Sâm, Aug 7, 2021 · 15:00
0 - 3
Final · HT 0-2
Partick
10
Cele mai vechiRecente
EVÎVVE
2.20
3.60
3.10
RecenteCele mai vechi
VÎVVÎV

Notițe

Predicții gratuite (bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Peste 2.5
Total goluri
Peste 10.5
Total cornere
+0.25
Partick
Dunfermline
VVÎEÎVÎVVERecenteÎn formă maximă+0.9 pct/meci, ultimele 5 vs 24 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste8/10
Peste 2.5 goluriPeste6/10
Handicap asiaticRatează4/10
Partick
VVEVÎÎVVÎVRecenteStabil0.0 pct/meci, ultimele 5 vs 23 anterioare
Peste 9.5 cornereEgal5/10
Peste 2.5 goluriPeste6/10
Handicap asiaticRatează3/9
Dunfermline

4V-3E-3Î în ultimele 10 meciuri, cu 21 goluri marcate și 15 primite. Medie goluri: 2.1 pentru, 1.5 contra. Victorii 40%, AH câștigat 40%, gol Over 60%, corner Over 60%.

Rezultat final
Câștig 40%4 Egal 30%3 Pierdut 30%3
Total goluri 2.5
Peste 60%6 Anulat 0%0 Sub 40%4
Total cornere 10.5
Peste 60%6 Anulat 0%0 Sub 40%4
Handicap asiatic
Câștig 40%4 Anulat 0%0 Pierdut 60%6
Partick

6V-1E-3Î în ultimele 10 meciuri, cu 23 goluri marcate și 17 primite. Medie goluri: 2.3 pentru, 1.7 contra. Victorii 60%, AH câștigat 33%, gol Over 80%, corner Over 40%.

Rezultat final
Câștig 60%6 Egal 10%1 Pierdut 30%3
Total goluri 2.5
Peste 80%8 Anulat 0%0 Sub 20%2
Total cornere 10.5
Peste 40%4 Anulat 0%0 Sub 60%6
Handicap asiatic
Câștig 33%3 Anulat 11%1 Pierdut 55%5
Ultimele
Dunfermline
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Partick
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Total cornere peste 7.5 - 13.5
Dunfermline
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Partick
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Meciurile echipei oaspete
Total: 40, Med.: 2.70, Abatere std.: 1.66, Mediană: 2, Mod: 2, Peste: 48%

Dunfermline Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Scotia - League Cup 2021-07-10 1 Partick
1 - 3
2 - 4
Dunfermline V 0.0 Peste
Scotia - Championship 2020-03-10 Partick
0 - 0
1 - 1
Dunfermline 2 E 0.0 Sub 10.5
Scotia - Championship 2019-11-30 Dunfermline
4 - 0
5 - 1
Partick 1 V 0.0, -0.5 Peste 10.5
Scotia - Championship 2019-09-21 Partick
0 - 2
0 - 3
Dunfermline V 0.0 Peste 10.5
Scotia - Championship 2019-04-06 1 Partick
1 - 2
2 - 2
Dunfermline 3 E 0.0 Peste 10.0
Scotia - Championship 2019-02-26 2 Dunfermline
0 - 0
3 - 0
Partick 2 V -0.5 Peste 10.0 Peste
4-8 (12) 1-2 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Scotia - Championship 2018-12-08 2 Partick
1 - 0
2 - 0
Dunfermline 2 Î 0.0, +0.5 Sub 10.0 Peste
6-6 (12) 0-4 (4) 3 (0-3) 3 (3-0)
Scotia - Championship 2018-09-28 Dunfermline
0 - 0
1 - 0
Partick 2 V 0.0, -0.5 Sub 10.0 Peste
11-4 (15) 6-1 (7) 2 (1-1) 2 (2-0)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Dunfermline Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Scotia - Championship 2021-07-31 1 Morton
1 - 0
2 - 2
Dunfermline 2 E +0.5 Peste 10.5
Scotia - League Cup 2021-07-24 Dunfermline
3 - 0
4 - 1
Stenhousemuir 1 V -1.5, -2.0 Peste 10.5
Scotia - League Cup 2021-07-17 Dunfermline
3 - 0
5 - 1
Dumbarton V -2.0 Peste 10.5
Scotia - League Cup 2021-07-13 St Mirren
1 - 0
1 - 0
Dunfermline 2 Î -0.5, -1.0 Sub
Scotia - League Cup 2021-07-10 1 Partick
1 - 3
2 - 4
Dunfermline V 0.0 Peste
UK Friendlies 2021-06-26 Civil Service Strollers
1 - 1
2 - 2
Dunfermline E +2.5, +3.0 Sub
1-13 (14) 1-9 (10) 3 (1-2) 0 (0-0)
Scotia - Premiership - Play-off 2021-05-08 4 Raith
0 - 0
2 - 0
Dunfermline 1 Î 0.0, -0.5 Sub 10.5 Sub
3-7 (10) 2-4 (6) 1 (0-1) 3 (1-2)
Scotia - Premiership - Play-off 2021-05-04 1 Dunfermline
0 - 0
0 - 0
Raith E 0.0, -0.5 Sub 10.5 Peste
6-8 (14) 3-4 (7) 1 (1-0) 1 (0-1)
Scotia - Championship 2021-04-30 3 Alloa
0 - 0
1 - 0
Dunfermline Î +0.5, +1.0 Sub 10.5 Peste
2-11 (13) 0-8 (8) 3 (0-3) 1 (0-1)
Scotia - Championship 2021-04-24 2 Dunfermline
2 - 2
4 - 3
Arbroath 1 V 0.0, -0.5 Peste 10.0 Peste
3-9 (12) 0-5 (5) 0 (0-0) 4 (1-3)
Scotia - Championship 2021-04-17 2 Dunfermline
1 - 0
3 - 1
Queen of South V 0.0, -0.5 Peste 10.0 Peste
7-5 (12) 6-3 (9) 4 (1-3) 0 (0-0)
Scotia - Championship 2021-04-13 2 Dunfermline
0 - 0
0 - 0
Dundee E 0.0, +0.5 Sub 10.5 Sub
3-3 (6) 2-0 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Scotia - Championship 2021-04-10 Ayr
1 - 1
1 - 1
Dunfermline E 0.0 Push 10.5 Sub
2-6 (8) 1-3 (4) 0 (0-0) 2 (0-2)
Scotia - Championship 2021-04-03 1 Dunfermline
0 - 0
0 - 0
Hearts 1 E +0.5, +1.0 Sub 10.5 Sub
3-5 (8) 2-2 (4) 2 (1-1) 0 (0-0)
Scotia - Championship 2021-03-30 1 Raith
3 - 1
5 - 1
Dunfermline 6 Î 0.0 Peste 10.5 Sub
6-4 (10) 3-2 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
Scotia - Championship 2021-03-27 2 Dundee
1 - 2
3 - 2
Dunfermline Î -0.5 Peste 10.0 Peste
8-6 (14) 3-3 (6) 2 (0-2) 2 (0-2)
Scotia - Championship 2021-03-20 3 Dunfermline
0 - 0
0 - 1
Inverness CT 1 Î 0.0, -0.5 Sub 11.0 Sub
5-4 (9) 2-3 (5) 3 (1-2) 2 (2-0)
Scotia - Championship 2021-03-13 1 Dunfermline
1 - 0
1 - 0
Morton 1 V -1.0 Sub 10.5 Peste
7-7 (14) 4-3 (7) 4 (3-1) 0 (0-0)
Scotia - Championship 2021-02-27 3 Queen of South
0 - 0
1 - 0
Dunfermline 3 1 Î 0.0, +0.5 Sub 10.5 Peste
7-5 (12) 1-2 (3) 3 (1-2) 3 (3-0)
Scotia - Championship 2021-02-20 1 Dunfermline
1 - 1
2 - 1
Alloa V -1.0 Peste 11.0 Sub
2-8 (10) 1-1 (2) 1 (0-1) 2 (0-2)
Scotia - Championship 2021-02-06 1 Arbroath
2 - 0
2 - 0
Dunfermline 1 Î 0.0, +0.5 Sub 10.0 Push
5-5 (10) 4-1 (5) 1 (0-1) 1 (0-1)
Scotia - Championship 2021-02-03 1 Dunfermline
1 - 0
4 - 1
Raith 2 V -0.5 Peste 10.5 Peste
8-4 (12) 3-3 (6) 1 (1-0) 3 (2-1)
Scotia - Championship 2021-01-30 Hearts
0 - 0
1 - 0
Dunfermline 1 Î -1.0 Sub 10.5 Peste
8-6 (14) 5-2 (7) 3 (2-1) 3 (0-3)
Scotia - Championship 2021-01-23 Dunfermline
0 - 0
0 - 0
Ayr E -0.5, -1.0 Sub 10.5 Peste
7-6 (13) 1-1 (2) 0 (0-0) 3 (2-1)
Scotia - Championship 2021-01-15 Morton
0 - 0
0 - 0
Dunfermline 1 E +0.5 Sub 10.5 Peste
4-9 (13) 3-4 (7) 3 (1-2) 3 (0-3)
Scotia - Championship 2020-12-29 3 Inverness CT
0 - 1
1 - 1
Dunfermline 1 E 0.0, -0.5 Sub 10.5 Peste
6-6 (12) 4-1 (5) 3 (2-1) 1 (0-1)
Scotia - Championship 2020-12-26 2 Dunfermline
0 - 0
1 - 0
Arbroath 3 V -0.5, -1.0 Sub 10.0 Peste
6-7 (13) 3-4 (7) 4 (2-2) 1 (1-0)
Scotia - Championship 2020-12-19 Dundee
1 - 0
3 - 3
Dunfermline 2 E 0.0, -0.5 Peste 10.0 Push
5-5 (10) 2-2 (4) 3 (2-1) 0 (0-0)
Scotia - League Cup 2020-12-15 1 Dunfermline
0 - 0
0 - 0
St Johnstone E 0.0, +0.5 Sub 10.0 Peste
3-8 (11) 2-6 (8) 2 (0-2) 0 (0-0)
Scotia - Championship 2020-12-12 Dunfermline
0 - 1
1 - 2
Morton 1 Î -1.0 Peste 10.5 Sub
3-2 (5) 2-2 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Partick Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Scotia - Championship 2021-07-31 2 Partick
2 - 1
3 - 2
Queen of South 1 V -0.5 Peste 10.0
Scotia - League Cup 2021-07-25 1 St Mirren
1 - 0
2 - 0
Partick 1 Î -1.0 Sub 10.0
Scotia - League Cup 2021-07-20 1 Partick
1 - 0
2 - 0
Dumbarton 2 V -1.5 Sub 10.0
Scotia - League Cup 2021-07-17 1 Stenhousemuir
1 - 0
1 - 2
Partick V +1.0, +1.5 Push 10.0
Scotia - League Cup 2021-07-10 1 Partick
1 - 3
2 - 4
Dunfermline Î 0.0 Peste
UK Friendlies 2021-07-03 1 East Kilbride
0 - 1
1 - 2
Partick V +1.0 Sub
5-2 (7) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
UK Friendlies 2021-06-26 2 Kelty Hearts
1 - 1
2 - 3
Partick 1 V
2-3 (5) 1-3 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Scotia - League One 2021-05-04 Montrose
2 - 1
3 - 2
Partick 2 Î 0.0 Peste 10.0 Sub
1-3 (4) 0-2 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Scotia - League One 2021-04-29 1 Partick
3 - 0
5 - 0
Falkirk 2 V -0.5 Peste 10.0 Sub
4-3 (7) 3-2 (5) 1 (0-1) 0 (0-0)
Scotia - League One 2021-04-27 1 Cove Rangers
1 - 1
2 - 2
Partick 4 E 0.0, +0.5 Peste 10.0 Sub
2-1 (3) 2-1 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Scotia - League One 2021-04-24 1 Partick
1 - 0
1 - 0
Airdrieonians 2 V -0.5, -1.0 Sub 10.5 Peste
7-8 (15) 4-3 (7) 3 (0-3) 2 (0-2)
Scotia - League One 2021-04-20 2 Dumbarton
0 - 0
0 - 2
Partick 2 V +1.0 Sub 10.0 Sub
2-7 (9) 0-3 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Scotia - League One 2021-04-15 1 Partick
2 - 0
5 - 0
Montrose 2 V -0.5, -1.0 Peste 10.0 Sub
3-6 (9) 2-3 (5) 1 (0-1) 1 (0-1)
Scotia - League One 2021-04-13 3 Partick
0 - 0
2 - 0
Clyde 1 V -1.0 Sub 10.0 Peste
8-4 (12) 4-0 (4) 2 (2-0) 2 (0-2)
Scotia - League One 2021-04-10 1 Peterhead
0 - 1
0 - 3
Partick 1 V 0.0, +0.5 Peste 9.5 Peste
6-6 (12) 6-4 (10) 2 (0-2) 0 (0-0)
Scotia - League One 2021-04-06 2 East Fife
2 - 0
2 - 2
Partick 1 E 0.0, +0.5 Peste 9.5 Peste
2-9 (11) 0-2 (2) 0 (0-0) 4 (0-4)
Scotia - FA Cup 2021-04-03 Dundee Utd
0 - 1
2 - 1
Partick 1 Î -1.0, -1.5 Peste 10.5 Sub
4-6 (10) 0-3 (3) 1 (0-1) 1 (1-0)
Scotia - League One 2021-03-30 2 Partick
1 - 2
2 - 2
Forfar 2 E -1.5, -2.0 Peste 9.5 Peste
9-6 (15) 5-2 (7) 2 (0-2) 0 (0-0)
Scotia - League One 2021-03-27 1 4 Airdrieonians
1 - 1
2 - 4
Partick 4 V +0.5, +1.0 Peste 10.0 Sub
4-5 (9) 2-1 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Scotia - League One 2021-03-20 1 Partick
0 - 0
1 - 1
Cove Rangers 3 E 0.0, -0.5 Sub 10.0 Sub
5-3 (8) 3-0 (3) 1 (1-0) 2 (2-0)
Scotia - League One 2020-12-26 1 Falkirk
0 - 0
0 - 0
Partick 1 1 E 0.0, -0.5 Sub 10.0 Sub
7-2 (9) 2-0 (2) 0 (0-0) 3 (3-0)
Scotia - League One 2020-12-19 1 Partick
0 - 1
0 - 1
Peterhead Î -1.0, -1.5 Sub 10.0 Sub
6-2 (8) 0-1 (1) 0 (0-0) 3 (3-0)
Scotia - League One 2020-12-12 3 Forfar
0 - 0
0 - 2
Partick 2 V +1.0, +1.5 Sub 9.5 Peste
5-6 (11) 3-6 (9) 4 (1-3) 2 (2-0)
Scotia - League One 2020-12-05 2 Partick
0 - 0
0 - 0
Dumbarton 2 E -1.0, -1.5 Sub 10.0 Peste
11-1 (12) 2-1 (3) 3 (2-1) 4 (4-0)
Scotia - League One 2020-11-28 4 Montrose
0 - 1
0 - 1
Partick 2 V 0.0, +0.5 Sub 10.0 Peste
7-5 (12) 3-1 (4) 0 (0-0) 3 (2-1)
Scotia - League One 2020-11-21 Partick
1 - 0
2 - 0
East Fife V -1.0 Sub 10.0 Push
7-3 (10) 4-2 (6) 1 (0-1) 1 (0-1)
Scotia - League Cup 2020-11-14 2 Partick
0 - 0
0 - 0
Morton 4 E 0.0, -0.5 Sub 10.5 Peste
3-9 (12) 1-4 (5) 2 (1-1) 1 (0-1)
Scotia - League One 2020-11-07 2 Partick
0 - 1
2 - 2
Falkirk 1 E 0.0 Peste 10.0 Peste
6-5 (11) 5-3 (8) 3 (1-2) 1 (1-0)
Scotia - League One 2020-10-31 2 Cove Rangers
0 - 0
1 - 0
Partick 1 Î -0.5 Sub 10.0 Sub
1-6 (7) 1-2 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Scotia - League One 2020-10-24 2 Partick
1 - 1
2 - 1
Airdrieonians 3 V -0.5 Peste 10.5 Peste
6-7 (13) 2-3 (5) 0 (0-0) 1 (0-1)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Publică ponturi
1x2
Final 2.2 3.6 3.1
Pauză 2.875 2.05 3.6
Handicap asiatic
Final (-0.25) [email protected] Oaspeț[email protected]
Pauză (0.0) [email protected] Oaspeț[email protected]
Total cornere
Final (10.5) Peste@2 [email protected]
Pauză (5.0) [email protected] [email protected]
Total goluri
Final (2.5) [email protected] [email protected]
Pauză (1.0) [email protected] [email protected]


Ora Tip Selecție Miză Rezultat
Evenimente live

Stare: Final , Scor: 0 - 3 , Corner: 7 - 10

Corner: 10.5 , Handicap: 0.0, -0.5 , Goluri: 2.5

1
Șuturi pe poartă
3
6
Șuturi pe lângă poartă
5
118
Atac
90
55
Atac periculos
52
58
Posesie %
42

Scor: 0 - 2 , Corner: 2 - 7 Pauză

Corner: 5.0 , Handicap: 0.0 , Goluri: 1.0

0
Șuturi pe poartă
2
3
Șuturi pe lângă poartă
2
62
Atac
47
20
Atac periculos
32
59
Posesie %
41
  • 7' - 1st Corner - Partick
  • 7' - 1st Goal - Partick
  • 11' - 2nd Corner - Partick
  • 13' - 3rd Corner - Partick
  • Race to 3 Corners - Partick
  • 14' - 4th Corner - Partick
  • 22' - 5th Corner - Partick
  • Race to 5 Corners - Partick
  • 22' - 2nd Goal - Partick
  • 35' - 6th Corner - Partick
  • Race to 7 Corners - Partick
  • 43' - 7th Corner - Partick
  • 45+1' - 8th Corner - Dunfermline
  • 45+1' - 9th Corner - Dunfermline
  • 0-2 score at the end of First Half
  • 46' Substitution - Wighton for Thomas - Dunfermline
  • 54' - 10th Corner - Partick
  • 57' - 11th Corner - Dunfermline
  • 66' - 12th Corner - Dunfermline
  • 68' Substitution - Smith for Tiffoney - Partick
  • 73' Substitution - Murray for Rudden - Partick
  • 76' - 13th Corner - Partick
  • Race to 9 Corners - Partick
  • 78' - 3rd Goal - Partick
  • 81' Substitution - Maciver for Graham - Partick
  • 82' Substitution - Pybus for Cole - Dunfermline
  • 83' - 14th Corner - Dunfermline
  • 82' Substitution - Dow for Comrie - Dunfermline
  • 86' - 15th Corner - Partick
  • 89' - 16th Corner - Dunfermline
  • 89' - 17th Corner - Dunfermline
  • 0-3 score at the end of Second Half

Rămâi la curent cu TotalCorner

Alătură-te canalului nostru gratuit de ponturi Telegram. Poți configura și alerte personalizate pentru meciuri.

Ponturi gratuite pe Telegram Alerte personalizate