Dum, Oct 27, 2024 · 17:00
Eibar U19
7 2
2 - 1
Final · HT 0-1
Cele mai vechiRecente
VÎEEEV
1.33
5.00
6.00
RecenteCele mai vechi
ÎÎÎÎÎE

Notițe

Predicții gratuite (bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 3.25
Total goluri
–
Total cornere
+1.5
Valvanera CD U19
Eibar U19
EEÎVVÎEEEVRecenteStabil0.0 pct/meci, ultimele 5 vs 14 anterioare
Peste 9.5 cornereSub1/10
Peste 2.5 goluriPeste6/10
Handicap asiaticRatează2/9
Valvanera CD U19
Î
Peste 9.5 cornereSub0/1
Peste 2.5 goluriSub0/1
Handicap asiaticRatează1/8
Echipă de repriza a doua
Eibar U19

3V-5E-2Î în ultimele 10 meciuri, cu 15 goluri marcate și 11 primite. Medie goluri: 1.5 pentru, 1.1 contra. Victorii 30%, AH câștigat 22%, gol Over 40%, corner Over 0%.

Rezultat final
Câștig 30%3 Egal 50%5 Pierdut 20%2
Total goluri 3.0, 3.5
Peste 40%4 Anulat 0%0 Sub 60%6
Handicap asiatic
Câștig 22%2 Anulat 11%1 Pierdut 66%6
Valvanera CD U19

0V-2E-6Î în ultimele 8 meciuri, cu 9 goluri marcate și 20 primite. Medie goluri: 1.1 pentru, 2.5 contra. Victorii 0%, AH câștigat 12%, gol Over 50%, corner Over 0%.

Rezultat final
Câștig 0%0 Egal 25%2 Pierdut 75%6
Total goluri 3.0, 3.5
Peste 50%4 Anulat 0%0 Sub 50%4
Handicap asiatic
Câștig 12%1 Anulat 0%0 Pierdut 87%7
Ultimele
Eibar U19
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Valvanera CD U19
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Total cornere peste 7.5 - 13.5
Eibar U19
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Valvanera CD U19
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Meciurile echipei oaspete
Total: 1, Med.: 2.00, Abatere std.: 0.00, Mediană: 2, Mod: 2, Peste: 0%

Eibar U19 Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Spania - Liga de Tineret 2019-03-23 Valvanera CD U19
2 - 1
3 - 5
Eibar U19 V +0.5 Peste
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Eibar U19 Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Spania - Liga de Tineret 2024-10-05 Danok Bat U19
0 - 1
0 - 1
Eibar U19 4 V 0.0, -0.5 Sub
Spania - Liga de Tineret 2024-09-29 Eibar U19
1 - 0
2 - 2
AD San Juan U19 2 E 0.0, -0.5 Peste
Spania - Liga de Tineret 2024-09-15 3 Eibar U19
0 - 1
2 - 2
Ardoi U19 E -1.5 Peste
Spania - Liga de Tineret 2024-09-07 2 Eibar U19
1 - 0
1 - 1
Antiguoko KE U19 3 E 0.0, -0.5 Sub
Spania - Liga de Tineret 2024-08-31 1 UD Logrones U19
1 - 1
2 - 1
Eibar U19 2 Î 0.0 Peste
Spania - Liga de Tineret 2024-04-14 3 Leioa U19
1 - 1
1 - 3
Eibar U19 2 V 0.0 Peste
5-2 (7) 4-1 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Spania - Liga de Tineret 2024-04-05 Eibar U19
2 - 0
3 - 0
Cultural de Durango U19 1 V
7-1 (8) 3-1 (4) 1 (1-0) 2 (2-0)
Spania - Liga de Tineret 2024-03-27 AD San Juan U19
0 - 0
1 - 0
Eibar U19 Î 0.0, +0.5 Sub
1-7 (8) 1-1 (2) 0 (0-0) 4 (0-4)
Spania - Liga de Tineret 2024-03-16 1 Eibar U19
2 - 1
2 - 2
Osasuna U19 1 E 0.0 Peste
4-2 (6) 2-1 (3) 2 (1-1) 1 (0-1)
Spania - Liga de Tineret 2024-02-24 2 Eibar U19
0 - 0
0 - 0
CD Vasconia U19 3 E -1.5 Sub
4-2 (6) 2-0 (2) 0 (0-0) 2 (1-1)
Spania - Liga de Tineret 2024-02-18 1 UDC Txantrea U19
0 - 0
1 - 2
Eibar U19 1 V +0.5 Peste
2-5 (7) 2-3 (5) 0 (0-0) 1 (0-1)
Spania - Liga de Tineret 2024-02-10 3 Eibar U19
0 - 0
0 - 0
CD Alaves U19 4 E -0.5, -1.0 Sub
2-5 (7) 1-2 (3) 2 (1-1) 0 (0-0)
Spania - Liga de Tineret 2024-01-27 3 Eibar U19
1 - 1
2 - 2
UD Logrones U19 2 E -1.0 Peste
9-6 (15) 4-0 (4) 1 (1-0) 2 (2-0)
Spania - Liga de Tineret 2023-12-17 Athletic Bilbao U19
1 - 0
1 - 0
Eibar U19 Î -0.5, -1.0 Sub
5-2 (7) 2-2 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Spania - Liga de Tineret 2023-12-02 1 Real Sociedad U19
2 - 2
5 - 2
Eibar U19 2 Î -0.5 Peste
4-9 (13) 4-4 (8) 5 (1-4) 1 (0-1)
Spania - Liga de Tineret 2023-11-26 4 Eibar U19
0 - 0
0 - 0
Leioa U19 3 E -0.5, -1.0 Sub
2-3 (5) 0-1 (1) 1 (0-1) 3 (2-1)
Spania - Liga de Tineret 2023-11-11 1 2 Cultural de Durango U19
1 - 1
2 - 1
Eibar U19 3 1 Î +1.5, +2.0 Sub
3-6 (9) 0-2 (2) 1 (0-1) 4 (2-2)
Spania - Liga de Tineret 2023-11-05 1 Eibar U19
1 - 0
2 - 0
AD San Juan U19 2 V -1.0, -1.5 Sub
7-1 (8) 1-1 (2) 1 (1-0) 1 (1-0)
Spania - Liga de Tineret 2023-10-21 4 Eibar U19
0 - 1
1 - 2
Antiguoko KE U19 2 Î -0.5 Push
6-4 (10) 2-2 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Spania - Liga de Tineret 2023-09-16 1 UD Logrones U19
0 - 2
2 - 2
Eibar U19 1 E +0.5, +1.0 Peste
4-4 (8) 1-3 (4) 2 (1-1) 2 (1-1)
Spania - Liga de Tineret 2023-04-29 5 Arenas Club de Getxo U19
1 - 0
1 - 1
Eibar U19 5 E +1.0, +1.5 Sub
2-10 (12) 1-4 (5) 1 (0-1) 2 (0-2)
Spania - Liga de Tineret 2023-04-23 1 5 Eibar U19
1 - 0
1 - 0
Osasuna U19 5 V 0.0, -0.5 Sub
0-7 (7) 0-1 (1) 1 (0-1) 1 (0-1)
Spania - Liga de Tineret 2023-04-16 2 Santutxu U19
1 - 1
1 - 2
Eibar U19 4 V +1.5, +2.0 Sub
1-8 (9) 1-5 (6) 3 (1-2) 0 (0-0)
Spania - Liga de Tineret 2023-04-06 2 Eibar U19
4 - 0
4 - 0
Tudelano U19 1 V -3.0 Push
6-3 (9) 3-0 (3) 1 (1-0) 3 (2-1)
Spania - Liga de Tineret 2023-02-25 3 CD Alaves U19
0 - 0
0 - 0
Eibar U19 2 E 0.0, -0.5 Sub
4-5 (9) 3-3 (6) 1 (0-1) 1 (1-0)
Spania - Liga de Tineret 2023-02-05 4 Eibar U19
0 - 1
0 - 2
Tolosa CF U19 2 Î -2.0 Sub
8-0 (8) 5-0 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
Spania - Liga de Tineret 2023-01-14 4 Danok Bat U19
1 - 2
3 - 3
Eibar U19 5 2 E +1.5 Peste
1-9 (10) 1-4 (5) 2 (1-1) 2 (0-2)
Spania - Cupa U19 2023-01-08 2 Athletic Bilbao U19
0 - 1
3 - 1
Eibar U19 3 Î -0.5 Peste
3-2 (5) 3-2 (5) 4 (3-1) 0 (0-0)
Spania - Liga de Tineret 2022-12-18 1 Athletic Bilbao U19
1 - 0
1 - 0
Eibar U19 4 Î -0.5 Sub 8.5 Sub
5-3 (8) 2-1 (3) 1 (0-1) 3 (1-2)
Spania - Liga de Tineret 2022-12-11 1 Eibar U19
3 - 0
5 - 0
Arenas Club de Getxo U19 1 V -2.5 Peste 9.0 Push
6-3 (9) 3-1 (4) 0 (0-0) 2 (1-1)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Valvanera CD U19 Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Spania - Liga de Tineret 2024-09-15 2 UDC Txantrea U19
2 - 0
2 - 0
Valvanera CD U19 2 Î -1.0 Sub
Spania - Liga de Tineret 2021-02-17 1 Valvanera CD U19
0 - 2
1 - 2
Mutilvera U19 1 Î 0.0 Peste
Spania - Liga de Tineret 2021-01-23 Numancia U19
0 - 0
2 - 0
Valvanera CD U19 1 Î -0.5,-1.0 Sub
Spania - Liga de Tineret 2021-01-17 1 CD Pamplona U19
2 - 0
3 - 1
Valvanera CD U19 3 Î -1.0
Spania - Liga de Tineret 2019-03-23 Valvanera CD U19
2 - 1
3 - 5
Eibar U19 Î +0.5 Peste
Spania - Liga de Tineret 2019-01-20 1 3 CD Getxo U19
0 - 1
2 - 2
Valvanera CD U19 4 E +0.5 Peste
3-4 (7) 1-2 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Spania - Liga de Tineret 2018-10-13 1 Athletic Bilbao U19
1 - 0
2 - 0
Valvanera CD U19 2 Î -1.0 Sub
7-4 (11) 4-1 (5) 3 (3-0) 1 (1-0)
Spania - Liga de Tineret 2018-09-09 2 CD Pamplona U19
0 - 1
2 - 2
Valvanera CD U19 3 E 0.0, -0.5 Peste
1-1 (2) 1-0 (1) 1 (1-0) 0 (0-0)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Publică ponturi
1x2
Final 1.333 5 6
Pauză 1.833 2.625 5.5
Handicap asiatic
Final (-1.5) Gazde@2 Oaspeț[email protected]
Pauză (-0.5) [email protected] Oaspeț[email protected]
Total goluri
Final (3.25) [email protected] [email protected]
Pauză (1.25) [email protected] Sub@2


Ora Tip Selecție Miză Rezultat
Evenimente live

Stare: Final , Scor: 2 - 1 , Corner: 7 - 1

Corner: , Handicap: -1.5 , Goluri: 3.0, 3.5

7
Șuturi pe poartă
1
4
Șuturi pe lângă poartă
1
111
Atac
75
57
Atac periculos
33
66
Posesie %
34

Scor: 0 - 1 , Corner: 2 - 0 Pauză

Corner: , Handicap: -0.5 , Goluri: 1.0, 1.5

1
Șuturi pe poartă
1
1
Șuturi pe lângă poartă
1
60
Atac
37
31
Atac periculos
17
69
Posesie %
31
  • 16' - 1st Corner - Eibar U19
  • 38' - 1st Yellow Card - Valvanera CD U19
  • 40' - 2nd Corner - Eibar U19
  • 42' - 1st Goal - Valvanera CD U19
  • 0-1 score at the end of First Half
  • 51' - 2nd Yellow Card - Valvanera CD U19
  • 60' - 3rd Yellow Card - Eibar U19
  • 67' - 3rd Corner - Eibar U19
  • Race to 3 Corners - Eibar U19
  • 68' - 4th Corner - Eibar U19
  • 71' - Red Card - Valvanera CD U19
  • 71' - 4th Yellow Card - Valvanera CD U19
  • 71' - 5th Yellow Card - Eibar U19
  • Race to 5 Corners - Eibar U19
  • 82' - 5th Corner - Eibar U19
  • 82' - 2nd Goal - Eibar U19
  • 84' - 6th Corner - Eibar U19
  • 85' - 6th Yellow Card - Valvanera CD U19
  • 87' - 3rd Goal - Eibar U19
  • 88' - Red Card - Valvanera CD U19
  • 88' - 7th Yellow Card - Valvanera CD U19
  • 90' - 7th Corner - Eibar U19
  • Race to 7 Corners - Eibar U19
  • 90+5' - 8th Corner - Valvanera CD U19
  • 2-1 score at the end of Second Half

Rămâi la curent cu TotalCorner

Alătură-te canalului nostru gratuit de ponturi Telegram. Poți configura și alerte personalizate pentru meciuri.

Ponturi gratuite pe Telegram Alerte personalizate