Dum, Feb 7, 2016 · 11:00
Cele mai vechiRecente
ÎVEÎVV
1.53
3.60
5.50
RecenteCele mai vechi
ÎVÎEVV
Predicții gratuite
(bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Peste 2.25
Total goluri
Peste 7.5
Total cornere
-1.0
Eldense
Eldense vs Llosetense Profilul echipelor
Eldense
EVÎEÎVEÎVVRecenteÎn creștere+0.6 pct/meci, ultimele 5 vs 19 anterioare
Peste 9.5 cornereEgal5/10
Peste 2.5 goluriPeste6/10
Handicap asiaticAcoperă6/10
Llosetense
EEÎÎVVEÎVÎRecenteStabil+0.2 pct/meci, ultimele 5 vs 25 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste7/10
Peste 2.5 goluriSub3/10
Handicap asiaticAcoperă6/10
Eldense vs Llosetense Detalii meci
Eldense
4V-3E-3Î în ultimele 10 meciuri, cu 16 goluri marcate și 16 primite. Medie goluri: 1.6 pentru, 1.6 contra. Victorii 40%, AH câștigat 60%, gol Over 60%, corner Over 60%.
Rezultat final
Câștig 40%4
Egal 30%3
Pierdut 30%3
Total goluri 2.0, 2.5
Peste 60%6
Anulat 0%0
Sub 40%4
Total cornere 7.5
Peste 60%6
Anulat 0%0
Sub 40%4
Handicap asiatic
Câștig 60%6
Anulat 10%1
Pierdut 30%3
Llosetense
3V-3E-4Î în ultimele 10 meciuri, cu 8 goluri marcate și 10 primite. Medie goluri: 0.8 pentru, 1.0 contra. Victorii 30%, AH câștigat 60%, gol Over 30%, corner Over 90%.
Rezultat final
Câștig 30%3
Egal 30%3
Pierdut 40%4
Total goluri 2.0, 2.5
Peste 30%3
Anulat 0%0
Sub 70%7
Total cornere 7.5
Peste 90%9
Anulat 0%0
Sub 10%1
Handicap asiatic
Câștig 60%6
Anulat 0%0
Pierdut 40%4
Ultimele
| Eldense | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Llosetense | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| Eldense | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Llosetense | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Distribuția golurilorLinie 2.0, 2.5
Distribuția cornerelorLinie 7.5
Distribuția cartonașelor
Meciurile echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete
Total: 39,
Med.: 2.23,
Abatere std.: 1.51, Mediană: 2,
Mod: 2,
Peste: 38%
Meciurile echipei gazdă pe teren propriu
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete în deplasare
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei oaspete
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Eldense vs Llosetense Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
Eldense vs Llosetense Confruntări directe
Eldense vs Llosetense Vezi H2H complet →| Eldense Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Spania - Segunda B - Grupa 3 | 2015-09-20 | 4 Llosetense |
0 - 1
1 - 1
|
Eldense 4 | E | 0.0, -0.5 | Sub |
|
||||||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Eldense Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Spania - Segunda B - Grupa 3 | 2016-01-24 | 4 Valencia Mestalla |
2 - 2
2 - 3
|
Eldense 2 | V | -0.5 | Peste |
|
||||||
| Spania - Segunda B - Grupa 3 | 2016-01-17 | 5 Eldense |
0 - 0
1 - 0
|
Atletico Baleares 2 1 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 8.5 |
|
|||||
| Spania - Segunda B - Grupa 3 | 2016-01-10 | 1 Sabadell |
1 - 1
4 - 1
|
Eldense | Î | -0.5 | Peste | 9.0 |
|
|||||
| Spania - Segunda B - Grupa 3 | 2016-01-03 | 4 Badalona |
0 - 1
1 - 1
|
Eldense 4 1 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 8.5 |
|
|||||
| Spania - Segunda B - Grupa 3 | 2015-12-19 | 4 Eldense |
1 - 1
4 - 2
|
Barcelona B 5 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 9.0 |
|
|||||
| Spania - Segunda B - Grupa 3 | 2015-12-13 | 2 Reus Deportiu |
0 - 0
1 - 0
|
Eldense 3 | Î | -0.5, -1.0 | Sub | 8.0 | Sub |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Spania - Segunda B - Grupa 3 | 2015-12-06 | 1 Eldense |
0 - 0
0 - 0
|
Lleida 3 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 8.5 | Peste |
|
9-2 (11) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Spania - Segunda B - Grupa 3 | 2015-11-28 | 1 3 Villarreal B |
1 - 0
3 - 2
|
Eldense 3 | Î | -1.0 | Peste | 8.5 | Sub |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Spania - Segunda B - Grupa 3 | 2015-11-22 | 6 Eldense |
1 - 1
2 - 1
|
Alcoyano 3 1 | V | 0.0 | Peste | 8.5 | Peste |
|
8-5 (13) | 6-2 (8) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Spania - Segunda B - Grupa 3 | 2015-11-14 | 3 Levante B |
0 - 1
2 - 2
|
Eldense 4 | E | 0.0, -0.5 | Peste | 8.5 | Peste |
|
5-6 (11) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Spania - Segunda B - Grupa 3 | 2015-11-08 | 4 Eldense |
1 - 0
1 - 1
|
Hercules 1 | E | 0.0 | Push |
|
1-8 (9) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Spania - Segunda B - Grupa 3 | 2015-11-01 | 2 UE Olot |
3 - 0
5 - 0
|
Eldense 5 | Î | 0.0, -0.5 | Peste |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Spania - Segunda B - Grupa 3 | 2015-10-17 | 3 Espanyol B |
3 - 2
4 - 5
|
Eldense 3 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 8.5 | Sub |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Spania - Segunda B - Grupa 3 | 2015-10-11 | 1 Eldense |
0 - 1
2 - 1
|
Pobla Mafumet 2 | V | -0.5, -1.0 | Peste | 8.0 | Peste |
|
8-2 (10) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Spania - Segunda B - Grupa 3 | 2015-10-04 | 3 UE Cornella |
0 - 0
0 - 1
|
Eldense 2 | V | -0.5, -1.0 | Sub | 8.5 | Sub |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Spania - Segunda B - Grupa 3 | 2015-09-27 | 5 Eldense |
0 - 0
1 - 0
|
Olímpic de Xativa 4 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 8.5 | Sub |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Spania - Segunda B - Grupa 3 | 2015-09-20 | 4 Llosetense |
0 - 1
1 - 1
|
Eldense 4 | E | 0.0, -0.5 | Sub |
|
2-5 (7) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Spania - Segunda B - Grupa 3 | 2015-09-13 | 3 Huracan Valencia |
0 - 1
0 - 2
|
Eldense 5 | V |
|
6-3 (9) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||||
| Spania - Segunda B - Grupa 3 | 2015-08-30 | 5 Atletico Baleares |
0 - 0
2 - 1
|
Eldense 5 1 | Î | -0.5 | Peste |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Spania - Segunda B - Grupa 3 | 2015-08-22 | 2 Eldense |
1 - 1
2 - 2
|
Sabadell 4 | E | 0.0 | Peste | 9.5 | Sub |
|
4-1 (5) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Europa - Amicale | 2015-08-17 | 3 Hercules |
0 - 0
1 - 0
|
Eldense 1 | Î | -0.5, -1.0 | Sub |
|
6-0 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Europa - Amicale | 2015-08-14 | 1 UCAM Murcia CF |
0 - 1
1 - 1
|
Eldense 2 1 | E | -0.5 | Sub |
|
5-3 (8) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Europa - Amicale | 2015-08-09 | Novelda |
0 - 0
0 - 1
|
Eldense | V | 0.0,+0.5 | Sub |
|
6-5 (11) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 4 (2-2) | ||
| Europa - Amicale | 2015-08-07 | 2 Yeclano |
0 - 1
0 - 1
|
Eldense 2 | V | 0.0,+0.5 | Sub |
|
1-1 (2) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Europa - Amicale | 2015-07-29 | 2 Eldense |
0 - 1
0 - 2
|
Granada CF B 2 | Î | 0.0 | Sub |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||
| Europa - Amicale | 2015-07-18 | Eldense |
0 - 1
0 - 2
|
Elche 1 | Î | +1.0,+1.5 | Sub |
|
3-6 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Spania - Segunda B - Play-off | 2015-05-31 | 1 3 Eldense |
1 - 0
2 - 3
|
Real Aviles CF 5 1 | Î | -0.5, -1.0 | Peste | 8.5 | Peste |
|
5-6 (11) | 4-2 (6) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| Spania - Segunda B - Play-off | 2015-05-23 | 5 Real Aviles CF |
1 - 4
1 - 4
|
Eldense 2 | V |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 3 (3-0) | ||||
| Spania - Segunda B - Grupa 3 | 2015-05-17 | Eldense |
0 - 0
0 - 0
|
Atletico Baleares | E | -1.5 | Sub |
|
2-2 (4) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Spania - Segunda B - Grupa 3 | 2015-05-10 | 1 Badalona |
1 - 0
2 - 0
|
Eldense 2 | Î | 0.0 |
|
2-7 (9) | 2-5 (7) | 4 (2-2) | 1 (0-1) | |||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Llosetense Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Spania - Segunda B - Grupa 3 | 2016-01-31 | 2 Llosetense |
1 - 1
1 - 2
|
Alcoyano 1 | Î | 0.0, +0.5 | Peste | 8.5 |
|
|||||
| Spania - Segunda B - Grupa 3 | 2016-01-17 | 1 7 Llosetense |
0 - 0
3 - 1
|
Levante B 5 | V | 0.0 | Peste | 9.0 |
|
|||||
| Spania - Segunda B - Grupa 3 | 2016-01-10 | 2 Valencia Mestalla |
0 - 0
2 - 0
|
Llosetense 6 | Î | -0.5, -1.0 | Sub | 8.5 |
|
|||||
| Spania - Segunda B - Grupa 3 | 2016-01-03 | 1 2 Hercules |
1 - 1
2 - 2
|
Llosetense 2 | E | -1.5, -2.0 | Peste | 9.0 |
|
|||||
| Spania - Segunda B - Grupa 3 | 2015-12-20 | 5 Llosetense |
1 - 0
1 - 0
|
Atletico Baleares 2 | V | +0.5 | Sub | 8.5 |
|
|||||
| Spania - Segunda B - Grupa 3 | 2015-12-13 | 4 Llosetense |
1 - 0
1 - 0
|
UE Olot 4 | V | 0.0, +0.5 | Sub | 8.0 | Peste |
|
7-2 (9) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Spania - Segunda B - Grupa 3 | 2015-12-06 | 2 Sabadell |
2 - 0
2 - 0
|
Llosetense 2 | Î | -1.0, -1.5 | Sub | 9.0 | Peste |
|
7-4 (11) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Spania - Segunda B - Grupa 3 | 2015-11-29 | 1 Llosetense |
0 - 1
0 - 1
|
CE L'Hospitalet 3 | Î | 0.0 | Sub |
|
7-2 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Spania - Segunda B - Grupa 3 | 2015-11-22 | 1 Badalona |
0 - 0
0 - 0
|
Llosetense 2 | E | -1.0 | Sub | 8.0 | Sub |
|
5-0 (5) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Spania - Segunda B - Grupa 3 | 2015-11-15 | 3 Llosetense |
0 - 0
0 - 0
|
Espanyol B 3 | E | 0.0, +0.5 | Sub | 8.5 | Peste |
|
4-7 (11) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Spania - Segunda B - Grupa 3 | 2015-11-08 | 1 Barcelona B |
0 - 0
0 - 1
|
Llosetense 2 | V | -1.0, -1.5 | Sub | 9.0 | Peste |
|
7-7 (14) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 5 (3-2) |
| Spania - Segunda B - Grupa 3 | 2015-11-01 | 2 Llosetense |
0 - 1
0 - 2
|
Pobla Mafumet 2 | Î | 0.0 | Sub |
|
8-3 (11) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 4 (3-1) | ||
| Spania - Segunda B - Grupa 3 | 2015-10-25 | 1 Reus Deportiu |
0 - 0
3 - 0
|
Llosetense 4 | Î | -1.5, -2.0 | Peste |
|
2-0 (2) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Spania - Segunda B - Grupa 3 | 2015-10-11 | 1 Lleida |
1 - 0
5 - 0
|
Llosetense 5 | Î | -1.0 | Peste |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Spania - Segunda B - Grupa 3 | 2015-09-27 | 2 Villarreal B |
1 - 0
2 - 0
|
Llosetense 3 | Î | -1.5 | Sub | 8.5 | Sub |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Spania - Copa Federacion | 2015-09-23 | 1 Atletico Baleares |
0 - 0
2 - 0
|
Llosetense 6 | Î | -0.5 | Sub |
|
10-1 (11) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Spania - Segunda B - Grupa 3 | 2015-09-20 | 4 Llosetense |
0 - 1
1 - 1
|
Eldense 4 | E | 0.0, -0.5 | Sub |
|
2-5 (7) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Spania - Copa Federacion | 2015-09-16 | 1 4 Llosetense |
1 - 0
2 - 0
|
Atletico Baleares 1 | V | 0.0, +0.5 | Sub |
|
6-3 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Spania - Segunda B - Grupa 3 | 2015-09-13 | 1 3 Alcoyano |
1 - 0
2 - 1
|
Llosetense 3 1 | Î |
|
7-0 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||||
| Spania - Copa Federacion | 2015-09-09 | 1 CE Constancia |
2 - 1
2 - 2
|
Llosetense 4 | E | 0.0, -0.5 | Peste |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Spania - Segunda B - Grupa 3 | 2015-09-06 | 2 Llosetense |
0 - 0
1 - 2
|
Huracan Valencia 2 | Î | 0.0, +0.5 | Peste |
|
3-6 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Spania - Copa Federacion | 2015-09-02 | 1 Llosetense |
0 - 1
5 - 1
|
CE Constancia 4 | V | 0.0, -0.5 | Peste |
|
5-0 (5) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Spania - Segunda B - Grupa 3 | 2015-08-30 | 4 Levante B |
0 - 0
2 - 0
|
Llosetense 5 | Î | -0.5, -1.0 | Push |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Spania - Tercera - Play-off | 2015-06-27 | 1 Llosetense |
2 - 1
3 - 1
|
UD San Pedro 4 2 | V | 0.0,-0.5 | Peste |
|
7-6 (13) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| Spania - Tercera - Play-off | 2015-06-20 | 2 UD San Pedro |
0 - 0
0 - 1
|
Llosetense 4 | V | -0.5, -1.0 | Sub | 9.5 | Sub |
|
4-1 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Spania - Tercera - Play-off | 2015-06-14 | 4 Real Murcia B |
0 - 0
0 - 0
|
Llosetense 1 | E | -0.5 | Sub | 8.5 | Sub |
|
3-3 (6) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Spania - Tercera - Play-off | 2015-06-07 | 2 Llosetense |
1 - 0
2 - 1
|
Real Murcia B 3 | V | -0.5, -1.0 | Peste |
|
3-1 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Spania - Tercera - Play-off | 2015-05-31 | 5 Llosetense |
1 - 0
3 - 0
|
Union Adarve 4 | V | -0.5 | Peste |
|
9-6 (15) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | ||
| Spania - Tercera - Play-off | 2015-05-24 | 2 Union Adarve |
0 - 0
2 - 0
|
Llosetense 2 | Î | 0.0, -0.5 | Sub |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Spania - Tercera - Grupa 11 | 2015-05-03 | 2 Llosetense |
0 - 0
0 - 0
|
Formentera 1 1 | E | -0.5 | Sub |
|
9-2 (11) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 2 (2-0) | ||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 1.53 | 3.6 | 5.5 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (-1.0) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total cornere | ||
|---|---|---|
| Final (7.5) | [email protected] | [email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (2.25) | [email protected] | [email protected] |
Evenimente live
Stare: Final , Scor: 2 - 1 , Corner: 9 - 5
Corner: 7.5 , Handicap: -1.0 , Goluri: 2.0, 2.5
-
4' - 1st Corner - Eldense -
13' - 2nd Corner - Llosetense -
15' - 1st Yellow Card - Llosetense -
16' - 3rd Corner - Llosetense -
17' - 1st Goal - Llosetense -
22' - 4th Corner - Eldense -
34' - 2nd Yellow Card - Llosetense - Race to 3 Corners - Llosetense
-
37' - 5th Corner - Llosetense -
40' - 6th Corner - Eldense -
0-1 score at the end of First Half -
46' - 4th Yellow Card - Eldense -
47' - 3rd Yellow Card - Eldense -
48' - 7th Corner - Eldense -
49' - 5th Yellow Card - Llosetense -
55' - 6th Yellow Card - Eldense - Race to 5 Corners - Eldense
-
57' - 8th Corner - Eldense -
60' - 9th Corner - Eldense - Race to 7 Corners - Eldense
-
64' - 10th Corner - Eldense -
66' - 11th Corner - Eldense - Race to 9 Corners - Eldense
-
72' - 12th Corner - Eldense -
76' - 7th Yellow Card - Llosetense -
77' - 2nd Goal - Eldense -
81' - 3rd Goal - Eldense -
82' - 13th Corner - Llosetense -
83' - 14th Corner - Llosetense -
90+4' - 8th Yellow Card - Eldense
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

