Sâm, Sep 17, 2022 · 13:00
Cele mai vechiRecente
VVVÎEÎ
1.91
3.75
3.10
RecenteCele mai vechi
VVÎÎÎV

Notițe

Predicții gratuite (bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 3.25
Total goluri
–
Total cornere
-0.5
DJK Vilzing
DJK Vilzing
Evaluările sunt în curs de calcul
ÎÎVVVÎEÎRecente
Peste 9.5 cornereEgal4/8
Peste 2.5 goluriSub3/8
Handicap asiaticEgal5/10
Ansbach
Evaluările sunt în curs de calcul
VVVÎVÎÎÎVVRecente
Peste 9.5 cornereEgal5/10
Peste 2.5 goluriPeste6/10
Handicap asiaticAcoperă6/10
DJK Vilzing

5V-1E-4Î în ultimele 10 meciuri, cu 19 goluri marcate și 20 primite. Medie goluri: 1.9 pentru, 2.0 contra. Victorii 50%, AH câștigat 50%, gol Over 40%, corner Over 0%.

Rezultat final
Câștig 50%5 Egal 10%1 Pierdut 40%4
Total goluri 3.0, 3.5
Peste 40%4 Anulat 0%0 Sub 60%6
Handicap asiatic
Câștig 50%5 Anulat 0%0 Pierdut 50%5
Ansbach

6V-0E-4Î în ultimele 10 meciuri, cu 19 goluri marcate și 15 primite. Medie goluri: 1.9 pentru, 1.5 contra. Victorii 60%, AH câștigat 60%, gol Over 30%, corner Over 0%.

Rezultat final
Câștig 60%6 Egal 0%0 Pierdut 40%4
Total goluri 3.0, 3.5
Peste 30%3 Anulat 0%0 Sub 70%7
Handicap asiatic
Câștig 60%6 Anulat 0%0 Pierdut 40%4
Ultimele
DJK Vilzing
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Ansbach
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Total cornere peste 7.5 - 13.5
DJK Vilzing
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Ansbach
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Meciurile echipei oaspete
Total: 15, Med.: 3.33, Abatere std.: 1.85, Mediană: 3, Mod: 3, Peste: 27%

Fără date

DJK Vilzing Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Germania - Regionalliga Bayern 2022-08-28 Nurnberg II
4 - 0
8 - 1
DJK Vilzing 4 Î 0.0, -0.5 Peste
Germania - Regionalliga Bayern 2022-08-23 1 DJK Vilzing
1 - 1
1 - 1
SpVgg Hankofen-Hailing 2 1 E -1 Sub
Germania - Regionalliga Bayern 2022-08-19 Wurzburger Kickers
2 - 0
2 - 1
DJK Vilzing 5 Î 0.0, -0.5 Push 11.0
Germania - Regionalliga Bayern 2022-08-06 2 Greuther Furth II
0 - 0
0 - 1
DJK Vilzing V 0.0 Sub
Germania - Regionalliga Bayern 2022-07-16 2 Augsburg II
1 - 2
2 - 3
DJK Vilzing 4 V -0.5, -1.0 Peste 9.5
Germania - Oberliga Bayern Nord 2022-05-03 4 Feucht SC
0 - 0
0 - 2
DJK Vilzing V +1.5 Sub 8.5 Peste
2-7 (9) 1-4 (5) 2 (0-2) 1 (0-1)
Germania - Landespokal 2021-08-24 2 DJK Vilzing
0 - 1
0 - 2
SpVgg Bayreuth 4 Î +0.5 Sub
7-2 (9) 4-2 (6) 1 (0-1) 2 (2-0)
Germania - Oberliga Bayern Nord 2021-08-18 1 2 ATSV Erlangen
0 - 0
1 - 0
DJK Vilzing 4 Î +0.5, +1.0 Sub 9.5 Sub
3-2 (5) 2-1 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Germania - Oberliga Bayern Nord 2021-07-30 3 Würzburger FV
0 - 1
2 - 4
DJK Vilzing 1 V +1.0, +1.5 Peste
4-7 (11) 3-7 (10) 3 (2-1) 1 (1-0)
Germania - Oberliga Bayern Nord 2020-03-07 1 Würzburger FV
1 - 4
2 - 6
DJK Vilzing 4 V +1.0, +1.5 Peste
6-7 (13) 3-3 (6) 2 (0-2) 2 (1-1)
Germania - Oberliga Bayern Nord 2019-09-06 2 SC Eltersdorf
1 - 2
1 - 2
DJK Vilzing 5 V -0.5 Sub 8.5 Peste
11-4 (15) 4-3 (7) 2 (0-2) 3 (2-1)
Germania - Landespokal 2019-09-03 1 DJK Vilzing
0 - 0
0 - 2
SV Heimstetten 3 Î 0.0, -0.5 Sub
4-5 (9) 1-2 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Germania - Oberliga Bayern Nord 2019-07-30 1 Eintracht Bamberg
0 - 2
2 - 2
DJK Vilzing 3 E 0.0, +0.5 Peste
3-10 (13) 0-7 (7) 2 (0-2) 0 (0-0)
Europa - Amicale 2018-10-13 DJK Vilzing
0 - 1
0 - 5
Nurnberg 1 Î +3.5, +4.0 Peste
5-5 (10) 2-2 (4) 2 (1-1) 2 (1-1)
Germania - Oberliga Bayern Sud 2018-10-06 2 TuS Holzkirchen
0 - 1
0 - 3
DJK Vilzing 2 V Push
4-5 (9) 2-2 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Germania - Oberliga Bayern Sud 2018-09-16 2 TSV 1860 Munchen II
0 - 0
0 - 1
DJK Vilzing 1 V -0.5 Sub
6-2 (8) 3-0 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Germania - Oberliga Bayern Sud 2018-09-01 5 Ismaning
0 - 1
3 - 1
DJK Vilzing 4 Î 0.0, -0.5 Peste
4-2 (6) 3-0 (3) 0 (0-0) 2 (0-2)
Germania - Landespokal 2018-08-21 2 DJK Vilzing
1 - 1
1 - 3
SV Schalding-Heining 4 Î +0.5, +1.0 Peste
3-3 (6) 1-2 (3) 0 (0-0) 2 (2-0)
Germania - Oberliga Bayern Sud 2018-08-18 4 SV Pullach
1 - 0
1 - 0
DJK Vilzing 2 Î -1.5 Sub
4-4 (8) 0-2 (2) 1 (0-1) 2 (0-2)
Germania - Oberliga Bayern Sud 2018-08-05 SV Turkgucu Ataspor
0 - 0
3 - 0
DJK Vilzing 2 Î -1.0 Sub
6-4 (10) 3-4 (7) 2 (2-0) 1 (1-0)
Germania - Oberliga Bayern Sud 2018-07-27 4 TSV Schwaben Augsburg
1 - 0
1 - 0
DJK Vilzing 3 Î 0.0 Sub
5-7 (12) 5-4 (9) 1 (1-0) 1 (0-1)
Germania - Oberliga Bayern Sud 2018-05-12 3 BCF Wolfratshausen
0 - 0
3 - 0
DJK Vilzing 2 Î -0.5 Push
5-5 (10) 3-3 (6) 1 (1-0) 1 (0-1)
Germania - Oberliga Bayern Sud 2017-11-11 2 SV Kirchanschöring
1 - 1
1 - 1
DJK Vilzing 1 E +0.5, +1.0 Sub
3-4 (7) 2-1 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Germania - Oberliga Bayern Sud 2017-10-31 2 TSV 1860 Munchen II
0 - 1
0 - 2
DJK Vilzing 1 V 0.0 Sub
6-3 (9) 2-1 (3) 1 (1-0) 3 (2-1)
Germania - Oberliga Bayern Sud 2017-10-27 2 SB Chiemgau Traunstein
0 - 3
0 - 6
DJK Vilzing V +1.0, +1.5 Peste
2-5 (7) 1-3 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Germania - Oberliga Bayern Sud 2017-08-26 1 2 TSV Dachau 1865
0 - 2
2 - 5
DJK Vilzing V -0.5 Peste
5-1 (6) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Germania - Oberliga Bayern Sud 2017-07-22 1 TuS Holzkirchen
1 - 0
2 - 1
DJK Vilzing 2 1 Î 0.0 Peste
4-8 (12) 2-6 (8) 2 (0-2) 1 (1-0)
Europa - Amicale 2017-07-02 1 DJK Vilzing
1 - 0
2 - 0
FC Ingolstadt II 2 1 V +0.5 Sub
2-3 (5) 1-2 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Germania - Oberliga Bayern Sud 2017-05-20 3 FC Pipinsried
0 - 2
2 - 2
DJK Vilzing 4 E -0.5, -1.0 Peste
6-1 (7) 3-1 (4) 2 (1-1) 0 (0-0)
Germania - Oberliga Bayern Sud 2016-11-26 2 DJK Vilzing
0 - 2
1 - 4
TSV Dachau 1865 6 Î 0.0, -0.5 Peste
4-4 (8) 3-2 (5) 2 (1-1) 1 (0-1)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Ansbach Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Germania - Regionalliga Bayern 2022-08-26 2 VfB Eichstatt
0 - 0
0 - 1
Ansbach 3 V 0.0, -0.5 Sub 9.5
Germania - Regionalliga Bayern 2022-08-23 4 Ansbach
1 - 0
1 - 0
FC Pipinsried 1 V 0.0 Sub
Germania - Regionalliga Bayern 2022-08-06 Wurzburger Kickers
3 - 0
7 - 1
Ansbach 1 Î -1.0, -1.5 Peste 10.5
Germania - Regionalliga Bayern 2022-08-02 2 Ansbach
1 - 1
1 - 2
TSV Aubstadt 3 Î 0.0,+0.5 Sub 10.0
Germania - Regionalliga Bayern 2022-07-30 2 Greuther Furth II
1 - 1
2 - 1
Ansbach 2 Î 0.0 Push
Germania - Regionalliga Bayern 2022-07-22 2 Ansbach
1 - 0
2 - 0
Bayern München II 1 V +1.5 Sub 10.0 Peste
6-6 (12) 4-2 (6) 0 (0-0) 0 (0-0)
Germania - Regionalliga - Play-off 2022-05-27 3 SC Eltersdorf
0 - 1
2 - 1
Ansbach 1 Î -0.5 Sub
10-1 (11) 8-0 (8) 1 (1-0) 0 (0-0)
Germania - Regionalliga - Play-off 2022-05-24 2 Ansbach
0 - 0
2 - 0
SC Eltersdorf 4 V 0.0, +0.5 Sub
4-2 (6) 3-0 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Germania - Oberliga Bayern Nord 2022-05-21 Feucht SC
0 - 1
2 - 4
Ansbach V +1.5 Peste 8.5 Sub
1-4 (5) 1-2 (3) 1 (0-1) 1 (0-1)
Germania - Oberliga Bayern Nord 2022-05-14 Ansbach
2 - 0
5 - 0
ASV Cham V -2.5, -3.0 Peste
3-2 (5) 1-2 (3) 1 (0-1) 1 (1-0)
Germania - Oberliga Bayern Nord 2022-05-04 4 Bayern Hof
0 - 1
1 - 2
Ansbach 2 V +1.5, +2.0 Sub
4-5 (9) 0-5 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
Germania - Oberliga Bayern Nord 2022-03-12 3 ASV Neumarkt
0 - 2
0 - 3
Ansbach 4 V
9-8 (17) 2-6 (8) 4 (0-4) 3 (1-2)
Germania - Oberliga Bayern Nord 2021-08-04 2 TSV Vatanspor
1 - 1
1 - 2
Ansbach 2 V +1.5, +2.0 Sub 8.5 Peste
4-7 (11) 3-3 (6) 2 (1-1) 0 (0-0)
Germania - Oberliga Bayern Nord 2021-07-28 1 3 ATSV Erlangen
0 - 1
0 - 2
Ansbach 4 V 0.0 Sub 8.5 Sub
5-2 (7) 2-2 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Europa - Amicale 2021-07-01 1 Ansbach
1 - 0
2 - 3
FSV Hollenbach 1 Î -1.5 Peste
2-6 (8) 1-3 (4) 2 (0-2) 0 (0-0)
Germania - Oberliga Bayern Nord 2019-07-31 1 3 FC Viktoria Kahl
1 - 2
1 - 8
Ansbach 2 V 0.0, +0.5 Peste 8.5 Peste
1-9 (10) 0-3 (3) 2 (0-2) 0 (0-0)
Germania - Oberliga Bayern Nord 2019-07-17 2 TSV Grossbardorf
3 - 3
5 - 3
Ansbach 2 1 Î -1.0, -1.5 Peste
5-9 (14) 1-6 (7) 2 (0-2) 2 (1-1)
Germania - Oberliga Bayern Nord 2019-03-22 2 SC Eltersdorf
1 - 2
3 - 3
Ansbach 3 1 E -0.5 Peste
5-1 (6) 3-0 (3) 1 (1-0) 3 (2-1)
Germania - Oberliga Bayern Nord 2018-11-16 1 1 SV Seligenporten
1 - 1
2 - 2
Ansbach 4 E -0.5, -1.0 Peste
0-5 (5) 0-0 (0) 0 (0-0) 1 (0-1)
Germania - Oberliga Bayern Nord 2018-08-29 1 Ansbach
1 - 1
2 - 5
SC Eltersdorf 1 Î 0.0, -0.5 Peste
1-5 (6) 0-3 (3) 1 (0-1) 2 (0-2)
Germania - Oberliga Bayern Nord 2018-08-15 4 TSV Aubstadt
1 - 0
1 - 1
Ansbach 2 1 E -1.0, -1.5 Sub
10-4 (14) 5-2 (7) 0 (0-0) 2 (1-1)
Germania - Oberliga Bayern Nord 2018-07-14 Wurzburger Kickers II
0 - 1
0 - 4
Ansbach 3 V 0.0 Peste
9-1 (10) 4-0 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Germania - Oberliga Bayern Nord 2018-04-25 3 Bayern Hof
1 - 0
1 - 1
Ansbach 4 E 0.0 Sub
4-7 (11) 1-3 (4) 1 (0-1) 5 (2-3)
Germania - Oberliga Bayern Nord 2017-11-11 1 Ansbach
1 - 0
4 - 2
FSV Erlangen-Bruck 6 V -0.5 Peste
6-1 (7) 4-1 (5) 3 (3-0) 0 (0-0)
Germania - Oberliga Bayern Nord 2017-09-15 2 SC Eltersdorf
2 - 1
3 - 2
Ansbach 2 Î -0.5 Peste
6-6 (12) 4-2 (6) 1 (0-1) 4 (1-3)
Germania - Oberliga Bayern Nord 2017-08-19 1 4 Wurzburger Kickers II
2 - 1
3 - 1
Ansbach 3 Î 0.0, +0.5 Peste
3-6 (9) 2-2 (4) 0 (0-0) 2 (0-2)
Germania - Oberliga Bayern Nord 2017-07-30 2 FSV Erlangen-Bruck
1 - 1
2 - 2
Ansbach 1 E +0.5, +1.0 Peste 9.0 Peste
2-8 (10) 1-7 (8) 2 (0-2) 1 (0-1)
Germania - Oberliga Bayern Nord 2017-07-23 1 1 DJK Don Bosco Bamberg
0 - 1
0 - 3
Ansbach 2 V 0.0, -0.5 Peste 9.5 Sub
4-1 (5) 2-0 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Germania - Oberliga Bayern Nord 2017-07-19 1 Ansbach
0 - 0
1 - 2
Schweinfurt 05 II 4 Î -1.5 Sub
8-3 (11) 3-2 (5) 3 (1-2) 3 (3-0)
Germania - Oberliga Bayern Nord 2017-07-15 3 Ansbach
2 - 0
4 - 0
TSV Aubstadt 1 1 V +0.5, +1.0 Peste
1-5 (6) 0-4 (4) 2 (0-2) 0 (0-0)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Publică ponturi
1x2
Final 1.909 3.75 3.1
Pauză 2.4 2.4 3.5
Handicap asiatic
Final (-0.5) Gazde@2 Oaspeț[email protected]
Pauză (-0.25) [email protected] Oaspeț[email protected]
Total goluri
Final (3.25) [email protected] [email protected]
Pauză (1.25) [email protected] [email protected]


Ora Tip Selecție Miză Rezultat
Evenimente live

Stare: , Scor: 0 - 0 , Corner: 0 - 0

Corner: , Handicap: -0.5 , Goluri: 3.0, 3.5

0
Șuturi pe poartă
0
0
Șuturi pe lângă poartă
0
0
Atac
0
0
Atac periculos
0

Rămâi la curent cu TotalCorner

Alătură-te canalului nostru gratuit de ponturi Telegram. Poți configura și alerte personalizate pentru meciuri.

Ponturi gratuite pe Telegram Alerte personalizate