08-27 | Watford |
1 - 0
3 - 0
|
Coventry 1 | V | -1.5 | Push | 10.0 | Sub |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Anglia - Premier League | 2019-08-24 | 1 Watford |
1 - 1
1 - 3
|
West Ham 1 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
8-7 (15) | 6-4 (10) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Anglia - Premier League | 2019-08-17 | 2 Everton |
1 - 0
1 - 0
|
Watford 3 | Î | -0.5, -1.0 | Sub | 10.5 | Peste |
|
4-7 (11) | 3-4 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Anglia - Premier League | 2019-08-10 | Watford |
0 - 1
0 - 3
|
Brighton 1 | Î | -0.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
5-2 (7) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Elite Club - Amicale | 2019-08-03 | Watford |
0 - 1
2 - 1
|
Real Sociedad | V | 0.0,-0.5 | Peste |
|
3-8 (11) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 4 (1-3) | ||
| Elite Club - Amicale | 2019-07-27 | QPR |
0 - 1
0 - 1
|
Watford | V | 0.0, +0.5 | Sub | 9.0 | Push |
|
2-7 (9) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Elite Club - Amicale | 2019-07-20 | Bayer Leverkusen |
0 - 1
1 - 2
|
Watford 1 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 8.5 | Peste |
|
12-2 (14) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Elite Club - Amicale | 2019-07-18 | 1 Ajax |
0 - 1
2 - 1
|
Watford 3 | Î | -1.0 | Sub | 9.0 | Peste |
|
7-4 (11) | 7-2 (9) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - FA Cup | 2019-05-18 | 1 Man City |
2 - 0
6 - 0
|
Watford 2 | Î | -1.5, -2.0 | Peste | 10.0 | Peste |
|
13-1 (14) | 9-1 (10) | 5 (4-1) | 2 (2-0) |
| Anglia - Premier League | 2019-05-12 | 1 1 Watford |
0 - 2
1 - 4
|
West Ham | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Anglia - Premier League | 2019-05-05 | Chelsea |
0 - 0
3 - 0
|
Watford 1 | Î | -1.5 | Push | 10.5 | Peste |
|
6-6 (12) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Anglia - Premier League | 2019-04-27 | 3 Watford |
0 - 1
1 - 2
|
Wolverhampton 2 | Î | 0.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
4-5 (9) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Anglia - Premier League | 2019-04-23 | 5 Watford |
0 - 1
1 - 1
|
Southampton 2 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
3-4 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Anglia - Premier League | 2019-04-20 | 2 Huddersfield |
0 - 1
1 - 2
|
Watford 2 | V | +0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
2-2 (4) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - Premier League | 2019-04-15 | 1 2 Watford |
0 - 1
0 - 1
|
Arsenal | Î | +0.5 | Sub | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 6-2 (8) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - FA Cup | 2019-04-07 | 2 Watford |
0 - 1
2 - 2
|
Wolverhampton 2 | E | 0.0, +0.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
7-1 (8) | 4-1 (5) | 4 (3-1) | 3 (3-0) |
| Anglia - Premier League | 2019-04-02 | 3 Watford |
1 - 1
4 - 1
|
Fulham 2 | V | -0.5, -1.0 | Peste | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Anglia - Premier League | 2019-03-30 | 1 Man Utd |
1 - 0
2 - 1
|
Watford 2 | Î | -1.0, -1.5 | Push | 11.0 | Sub |
|
3-5 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Anglia - FA Cup | 2019-03-16 | 1 Watford |
1 - 0
2 - 1
|
Crystal Palace 1 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
8-4 (12) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| Anglia - Premier League | 2019-03-09 | 1 Man City |
0 - 0
3 - 1
|
Watford 1 | Î | -2.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
9-1 (10) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 3 (2-1) |
| Anglia - Premier League | 2019-03-03 | 5 Watford |
1 - 0
2 - 1
|
Leicester 1 | V | 0.0 | Peste | 10.5 | Sub |
|
1-5 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Anglia - Premier League | 2019-02-27 | Liverpool |
2 - 0
5 - 0
|
Watford 2 | Î | -1.5, -2.0 | Peste | 10.5 | Sub |
|
6-4 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 1.444 | 4.5 | 7 |
| Pauză | 1.952 | 2.4 | 6.5 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (-1.25) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Pauză (-0.5) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total cornere | ||
|---|---|---|
| Final (9.5) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (2.5) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Evenimente live
Stare: Final , Scor: 2 - 0 , Corner: 6 - 3
Corner: 9.5 , Handicap: -1.0, -1.5 , Goluri: 2.5
Scor: 0 - 0 , Corner: 4 - 1 Pauză
Corner: 4.5 , Handicap: -0.5 , Goluri: 1.0
-
1' - 1st Corner - Everton -
4' - 2nd Corner - Watford -
16' - 3rd Corner - Everton - Race to 3 Corners - Everton
-
19' - 4th Corner - Everton -
39' - 5th Corner - Everton - 39' Substitution - Doucoure for Quina - Watford
- 41' Substitution - Keane for Mina - Everton
-
0-0 score at the end of First Half - 46' Substitution - Walcott for Kean - Everton
-
55' - 6th Corner - Watford - 65' Substitution - Kabasele for Prodl - Watford
-
68' - 1st Yellow Card - Watford - 67' Substitution - Deulofeu for Pereyra - Watford
-
69' - 7th Corner - Everton - Race to 5 Corners - Everton
-
71' - 8th Corner - Everton -
72' - 1st Goal - Everton -
75' - 9th Corner - Watford - 80' Substitution - Tosun for Calvert-Lewin - Everton
-
90+1' - 2nd Yellow Card - Watford -
90+3' - 2nd Goal - Everton -
2-0 score at the end of Second Half
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

