Elgin vs Raith Profilul echipelor
Elgin vs Raith Detalii meci
6V-0E-4Î în ultimele 10 meciuri, cu 16 goluri marcate și 12 primite. Medie goluri: 1.6 pentru, 1.2 contra. Victorii 60%, AH câștigat 60%, gol Over 50%, corner Over 0%.
5V-4E-1Î în ultimele 10 meciuri, cu 23 goluri marcate și 12 primite. Medie goluri: 2.3 pentru, 1.2 contra. Victorii 50%, AH câștigat 60%, gol Over 60%, corner Over 0%.
| Elgin | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Raith | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| Elgin | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Raith | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Elgin vs Raith Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
Elgin vs Raith Confruntări directe
Elgin vs Raith Vezi H2H complet →| Elgin Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Scotia - League Challenge Cup | 2019-11-15 | Raith |
2 - 1
3 - 2
|
Elgin 1 1 | Î | -1.0, -1.5 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Elgin Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Scotia - Liga 1 - Play-off | 2025-05-10 | 4 Annan Athletic |
1 - 1
1 - 2
|
Elgin 3 | V | -0.5 | Peste |
|
||||||
| Scotia - Liga 1 - Play-off | 2025-05-06 | 1 Elgin |
2 - 4
2 - 4
|
Annan Athletic 1 | Î | 0.0 | Peste |
|
||||||
| Scotia - League Two | 2025-05-03 | East Fife |
1 - 0
2 - 0
|
Elgin 2 | Î | -1.0 | Sub | 9.5 |
|
|||||
| Scotia - League Two | 2025-04-26 | 1 Elgin |
2 - 0
3 - 0
|
Stranraer 2 | V | -0.5 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Scotia - League Two | 2025-04-19 | 2 Elgin |
3 - 0
4 - 0
|
Peterhead 2 | V | +0.5 | Peste | 9.0 |
|
|||||
| Scotia - League Two | 2025-04-12 | 2 Edinburgh City |
1 - 0
2 - 0
|
Elgin 3 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 9.0 | Peste |
|
0-13 (13) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Scotia - League Two | 2025-04-05 | 1 Elgin |
0 - 1
0 - 2
|
Stirling 7 | Î | -0.5, -1.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
4-7 (11) | 3-3 (6) | 4 (2-2) | 2 (1-1) |
| Scotia - League Two | 2025-03-29 | 2 Bonnyrigg Rose |
0 - 0
0 - 1
|
Elgin | V | 0.0, -0.5 | Sub | 9.0 | Peste |
|
9-3 (12) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 5 (5-0) |
| Scotia - League Two | 2025-03-22 | 1 Spartans FC |
0 - 2
1 - 2
|
Elgin 1 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 9.0 | Sub |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Scotia - League Two | 2025-03-15 | 2 Elgin |
2 - 0
2 - 0
|
Clyde 4 | V | 0.0 | Sub | 9.5 | Sub |
|
3-6 (9) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Scotia - League Two | 2025-03-11 | 2 Elgin |
0 - 1
0 - 2
|
Spartans FC 1 | Î | 0.0 | Sub |
|
10-1 (11) | 6-0 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Scotia - League Two | 2025-03-08 | 1 3 Elgin |
0 - 0
0 - 1
|
Forfar 3 1 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
4-8 (12) | 3-5 (8) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Scotia - League Two | 2025-03-01 | 3 Peterhead |
1 - 0
2 - 0
|
Elgin 4 | Î | -0.5, -1.0 | Sub | 9.0 | Sub |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Scotia - League Two | 2025-02-22 | 3 Elgin |
1 - 1
1 - 2
|
Edinburgh City 2 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
2-7 (9) | 1-4 (5) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Scotia - League Two | 2025-02-15 | 1 Stranraer |
0 - 0
1 - 0
|
Elgin 4 | Î | 0.0, +0.5 | Sub | 9.0 | Peste |
|
3-8 (11) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Scotia - League Two | 2025-02-08 | 2 Stirling |
2 - 0
3 - 1
|
Elgin 1 | Î | 0.0, +0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
2-8 (10) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Scotia - League Two | 2025-02-04 | 2 Elgin |
1 - 0
3 - 0
|
Bonnyrigg Rose 4 | V | -0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
3-6 (9) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Scotia - League Two | 2025-02-01 | 1 Elgin |
1 - 0
1 - 0
|
East Fife 4 | V | 0.0, +0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
5-6 (11) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Scotia - League Two | 2025-01-25 | 1 3 Clyde |
0 - 0
0 - 0
|
Elgin 2 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 9.0 | Sub |
|
6-2 (8) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Scotia - FA Cup | 2025-01-18 | 1 3 Elgin |
0 - 1
0 - 3
|
Aberdeen 1 | Î | +1.5, +2.0 | Sub | 10.5 | Peste |
|
3-9 (12) | 0-4 (4) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Scotia - League Two | 2024-12-28 | 4 Elgin |
1 - 0
2 - 0
|
Peterhead 3 1 | V | 0.0, +0.5 | Sub | 9.0 | Peste |
|
7-5 (12) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Scotia - League Two | 2024-12-21 | 4 Edinburgh City |
0 - 0
1 - 0
|
Elgin | Î | 0.0, +0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
4-9 (13) | 2-5 (7) | 4 (1-3) | 2 (1-1) |
| Scotia - League Two | 2024-12-17 | 1 Elgin |
3 - 0
4 - 2
|
Clyde 3 | V | 0.0 | Peste | 9.5 | Sub |
|
4-5 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Scotia - League Two | 2024-12-14 | Elgin |
1 - 3
2 - 4
|
Stirling 5 | Î | -0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
5-6 (11) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 4 (2-2) |
| Scotia - League Two | 2024-12-07 | 3 East Fife |
1 - 1
2 - 1
|
Elgin 3 | Î | -0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
1-7 (8) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Scotia - FA Cup | 2024-11-30 | 1 Elgin |
1 - 0
3 - 2
|
Kelty Hearts 2 | V | 0.0, +0.5 | Peste | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Scotia - League Two | 2024-11-16 | 1 Elgin |
1 - 1
2 - 1
|
Forfar 6 | V | -0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
6-5 (11) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Scotia - League Two | 2024-11-09 | 4 Bonnyrigg Rose |
1 - 0
2 - 0
|
Elgin 2 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 9.0 | Peste |
|
6-4 (10) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Scotia - League Two | 2024-11-02 | 1 3 Elgin |
1 - 0
1 - 0
|
Stranraer 5 | V | -0.5 | Sub | 8.5 | Peste |
|
2-7 (9) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Scotia - FA Cup | 2024-10-26 | 2 Elgin |
0 - 1
1 - 1
|
Clyde 2 | E | 0.0, +0.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Raith Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| UK Friendlies | 2025-07-05 | 2 Falkirk |
1 - 1
4 - 2
|
Raith 5 | Î | -0.5, -1.0 | Peste |
|
||||||
| UK Friendlies | 2025-07-01 | Raith |
2 - 0
4 - 1
|
Alloa | V | -1.0 | Peste |
|
||||||
| Scotia - Championship | 2025-05-02 | 1 Queen's Park |
0 - 2
1 - 5
|
Raith | V | +1.5 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Scotia - Championship | 2025-04-26 | 1 Raith |
1 - 1
1 - 1
|
Morton | E | -1.0 | Push | 9.0 |
|
|||||
| Scotia - Championship | 2025-04-19 | 1 2 Falkirk |
1 - 0
1 - 3
|
Raith 5 | V | -1.0 | Peste | 9.0 |
|
|||||
| Scotia - Championship | 2025-04-12 | 1 Raith |
1 - 1
1 - 1
|
Airdrieonians 2 | E | -0.5 | Push | 10.0 | Sub |
|
5-2 (7) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Scotia - Championship | 2025-04-05 | 1 Raith |
0 - 0
1 - 0
|
Ayr 4 | V | 0.0 | Sub | 8.5 | Sub |
|
2-4 (6) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Scotia - Championship | 2025-03-29 | 2 Hamilton |
0 - 1
0 - 3
|
Raith 2 | V | 0.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
5-2 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 4 (4-0) |
| Scotia - Championship | 2025-03-25 | 3 Morton |
1 - 2
3 - 3
|
Raith 3 | E | 0.0 | Peste | 9.0 | Sub |
|
4-1 (5) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Scotia - Championship | 2025-03-21 | 3 Partick |
0 - 0
0 - 0
|
Raith 2 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 8.5 | Peste |
|
9-2 (11) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Scotia - Championship | 2025-03-14 | Raith |
1 - 0
2 - 0
|
Dunfermline 3 | V | 0.0, -0.5 | Push | 9.0 | Sub |
|
4-4 (8) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Scotia - Championship | 2025-03-05 | 1 Livingston |
0 - 0
0 - 0
|
Raith 1 | E | -1.0 | Sub | 10.0 | Sub |
|
3-2 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Scotia - Championship | 2025-03-01 | Raith |
0 - 1
0 - 4
|
Queen's Park 2 | Î | -0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
4-0 (4) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Scotia - Championship | 2025-02-25 | 2 Airdrieonians |
0 - 0
1 - 0
|
Raith 3 | Î | 0.0, +0.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
2-4 (6) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Scotia - Championship | 2025-02-22 | 1 Raith |
1 - 0
2 - 0
|
Hamilton 2 | V | -1.0 | Sub | 9.5 | Sub |
|
4-0 (4) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Scotia - Championship | 2025-02-15 | 2 Raith |
2 - 0
3 - 0
|
Partick 4 | V | -0.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
6-2 (8) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Scotia - FA Cup | 2025-02-08 | Celtic |
2 - 0
5 - 0
|
Raith | Î | -3.0 | Peste | 11.0 | Sub |
|
7-2 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Scotia - Championship | 2025-02-01 | 1 Dunfermline |
0 - 1
3 - 1
|
Raith 2 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
4-1 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Scotia - Championship | 2025-01-28 | 4 Hamilton |
0 - 3
0 - 3
|
Raith | V | 0.0, +0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
5-8 (13) | 5-3 (8) | 3 (3-0) | 2 (0-2) |
| Scotia - Championship | 2025-01-25 | 2 Raith |
0 - 1
0 - 2
|
Falkirk 1 | Î | +0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
7-5 (12) | 0-4 (4) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Scotia - FA Cup | 2025-01-19 | 3 Falkirk |
0 - 0
1 - 1
|
Raith 3 | E | -1.0 | Sub | 10.5 | Sub |
|
7-2 (9) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Scotia - Championship | 2025-01-04 | Ayr |
3 - 0
3 - 0
|
Raith 1 | Î | -0.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
5-3 (8) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Scotia - Championship | 2024-12-28 | 4 Raith |
2 - 0
2 - 1
|
Livingston 5 | V | 0.0, +0.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
2-2 (4) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Scotia - Championship | 2024-12-20 | 5 Queen's Park |
0 - 1
1 - 2
|
Raith 1 | V | 0.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
8-0 (8) | 7-0 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Scotia - Championship | 2024-12-14 | Raith |
1 - 0
2 - 0
|
Dunfermline | V | 0.0, -0.5 | Push | 10.0 | Sub |
|
3-1 (4) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Scotia - Championship | 2024-12-07 | 1 Falkirk |
1 - 0
3 - 0
|
Raith 2 | Î | -1.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
10-4 (14) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 5 (1-4) |
| Scotia - FA Cup | 2024-11-30 | 5 Linlithgow Rose |
0 - 1
0 - 4
|
Raith 2 | V | +1.5, +2.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
4-7 (11) | 4-4 (8) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Scotia - Championship | 2024-11-16 | 1 Raith |
0 - 2
2 - 3
|
Morton 3 | Î | -0.5, -1.0 | Peste | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Scotia - Championship | 2024-11-09 | 1 Partick |
1 - 0
1 - 1
|
Raith 2 | E | 0.0, -0.5 | Sub |
|
3-5 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Scotia - Championship | 2024-11-01 | 3 Raith |
2 - 0
2 - 0
|
Ayr 1 | V | 0.0 | Sub | 10.0 | Sub |
|
3-4 (7) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 9 | 3.9 | 1.38 |
| Pauză | 8 | 2.4 | 1.833 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (+1.25) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Pauză (+0.5) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (2.5) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Stare: Final , Scor: 1 - 5 , Corner: 1 - 9
Corner: , Handicap: +1.0, +1.5 , Goluri: 2.5
Scor: 0 - 3 , Corner: 0 - 6 Pauză
Corner: , Handicap: +0.5 , Goluri: 1.0
-
9' - 1st Corner - Raith -
10' - 1st Goal - Raith - 13' - Missed Penalty - Raith
-
13' - 2nd Corner - Raith -
16' - 3rd Corner - Raith - Race to 3 Corners - Raith
-
27' - 4th Corner - Raith -
32' - 5th Corner - Raith - Race to 5 Corners - Raith
-
37' - 6th Corner - Raith -
37' - 2nd Goal - Raith -
38' - 3rd Goal - Raith -
0-3 score at the end of First Half - Race to 7 Corners - Raith
-
52' - 7th Corner - Raith -
54' - 4th Goal - Elgin -
56' - 8th Corner - Elgin -
60' - 5th Goal - Raith -
64' - 9th Corner - Raith -
72' - 6th Goal - Raith - 73' ~ Substitution ~ Montagu ~ Vaughan ~(Raith)
- 73' ~ Substitution ~ Gibson ~ Mullin ~(Raith)
- 77' ~ Substitution ~ Byrne ~ Matthews ~(Raith)
-
90' - 10th Corner - Raith - Race to 9 Corners - Raith
-
1-5 score at the end of Second Half
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

