Republica Ceha U21 vs Malta U21 Profilul echipelor
Republica Ceha U21 vs Malta U21 Detalii meci
4V-3E-3Î în ultimele 10 meciuri, cu 13 goluri marcate și 9 primite. Medie goluri: 1.3 pentru, 0.9 contra. Victorii 40%, AH câștigat 60%, gol Over 20%, corner Over 50%.
1V-1E-1Î în ultimele 3 meciuri, cu 2 goluri marcate și 4 primite. Medie goluri: 0.7 pentru, 1.3 contra. Victorii 33%, AH câștigat 66%, gol Over 0%, corner Over 33%.
| Republica Ceha U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Malta U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| Republica Ceha U21 | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Malta U21 | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Republica Ceha U21 vs Malta U21 Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
Republica Ceha U21 vs Malta U21 Confruntări directe
Republica Ceha U21 vs Malta U21 Vezi H2H complet →Fără date
| Republica Ceha U21 Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Campionatul European U21 | 2015-06-23 | 1 Republica Ceha U21 |
0 - 0
1 - 1
|
Germania U21 4 | E | +0.5 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Campionatul European U21 | 2015-06-20 | 2 Serbia U21 |
0 - 2
0 - 4
|
Republica Ceha U21 1 | V | 0.0 | Peste | 9.0 |
|
|||||
| Campionatul European U21 | 2015-06-17 | Republica Ceha U21 |
1 - 0
1 - 2
|
Danemarca U21 2 | Î | 0.0,+0.5 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Meciuri internationale U21 | 2015-06-09 | 2 Republica Ceha U21 |
1 - 0
2 - 1
|
Ucraina U21 | V | 0.0, -0.5 | Peste |
|
||||||
| Meciuri internationale U21 | 2015-03-31 | Republica Ceha U21 |
0 - 0
1 - 0
|
Portugalia U21 1 | V | +0.5 | Sub |
|
||||||
| Meciuri internationale U21 | 2015-03-27 | 1 Republica Ceha U21 |
0 - 0
0 - 1
|
Anglia U21 3 | Î | 0.0, +0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
6-7 (13) | 5-3 (8) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Meciuri internationale U21 | 2014-11-18 | 3 Republica Ceha U21 |
1 - 0
1 - 1
|
Germania U21 2 | E | +1.0, +1.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
3-12 (15) | 1-4 (5) | 3 (1-2) | 2 (0-2) |
| Meciuri internationale U21 | 2014-11-14 | 2 Republica Ceha U21 |
1 - 2
2 - 2
|
Danemarca U21 1 | E | 0.0 | Peste | 9.0 | Peste |
|
8-2 (10) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Meci International - Tineret | 2014-10-14 | 1 Republica Ceha U21 |
0 - 0
0 - 1
|
Italia - Lega Pro U20 | Î | -0.5 | Sub |
|
10-4 (14) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| Meci International - Tineret | 2014-10-09 | Ucraina U20 |
0 - 0
0 - 1
|
Republica Ceha U21 1 | V | 0.0, +0.5 | Sub |
|
7-3 (10) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Meciuri amicale | 2014-09-09 | Unterhaching |
2 - 2
3 - 3
|
Republica Ceha U21 | E | +0.5, +1.0 | Peste | 9.0 | Sub |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Meciuri amicale | 2014-09-05 | FC Liefering |
0 - 1
0 - 2
|
Republica Ceha U21 | V | Sub |
|
9-5 (14) | 7-2 (9) | 3 (3-0) | 1 (0-1) | |||
| Meciuri internationale U21 | 2014-06-03 | Republica Ceha U21 |
0 - 1
0 - 1
|
Austria U21 | Î | Sub | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 3 (3-0) | |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Malta U21 Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Campionatul European U21 - Calificari | 2015-06-16 | 3 Letonia U21 |
1 - 0
1 - 2
|
Malta U21 1 | V | -0.5, -1.0 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Campionatul European U21 - Calificari | 2015-06-11 | 1 Moldova U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Malta U21 3 | E | -1.0 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Campionatul European U21 - Calificari | 2014-09-05 | Malta U21 |
0 - 1
0 - 3
|
Turcia U21 | Î | +2.5 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 1.1 | 9 | 23 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (-2.25) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total cornere | ||
|---|---|---|
| Final (11.0) | Peste@2 | [email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (3.5) | Peste@2 | [email protected] |
Stare: Final , Scor: 4 - 1 , Corner: 7 - 1
Corner: 11.0 , Handicap: -2.0, -2.5 , Goluri: 3.5
-
10' - 1st Goal - Republica Ceha U21 -
21' - 2nd Goal - Republica Ceha U21 -
26' - 1st Yellow Card - Malta U21 -
33' - 1st Corner - Republica Ceha U21 -
37' - 3rd Goal - Malta U21 -
40' - 4th Goal - Republica Ceha U21 -
43' - 2nd Corner - Republica Ceha U21 -
3-1 score at the end of First Half - Race to 3 Corners - Republica Ceha U21
-
48' - 3rd Corner - Republica Ceha U21 -
50' - 4th Corner - Republica Ceha U21 -
54' - 5th Corner - Malta U21 -
55' - 5th Goal - Republica Ceha U21 - Race to 5 Corners - Republica Ceha U21
-
60' - 6th Corner - Republica Ceha U21 -
74' - 7th Corner - Republica Ceha U21 - Race to 7 Corners - Republica Ceha U21
-
78' - 8th Corner - Republica Ceha U21 -
85' - 2nd Yellow Card - Malta U21
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

