Sâm, Nov 11, 2017 · 13:00
1 - 2
Final · HT 0-0
Crusaders
6 2
Cele mai vechiRecente
VVÎÎVV
1.85
3.75
3.90
RecenteCele mai vechi
VVVVÎV

Notițe

Predicții gratuite (bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 2.5
Total goluri
–
Total cornere
-0.25
Dundee Utd
Dundee Utd
VEEVVVÎÎVVRecenteÎn scădere-0.2 pct/meci, ultimele 5 vs 24 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste10/10
Peste 2.5 goluriSub4/10
Handicap asiaticAcoperă6/10
Crusaders
EVEVVÎVVVVRecenteStabil+0.3 pct/meci, ultimele 5 vs 22 anterioare
Peste 9.5 cornereEgal5/10
Peste 2.5 goluriPeste7/10
Handicap asiaticAcoperă6/10
Dundee Utd

6V-2E-2Î în ultimele 10 meciuri, cu 14 goluri marcate și 9 primite. Medie goluri: 1.4 pentru, 0.9 contra. Victorii 60%, AH câștigat 60%, gol Over 40%, corner Over 0%.

Rezultat final
Câștig 60%6 Egal 20%2 Pierdut 20%2
Total goluri 2.5
Peste 40%4 Anulat 0%0 Sub 60%6
Handicap asiatic
Câștig 60%6 Anulat 10%1 Pierdut 30%3
Crusaders

7V-2E-1Î în ultimele 10 meciuri, cu 27 goluri marcate și 10 primite. Medie goluri: 2.7 pentru, 1.0 contra. Victorii 70%, AH câștigat 60%, gol Over 70%, corner Over 0%.

Rezultat final
Câștig 70%7 Egal 20%2 Pierdut 10%1
Total goluri 2.5
Peste 70%7 Anulat 0%0 Sub 30%3
Handicap asiatic
Câștig 60%6 Anulat 0%0 Pierdut 40%4
Ultimele
Dundee Utd
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Crusaders
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Total cornere peste 7.5 - 13.5
Dundee Utd
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Crusaders
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Meciurile echipei oaspete
Total: 40, Med.: 3.48, Abatere std.: 1.76, Mediană: 3, Mod: 3, Peste: 73%

Fără date

Dundee Utd Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Scotia - Championship 2017-11-04 1 Dundee Utd
1 - 0
2 - 1
St Mirren 2 V 0.0, -0.5 Peste 11.0
Scotia - Championship 2017-10-28 1 2 Dumbarton
0 - 2
0 - 2
Dundee Utd 1 V +0.5, +1.0 Sub 11.0
Scotia - Championship 2017-10-21 1 Dundee Utd
0 - 2
0 - 2
Inverness CT 1 Î -0.5, -1.0 Sub
Scotia - Championship 2017-10-14 3 Livingston
1 - 0
2 - 0
Dundee Utd Î 0.0, +0.5 Sub 10.5
Scotia - League Challenge Cup 2017-10-07 1 Dundee Utd
0 - 0
1 - 0
Linfield 2 V 0.0, -0.5 Sub 10.5
Scotia - Championship 2017-09-30 3 Dunfermline
0 - 2
1 - 3
Dundee Utd 3 V 0.0, -0.5 Peste 10.5 Peste
9-5 (14) 6-1 (7) 2 (2-0) 1 (0-1)
Scotia - Championship 2017-09-23 1 Dundee Utd
0 - 0
2 - 1
Morton 1 V -0.5 Peste
9-5 (14) 5-2 (7) 1 (1-0) 3 (1-2)
Scotia - Championship 2017-09-16 2 Falkirk
0 - 0
0 - 0
Dundee Utd 5 E 0.0 Sub
7-5 (12) 5-3 (8) 2 (1-1) 2 (0-2)
Scotia - Championship 2017-09-09 1 Dundee Utd
0 - 1
1 - 1
Dumbarton 1 E -1.0, -1.5 Sub
7-3 (10) 1-1 (2) 1 (1-0) 1 (0-1)
Scotia - League Challenge Cup 2017-09-02 Dundee Utd
0 - 0
3 - 1
Alloa 2 V -1.0 Peste
5-7 (12) 1-4 (5) 1 (0-1) 4 (1-3)
Scotia - Championship 2017-08-26 1 St Mirren
1 - 0
3 - 0
Dundee Utd 5 Î 0.0, +0.5 Peste
10-5 (15) 5-3 (8) 1 (1-0) 0 (0-0)
Scotia - Championship 2017-08-19 Dundee Utd
0 - 0
1 - 0
Brechin 3 V -1.5, -2.0 Sub 10.0 Peste
7-5 (12) 5-3 (8) 3 (0-3) 1 (1-0)
Scotia - League Challenge Cup 2017-08-15 Dundee Utd
0 - 0
2 - 0
Cowdenbeath V -1.5, -2.0 Sub 10.5 Sub
2-5 (7) 2-3 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
Scotia - Championship 2017-08-12 1 Dundee Utd
1 - 1
2 - 1
Queen of South 4 V -0.5, -1.0 Peste 10.0 Sub
0-4 (4) 0-1 (1) 0 (0-0) 2 (0-2)
Scotia - League Cup 2017-08-09 3 Dundee
1 - 1
2 - 1
Dundee Utd 2 Î 0.0, -0.5 Peste 11.0 Peste
11-1 (12) 7-1 (8) 4 (3-1) 1 (1-0)
Scotia - Championship 2017-08-05 5 Inverness CT
0 - 1
0 - 1
Dundee Utd 4 V 0.0 Sub 10.0 Peste
8-3 (11) 4-3 (7) 2 (2-0) 2 (2-0)
Scotia - League Cup 2017-07-30 1 Dundee
0 - 1
1 - 1
Dundee Utd 3 E 0.0, -0.5 Sub 10.5 Sub
8-1 (9) 3-0 (3) 0 (0-0) 3 (3-0)
Scotia - League Cup 2017-07-23 Dundee Utd
1 - 0
4 - 1
Cowdenbeath 1 V -1.5, -2.0 Peste 10.5 Sub
7-2 (9) 5-2 (7) 2 (2-0) 1 (1-0)
Scotia - League Cup 2017-07-19 2 Buckie Thistle
0 - 3
0 - 3
Dundee Utd 1 V +1.5 Push 10.5 Peste
5-8 (13) 1-4 (5) 3 (1-2) 2 (1-1)
Scotia - League Cup 2017-07-15 Dundee Utd
0 - 0
2 - 0
Raith 1 V -1.0 Sub
7-12 (19) 4-3 (7) 2 (2-0) 6 (2-4)
UK Friendlies 2017-07-04 Montrose
0 - 2
0 - 3
Dundee Utd V +0.5, +1.0 Push
2-4 (6) 0-2 (2) 2 (0-2) 0 (0-0)
Scotia - Premiership - Play-off 2017-05-28 3 Hamilton
0 - 0
1 - 0
Dundee Utd 1 Î 0.0, -0.5 Sub 10.5 Sub
4-5 (9) 3-4 (7) 3 (2-1) 0 (0-0)
Scotia - Premiership - Play-off 2017-05-25 1 1 Dundee Utd
0 - 0
0 - 0
Hamilton 4 E 0.0, -0.5 Sub 10.5 Peste
8-9 (17) 2-5 (7) 2 (1-1) 3 (2-1)
Scotia - Premiership - Play-off 2017-05-19 2 Falkirk
1 - 0
1 - 2
Dundee Utd 3 V 0.0, -0.5 Peste 10.5 Sub
7-2 (9) 7-1 (8) 2 (2-0) 0 (0-0)
Scotia - Premiership - Play-off 2017-05-16 1 Dundee Utd
1 - 1
2 - 2
Falkirk 1 E 0.0, -0.5 Peste 10.0 Push
3-7 (10) 1-3 (4) 1 (0-1) 1 (0-1)
Scotia - Premiership - Play-off 2017-05-12 1 Dundee Utd
0 - 0
3 - 0
Morton V -0.5, -1.0 Peste 10.5 Sub
3-6 (9) 2-5 (7) 1 (0-1) 0 (0-0)
Scotia - Premiership - Play-off 2017-05-09 1 Morton
1 - 0
1 - 2
Dundee Utd 2 V +0.5 Peste 10.5 Peste
5-7 (12) 2-3 (5) 2 (2-0) 3 (2-1)
Scotia - Championship 2017-05-06 1 Morton
0 - 0
1 - 1
Dundee Utd 1 E +0.5 Sub 10.5 Sub
2-6 (8) 2-4 (6) 0 (0-0) 1 (0-1)
Scotia - Championship 2017-04-29 2 Dundee Utd
1 - 1
2 - 2
Dumbarton E -0.5, -1.0 Peste 10.5 Peste
9-2 (11) 6-2 (8) 0 (0-0) 2 (2-0)
Scotia - Championship 2017-04-22 4 Dundee Utd
1 - 1
3 - 2
St Mirren 2 V -0.5 Peste 10.5 Peste
3-8 (11) 1-3 (4) 1 (0-1) 1 (1-0)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Crusaders Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Irlanda de Nord - Premier 2017-11-04 2 Ards
0 - 1
2 - 4
Crusaders V +1.5, +2.0 Peste 10.5
Irlanda de Nord - Premier 2017-10-27 Crusaders
0 - 0
2 - 0
Ballinamallard Utd 1 V -2.0, -2.5 Sub 10.0
Irlanda de Nord - Premier 2017-10-23 5 Linfield
1 - 3
2 - 5
Crusaders 4 V 0.0, -0.5 Peste 10.5
Irlanda de Nord - Cupa Ligii 2017-10-17 2 Crusaders
0 - 1
3 - 2
Coleraine 2 V -0.5 Peste 10.0
Irlanda de Nord - Premier 2017-10-14 3 Crusaders
1 - 3
2 - 3
Glenavon Î -1.0 Peste 10.5
Scotia - League Challenge Cup 2017-10-07 1 4 Cove Rangers
0 - 1
0 - 3
Crusaders 1 V +0.5, +1.0 Push 10.5 Sub
5-2 (7) 2-2 (4) 2 (2-0) 1 (1-0)
Irlanda de Nord - Premier 2017-10-02 2 Glentoran
0 - 1
0 - 3
Crusaders V +0.5, +1.0 Peste 10.5 Sub
3-5 (8) 0-4 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Irlanda de Nord - Premier 2017-09-23 Crusaders
0 - 0
1 - 1
Dungannon Swifts 3 E -1.5, -2.0 Sub 10.0 Peste
9-2 (11) 4-0 (4) 0 (0-0) 2 (2-0)
Irlanda de Nord - County Antrim Shield 2017-09-19 Crusaders
1 - 0
4 - 0
Donegal Celtic 1 V -2.5 Peste 10.5 Sub
10-0 (10) 5-0 (5) 2 (2-0) 1 (1-0)
Irlanda de Nord - Premier 2017-09-16 Crusaders
0 - 0
0 - 0
Ards FC 2 E -2.0 Sub 10.0 Peste
10-2 (12) 5-2 (7) 0 (0-0) 2 (2-0)
Irlanda de Nord - Premier 2017-09-12 4 Crusaders
2 - 0
2 - 1
Linfield 1 V 0.0 Peste 10.0 Peste
5-6 (11) 2-0 (2) 1 (1-0) 5 (2-3)
Irlanda de Nord - Premier 2017-09-09 Ballinamallard Utd
0 - 2
1 - 5
Crusaders V +1.5 Peste 10.0 Push
5-5 (10) 2-3 (5) 1 (1-0) 2 (2-0)
Scotia - League Challenge Cup 2017-09-02 1 Crusaders
1 - 0
3 - 2
Motherwell U20 V -0.5 Peste
4-3 (7) 2-1 (3) 1 (1-0) 2 (2-0)
Irlanda de Nord - Cupa Ligii 2017-08-29 2 Crusaders
1 - 1
2 - 1
Dundela 1 V -2.0, -2.5 Sub 10.5 Peste
13-8 (21) 6-3 (9) 2 (1-1) 4 (2-2)
Irlanda de Nord - Premier 2017-08-26 1 2 Cliftonville
0 - 2
1 - 2
Crusaders 5 1 V +0.5 Push
4-3 (7) 1-2 (3) 0 (0-0) 2 (2-0)
Irlanda de Nord - Premier 2017-08-19 2 Crusaders
0 - 2
1 - 2
Coleraine 5 1 Î -1.0 Push 10.0 Peste
5-6 (11) 2-6 (8) 4 (0-4) 0 (0-0)
Irlanda de Nord - Premier 2017-08-15 1 Crusaders
4 - 0
5 - 0
Warrenpoint Town 3 V -2.0 Peste 10.0 Peste
6-5 (11) 2-3 (5) 1 (1-0) 2 (2-0)
Irlanda de Nord - Premier 2017-08-11 1 2 Ballymena Utd
0 - 0
1 - 4
Crusaders 1 V +0.5, +1.0 Peste 10.5 Sub
7-3 (10) 2-1 (3) 1 (1-0) 2 (1-1)
UK Friendlies 2017-07-22 Crusaders
3 - 0
5 - 0
Institute 1 V -1.5 Peste 10.5 Sub
8-1 (9) 2-0 (2) 1 (1-0) 2 (1-1)
UK Friendlies 2017-07-18 Crusaders
1 - 1
3 - 1
HW Welders V -1.5, -2.0 Peste 9.5 Peste
12-1 (13) 6-1 (7) 1 (1-0) 0 (0-0)
UEFA Europa League - Calificari 2017-07-06 3 FK Liepaja
1 - 0
2 - 0
Crusaders 5 Î -0.5, -1.0 Sub 10.0 Sub
5-3 (8) 1-0 (1) 0 (0-0) 3 (3-0)
UEFA Europa League - Calificari 2017-06-29 Crusaders
2 - 0
3 - 1
FK Liepaja 3 V 0.0 Peste 9.5 Peste
8-5 (13) 3-1 (4) 1 (0-1) 5 (3-2)
UK Friendlies 2017-06-24 Crusaders
0 - 0
1 - 0
Bala Town V -1.0 Sub 10.0 Sub
3-3 (6) 2-1 (3) 2 (1-1) 2 (0-2)
Irlanda de Nord - Premier 2017-04-29 Crusaders
4 - 0
6 - 1
Glenavon 1 V -1.5 Peste 10.5 Peste
7-4 (11) 3-2 (5) 1 (0-1) 1 (0-1)
Irlanda de Nord - Premier 2017-04-22 1 Ballymena Utd
0 - 0
3 - 0
Crusaders Î +1.0, +1.5 Sub 10.5 Peste
6-9 (15) 3-3 (6) 2 (2-0) 4 (1-3)
Irlanda de Nord - Premier 2017-04-18 3 Crusaders
2 - 1
3 - 2
Coleraine 3 V -0.5, -1.0 Peste 10.0 Sub
2-1 (3) 0-1 (1) 1 (0-1) 0 (0-0)
Irlanda de Nord - Premier 2017-04-15 1 Cliftonville
1 - 1
2 - 3
Crusaders 2 V +0.5, +1.0 Peste
8-3 (11) 2-3 (5) 2 (2-0) 2 (2-0)
Irlanda de Nord - Premier 2017-04-08 Linfield
1 - 0
1 - 0
Crusaders 2 Î 0.0, -0.5 Sub 10.0 Peste
12-6 (18) 5-4 (9) 4 (4-0) 3 (2-1)
Irlanda de Nord - Premier 2017-03-25 2 Coleraine
1 - 0
1 - 0
Crusaders Î 0.0 Sub 10.0 Sub
3-4 (7) 3-0 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Irlanda de Nord - Premier 2017-03-20 1 Crusaders
0 - 1
3 - 1
Ballinamallard Utd 2 V -2.0 Peste 10.5 Sub
4-3 (7) 2-1 (3) 2 (1-1) 1 (0-1)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Publică ponturi
1x2
Final 1.85 3.75 3.9
Pauză 2.5 2.25 4.33
Handicap asiatic
Final (-0.25) [email protected] Oaspeț[email protected]
Pauză (-0.25) [email protected] Oaspeț[email protected]
Total goluri
Final (2.5) [email protected] Sub@2
Pauză (1.0) [email protected] Sub@2


Ora Tip Selecție Miză Rezultat
Evenimente live

Stare: Final , Scor: 1 - 2 , Corner: 7 - 6

Corner: , Handicap: 0.0, -0.5 , Goluri: 2.5

8
Șuturi pe poartă
7
5
Șuturi pe lângă poartă
3
41
Atac
47
40
Atac periculos
45
58
Posesie %
42

Scor: 0 - 0 , Corner: 2 - 3 Pauză

Corner: , Handicap: 0.0, -0.5 , Goluri: 1.0

3
Șuturi pe poartă
5
2
Șuturi pe lângă poartă
2
16
Atac
29
16
Atac periculos
28
58
Posesie %
42
  • 5' - 1st Corner - Crusaders
  • 7' - 2nd Corner - Dundee Utd
  • 7' - 3rd Corner - Crusaders
  • 13' - 1st Yellow Card - Crusaders
  • 30' - 4th Corner - Dundee Utd
  • 37' - 5th Corner - Crusaders
  • Race to 3 Corners - Crusaders
  • 45' - 2nd Yellow Card - Dundee Utd
  • 0-0 score at the end of First Half
  • 46' Substitution - King for Allardice - Dundee Utd
  • 49' - 6th Corner - Crusaders
  • 51' - 7th Corner - Dundee Utd
  • 55' - 1st Goal - Dundee Utd
  • 65' - 3rd Yellow Card - Crusaders
  • 67' - 8th Corner - Crusaders
  • Race to 5 Corners - Crusaders
  • 67' - 2nd Goal - Crusaders
  • 71' - 9th Corner - Crusaders
  • 74' - 4th Yellow Card - Dundee Utd
  • 75' - 10th Corner - Dundee Utd
  • 76' - 11th Corner - Dundee Utd
  • 86' - 12th Corner - Dundee Utd
  • 90+1' - 13th Corner - Dundee Utd
  • Race to 7 Corners - Dundee Utd
  • 90+2' - 3rd Goal - Crusaders
  • 1-2 score at the end of Second Half

Rămâi la curent cu TotalCorner

Alătură-te canalului nostru gratuit de ponturi Telegram. Poți configura și alerte personalizate pentru meciuri.

Ponturi gratuite pe Telegram Alerte personalizate