Dinamo Kiev vs AZ Profilul echipelor
Dinamo Kiev vs AZ Detalii meci
4V-3E-3Î în ultimele 10 meciuri, cu 19 goluri marcate și 15 primite. Medie goluri: 1.9 pentru, 1.5 contra. Victorii 40%, AH câștigat 30%, gol Over 70%, corner Over 50%.
3V-3E-4Î în ultimele 10 meciuri, cu 11 goluri marcate și 9 primite. Medie goluri: 1.1 pentru, 0.9 contra. Victorii 30%, AH câștigat 40%, gol Over 10%, corner Over 20%.
| Dinamo Kiev | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| AZ | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| Dinamo Kiev | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| AZ | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Dinamo Kiev vs AZ Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
Dinamo Kiev vs AZ Confruntări directe
Dinamo Kiev vs AZ Vezi H2H complet →Fără date
| Dinamo Kiev Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Ucraina - Vyscha Liga | 2020-09-11 | 1 Dinamo Kiev |
0 - 0
0 - 0
|
Desna Chernihiv 3 | E | -1.0, -1.5 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Ucraina - Supercupa | 2020-08-25 | Sahtior Donetk |
1 - 2
1 - 3
|
Dinamo Kiev 2 | V | -0.5, -1.0 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Ucraina - Vyscha Liga | 2020-08-21 | Olimpik Donetsk |
1 - 2
1 - 4
|
Dinamo Kiev 1 | V | +1.5 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Ucraina - Vyscha Liga | 2020-07-19 | 2 Dinamo Kiev |
0 - 0
0 - 2
|
Kolos Kovalivka 2 1 | Î | -2.0 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| Ucraina - Vyscha Liga | 2020-07-16 | 2 Dinamo Kiev |
3 - 1
3 - 1
|
Zorya 5 | V | -0.5, -1.0 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Ucraina - Vyscha Liga | 2020-07-12 | 2 PFC Oleksandria |
1 - 0
2 - 2
|
Dinamo Kiev 5 | E | +1.0, +1.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
2-6 (8) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Ucraina - Cupa | 2020-07-08 | 3 Dinamo Kiev |
1 - 1
1 - 1
|
Vorskla Poltava 1 | E | -1.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
6-3 (9) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Ucraina - Vyscha Liga | 2020-07-04 | 1 1 Dinamo Kiev |
0 - 2
2 - 3
|
Sahtior Donetk 3 | Î | 0.0, +0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
5-7 (12) | 1-6 (7) | 3 (0-3) | 3 (3-0) |
| Ucraina - Vyscha Liga | 2020-06-28 | 2 Desna Chernihiv |
2 - 1
3 - 2
|
Dinamo Kiev 3 | Î | +0.5, +1.0 | Peste | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Ucraina - Vyscha Liga | 2020-06-22 | 2 Dinamo Kiev |
0 - 0
2 - 1
|
Kolos Kovalivka 4 1 | V | -2.0 | Push | 10.0 | Peste |
|
7-5 (12) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Ucraina - Cupa | 2020-06-17 | 3 FK Minai |
0 - 2
0 - 2
|
Dinamo Kiev 4 | V | +2.0 | Sub |
|
3-5 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Ucraina - Vyscha Liga | 2020-06-13 | 1 3 Zorya |
0 - 0
1 - 3
|
Dinamo Kiev 2 | V | +0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
8-5 (13) | 5-3 (8) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Ucraina - Vyscha Liga | 2020-06-07 | 4 Dinamo Kiev |
2 - 1
5 - 1
|
PFC Oleksandria 2 1 | V | -1.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
7-1 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Ucraina - Vyscha Liga | 2020-05-31 | 1 Dinamo Kiev |
1 - 1
1 - 3
|
Sahtior Donetk 2 | Î | 0.0, +0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
7-3 (10) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Ucraina - Vyscha Liga | 2020-03-15 | 1 Dinamo Kiev |
0 - 0
1 - 1
|
Desna Chernihiv 1 | E | -1.0, -1.5 | Sub | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Ucraina - Cupa | 2020-03-11 | 1 3 Dinamo Kiev |
0 - 0
1 - 0
|
PFC Oleksandria 5 | V | -1.0, -1.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
11-4 (15) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Ucraina - Vyscha Liga | 2020-03-07 | 1 4 PFC Oleksandria |
0 - 1
1 - 3
|
Dinamo Kiev 3 | V | +0.5, +1.0 | Peste | 10.0 | Peste |
|
5-8 (13) | 3-6 (9) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Ucraina - Vyscha Liga | 2020-02-28 | 1 1 Dnipro-1 |
0 - 1
3 - 1
|
Dinamo Kiev 2 1 | Î | +1.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
5-4 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Ucraina - Vyscha Liga | 2020-02-22 | Dinamo Kiev |
0 - 0
2 - 1
|
Vorskla Poltava 3 | V | -2.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
9-3 (12) | 6-2 (8) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Europa - Amicale | 2020-02-12 | Dinamo Kiev |
2 - 1
2 - 4
|
Tobol Kostanay | Î | -0.5, -1.0 | Peste |
|
7-3 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Europa - Amicale | 2020-02-11 | 1 Dinamo Kiev |
1 - 0
1 - 1
|
BATE Borisov 1 | E | -0.5, -1.0 | Sub |
|
8-3 (11) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Europa - Amicale | 2020-02-06 | 1 Dinamo Kiev |
1 - 0
3 - 0
|
Stromsgodset | V | -0.5 | Peste |
|
4-7 (11) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (0-3) | ||
| Europa - Amicale | 2020-02-05 | Olimpija Ljubljana |
0 - 2
0 - 5
|
Dinamo Kiev | V | +1.0 | Peste |
|
3-8 (11) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Europa - Amicale | 2020-01-28 | 1 Dinamo Kiev |
0 - 0
2 - 0
|
Kairat Almaty 2 | V | -1.0, -1.5 | Sub |
|
11-4 (15) | 7-2 (9) | 3 (2-1) | 3 (2-1) | ||
| Europa - Amicale | 2020-01-27 | Dinamo Kiev |
2 - 0
3 - 0
|
Dinamo Brest | V | -0.5, -1.0 | Peste |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Europa - Amicale | 2020-01-24 | 2 Dinamo Kiev |
0 - 0
0 - 1
|
Hajduk Split 2 | Î | 0.0 | Sub | 8.5 | Peste |
|
1-9 (10) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Europa - Amicale | 2020-01-23 | 2 Dinamo Kiev |
3 - 0
4 - 0
|
Vardar Skopje 2 | V | -1.5, -2.0 | Peste |
|
8-5 (13) | 6-4 (10) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Europa - Amicale | 2020-01-20 | Dinamo Kiev |
2 - 0
2 - 1
|
Neftchi Baku | V | -1.0 | Push |
|
3-4 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Europa - Amicale | 2020-01-19 | Dinamo Kiev |
1 - 1
1 - 1
|
Legia Varsovia | E | 0.0, -0.5 | Sub |
|
4-7 (11) | 2-5 (7) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Ucraina - Vyscha Liga | 2019-12-15 | 3 Desna Chernihiv |
0 - 1
0 - 1
|
Dinamo Kiev 2 | V | +0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
9-5 (14) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| AZ Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Europa - Amicale | 2020-09-03 | 2 AZ |
0 - 0
1 - 1
|
Gent | E | 0.0, +0.5 | Sub |
|
||||||
| Europa - Amicale | 2020-08-29 | 3 ADO Den Haag |
1 - 0
1 - 0
|
AZ 1 | Î | +0.5,+1.0 | Sub |
|
||||||
| UEFA Champions League - Calificari | 2020-08-26 | 1 AZ |
0 - 0
1 - 1
|
Viktoria Plzen 2 | E | -0.5 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Elite Club - Amicale | 2020-08-15 | AZ |
0 - 1
0 - 2
|
Monaco 2 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 9.0 |
|
|||||
| Europa - Amicale | 2020-08-01 | FC Utrecht |
1 - 0
1 - 0
|
AZ | Î | 0.0, +0.5 | Sub | 9.0 |
|
|||||
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2020-03-07 | 1 AZ |
2 - 0
4 - 0
|
ADO Den Haag 3 | V | -2.0, -2.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
6-2 (8) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2020-03-01 | Ajax |
0 - 1
0 - 2
|
AZ 2 | V | -1.0, -1.5 | Sub | 10.0 | Push |
|
9-1 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| UEFA Europa League | 2020-02-27 | 1 2 LASK Linz |
1 - 0
2 - 0
|
AZ 1 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
2-12 (14) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 8 (0-8) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2020-02-23 | AZ |
0 - 0
2 - 0
|
PEC Zwolle 2 | V | -1.0, -1.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
7-2 (9) | 6-1 (7) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Europa League | 2020-02-20 | 3 AZ |
0 - 1
1 - 1
|
LASK Linz 3 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
4-3 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2020-02-15 | 1 FC Twente |
2 - 0
2 - 0
|
AZ 1 | Î | +1.0 | Sub | 9.5 | Sub |
|
7-2 (9) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Tarile de Jos - Cupa | 2020-02-12 | 1 AZ |
0 - 1
1 - 3
|
NAC 1 | Î | -1.5, -2.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
10-7 (17) | 4-3 (7) | 3 (1-2) | 5 (5-0) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2020-01-31 | AZ |
2 - 0
4 - 0
|
RKC 1 | V | -2.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
3-1 (4) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2020-01-25 | 1 Heerenveen |
0 - 1
1 - 2
|
AZ 1 | V | +0.5 | Push | 10.0 | Push |
|
2-8 (10) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Tarile de Jos - Cupa | 2020-01-21 | 2 Top Oss |
0 - 1
0 - 2
|
AZ 1 | V | +2.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
2-11 (13) | 1-6 (7) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2020-01-18 | 2 AZ |
1 - 0
1 - 3
|
Willem II 1 | Î | -1.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
5-3 (8) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Europa - Amicale | 2020-01-10 | 1 KV Mechelen |
1 - 3
1 - 5
|
AZ 1 | V | +0.5, +1.0 | Peste | 9.0 | Peste |
|
2-12 (14) | 0-7 (7) | 3 (0-3) | 2 (2-0) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-12-21 | 4 Sparta Rotterdam |
2 - 0
3 - 0
|
AZ 2 1 | Î | +1.0 | Push | 10.5 | Peste |
|
4-7 (11) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Tarile de Jos - Cupa | 2019-12-18 | 1 AZ |
0 - 0
3 - 0
|
RKSV Groene Ster | V | -4.0 | Sub | 11.5 | Peste |
|
13-0 (13) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 5 (5-0) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-12-15 | 3 AZ |
0 - 0
1 - 0
|
Ajax 2 | V | 0.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
8-6 (14) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 5 (4-1) |
| UEFA Europa League | 2019-12-12 | 1 Man Utd |
0 - 0
4 - 0
|
AZ 3 | Î | -0.5, -1.0 | Peste | 9.5 | Sub |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-12-07 | PEC Zwolle |
0 - 2
0 - 3
|
AZ | V | +1.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
6-4 (10) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-12-01 | 2 AZ |
1 - 0
1 - 0
|
VVV | V | -2.0, -2.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
10-0 (10) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| UEFA Europa League | 2019-11-28 | 1 6 AZ |
0 - 2
2 - 2
|
Partizan Belgrad 3 | E | -1.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-11-23 | 1 FC Utrecht |
0 - 2
0 - 3
|
AZ 2 | V | 0.0, +0.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
4-1 (5) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-11-10 | AZ |
2 - 0
3 - 0
|
FC Emmen 2 | V | -2.0, -2.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
8-0 (8) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| UEFA Europa League | 2019-11-07 | 2 FC Astana |
0 - 1
0 - 5
|
AZ 1 | V | +1.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
3-5 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-11-02 | AZ |
1 - 0
3 - 0
|
FC Twente 1 1 | V | -2.0 | Sub | 10.5 | Peste |
|
13-0 (13) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-10-27 | 1 PSV |
0 - 2
0 - 4
|
AZ 1 | V | -0.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
1-3 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| UEFA Europa League | 2019-10-24 | AZ |
2 - 0
6 - 0
|
FC Astana 4 | V | -2.0 | Peste | 10.0 | Peste |
|
11-1 (12) | 8-1 (9) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 2.875 | 3.4 | 2.375 |
| Pauză | 3.2 | 2.2 | 2.875 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (0.0) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Pauză (0.0) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total cornere | ||
|---|---|---|
| Final (10.0) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (4.5) | [email protected] | Sub@2 |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (2.75) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Stare: Final , Scor: 2 - 0 , Corner: 1 - 1
Corner: 10.0 , Handicap: 0.0 , Goluri: 2.5, 3.0
Scor: 0 - 0 , Corner: 0 - 0 Pauză
Corner: 4.5 , Handicap: 0.0 , Goluri: 1.0
-
15' - 1st Yellow Card - Dinamo Kiev -
19' - 2nd Yellow Card - Dinamo Kiev -
33' - 3rd Yellow Card - AZ -
0-0 score at the end of First Half -
50' - 1st Goal - Dinamo Kiev - 58' Substitution - Idrissi for Gudmundsson - AZ
- 66' Substitution - Druijf for Midtsjoe - AZ
-
71' - 1st Corner - AZ -
73' - 2nd Corner - Dinamo Kiev - 79' Substitution - Andrievsky for Buyalsky - Dinamo Kiev
- 80' Substitution - Sugawara for Vlaar - AZ
-
84' - 4th Yellow Card - AZ -
85' - 5th Yellow Card - Dinamo Kiev -
86' - 6th Yellow Card - AZ -
87' - 2nd Goal - Dinamo Kiev -
2-0 score at the end of Second Half
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5
