Mar, May 5, 2015 · 18:00
Cele mai vechiRecente
ÎVÎEÎÎ
1.85
3.40
4.33
RecenteCele mai vechi
ÎEVVEÎ
Predicții gratuite
(bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 2.5
Total goluri
Sub 10.0
Total cornere
+0.5
Spartak Myjava
Dunajska Streda vs Spartak Myjava Profilul echipelor
Dunajska Streda
VVEÎÎVÎEÎÎRecenteÎn scădere-0.5 pct/meci, ultimele 5 vs 19 anterioare
Peste 9.5 cornereSub4/10
Peste 2.5 goluriSub3/10
Handicap asiaticRatează4/10
Spartak Myjava
VVÎÎÎEVVEÎRecenteÎn creștere+0.4 pct/meci, ultimele 5 vs 19 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste7/10
Peste 2.5 goluriPeste6/10
Handicap asiaticRatează3/8
Dunajska Streda vs Spartak Myjava Detalii meci
Dunajska Streda
3V-2E-5Î în ultimele 10 meciuri, cu 7 goluri marcate și 13 primite. Medie goluri: 0.7 pentru, 1.3 contra. Victorii 30%, AH câștigat 40%, gol Over 30%, corner Over 20%.
Rezultat final
Câștig 30%3
Egal 20%2
Pierdut 50%5
Total goluri 2.5
Peste 30%3
Anulat 0%0
Sub 70%7
Total cornere 10.0
Peste 20%2
Anulat 10%1
Sub 70%7
Handicap asiatic
Câștig 40%4
Anulat 0%0
Pierdut 60%6
Spartak Myjava
2V-2E-6Î în ultimele 10 meciuri, cu 10 goluri marcate și 19 primite. Medie goluri: 1.0 pentru, 1.9 contra. Victorii 20%, AH câștigat 37%, gol Over 50%, corner Over 50%.
Rezultat final
Câștig 20%2
Egal 20%2
Pierdut 60%6
Total goluri 2.5
Peste 50%5
Anulat 0%0
Sub 50%5
Total cornere 10.0
Peste 50%5
Anulat 30%3
Sub 20%2
Handicap asiatic
Câștig 37%3
Anulat 0%0
Pierdut 62%5
Ultimele
| Dunajska Streda | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Spartak Myjava | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| Dunajska Streda | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Spartak Myjava | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Distribuția golurilorLinie 2.5
Distribuția cornerelorLinie 10.0
Distribuția cartonașelor
Meciurile echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete
Total: 34,
Med.: 2.50,
Abatere std.: 1.48, Mediană: 2,
Mod: 2,
Peste: 41%
Meciurile echipei gazdă pe teren propriu
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete în deplasare
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei oaspete
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Dunajska Streda vs Spartak Myjava Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
Dunajska Streda vs Spartak Myjava Confruntări directe
Dunajska Streda vs Spartak Myjava Vezi H2H complet →| Dunajska Streda Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Slovacia - Super Liga | 2014-11-07 | 3 Spartak Myjava |
1 - 0
3 - 1
|
Dunajska Streda 1 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Slovacia - Super Liga | 2014-08-16 | Dunajska Streda |
0 - 0
1 - 0
|
Spartak Myjava | V |
|
||||||||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Dunajska Streda Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Slovacia - Super Liga | 2015-04-25 | 1 FK Senica |
1 - 0
4 - 0
|
Dunajska Streda 3 | Î | -0.5 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| Slovacia - Cupa | 2015-04-21 | 3 FK Senica |
0 - 0
1 - 0
|
Dunajska Streda 5 1 | Î | -0.5, -1.0 | Sub | 11.0 |
|
|||||
| Slovacia - Super Liga | 2015-04-18 | 2 Dunajska Streda |
0 - 1
1 - 1
|
MFK Kosice 3 | E | -0.5, -1.0 | Sub |
|
||||||
| Slovacia - Super Liga | 2015-04-11 | 3 MFK Ruzomberok |
0 - 1
2 - 1
|
Dunajska Streda 5 | Î | 0.0, -0.5 | Peste |
|
||||||
| Slovacia - Cupa | 2015-04-07 | 2 Dunajska Streda |
1 - 0
1 - 0
|
FK Senica 2 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| Slovacia - Super Liga | 2015-04-03 | 2 Dunajska Streda |
0 - 1
0 - 1
|
Spartak Trnava 2 | Î | 0.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
7-5 (12) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Europa - Amicale | 2015-03-27 | 1 Budapest Honved |
0 - 0
0 - 2
|
Dunajska Streda 1 | V | 0.0, -0.5 |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | |||
| Slovacia - Super Liga | 2015-03-21 | 2 AS Trencin |
1 - 0
3 - 0
|
Dunajska Streda 6 | Î | -1.0, -1.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
4-3 (7) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Slovacia - Cupa | 2015-03-18 | 4 MFK Kosice |
0 - 0
1 - 1
|
Dunajska Streda 1 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
2-6 (8) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Slovacia - Super Liga | 2015-03-15 | 4 Slovan Bratislava |
0 - 1
0 - 1
|
Dunajska Streda 5 | V | -1.0, -1.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
10-1 (11) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Slovacia - Super Liga | 2015-03-07 | 1 Dunajska Streda |
0 - 0
1 - 0
|
ZP Sport Podbrezova 3 | V | -0.5, -1.0 | Sub | 10.5 | Peste |
|
9-4 (13) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Slovacia - Super Liga | 2015-03-01 | 3 Dunajska Streda |
0 - 0
1 - 1
|
FC Vion Zlate Moravce 5 1 | E | -0.5, -1.0 | Sub | 10.0 | Sub |
|
8-1 (9) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Europa - Amicale | 2015-01-31 | 1 FC Brno |
2 - 0
2 - 0
|
Dunajska Streda 1 | Î |
|
5-6 (11) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||||
| Europa - Amicale | 2015-01-28 | Gyor Eto FC |
1 - 0
1 - 1
|
Dunajska Streda | E | -0.5 | Sub |
|
1-6 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Europa - Amicale | 2015-01-23 | SV Mattersburg |
1 - 1
2 - 2
|
Dunajska Streda | E | 0.0, -0.5 | Peste |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Europa - Amicale | 2015-01-20 | SFM Senec |
0 - 0
0 - 3
|
Dunajska Streda | V | +0.5, +1.0 | Peste |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Europa - Amicale | 2015-01-17 | Slovan Duslo Šala |
1 - 1
1 - 1
|
Dunajska Streda 2 | E |
|
4-4 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||||
| Slovacia - Super Liga | 2014-11-30 | MSK Zilina |
2 - 0
3 - 1
|
Dunajska Streda 2 | Î | -1.0, -1.5 | Peste |
|
2-3 (5) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Slovacia - Super Liga | 2014-11-22 | Dunajska Streda |
0 - 0
0 - 0
|
Dukla Banska Bystrica | E | -0.5, -1.0 | Sub | 10.5 | Peste |
|
12-5 (17) | 5-4 (9) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Slovacia - Cupa | 2014-11-12 | 2 SP MFK Roznava |
0 - 0
0 - 2
|
Dunajska Streda | V | +2.5, +3.0 | Sub |
|
1-7 (8) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Slovacia - Super Liga | 2014-11-07 | 3 Spartak Myjava |
1 - 0
3 - 1
|
Dunajska Streda 1 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
4-5 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Slovacia - Super Liga | 2014-11-01 | 1 Dunajska Streda |
1 - 0
3 - 0
|
FK Senica 1 | V | 0.0 | Peste | 10.5 | Sub |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Slovacia - Super Liga | 2014-10-25 | 2 MFK Kosice |
0 - 0
1 - 1
|
Dunajska Streda 4 | E | -0.5, -1.0 | Sub |
|
0-4 (4) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Slovacia - Super Liga | 2014-10-18 | 2 Dunajska Streda |
0 - 0
1 - 1
|
MFK Ruzomberok 2 | E | -0.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Slovacia - Cupa | 2014-10-14 | 2 FK Nove Zamky |
0 - 1
1 - 3
|
Dunajska Streda 2 | V | +2.0, +2.5 | Peste |
|
1-3 (4) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Slovacia - Super Liga | 2014-10-04 | 2 Spartak Trnava |
1 - 0
3 - 1
|
Dunajska Streda 7 1 | Î | Peste | 10.5 | Sub |
|
5-1 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | |
| Slovacia - Super Liga | 2014-09-27 | 2 Dunajska Streda |
0 - 2
3 - 2
|
AS Trencin 1 | V | 0.0, +0.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
6-2 (8) | 3-2 (5) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Slovacia - Super Liga | 2014-09-16 | 1 ZP Sport Podbrezova |
1 - 0
3 - 0
|
Dunajska Streda 3 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Slovacia - Super Liga | 2014-09-13 | FC Vion Zlate Moravce |
0 - 1
1 - 1
|
Dunajska Streda | E | Sub | 10.5 | Peste |
|
7-7 (14) | 5-4 (9) | 4 (0-4) | 4 (1-3) | |
| Slovacia - Super Liga | 2014-08-29 | Dunajska Streda |
1 - 1
2 - 2
|
MSK Zilina | E | 0.0 | Peste | 11.0 | Sub |
|
3-5 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Spartak Myjava Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Slovacia - Super Liga | 2015-04-29 | 1 ZP Sport Podbrezova |
0 - 0
2 - 1
|
Spartak Myjava 3 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 11.0 |
|
|||||
| Slovacia - Super Liga | 2015-04-25 | 1 Spartak Myjava |
0 - 1
2 - 2
|
FC Vion Zlate Moravce 2 | E | -0.5, -1.0 | Peste | 11.0 |
|
|||||
| Slovacia - Super Liga | 2015-04-19 | 1 MSK Zilina |
0 - 0
0 - 1
|
Spartak Myjava 2 | V | -1.5, -2.0 | Sub |
|
||||||
| Slovacia - Super Liga | 2015-04-12 | 2 Spartak Myjava |
2 - 0
3 - 2
|
Dukla Banska Bistryka 1 | V | -0.5, -1.0 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| Slovacia - Super Liga | 2015-03-20 | FK Senica |
0 - 0
1 - 1
|
Spartak Myjava | E | -0.5 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| Slovacia - Super Liga | 2015-03-14 | 1 MFK Kosice |
2 - 0
2 - 0
|
Spartak Myjava 1 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
7-5 (12) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Slovacia - Super Liga | 2015-03-07 | 3 MFK Ruzomberok |
2 - 1
2 - 1
|
Spartak Myjava 3 | Î | -0.5, -1.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
4-7 (11) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Slovacia - Super Liga | 2015-02-28 | 3 Spartak Trnava |
2 - 1
5 - 1
|
Spartak Myjava 2 | Î | -0.5, -1.0 | Peste | 10.5 | Sub |
|
1-2 (3) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Europa - Amicale | 2015-02-21 | 2 Spartak Myjava |
0 - 1
0 - 1
|
FC Fastav Zlin | Î |
|
5-5 (10) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||||
| Europa - Amicale | 2015-02-14 | Banik Ostrava |
1 - 0
2 - 0
|
Spartak Myjava | Î |
|
5-6 (11) | 3-5 (8) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||||
| Europa - Amicale | 2015-01-24 | 1 Spartak Myjava |
1 - 0
1 - 1
|
Slovacko | E | +0.5 | Sub |
|
7-10 (17) | 4-6 (10) | 2 (0-2) | 2 (0-2) | ||
| Europa - Amicale | 2015-01-17 | Spartak Myjava |
1 - 3
2 - 3
|
MFK Skalica 3 | Î |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||||
| Europa - Amicale | 2015-01-14 | Spartak Myjava |
0 - 1
0 - 5
|
MSK Zilina | Î | +0.5 | Peste |
|
8-7 (15) | 6-4 (10) | 4 (3-1) | 0 (0-0) | ||
| Europa - Amicale | 2015-01-14 | Spartak Myjava |
1 - 0
1 - 1
|
FC Nitra | E | -0.5 | Sub |
|
9-6 (15) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Slovacia - Super Liga | 2014-11-23 | Slovan Bratislava |
0 - 0
0 - 1
|
Spartak Myjava | V | -1.0 | Sub | 10.5 | Peste |
|
8-8 (16) | 6-3 (9) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Slovacia - Super Liga | 2014-11-07 | 3 Spartak Myjava |
1 - 0
3 - 1
|
Dunajska Streda 1 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
4-5 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Slovacia - Super Liga | 2014-11-01 | 2 Spartak Myjava |
0 - 0
2 - 0
|
FC Vion Zlate Moravce 1 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
4-6 (10) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Slovacia - Super Liga | 2014-10-25 | Spartak Myjava |
0 - 3
1 - 4
|
MSK Zilina | Î | 0.0, +0.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
1-9 (10) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Slovacia - Super Liga | 2014-10-18 | 1 Spartak Myjava |
1 - 0
2 - 1
|
Dukla Banska Bystrica 2 | V | -0.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
3-3 (6) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Slovacia - Super Liga | 2014-10-04 | 2 Spartak Myjava |
1 - 0
1 - 0
|
ZP Sport Podbrezova | V | Sub | 10.5 | Sub |
|
4-5 (9) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | |
| Slovacia - Super Liga | 2014-09-26 | 1 2 Spartak Myjava |
0 - 0
1 - 2
|
FK Senica 1 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
11-3 (14) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Slovacia - Super Liga | 2014-09-20 | Spartak Myjava |
0 - 2
0 - 2
|
MFK Kosice | Î | Sub | 10.5 | Sub |
|
9-1 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | |
| Slovacia - Super Liga | 2014-09-16 | 1 MFK Ruzomberok |
1 - 1
2 - 2
|
Spartak Myjava | E | 0.0, -0.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
6-7 (13) | 5-4 (9) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Slovacia - Super Liga | 2014-09-12 | 3 Spartak Myjava |
1 - 0
2 - 0
|
Spartak Trnava 2 | V | 0.0 | Sub | 10.5 | Sub |
|
1-6 (7) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Slovacia - Cupa | 2014-09-03 | SK Sered |
0 - 0
1 - 0
|
Spartak Myjava | Î | Sub |
|
4-4 (8) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | |||
| Slovacia - Super Liga | 2014-08-30 | AS Trencin |
1 - 0
2 - 0
|
Spartak Myjava | Î | Sub | 10.5 | Sub |
|
9-1 (10) | 6-0 (6) | 4 (4-0) | 1 (1-0) | |
| Slovacia - Super Liga | 2014-08-23 | Spartak Myjava |
1 - 1
2 - 1
|
Slovan Bratislava | V | 0.0, +0.5 | Peste | 11.0 | Sub |
|
4-4 (8) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Slovacia - Super Liga | 2014-08-16 | Dunajska Streda |
0 - 0
1 - 0
|
Spartak Myjava | Î |
|
4-4 (8) | 4-2 (6) | (-) | (-) | ||||
| Slovacia - Super Liga | 2014-08-09 | FC Vion Zlate Moravce |
1 - 0
1 - 0
|
Spartak Myjava | Î | Sub | 10.5 | Peste |
|
5-8 (13) | 3-6 (9) | 4 (0-4) | 1 (0-1) | |
| Slovacia - Super Liga | 2014-07-26 | Dukla Banska Bystrica |
0 - 0
0 - 0
|
Spartak Myjava | E |
|
11-8 (19) | 5-7 (12) | (-) | (-) | ||||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 1.85 | 3.4 | 4.33 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (-0.5) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total cornere | ||
|---|---|---|
| Final (10.0) | [email protected] | [email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (2.5) | [email protected] | [email protected] |
Evenimente live
Stare: Final , Scor: 1 - 0 , Corner: 8 - 2
Corner: 10.0 , Handicap: -0.5 , Goluri: 2.5
-
5' - 1st Corner - Spartak Myjava -
9' - 2nd Corner - Dunajska Streda -
13' - 3rd Corner - Dunajska Streda -
15' - 1st Goal - Dunajska Streda -
22' - 4th Corner - Spartak Myjava -
33' - 1st Yellow Card - Spartak Myjava - Race to 3 Corners - Dunajska Streda
-
34' - 5th Corner - Dunajska Streda -
35' - 6th Corner - Dunajska Streda - Race to 5 Corners - Dunajska Streda
-
36' - 7th Corner - Dunajska Streda -
1-0 score at the end of First Half -
51' - 8th Corner - Dunajska Streda - Race to 7 Corners - Dunajska Streda
-
57' - 9th Corner - Dunajska Streda -
70' - 10th Corner - Dunajska Streda -
76' - 2nd Yellow Card - Dunajska Streda
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

