Dalum vs IF Lyseng Profilul echipelor
Dalum vs IF Lyseng Detalii meci
3V-5E-2Î în ultimele 10 meciuri, cu 12 goluri marcate și 10 primite. Medie goluri: 1.2 pentru, 1.0 contra. Victorii 30%, AH câștigat 33%, gol Over 30%, corner Over 90%.
4V-2E-4Î în ultimele 10 meciuri, cu 15 goluri marcate și 18 primite. Medie goluri: 1.5 pentru, 1.8 contra. Victorii 40%, AH câștigat 50%, gol Over 70%, corner Over 40%.
| Dalum | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| IF Lyseng | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| Dalum | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| IF Lyseng | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Dalum vs IF Lyseng Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
Dalum vs IF Lyseng Confruntări directe
Dalum vs IF Lyseng Vezi H2H complet →| Dalum Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Danemarca - Divizia 3 | 2021-08-07 | IF Lyseng |
1 - 2
3 - 4
|
Dalum 2 | V | 0.0, +0.5 | Peste |
|
||||||
| Danemarca - Divizia 2 - Retrogradare | 2018-05-13 | 2 Dalum |
0 - 1
2 - 1
|
IF Lyseng 1 | V | -1.0, -1.5 | Peste |
|
||||||
| Danemarca - Divizia 2 - Retrogradare | 2018-04-02 | 2 IF Lyseng |
0 - 1
0 - 2
|
Dalum 1 | V | 0.0 | Sub |
|
||||||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Dalum Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Danemarca - Divizia 3 | 2021-10-23 | 4 Dalum |
0 - 0
1 - 1
|
Vanløse 1 | E | 0.0 | Sub | 9.5 |
|
|||||
| Danemarca - Divizia 3 | 2021-10-09 | 1 Karlslunde IF |
0 - 0
0 - 0
|
Dalum 2 | E | 0.0 | Sub |
|
||||||
| Danemarca - Divizia 3 | 2021-10-02 | 2 Dalum |
1 - 0
2 - 0
|
Herlev 2 | V | -0.5, -1.0 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| Danemarca - Divizia 3 | 2021-09-25 | 3 Vanløse |
1 - 1
1 - 1
|
Dalum 2 | E | 0.0 | Sub | 9.5 |
|
|||||
| Danemarca - Divizia 3 | 2021-09-18 | 2 Dalum |
2 - 0
2 - 1
|
Slagelse | V | -0.5,-1.0 | Push | 9.5 |
|
|||||
| Danemarca - Divizia 3 | 2021-09-06 | 3 Dalum |
1 - 1
1 - 1
|
Næsby 1 | E |
|
7-1 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||||
| Danemarca - Divizia 3 | 2021-08-28 | 1 KFUM Roskilde |
0 - 1
3 - 2
|
Dalum 2 | Î | -0.5,-1.0 | Peste |
|
9-4 (13) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Danemarca - Divizia 3 | 2021-08-21 | 3 Dalum |
0 - 2
1 - 3
|
FC Roskilde 1 | Î | +0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
7-11 (18) | 5-4 (9) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Danemarca - Divizia 3 | 2021-08-18 | 1 Young Boys FD |
0 - 0
0 - 0
|
Dalum 1 | E | 0.0, +0.5 | Sub |
|
11-4 (15) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 4 (1-3) | ||
| Danemarca - Divizia 3 | 2021-08-14 | 1 Dalum |
1 - 0
2 - 0
|
VSK Aarhus 1 | V | 0.0,-0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
7-5 (12) | 2-3 (5) | 4 (1-3) | 4 (2-2) |
| Danemarca - Divizia 3 | 2021-08-07 | IF Lyseng |
1 - 2
3 - 4
|
Dalum 2 | V | 0.0, +0.5 | Peste |
|
7-5 (12) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Danemarca - DBU Pokalen | 2021-08-03 | Dalum |
1 - 0
1 - 4
|
Kolding IF | Î | +1.0, +1.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
5-8 (13) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Europa - Amicale | 2021-07-29 | 3 Dalum |
2 - 0
4 - 1
|
Oure FA 1 | V | -1.0 | Peste |
|
3-3 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Danemarca - Divizia 2 - Grupa 1 | 2021-06-05 | 1 Holstebro |
1 - 1
2 - 2
|
Dalum 2 | E | 0.0, +0.5 | Peste |
|
6-6 (12) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 5 (4-1) | ||
| Danemarca - Divizia 2 - Grupa 1 | 2021-05-29 | 1 Dalum |
0 - 0
0 - 1
|
Næsby 2 1 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 9.0 | Push |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Danemarca - Divizia 2 - Grupa 1 | 2021-05-22 | 2 B93 Copenhagen |
1 - 0
2 - 1
|
Dalum 4 | Î | -1.5 | Push | 9.5 | Peste |
|
5-5 (10) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Danemarca - Divizia 2 - Grupa 1 | 2021-05-15 | 1 Thisted FC |
0 - 0
1 - 0
|
Dalum 4 | Î | -0.5, -1.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
10-2 (12) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Danemarca - Divizia 2 - Grupa 1 | 2021-05-08 | 2 Dalum |
0 - 3
0 - 4
|
VSK Aarhus 1 1 | Î | 0.0 | Peste | 9.0 | Peste |
|
7-7 (14) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 6 (2-4) |
| Danemarca - Divizia 2 - Grupa 1 | 2021-05-02 | 4 Holbæk |
0 - 3
2 - 4
|
Dalum 3 | V | 0.0 | Peste | 9.0 | Peste |
|
4-6 (10) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Danemarca - Divizia 2 - Grupa 1 | 2021-04-24 | 4 Dalum |
1 - 0
1 - 0
|
Oure FA 2 | V | -1.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
6-5 (11) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Danemarca - Divizia 2 - Grupa 1 | 2021-04-17 | 2 Middelfart |
0 - 1
0 - 1
|
Dalum 2 | V | -0.5, -1.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
10-1 (11) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Danemarca - Divizia 2 - Grupa 1 | 2021-04-10 | 2 Dalum |
1 - 2
3 - 4
|
Jammerbugt 2 | Î | +0.5, +1.0 | Peste | 9.5 | Peste |
|
3-7 (10) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Danemarca - Divizia 2 - Grupa 1 | 2021-04-05 | 2 Dalum |
1 - 0
1 - 1
|
Aarhus Fremad 1 | E | +0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
8-3 (11) | 7-2 (9) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Danemarca - Divizia 2 - Grupa 1 | 2021-03-27 | FC Sydvest |
1 - 1
3 - 1
|
Dalum | Î | 0.0, +0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
7-4 (11) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Danemarca - Divizia 2 - Grupa 1 | 2021-03-20 | 1 4 Dalum |
0 - 0
0 - 1
|
Brabrand 4 | Î | -0.5 | Sub | 9.0 | Peste |
|
0-10 (10) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Danemarca - Divizia 2 - Grupa 1 | 2021-03-13 | 1 Frem |
0 - 1
0 - 2
|
Dalum 3 | V | -0.5, -1.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
3-8 (11) | 3-5 (8) | 3 (1-2) | 2 (0-2) |
| Europa - Amicale | 2021-02-27 | 2 Dalum |
1 - 0
2 - 1
|
Oure FA | V | -1.0, -1.5 | Sub | 8.5 | Peste |
|
7-2 (9) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 4 (3-1) |
| Danemarca - Divizia 2 - Grupa 1 | 2020-11-14 | 2 Aarhus Fremad |
2 - 0
2 - 1
|
Dalum 4 | Î | -0.5, -1.0 | Peste | 9.5 | Sub |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Danemarca - Divizia 2 - Grupa 1 | 2020-11-07 | 1 Dalum |
0 - 0
1 - 1
|
B93 Copenhagen 4 | E | +0.5 | Sub |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Danemarca - Divizia 2 - Grupa 1 | 2020-10-31 | 3 Næsby |
0 - 1
1 - 2
|
Dalum 3 | V | 0.0 | Sub |
|
9-1 (10) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| IF Lyseng Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Danemarca - Divizia 3 | 2021-10-23 | 5 IF Lyseng |
0 - 0
1 - 4
|
Næsby 1 | Î | 0.0 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| Danemarca - Divizia 3 | 2021-10-17 | 1 Young Boys FD |
1 - 0
1 - 2
|
IF Lyseng 1 | V | -0.5 | Push | 11.0 |
|
|||||
| Danemarca - Divizia 3 | 2021-10-09 | 1 Slagelse |
0 - 0
2 - 1
|
IF Lyseng 1 | Î | 0.0, -0.5 | Peste |
|
||||||
| Danemarca - Divizia 3 | 2021-10-02 | 1 2 IF Lyseng |
1 - 0
1 - 1
|
KFUM Roskilde 1 | E | 0.0, +0.5 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| Danemarca - Divizia 3 | 2021-09-11 | 1 Herlev |
0 - 1
0 - 1
|
IF Lyseng 3 | V | 0.0, -0.5 | Sub |
|
||||||
| Danemarca - DBU Pokalen | 2021-09-07 | Fjordager IF |
1 - 2
2 - 3
|
IF Lyseng 2 | V | +1.5 | Peste |
|
3-6 (9) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 2 (2-0) | ||
| Danemarca - Divizia 3 | 2021-09-04 | 2 IF Lyseng |
0 - 1
1 - 4
|
FC Roskilde 1 | Î | +1.5 | Peste |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Danemarca - Divizia 3 | 2021-08-28 | Næsby |
0 - 0
0 - 2
|
IF Lyseng | V | -1 | Sub | 9.5 | Peste |
|
12-5 (17) | 5-5 (10) | 2 (1-1) | 6 (6-0) |
| Danemarca - Divizia 3 | 2021-08-21 | IF Lyseng |
1 - 0
1 - 2
|
Young Boys FD | Î | 0.0, +0.5 | Push |
|
6-8 (14) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Danemarca - Divizia 3 | 2021-08-18 | 4 VSK Aarhus |
0 - 1
2 - 2
|
IF Lyseng 1 | E | -0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
5-5 (10) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Danemarca - Divizia 3 | 2021-08-14 | 1 Frem |
2 - 0
4 - 1
|
IF Lyseng | Î | -1.0,-1.5 | Peste |
|
6-6 (12) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Danemarca - Divizia 3 | 2021-08-07 | IF Lyseng |
1 - 2
3 - 4
|
Dalum 2 | Î | 0.0, +0.5 | Peste |
|
7-5 (12) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Danemarca - DBU Pokalen | 2021-08-03 | 4 Holstebro |
0 - 1
0 - 2
|
IF Lyseng 2 1 | V | +0.5 | Sub |
|
7-5 (12) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (2-0) | ||
| Danemarca - Danmarksserien - Promovare | 2021-06-26 | IF Lyseng |
1 - 0
4 - 1
|
Marienlyst 2 1 | V | -0.5 | Peste |
|
6-2 (8) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Danemarca - Danmarksserien - Promovare | 2021-06-23 | 1 Hedensted IF |
0 - 1
1 - 1
|
IF Lyseng 1 | E | +0.5 | Sub | 9.0 | Sub |
|
6-2 (8) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 6 (5-1) |
| Danemarca - Danmarksserien - Promovare | 2021-06-12 | 3 OKS |
1 - 2
1 - 4
|
IF Lyseng | V | +0.5, +1.0 | Peste |
|
5-11 (16) | 1-8 (9) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||
| Danemarca - Danmarksserien - Promovare | 2021-06-02 | IF Lyseng |
0 - 0
0 - 0
|
Hedensted IF 1 | E | -0.5 | Sub |
|
11-3 (14) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 4 (3-1) | ||
| Danemarca - Danmarksserien - Promovare | 2021-05-25 | 2 IF Lyseng |
2 - 0
3 - 1
|
OKS 1 | V | -1.0, -1.5 | Peste |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Danemarca - Series - Grupa 4 | 2021-05-13 | 2 Vejgaard B |
1 - 0
2 - 3
|
IF Lyseng 2 | V | +0.5, +1.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
3-5 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Danemarca - Series - Grupa 4 | 2021-04-21 | 3 Silkeborg KFUM |
1 - 0
1 - 1
|
IF Lyseng | E | -0.5 | Sub | 11.0 | Sub |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Danemarca - Series - Grupa 4 | 2020-10-17 | Nørresundby |
0 - 0
1 - 0
|
IF Lyseng 2 | Î | +0.5, +1.0 | Sub |
|
3-7 (10) | 2-4 (6) | 5 (1-4) | 2 (1-1) | ||
| Danemarca - DBU Pokalen | 2020-09-02 | IF Lyseng |
0 - 4
0 - 7
|
Hobro IK | Î | +1.5, +2.0 | Peste | 10.0 | Peste |
|
3-8 (11) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Danemarca - Series - Grupa 4 | 2020-08-29 | 1 2 IF Lyseng |
1 - 1
1 - 1
|
Silkeborg KFUM 2 | E | +0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
1-19 (20) | 1-12 (13) | 3 (1-2) | 2 (0-2) |
| Danemarca - Series - Grupa 4 | 2020-08-14 | 1 IF Lyseng |
1 - 0
2 - 1
|
Aarhus Fremad 2 2 | V | +1.0 | Sub | 8.5 | Sub |
|
1-3 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Danemarca - Series - Grupa 4 | 2019-11-01 | 2 Silkeborg KFUM |
2 - 1
4 - 3
|
IF Lyseng 2 | Î | 0.0, -0.5 | Peste |
|
8-5 (13) | 4-2 (6) | 3 (2-1) | 2 (1-1) | ||
| Danemarca - Series - Grupa 4 | 2019-10-26 | 2 IF Lyseng |
1 - 0
1 - 1
|
FC Djursland 3 | E | -0.5, -1.0 | Sub |
|
5-2 (7) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Danemarca - Series - Grupa 4 | 2019-08-09 | 3 IF Lyseng |
2 - 2
3 - 2
|
Viby 3 | V | 0.0, -0.5 | Peste |
|
7-1 (8) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Danemarca - DBU Pokalen | 2019-08-06 | Norresundby |
0 - 0
2 - 1
|
IF Lyseng 2 | Î | 0.0 | Sub |
|
4-5 (9) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Danemarca - Series - Grupa 4 | 2019-08-02 | 2 IF Lyseng |
1 - 1
1 - 2
|
Kjellerup IF 1 | Î | 0.0, -0.5 | Sub |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Danemarca - Series - Grupa 4 | 2019-06-09 | Aarhus Fremad 2 |
1 - 2
1 - 3
|
IF Lyseng 1 | V | +1.5 | Peste |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 1.95 | 3.5 | 3.4 |
| Pauză | 2.6 | 2.25 | 3.6 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (-0.5) | Gazde@2 | Oaspeț[email protected] |
| Pauză (-0.25) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total cornere | ||
|---|---|---|
| Final (10.5) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (5.0) | [email protected] | [email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (2.5) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Stare: Final , Scor: 2 - 2 , Corner: 9 - 1
Corner: 10.5 , Handicap: -0.5 , Goluri: 2.5
Scor: 0 - 1 , Corner: 4 - 0 Pauză
Corner: 5.0 , Handicap: 0.0, -0.5 , Goluri: 1.0
-
3' - 1st Corner - Dalum -
16' - 2nd Corner - Dalum -
17' - 3rd Corner - Dalum - Race to 3 Corners - Dalum
-
25' - 4th Corner - Dalum -
37' - 1st Goal - IF Lyseng -
0-1 score at the end of First Half - Race to 5 Corners - Dalum
-
57' - 5th Corner - Dalum -
61' - 2nd Goal - Dalum -
68' - 6th Corner - Dalum -
69' - 7th Corner - Dalum - Race to 7 Corners - Dalum
-
78' - 1st Yellow Card - IF Lyseng -
83' - 8th Corner - IF Lyseng -
83' - 3rd Goal - IF Lyseng -
84' - 2nd Yellow Card - Dalum -
85' - 3rd Yellow Card - Dalum -
89' - 4th Yellow Card - Dalum -
90+1' - 5th Yellow Card - Dalum -
90+4' - 9th Corner - Dalum -
90+5' - 10th Corner - Dalum - Race to 9 Corners - Dalum
-
90+5' - 6th Yellow Card - IF Lyseng -
90+6' - 4th Goal - Dalum -
2-2 score at the end of Second Half
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

