Joi, Mar 16, 2023 · 14:00
Cele mai vechiRecente
ÎVVVVÎ
1.67
3.20
5.00
RecenteCele mai vechi
VEÎVEÎ
Predicții gratuite
(bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 2.5
Total goluri
–
Total cornere
-0.75
ES Setif U21
ES Setif U21 vs ASO Chlef U21 Profilul echipelor
ES Setif U21
Evaluările sunt în curs de calcul
VEVVÎVVVVÎRecenteÎn creștere+0.4 pct/meci, ultimele 5 vs 25 anterioare
Peste 9.5 cornereSub3/10
Peste 2.5 goluriEgal5/10
Handicap asiaticAcoperă6/10
ASO Chlef U21
Evaluările sunt în curs de calcul
EEÎÎÎEVÎEVRecenteÎn creștere+0.5 pct/meci, ultimele 5 vs 25 anterioare
Peste 9.5 cornereEgal5/10
Peste 2.5 goluriEgal5/10
Handicap asiaticEgal5/10
Echipă de repriza a douaStart lentA câștigat 2 din ultimele 10Gol în prima repriză în 8 din ultimele 10
Ultimele
| ES Setif U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| ASO Chlef U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| ES Setif U21 | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| ASO Chlef U21 | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Distribuția golurilorLinie 2.5
Distribuția cornerelor
Distribuția cartonașelor
Meciurile echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete
Total: 40,
Med.: 2.70,
Abatere std.: 1.98, Mediană: 2,
Mod: ,
Peste: 50%
Meciurile echipei gazdă pe teren propriu
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete în deplasare
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei oaspete
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
ES Setif U21 vs ASO Chlef U21 Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
ES Setif U21 vs ASO Chlef U21 Confruntări directe
ES Setif U21 vs ASO Chlef U21 Vezi H2H complet →| ES Setif U21 Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Algeria - Liga de Tineret | 2022-09-22 | 3 ASO Chlef U21 |
0 - 1
0 - 1
|
ES Setif U21 3 | V | 0.0, +0.5 | Sub |
|
||||||
| Algeria - Liga de Tineret | 2021-11-06 | 1 ES Setif U21 |
0 - 0
1 - 0
|
ASO Chlef U21 | V | -1.0, -1.5 | Sub |
|
||||||
| Algeria - Liga de Tineret | 2021-02-27 | 1 1 ES Setif U21 |
0 - 1
0 - 1
|
ASO Chlef U21 1 | Î | -1.5 | Sub |
|
||||||
| Algeria - Liga de Tineret | 2019-10-23 | 5 ES Setif U21 |
3 - 0
6 - 1
|
ASO Chlef U21 3 | V | -1.0 | Peste |
|
||||||
| Algeria - Liga de Tineret | 2014-12-02 | 3 ASO Chlef U21 |
1 - 1
1 - 1
|
ES Setif U21 1 | E | 0.0, -0.5 | Sub |
|
||||||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| ES Setif U21 Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Algeria - Liga de Tineret | 2023-03-11 | 4 CR Belouizdad U21 |
0 - 0
2 - 1
|
ES Setif U21 2 | Î | -1.5 | Push |
|
||||||
| Algeria - Cupa U21 | 2023-03-07 | 1 USM Khenchela U21 |
0 - 1
1 - 2
|
ES Setif U21 3 1 | V | +0.5, +1.0 | Peste |
|
||||||
| Algeria - Liga de Tineret | 2023-02-23 | 1 ES Setif U21 |
1 - 0
1 - 0
|
NC Magra U21 3 | V | -0.5, -1.0 | Sub |
|
||||||
| Algeria - Liga de Tineret | 2023-02-09 | 1 3 ES Setif U21 |
1 - 0
1 - 0
|
US Biskra U21 3 | V | -1.0 | Sub |
|
||||||
| Algeria - Liga de Tineret | 2022-12-23 | 2 ES Setif U21 |
1 - 0
2 - 1
|
JS Saoura U21 4 | V | 0.0 | Peste |
|
||||||
| Algeria - Liga de Tineret | 2022-12-15 | 3 MC Alger U21 |
1 - 0
1 - 0
|
ES Setif U21 2 | Î | -0.5 | Sub |
|
4-4 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Algeria - Liga de Tineret | 2022-12-03 | 1 ES Setif U21 |
2 - 0
2 - 1
|
MC Oran U21 1 | V | -2.0 | Sub |
|
7-6 (13) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (0-2) | ||
| Algeria - Liga de Tineret | 2022-11-12 | Paradou AC U21 |
0 - 0
0 - 2
|
ES Setif U21 | V | 0.0 | Sub |
|
3-3 (6) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Algeria - Liga de Tineret | 2022-11-05 | 3 ES Setif U21 |
1 - 2
2 - 2
|
HB Chelghoum Laid U21 2 | E | -1.0, -1.5 | Peste |
|
7-3 (10) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 3 (3-0) | ||
| Algeria - Liga de Tineret | 2022-10-13 | 1 ES Setif U21 |
0 - 0
2 - 0
|
USM Khenchela U21 2 | V | -1.0, -1.5 | Sub |
|
4-4 (8) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Algeria - Liga de Tineret | 2022-10-06 | 2 USM Alger U21 |
2 - 2
3 - 2
|
ES Setif U21 2 1 | Î | -1.0 | Peste |
|
4-5 (9) | 2-5 (7) | 3 (0-3) | 1 (1-0) | ||
| Algeria - Liga de Tineret | 2022-09-29 | 2 ES Setif U21 |
0 - 0
0 - 2
|
CS Constantine U21 2 | Î | 0.0, +0.5 | Sub |
|
5-4 (9) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Algeria - Liga de Tineret | 2022-09-22 | 3 ASO Chlef U21 |
0 - 1
0 - 1
|
ES Setif U21 3 | V | 0.0, +0.5 | Sub |
|
8-4 (12) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Algeria - Liga de Tineret | 2022-09-15 | 3 ES Setif U21 |
3 - 0
3 - 2
|
CR Belouizdad U21 | V | 0.0, +0.5 | Peste |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Algeria - Liga de Tineret | 2022-09-08 | 1 NC Magra U21 |
0 - 0
1 - 1
|
ES Setif U21 2 | E | +0.5 | Sub |
|
7-4 (11) | 5-4 (9) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Algeria - Liga de Tineret | 2022-09-02 | 1 ES Setif U21 |
4 - 1
5 - 1
|
RC Arba U21 2 | V | -1.5 | Peste |
|
1-2 (3) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Algeria - Liga de Tineret | 2022-08-26 | 2 US Biskra U21 |
1 - 0
1 - 1
|
ES Setif U21 2 | E | 0.0 | Sub |
|
3-8 (11) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 2 (0-2) | ||
| Algeria - Liga de Tineret | 2022-06-10 | 1 3 ES Setif U21 |
2 - 1
3 - 1
|
USM Alger U21 3 1 | V | -0.5 | Peste |
|
4-3 (7) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Algeria - Liga de Tineret | 2022-06-04 | 3 US Biskra U21 |
1 - 0
2 - 1
|
ES Setif U21 | Î | +0.5 | Peste |
|
2-4 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Algeria - Liga de Tineret | 2022-05-28 | 4 ES Setif U21 |
1 - 1
2 - 1
|
JS Saoura U21 2 | V | -0.5 | Peste |
|
7-4 (11) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Algeria - Liga de Tineret | 2022-05-21 | 1 RC Arba U21 |
0 - 1
1 - 2
|
ES Setif U21 3 | V | +1.0 | Peste |
|
11-4 (15) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 3 (3-0) | ||
| Algeria - Liga de Tineret | 2022-05-12 | 1 ES Setif U21 |
0 - 0
1 - 0
|
NA Hussein Dey U21 1 | V | -1.0 | Sub |
|
3-0 (3) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Algeria - Liga de Tineret | 2022-05-06 | 1 ES Setif U21 |
2 - 0
2 - 0
|
RC Relizane U21 | V | -2.0 | Sub |
|
7-3 (10) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (2-0) | ||
| Algeria - Liga de Tineret | 2022-04-28 | 2 Olympique Medea U21 |
1 - 2
1 - 2
|
ES Setif U21 3 | V | +1.0 | Peste |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Algeria - Liga de Tineret | 2022-04-22 | 2 ES Setif U21 |
3 - 0
3 - 0
|
Paradou AC U21 3 | V | 0.0, -0.5 | Peste |
|
5-4 (9) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Algeria - Liga de Tineret | 2022-04-15 | 1 CS Constantine U21 |
1 - 0
2 - 0
|
ES Setif U21 2 | Î | -1.0 | Sub |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Algeria - Liga de Tineret | 2022-04-11 | 1 ES Setif U21 |
0 - 0
0 - 0
|
MC Alger U21 3 | E | 0.0, -0.5 | Sub |
|
6-3 (9) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Algeria - Liga de Tineret | 2022-03-31 | WA Tlemcen U21 |
0 - 1
0 - 2
|
ES Setif U21 2 | V | 0.0 | Sub |
|
1-4 (5) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 2 (0-2) | ||
| Algeria - Liga de Tineret | 2022-03-24 | 2 ES Setif U21 |
0 - 0
3 - 1
|
NC Magra U21 3 1 | V | -2 | Peste |
|
4-4 (8) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Algeria - Liga de Tineret | 2022-03-17 | CR Belouizdad U21 |
1 - 1
5 - 1
|
ES Setif U21 1 | Î | -1.0, -1.5 | Peste |
|
4-5 (9) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 3 (1-2) | ||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| ASO Chlef U21 Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Algeria - Liga de Tineret | 2023-03-11 | 1 ASO Chlef U21 |
1 - 0
3 - 0
|
MC Oran U21 2 | V | -1.5 | Push |
|
||||||
| Algeria - Cupa U21 | 2023-03-07 | 2 ASO Chlef U21 |
1 - 2
2 - 2
|
MC Alger U21 2 | E | +0.5, +1.0 | Peste |
|
||||||
| Algeria - Liga de Tineret | 2023-02-23 | 2 Paradou AC U21 |
1 - 0
3 - 0
|
ASO Chlef U21 1 | Î | -1.0 | Peste |
|
||||||
| Algeria - Liga de Tineret | 2023-02-16 | 1 ASO Chlef U21 |
1 - 0
1 - 0
|
HB Chelghoum Laid U21 | V | -1.0, -1.5 | Sub |
|
||||||
| Algeria - Liga de Tineret | 2022-12-23 | 3 USM Khenchela U21 |
1 - 0
1 - 1
|
ASO Chlef U21 2 | E | 0.0, -0.5 | Sub |
|
||||||
| Algeria - Liga de Tineret | 2022-12-16 | 3 ASO Chlef U21 |
0 - 1
0 - 2
|
USM Alger U21 2 | Î | +0.5, +1.0 | Sub |
|
2-7 (9) | 0-6 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Algeria - Liga de Tineret | 2022-12-10 | 2 CS Constantine U21 |
1 - 1
4 - 1
|
ASO Chlef U21 1 | Î | -1.5, -2.0 | Peste |
|
8-2 (10) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| Algeria - Liga de Tineret | 2022-12-03 | ASO Chlef U21 |
0 - 2
2 - 3
|
MC El Bayadh U21 2 | Î | 0.0 | Peste |
|
8-5 (13) | 5-2 (7) | 4 (4-0) | 3 (2-1) | ||
| Algeria - Liga de Tineret | 2022-11-12 | 3 ASO Chlef U21 |
0 - 0
0 - 0
|
CR Belouizdad U21 3 | E | +0.5, +1.0 | Sub |
|
6-2 (8) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Algeria - Liga de Tineret | 2022-11-05 | 2 NC Magra U21 |
0 - 0
0 - 0
|
ASO Chlef U21 1 | E | -0.5 | Sub |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| Algeria - Liga de Tineret | 2022-10-20 | 1 1 ASO Chlef U21 |
0 - 0
0 - 0
|
RC Arba U21 2 | E | -1.0 | Sub |
|
4-2 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Algeria - Liga de Tineret | 2022-10-13 | 2 US Biskra U21 |
0 - 0
1 - 1
|
ASO Chlef U21 4 | E | 0.0 | Sub |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 2 (0-2) | ||
| Algeria - Liga de Tineret | 2022-10-07 | 4 ASO Chlef U21 |
1 - 0
1 - 0
|
JS Saoura U21 3 | V | +0.5 | Sub |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Algeria - Liga de Tineret | 2022-09-30 | 2 MC Alger U21 |
0 - 0
1 - 1
|
ASO Chlef U21 2 | E | 0.0, -0.5 | Sub |
|
6-0 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Algeria - Liga de Tineret | 2022-09-22 | 3 ASO Chlef U21 |
0 - 1
0 - 1
|
ES Setif U21 3 | Î | 0.0, +0.5 | Sub |
|
8-4 (12) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Algeria - Liga de Tineret | 2022-09-16 | 1 MC Oran U21 |
0 - 1
1 - 1
|
ASO Chlef U21 1 | E | 0.0, +0.5 | Sub |
|
7-4 (11) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Algeria - Liga de Tineret | 2022-09-09 | 2 ASO Chlef U21 |
1 - 2
2 - 4
|
Paradou AC U21 2 | Î | 0.0 | Peste |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 2 (2-0) | ||
| Algeria - Liga de Tineret | 2022-09-02 | 4 HB Chelghoum Laid U21 |
0 - 1
0 - 4
|
ASO Chlef U21 3 1 | V | 0.0 | Peste |
|
6-0 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| Algeria - Liga de Tineret | 2022-08-25 | 2 ASO Chlef U21 |
1 - 1
2 - 1
|
JS Kabylie U21 1 | V | +0.5 | Peste |
|
5-7 (12) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 3 (1-2) | ||
| Algeria - Liga de Tineret | 2022-06-09 | 2 CS Constantine U21 |
0 - 0
0 - 2
|
ASO Chlef U21 3 | V | -2.5 | Sub |
|
8-3 (11) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Algeria - Liga de Tineret | 2022-06-04 | 5 ASO Chlef U21 |
2 - 0
5 - 3
|
MC Alger U21 | V | +0.5 | Peste |
|
3-2 (5) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Algeria - Liga de Tineret | 2022-05-28 | WA Tlemcen U21 |
1 - 1
3 - 2
|
ASO Chlef U21 1 | Î | 0.0 | Peste |
|
4-5 (9) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Algeria - Liga de Tineret | 2022-05-20 | 1 ASO Chlef U21 |
0 - 0
0 - 1
|
NC Magra U21 2 1 | Î | -0.5 | Sub |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Algeria - Liga de Tineret | 2022-05-13 | 1 CR Belouizdad U21 |
2 - 0
3 - 1
|
ASO Chlef U21 2 1 | Î | -1.5 | Peste |
|
7-1 (8) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Algeria - Liga de Tineret | 2022-05-06 | 2 ASO Chlef U21 |
1 - 1
3 - 1
|
MC Oran U21 | V | 0.0, -0.5 | Peste |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Algeria - Liga de Tineret | 2022-04-28 | 1 RC Relizane U21 |
1 - 0
1 - 0
|
ASO Chlef U21 2 | Î | +0.5, +1.0 | Sub |
|
4-3 (7) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 2 (2-0) | ||
| Algeria - Liga de Tineret | 2022-04-22 | 1 JS Kabylie U21 |
2 - 0
5 - 0
|
ASO Chlef U21 1 | Î | -1.5 | Peste |
|
4-3 (7) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Algeria - Liga de Tineret | 2022-04-16 | ASO Chlef U21 |
1 - 1
1 - 2
|
HB Chelghoum Laid U21 2 | Î | 0.0, -0.5 | Peste |
|
5-6 (11) | 2-4 (6) | 4 (0-4) | 2 (1-1) | ||
| Algeria - Liga de Tineret | 2022-04-12 | 2 USM Alger U21 |
2 - 1
5 - 1
|
ASO Chlef U21 | Î | -1.0 | Peste |
|
6-5 (11) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 3 (2-1) | ||
| Algeria - Liga de Tineret | 2022-03-31 | 1 ASO Chlef U21 |
1 - 0
1 - 0
|
US Biskra U21 2 1 | V | -0.5 | Sub |
|
3-2 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 1.667 | 3.2 | 5 |
| Pauză | 2.25 | 2.1 | 5 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (-0.75) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Pauză (-0.25) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (2.5) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (1.0) | Peste@2 | [email protected] |
Evenimente live
Stare: , Scor: 0 - 0 , Corner: 0 - 0
Corner: , Handicap: -0.5, -1.0 , Goluri: 2.5
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

