Sâm, Jul 9, 2022 · 15:00
Dumbarton
1 3
1 - 2
Final · HT 0-0
Stirling
8 1
Cele mai vechiRecente
ÎEEÎVV
1.95
3.40
3.20
RecenteCele mai vechi
ÎVEÎEE

Notițe

Predicții gratuite (bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 2.75
Total goluri
–
Total cornere
-0.25
Dumbarton
Dumbarton
ÎÎEVEÎÎVÎERecenteStabil0.0 pct/meci, ultimele 5 vs 21 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste8/10
Peste 2.5 goluriSub4/10
Handicap asiaticEgalAcoperit 5/10
Scapă avantajul · nu câștigă 2 din 4 meciuri în care a condusA câștigat 2 din ultimele 10Peste 2.5 cartonașe în 7 din ultimele 10
Stirling
VVÎÎVEEÎEVRecenteÎn creștere+0.2 pct/meci, ultimele 5 vs 24 anterioare
Peste 9.5 cornereSub2/10
Peste 2.5 goluriSub3/10
Handicap asiaticRateazăAcoperit 4/10
Cedează pe final
Dumbarton

3V-3E-4Î în ultimele 10 meciuri, cu 14 goluri marcate și 15 primite. Medie goluri: 1.4 pentru, 1.5 contra. Victorii 30%, AH câștigat 50%, gol Over 50%, corner Over 0%.

Rezultat final
Câștig 30%3 Egal 30%3 Pierdut 40%4
Total goluri 2.5, 3.0
Peste 50%5 Anulat 0%0 Sub 50%5
Handicap asiatic
Câștig 50%5 Anulat 10%1 Pierdut 40%4
Stirling

3V-3E-4Î în ultimele 10 meciuri, cu 10 goluri marcate și 12 primite. Medie goluri: 1.0 pentru, 1.2 contra. Victorii 30%, AH câștigat 40%, gol Over 30%, corner Over 0%.

Rezultat final
Câștig 30%3 Egal 30%3 Pierdut 40%4
Total goluri 2.5, 3.0
Peste 30%3 Anulat 0%0 Sub 70%7
Handicap asiatic
Câștig 40%4 Anulat 0%0 Pierdut 60%6
Ultimele
Dumbarton
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Stirling
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Total cornere peste 7.5 - 13.5
Dumbarton
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Stirling
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Meciurile echipei oaspete
Total: 40, Med.: 2.60, Abatere std.: 1.50, Mediană: 2, Mod: 1, Peste: 50%

Fără date

Dumbarton Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
UK Friendlies 2022-07-05 Workington
0 - 3
0 - 3
Dumbarton V 0.0 Sub
UK Friendlies 2022-07-02 Gretna FC 2008
2 - 2
2 - 3
Dumbarton V +2.0 Peste
UK Friendlies 2022-06-25 1 Caledonian Braves
1 - 0
1 - 0
Dumbarton Î +1.0, +1.5 Sub
Europa - Amicale 2022-06-23 Ayr
1 - 1
1 - 1
Dumbarton E -1.0, -1.5 Sub
Scotia - Liga 1 - Play-off 2022-05-07 2 Dumbarton
0 - 0
1 - 1
Edinburgh City 1 E -0.5 Sub 9.5
Scotia - Liga 1 - Play-off 2022-05-03 2 Edinburgh City
2 - 0
4 - 1
Dumbarton Î 0.0, +0.5 Peste 9.5 Sub
2-7 (9) 2-3 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Scotia - League One 2022-04-30 Dumbarton
1 - 1
2 - 1
Clyde V 0.0 Push 10.0 Peste
8-5 (13) 7-2 (9) 1 (1-0) 0 (0-0)
Scotia - League One 2022-04-23 3 Cove Rangers
0 - 0
1 - 0
Dumbarton 1 Î -1.5 Sub 10.0 Peste
9-2 (11) 4-1 (5) 2 (2-0) 1 (0-1)
Scotia - League One 2022-04-16 1 1 Airdrieonians
2 - 1
3 - 2
Dumbarton 1 Î -1.0, -1.5 Peste 10.0 Peste
7-7 (14) 5-2 (7) 2 (1-1) 3 (1-2)
Scotia - League One 2022-04-09 Dumbarton
1 - 1
1 - 1
Peterhead 5 E 0.0 Sub 10.0 Peste
9-2 (11) 5-1 (6) 3 (2-1) 3 (3-0)
Scotia - League One 2022-04-02 1 Alloa
0 - 0
2 - 3
Dumbarton 1 V -0.5 Peste 10.0 Peste
8-5 (13) 3-4 (7) 1 (0-1) 2 (1-1)
Scotia - League One 2022-03-26 2 Dumbarton
0 - 0
0 - 0
Montrose 1 1 E +0.5 Sub 10.0 Push
5-5 (10) 1-5 (6) 0 (0-0) 1 (1-0)
Scotia - League One 2022-03-19 Dumbarton
0 - 2
0 - 2
Falkirk 4 Î +0.5 Sub 10.5 Peste
4-8 (12) 2-3 (5) 3 (0-3) 2 (1-1)
Scotia - League One 2022-03-12 3 East Fife
1 - 0
2 - 0
Dumbarton 1 1 Î 0.0 Sub 10.0 Push
5-5 (10) 3-1 (4) 0 (0-0) 3 (0-3)
Scotia - League One 2022-03-05 Dumbarton
0 - 2
0 - 3
Queen's Park 1 Î +0.5 Peste 10.0 Sub
3-3 (6) 1-3 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Scotia - League One 2022-02-26 Peterhead
3 - 0
4 - 3
Dumbarton 3 2 Î 0.0, -0.5 Peste 10.5 Peste
6-9 (15) 4-1 (5) 1 (1-0) 5 (1-4)
Scotia - League One 2022-02-19 2 Dumbarton
1 - 1
1 - 2
Alloa Î 0.0 Peste
9-7 (16) 4-2 (6) 2 (2-0) 5 (4-1)
Scotia - League One 2022-02-05 1 3 Montrose
1 - 1
1 - 1
Dumbarton 3 E -1.0 Sub 10.0 Sub
7-0 (7) 2-0 (2) 1 (1-0) 0 (0-0)
Scotia - League One 2022-01-29 2 Dumbarton
1 - 0
2 - 2
Cove Rangers 2 E +1.0 Peste 10.0 Peste
1-11 (12) 1-3 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Scotia - FA Cup 2022-01-22 1 2 Dumbarton
0 - 0
0 - 1
Dundee 3 Î +1.0 Sub 10.5 Peste
2-11 (13) 1-8 (9) 4 (0-4) 1 (0-1)
Scotia - League One 2022-01-15 2 Dumbarton
0 - 0
2 - 0
East Fife 1 V 0.0, -0.5 Sub 9.5 Peste
5-9 (14) 1-4 (5) 0 (0-0) 2 (1-1)
Scotia - League One 2022-01-08 2 Falkirk
3 - 0
6 - 2
Dumbarton 4 Î -0.5, -1.0 Peste 10.0 Peste
10-5 (15) 2-3 (5) 1 (1-0) 2 (1-1)
Scotia - League One 2022-01-02 1 Dumbarton
0 - 0
0 - 1
Airdrieonians 1 Î +0.5 Sub
4-9 (13) 2-5 (7) 3 (0-3) 4 (1-3)
Scotia - League One 2021-12-18 2 Dumbarton
2 - 2
2 - 3
Peterhead 2 Î 0.0 Peste 10.0 Peste
4-13 (17) 3-7 (10) 2 (0-2) 4 (1-3)
Scotia - League One 2021-12-11 1 Dumbarton
1 - 2
1 - 3
Montrose 1 Î +0.5 Peste 10.0 Sub
3-4 (7) 2-1 (3) 1 (1-0) 3 (1-2)
Scotia - League One 2021-12-04 Cove Rangers
0 - 0
2 - 0
Dumbarton Î -1.0, -1.5 Sub 10.0 Sub
4-1 (5) 2-0 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Scotia - FA Cup 2021-11-27 3 Dumbarton
1 - 0
3 - 1
Sauchie Juniors FC 3 V -3.0 Push
7-4 (11) 5-2 (7) 2 (2-0) 1 (0-1)
Scotia - League One 2021-11-20 1 3 Alloa
0 - 0
1 - 2
Dumbarton 3 V -0.5, -1.0 Peste 10.0 Sub
3-5 (8) 1-4 (5) 2 (1-1) 2 (1-1)
Scotia - League One 2021-11-13 3 Dumbarton
0 - 1
0 - 3
Falkirk 1 Î +0.5 Peste 10.0 Peste
6-9 (15) 6-6 (12) 0 (0-0) 0 (0-0)
Scotia - League One 2021-11-06 3 Dumbarton
0 - 0
1 - 1
Clyde 1 E -0.5 Sub 10.0 Peste
8-3 (11) 3-1 (4) 2 (2-0) 4 (2-2)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Stirling Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
UK Friendlies 2022-06-28 Alloa
3 - 1
4 - 1
Stirling Î -1.5, -2.0 Peste
Scotia - League Two 2022-04-30 Stirling
4 - 0
5 - 0
Edinburgh City 1 V 0.0, -0.5 Peste 8.5
Scotia - League Two 2022-04-23 1 Albion
0 - 1
1 - 1
Stirling 3 E 0.0, +0.5 Sub 9.0
Scotia - League Two 2022-04-16 1 Stirling
0 - 0
0 - 2
Elgin 2 Î 0.0, -0.5 Sub 8.5
Scotia - League Two 2022-04-09 3 Kelty Hearts
1 - 1
1 - 1
Stirling 1 E -1.0 Sub 9.0
Scotia - League Two 2022-04-02 2 Cowdenbeath
0 - 0
0 - 0
Stirling 2 E 0.0, +0.5 Sub 9.0 Push
4-5 (9) 0-2 (2) 1 (0-1) 3 (2-1)
Scotia - League Two 2022-03-26 3 Stirling
0 - 0
1 - 0
Stranraer V 0.0 Sub 9.0 Sub
2-5 (7) 1-3 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Scotia - League Two 2022-03-22 1 1 Stirling
0 - 0
0 - 1
Albion 2 1 Î 0.0, -0.5 Sub 9.0 Peste
5-5 (10) 4-3 (7) 1 (0-1) 0 (0-0)
Scotia - League Two 2022-03-19 Stirling
0 - 1
0 - 3
Annan Athletic Î 0.0 Peste 9.0 Peste
7-5 (12) 4-2 (6) 0 (0-0) 1 (1-0)
Scotia - League Two 2022-03-12 2 Forfar
0 - 1
0 - 1
Stirling V -0.5 Sub 9.0 Sub
3-4 (7) 1-3 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Scotia - League Two 2022-03-08 Stirling
1 - 0
2 - 1
Cowdenbeath 2 V 0.0, -0.5 Peste 9.0 Sub
4-2 (6) 3-2 (5) 2 (2-0) 0 (0-0)
Scotia - League Two 2022-03-05 1 1 Stirling
0 - 0
0 - 1
Stenhousemuir Î 0.0 Sub 9.5 Peste
6-4 (10) 4-3 (7) 1 (1-0) 2 (1-1)
Scotia - League Two 2022-02-26 2 Elgin
2 - 0
3 - 1
Stirling 2 1 Î 0.0, -0.5 Peste 9.0 Sub
4-3 (7) 2-1 (3) 2 (1-1) 1 (1-0)
Scotia - League Two 2022-02-15 1 Stirling
0 - 1
1 - 1
Forfar 3 E 0.0 Sub
5-4 (9) 4-1 (5) 4 (3-1) 2 (0-2)
Scotia - League Two 2022-01-29 1 Annan Athletic
0 - 0
0 - 0
Stirling E 0.0, -0.5 Sub 9.5 Sub
4-3 (7) 3-1 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Scotia - FA Cup 2022-01-21 Rangers
2 - 0
4 - 0
Stirling 1 Î -3.5 Push 11.0 Sub
10-0 (10) 4-0 (4) 2 (2-0) 1 (1-0)
Scotia - League Two 2022-01-15 3 Stranraer
1 - 1
3 - 3
Stirling 1 E 0.0 Peste 9.0 Sub
5-3 (8) 1-1 (2) 1 (0-1) 0 (0-0)
Scotia - League Two 2022-01-08 2 Stirling
0 - 1
0 - 3
Kelty Hearts Î +0.5, +1.0 Peste 9.0 Sub
2-4 (6) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Scotia - League Two 2022-01-02 1 5 Stenhousemuir
1 - 0
1 - 2
Stirling 3 V 0.0, -0.5 Peste 9.5 Sub
3-3 (6) 1-2 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Scotia - League Two 2021-12-21 2 Stirling
0 - 0
0 - 1
Elgin 2 Î 0.0 Sub 9.0 Sub
4-3 (7) 1-1 (2) 1 (0-1) 0 (0-0)
Scotia - League Two 2021-12-18 1 4 Stirling
1 - 2
2 - 3
Annan Athletic 2 Î 0.0, -0.5 Peste 9.5 Sub
3-5 (8) 3-2 (5) 2 (2-0) 0 (0-0)
Scotia - League Two 2021-12-11 3 Forfar
0 - 0
2 - 0
Stirling 2 Î -0.5 Sub 9.0 Peste
9-2 (11) 5-0 (5) 2 (2-0) 2 (1-1)
Scotia - League Two 2021-12-04 3 Cowdenbeath
0 - 0
1 - 0
Stirling 4 Î +0.5 Sub 9.0 Sub
4-3 (7) 0-1 (1) 0 (0-0) 2 (1-1)
Scotia - FA Cup 2021-11-27 3 Stirling
2 - 0
4 - 0
Tranent Juniors 1 V -1.0, -1.5 Peste
4-4 (8) 2-2 (4) 2 (0-2) 1 (1-0)
Scotia - League Two 2021-11-20 1 2 Stirling
1 - 1
1 - 2
Edinburgh City 1 Î -0.5, -1.0 Peste 9.0 Peste
8-3 (11) 2-2 (4) 1 (1-0) 5 (4-1)
Scotia - League Two 2021-11-13 1 1 Albion
1 - 0
1 - 0
Stirling 2 1 Î +0.5 Sub 9.5 Sub
3-4 (7) 2-3 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
Scotia - League Two 2021-11-06 2 Stirling
0 - 3
1 - 3
Stenhousemuir 2 Î -0.5 Peste 9.5 Sub
4-4 (8) 2-1 (3) 1 (1-0) 2 (0-2)
Scotia - League Two 2021-10-30 2 Kelty Hearts
0 - 0
1 - 1
Stirling 3 E -1.0 Sub 9.0 Push
7-2 (9) 4-1 (5) 1 (1-0) 3 (2-1)
Scotia - League Two 2021-10-16 3 Stirling
0 - 0
1 - 1
Stranraer 1 E -0.5 Sub 9.5 Sub
4-1 (5) 0-1 (1) 1 (0-1) 2 (2-0)
Scotia - League Two 2021-10-02 2 Elgin
0 - 1
0 - 2
Stirling 2 V 0.0, +0.5 Sub 9.5 Sub
4-5 (9) 1-2 (3) 1 (0-1) 1 (0-1)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Publică ponturi
1x2
Final 1.95 3.4 3.2
Pauză 2.625 2.25 4
Handicap asiatic
Final (-0.25) [email protected] Oaspeț[email protected]
Pauză (-0.25) [email protected] Oaspeț[email protected]
Total goluri
Final (2.75) [email protected] [email protected]
Pauză (1.0) [email protected] Sub@2


Ora Tip Selecție Miză Rezultat
Evenimente live

Stare: Final , Scor: 1 - 2 , Corner: 1 - 8

Corner: , Handicap: 0.0, -0.5 , Goluri: 2.5, 3.0

2
Șuturi pe poartă
4
1
Șuturi pe lângă poartă
8
104
Atac
102
38
Atac periculos
60

Scor: 0 - 0 , Corner: 1 - 5 Pauză

Corner: , Handicap: 0.0, -0.5 , Goluri: 1.0

0
Șuturi pe poartă
1
1
Șuturi pe lângă poartă
4
49
Atac
53
19
Atac periculos
33
  • 6' - 1st Corner - Stirling
  • 14' - 1st Yellow Card - Dumbarton
  • 17' - 2nd Corner - Stirling
  • Race to 3 Corners - Stirling
  • 17' - 3rd Corner - Stirling
  • 21' - 4th Corner - Stirling
  • 28' - 5th Corner - Dumbarton
  • 45' - 6th Corner - Stirling
  • Race to 5 Corners - Stirling
  • 0-0 score at the end of First Half
  • 50' - 7th Corner - Stirling
  • 54' - 1st Goal - Stirling
  • 67' - 2nd Goal - Stirling
  • Race to 7 Corners - Stirling
  • 76' - 8th Corner - Stirling
  • 79' - 2nd Yellow Card - Dumbarton
  • 82' - 9th Corner - Stirling
  • Race to 9 Corners - Stirling
  • 84' - 3rd Yellow Card - Dumbarton
  • 84' - 4th Yellow Card - Stirling
  • 86' - 3rd Goal - Dumbarton
  • 90' Substitution - McGeachie for Carrick - Stirling
  • 1-2 score at the end of Second Half

Rămâi la curent cu TotalCorner

Alătură-te canalului nostru gratuit de ponturi Telegram. Poți configura și alerte personalizate pentru meciuri.

Ponturi gratuite pe Telegram Alerte personalizate