Lun, Apr 29, 2024 · 19:00
Cele mai vechiRecente
ÎVÎÎÎÎ
3.60
4.50
1.62
RecenteCele mai vechi
EÎÎEÎV
Predicții gratuite
(bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 3.5
Total goluri
Sub 10.5
Total cornere
-0.75
Everton U21
Derby U21 vs Everton U21 Profilul echipelor
Derby U21
ÎÎÎVÎVÎÎÎÎRecenteStabil0.0 pct/meci, ultimele 5 vs 17 anterioare
Peste 9.5 cornereEgal5/10
Peste 2.5 goluriPeste8/10
Handicap asiaticRatează4/10
Everton U21
ÎÎVVVÎEÎÎERecenteÎn scădere-0.8 pct/meci, ultimele 5 vs 25 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste6/10
Peste 2.5 goluriPeste7/10
Handicap asiaticRatează3/10
Ultimele
| Derby U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Everton U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| Derby U21 | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Everton U21 | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Distribuția golurilorLinie 3.5
Distribuția cornerelorLinie 10.5
Distribuția cartonașelor
Meciurile echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete
Total: 40,
Med.: 3.20,
Abatere std.: 1.66, Mediană: 3,
Mod: 2,
Peste: 43%
Meciurile echipei gazdă pe teren propriu
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete în deplasare
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei oaspete
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Derby U21 vs Everton U21 Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
Derby U21 vs Everton U21 Confruntări directe
Derby U21 vs Everton U21 Vezi H2H complet →Fără date
| Derby U21 Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - Premier League 2 | 2024-04-15 | 3 Leeds U21 |
3 - 0
3 - 0
|
Derby U21 2 | Î | 0.0, +0.5 | Sub | 11.0 |
|
|||||
| Anglia - Premier League 2 | 2024-04-05 | 1 West Ham U21 |
1 - 1
3 - 2
|
Derby U21 4 1 | Î | -1.5 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| Anglia - Premier League 2 | 2024-03-15 | 2 Derby U21 |
0 - 2
1 - 2
|
Stoke U21 2 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 9.5 |
|
|||||
| Anglia - Premier League 2 | 2024-03-11 | 3 Derby U21 |
0 - 2
1 - 2
|
Wolverhampton U21 4 | Î | 0.0, +0.5 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Premier League 2 | 2024-03-01 | 1 Man Utd U21 |
1 - 4
2 - 4
|
Derby U21 2 | V | -0.5 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Premier League 2 | 2024-02-19 | 2 Derby U21 |
1 - 2
1 - 3
|
Blackburn U21 2 | Î | -0.5, -1.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
5-1 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - Premier League 2 | 2024-02-12 | 1 West Brom U21 |
0 - 1
0 - 1
|
Derby U21 3 | V | 0.0, +0.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
6-2 (8) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - Premier League 2 | 2024-01-29 | 2 2 Derby U21 |
0 - 0
0 - 1
|
Nottm Forest U21 2 | Î | 0.0, +0.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
1-7 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Anglia - Premier League 2 | 2024-01-12 | Fulham U21 |
0 - 0
2 - 1
|
Derby U21 1 | Î | -1.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
4-6 (10) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - Premier League 2 | 2023-12-15 | 1 Southampton U21 |
1 - 0
2 - 1
|
Derby U21 2 | Î | -1.0 | Sub | 10.5 | Peste |
|
5-9 (14) | 3-5 (8) | 4 (0-4) | 3 (0-3) |
| Anglia - Premier League 2 | 2023-12-04 | 2 Derby U21 |
2 - 0
5 - 1
|
Reading U21 1 1 | V | +0.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
5-4 (9) | 4-4 (8) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Anglia - Premier League 2 | 2023-11-05 | 3 Middlesbrough U21 |
0 - 0
1 - 0
|
Derby U21 2 | Î | -1.5 | Sub | 9.0 | Peste |
|
3-13 (16) | 2-5 (7) | 3 (0-3) | 4 (1-3) |
| Anglia - Premier League 2 | 2023-10-28 | 1 Derby U21 |
2 - 1
4 - 2
|
Man City U21 2 | V | +1.5, +2.0 | Peste | 9.0 | Peste |
|
4-7 (11) | 3-5 (8) | 3 (2-1) | 2 (0-2) |
| Anglia - Premier League 2 | 2023-09-29 | 2 Derby U21 |
0 - 2
2 - 3
|
Brighton U21 2 | Î | +1.0, +1.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
5-1 (6) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Anglia - Premier League 2 | 2023-09-25 | 2 Sunderland U21 |
2 - 0
3 - 1
|
Derby U21 3 | Î | -1.5 | Push | 9.5 | Peste |
|
6-5 (11) | 5-2 (7) | 4 (3-1) | 2 (0-2) |
| Anglia - Premier League 2 | 2023-08-25 | 1 Derby U21 |
0 - 0
0 - 2
|
Tottenham U21 3 | Î | +1.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
6-6 (12) | 4-4 (8) | 4 (1-3) | 1 (0-1) |
| Anglia - Premier League 2 | 2023-08-18 | 4 Derby U21 |
0 - 0
1 - 1
|
Liverpool U21 1 | E | +2.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
9-6 (15) | 4-5 (9) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Anglia - Premier League 2 | 2023-08-14 | 1 4 Leicester U21 |
2 - 0
2 - 1
|
Derby U21 3 | Î | -1.0 | Sub | 9.5 | Sub |
|
2-4 (6) | 2-3 (5) | 4 (2-2) | 1 (0-1) |
| Anglia - Premier League 2 | 2023-04-24 | 2 Derby U21 |
0 - 2
1 - 4
|
Newcastle U21 2 1 | Î | +1.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
1-4 (5) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Anglia - Premier League 2 | 2023-04-14 | 2 Aston Villa U21 |
0 - 0
3 - 0
|
Derby U21 1 | Î | -2.0 | Sub | 10.0 | Sub |
|
4-5 (9) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Anglia - Premier League 2 | 2023-04-03 | 1 Derby U21 |
0 - 2
1 - 5
|
West Brom U21 1 | Î | +2.0 | Peste | 10.0 | Peste |
|
4-8 (12) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - Premier League 2 | 2023-03-31 | 2 Derby U21 |
0 - 1
1 - 3
|
Southampton U21 1 | Î | +2.0 | Push | 10.0 | Peste |
|
5-6 (11) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Anglia - Premier League 2 | 2023-03-24 | 2 Derby U21 |
1 - 1
1 - 5
|
Middlesbrough U21 2 | Î | +1.0 | Peste | 9.0 | Peste |
|
4-6 (10) | 1-6 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Anglia - Premier League 2 | 2023-03-20 | 2 Derby U21 |
0 - 0
1 - 6
|
Stoke U21 2 | Î | 0.0, +0.5 | Peste | 9.0 | Sub |
|
3-2 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - Premier League 2 | 2023-03-06 | 1 Leeds U21 |
2 - 0
3 - 0
|
Derby U21 3 | Î | -2.0 | Sub | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Anglia - Premier League Cup U21 | 2023-02-24 | 1 3 Derby U21 |
0 - 0
0 - 2
|
Nottm Forest U21 | Î | +1.0, +1.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
7-9 (16) | 4-7 (11) | 2 (0-2) | 4 (2-2) |
| Anglia - Premier League 2 | 2023-02-20 | 2 Sunderland U21 |
0 - 0
1 - 1
|
Derby U21 3 | E | -0.5, -1.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
6-4 (10) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - Premier League 2 | 2023-02-13 | 3 Derby U21 |
0 - 1
0 - 3
|
Norwich U21 1 | Î | +0.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
4-5 (9) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Anglia - Premier League 2 | 2023-01-27 | Nottm Forest U21 |
4 - 2
7 - 2
|
Derby U21 | Î | -1.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
3-6 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - Premier League 2 | 2023-01-06 | 1 Southampton U21 |
2 - 0
3 - 0
|
Derby U21 1 | Î | -1.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
6-1 (7) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Everton U21 Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - Premier League 2 | 2024-04-22 | 3 Leeds U21 |
1 - 1
1 - 1
|
Everton U21 | E | +0.5 | Sub | 11.5 |
|
|||||
| Anglia - Premier League Cup U21 | 2024-04-16 | 2 Crystal Palace U21 |
1 - 0
4 - 2
|
Everton U21 2 | Î | 0.0 | Peste | 11.5 |
|
|||||
| Anglia - Premier League 2 | 2024-04-12 | 3 Everton U21 |
1 - 1
2 - 3
|
Blackburn U21 | Î | -1.0 | Peste |
|
||||||
| Anglia - Premier League 2 | 2024-04-08 | 5 Crystal Palace U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Everton U21 3 | E | 0.0, +0.5 | Sub | 12.0 |
|
|||||
| Anglia - Premier League 2 | 2024-03-15 | 2 Everton U21 |
0 - 1
0 - 2
|
Wolverhampton U21 3 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 11.5 |
|
|||||
| Anglia - Premier League 2 | 2024-03-08 | 2 Everton U21 |
2 - 1
4 - 3
|
Leicester U21 2 | V | -0.5, -1.0 | Peste | 11.5 | Sub |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Anglia - Premier League 2 | 2024-03-02 | 1 Tottenham U21 |
1 - 1
1 - 2
|
Everton U21 1 | V | -1.5 | Sub | 11.0 | Peste |
|
12-4 (16) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 5 (5-0) |
| Anglia - Premier League Cup U21 | 2024-02-26 | 2 5 Everton U21 |
0 - 1
3 - 1
|
Fulham U21 1 | V | -0.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Anglia - Premier League 2 | 2024-02-19 | 1 Everton U21 |
1 - 2
1 - 2
|
Nottm Forest U21 1 | Î | -0.5 | Sub | 11.0 | Peste |
|
6-7 (13) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 4 (3-1) |
| Anglia - Premier League 2 | 2024-02-09 | 6 Aston Villa U21 |
1 - 0
2 - 1
|
Everton U21 1 | Î | 0.0 | Sub | 10.5 | Sub |
|
8-1 (9) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - Premier League 2 | 2024-01-29 | 2 Everton U21 |
0 - 1
1 - 1
|
Man City U21 1 | E | 0.0, +0.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
4-5 (9) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Premier League International Cup | 2024-01-24 | 2 Everton U21 |
2 - 1
2 - 1
|
Benfica U21 4 | V | -0.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
3-11 (14) | 2-3 (5) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Premier League International Cup | 2023-12-19 | 2 Everton U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Feyenoord U21 1 | E | -0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
10-12 (22) | 7-6 (13) | 7 (1-6) | 2 (1-1) |
| Anglia - Premier League 2 | 2023-12-15 | 3 Everton U21 |
1 - 2
1 - 3
|
West Brom U21 1 | Î | -0.5, -1.0 | Peste | 11.0 | Sub |
|
3-5 (8) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - Premier League 2 | 2023-12-04 | 3 Everton U21 |
2 - 0
5 - 0
|
Southampton U21 1 | V | -1.0 | Peste | 11.0 | Peste |
|
11-5 (16) | 5-2 (7) | 4 (3-1) | 4 (2-2) |
| Premier League International Cup | 2023-11-28 | Everton U21 |
2 - 0
4 - 2
|
Monaco U21 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
7-16 (23) | 4-6 (10) | 3 (1-2) | 7 (3-4) |
| Premier League International Cup | 2023-11-22 | 2 Everton U21 |
1 - 0
1 - 0
|
Athletic Bilbao U21 2 | V | +0.5, +1.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
6-5 (11) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - EFL Trophy | 2023-11-07 | Mansfield |
0 - 0
0 - 1
|
Everton U21 2 | V | -0.5 | Sub | 11.0 | Push |
|
9-2 (11) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Anglia - Premier League 2 | 2023-11-04 | 2 Man Utd U21 |
2 - 0
3 - 1
|
Everton U21 3 | Î | -0.5, -1.0 | Push | 10.5 | Peste |
|
9-2 (11) | 6-1 (7) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - Premier League 2 | 2023-10-29 | 1 Newcastle U21 |
1 - 0
1 - 0
|
Everton U21 2 | Î | -0.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
6-4 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Anglia - Premier League 2 | 2023-09-29 | Everton U21 |
0 - 0
1 - 1
|
Arsenal U21 2 | E | +0.5, +1.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
10-8 (18) | 7-2 (9) | 3 (3-0) | 6 (2-4) |
| Anglia - EFL Trophy | 2023-09-26 | 1 Burton Albion |
2 - 0
2 - 0
|
Everton U21 2 | Î | -1.5, -2.0 | Sub | 10.5 | Sub |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - Premier League 2 | 2023-09-22 | 3 Everton U21 |
1 - 0
2 - 1
|
Norwich U21 1 | V | 0.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
5-8 (13) | 3-5 (8) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Anglia - EFL Trophy | 2023-09-19 | Doncaster |
0 - 0
2 - 0
|
Everton U21 2 | Î | -0.5 | Sub | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 4 (2-2) | 3 (2-1) |
| Anglia - Premier League 2 | 2023-09-01 | 1 West Ham U21 |
0 - 1
3 - 1
|
Everton U21 3 1 | Î | -1.0 | Peste | 11.0 | Peste |
|
10-3 (13) | 4-2 (6) | 4 (4-0) | 3 (2-1) |
| Anglia - Premier League 2 | 2023-08-25 | 3 Everton U21 |
0 - 1
0 - 4
|
Brighton U21 1 | Î | 0.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
8-6 (14) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 3 (1-2) |
| Anglia - Premier League 2 | 2023-08-18 | 4 Middlesbrough U21 |
2 - 0
2 - 2
|
Everton U21 2 | E | 0.0 | Peste | 9.5 | Peste |
|
2-9 (11) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Anglia - Premier League 2 | 2023-08-14 | 3 Liverpool U21 |
0 - 0
4 - 0
|
Everton U21 3 | Î | -1.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
14-5 (19) | 11-3 (14) | 5 (2-3) | 0 (0-0) |
| Anglia - Premier League 2 | 2023-05-08 | Everton U21 |
0 - 1
0 - 2
|
Leicester U21 2 | Î | -0.5, -1.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
6-7 (13) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 4 (3-1) |
| Anglia - Premier League 2 | 2023-04-28 | 1 Everton U21 |
1 - 1
1 - 4
|
Arsenal U21 1 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 8.5 | Peste |
|
4-9 (13) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 3.6 | 4.5 | 1.615 |
| Pauză | 3.75 | 2.625 | 2.1 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (+0.75) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Pauză (+0.25) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total cornere | ||
|---|---|---|
| Final (10.5) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (5.0) | [email protected] | [email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (3.5) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (1.5) | [email protected] | [email protected] |
Evenimente live
Stare: Final , Scor: 3 - 0 , Corner: 1 - 3
Corner: 10.5 , Handicap: +0.5, +1.0 , Goluri: 3.5
Scor: 1 - 0 , Corner: 1 - 0 Pauză
Corner: 5.0 , Handicap: 0.0, +0.5 , Goluri: 1.5
-
8' - 1st Corner - Derby U21 -
18' - 1st Goal - Derby U21 -
44' - 1st Yellow Card - Everton U21 -
1-0 score at the end of First Half -
53' - 2nd Corner - Everton U21 -
57' - 2nd Yellow Card - Derby U21 -
60' - 3rd Corner - Everton U21 - Race to 3 Corners - Everton U21
-
66' - 4th Corner - Everton U21 -
68' - 3rd Yellow Card - Derby U21 -
73' - 2nd Goal - Derby U21 -
76' - 3rd Goal - Derby U21 -
3-0 score at the end of Second Half
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

