Dum, Sep 22, 2024 · 16:00
3 - 1
Final · HT 2-0
Cele mai vechiRecente
VÎEVEÎ
2.70
3.30
2.30
RecenteCele mai vechi
VVÎÎÎV

Notițe

Predicții gratuite (bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Peste 2.5
Total goluri
–
Total cornere
+0.25
Csakvari TK
Csakvari TK
VVÎÎVÎEVEÎRecenteStabil-0.1 pct/meci, ultimele 5 vs 24 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste6/10
Peste 2.5 goluriPeste8/10
Handicap asiaticAcoperă7/10
Budapest Honved
VEEEVÎÎÎVVRecenteStabil-0.2 pct/meci, ultimele 5 vs 23 anterioare
Peste 9.5 cornereEgal5/10
Peste 2.5 goluriPeste6/10
Handicap asiaticRatează4/10
Csakvari TK

4V-2E-4Î în ultimele 10 meciuri, cu 15 goluri marcate și 15 primite. Medie goluri: 1.5 pentru, 1.5 contra. Victorii 40%, AH câștigat 70%, gol Over 70%, corner Over 0%.

Rezultat final
Câștig 40%4 Egal 20%2 Pierdut 40%4
Total goluri 2.5
Peste 70%7 Anulat 0%0 Sub 30%3
Handicap asiatic
Câștig 70%7 Anulat 0%0 Pierdut 30%3
Budapest Honved

4V-2E-4Î în ultimele 10 meciuri, cu 18 goluri marcate și 17 primite. Medie goluri: 1.8 pentru, 1.7 contra. Victorii 40%, AH câștigat 40%, gol Over 70%, corner Over 0%.

Rezultat final
Câștig 40%4 Egal 20%2 Pierdut 40%4
Total goluri 2.5
Peste 70%7 Anulat 0%0 Sub 30%3
Handicap asiatic
Câștig 40%4 Anulat 10%1 Pierdut 50%5
Ultimele
Csakvari TK
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Budapest Honved
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Total cornere peste 7.5 - 13.5
Csakvari TK
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Budapest Honved
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Meciurile echipei oaspete
Total: 40, Med.: 2.70, Abatere std.: 1.57, Mediană: 3, Mod: , Peste: 53%

Csakvari TK Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Ungaria - NB II 2023-12-10 2 Budapest Honved
0 - 1
2 - 2
Csakvari TK 3 E -0.5 Peste 9.5
Ungaria - NB II 2023-07-30 4 Csakvari TK
0 - 1
1 - 2
Budapest Honved 4 Î +0.5 Peste 9.5
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Csakvari TK Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Ungaria - Cupa 2024-09-14 2 Mezokovesd Zsory
2 - 0
3 - 1
Csakvari TK 3 Î 0.0, -0.5 Peste
Ungaria - NB II 2024-09-01 Szeged-Csanad Grosics
1 - 1
2 - 2
Csakvari TK 4 E -0.5, -1.0 Peste
Ungaria - NB II 2024-08-25 2 Csakvari TK
0 - 0
1 - 0
Bekescsabai Elore SE 2 V 0.0, -0.5 Sub 9.5
Ungaria - NB II 2024-08-18 3 Szentlorinc SE
0 - 0
1 - 1
Csakvari TK 2 E -0.5 Sub
Ungaria - NB II 2024-08-11 2 Csakvari TK
1 - 1
1 - 2
Gyirmot SE 2 Î 0.0, +0.5 Peste
Ungaria - NB II 2024-07-28 1 Csakvari TK
1 - 0
3 - 2
Kazincbarcikai BSC 3 V 0.0, -0.5 Peste
3-3 (6) 2-1 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Europa - Amicale 2024-07-10 Soroksar
0 - 0
0 - 1
Csakvari TK 1 V 0.0, -0.5 Sub
0-1 (1) 0-1 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Ungaria - NB II 2024-05-26 2 Csakvari TK
1 - 1
1 - 2
Tiszakecske FC 3 Î 0.0 Peste
2-12 (14) 0-9 (9) 3 (0-3) 2 (1-1)
Ungaria - NB II 2024-05-19 Nyiregyhaza FC
1 - 0
2 - 1
Csakvari TK Î -1.0, -1.5 Peste 9.0 Peste
8-3 (11) 1-0 (1) 0 (0-0) 2 (2-0)
Ungaria - NB II 2024-05-12 4 Csakvari TK
1 - 0
3 - 1
Kozarmisleny SE 2 V 0.0, +0.5 Peste 8.5 Sub
1-6 (7) 0-3 (3) 0 (0-0) 3 (1-2)
Ungaria - NB II 2024-05-05 2 BFC Siofok
1 - 0
1 - 2
Csakvari TK 3 V 0.0, -0.5 Peste
3-3 (6) 1-1 (2) 1 (0-1) 2 (1-1)
Ungaria - NB II 2024-04-28 1 BVSC Zuglo
0 - 0
1 - 0
Csakvari TK 4 Î 0.0, -0.5 Sub 9.0 Sub
3-3 (6) 2-2 (4) 1 (1-0) 1 (0-1)
Ungaria - NB II 2024-04-21 Csakvari TK
0 - 1
0 - 2
Gyirmot SE 2 Î 0.0 Sub
3-4 (7) 1-2 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Ungaria - NB II 2024-04-14 3 FC Ajka
0 - 0
0 - 1
Csakvari TK 3 V -0.5, -1.0 Sub 8.5 Peste
10-3 (13) 3-1 (4) 1 (1-0) 3 (3-0)
Ungaria - NB II 2024-04-07 Csakvari TK
2 - 2
2 - 3
Vasas SC 1 Î +0.5 Peste
3-4 (7) 0-1 (1) 0 (0-0) 2 (1-1)
Ungaria - NB II 2024-03-31 1 Kazincbarcikai BSC
0 - 0
1 - 1
Csakvari TK 2 E 0.0, -0.5 Sub
6-5 (11) 3-2 (5) 1 (0-1) 1 (1-0)
Ungaria - NB II 2024-03-10 3 MTE 1904
0 - 1
0 - 1
Csakvari TK 3 V 0.0, +0.5 Sub 9.5 Peste
4-6 (10) 1-4 (5) 1 (0-1) 1 (0-1)
Ungaria - NB II 2024-03-03 2 Csakvari TK
0 - 0
0 - 1
Szeged-Csanad Grosics 2 Î 0.0 Sub
3-4 (7) 2-2 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Ungaria - NB II 2024-02-25 3 Budafoki MTE
0 - 0
1 - 2
Csakvari TK 1 V 0.0, -0.5 Peste 9.5 Peste
5-6 (11) 2-5 (7) 2 (0-2) 1 (1-0)
Ungaria - NB II 2024-02-18 2 Csakvari TK
1 - 1
1 - 2
Soroksar 2 Î -0.5 Peste
7-4 (11) 2-4 (6) 2 (1-1) 3 (3-0)
Ungaria - NB II 2024-02-11 2 Gyor Eto FC
1 - 1
2 - 1
Csakvari TK 3 Î -1.0, -1.5 Peste
8-5 (13) 3-2 (5) 3 (1-2) 3 (2-1)
Ungaria - NB II 2024-02-04 1 1 Szombathelyi Haladas
2 - 2
2 - 2
Csakvari TK 5 E 0.0, -0.5 Peste 9.0 Sub
0-5 (5) 0-4 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Ungaria - NB II 2023-12-10 2 Budapest Honved
0 - 1
2 - 2
Csakvari TK 3 E -0.5 Peste 9.5 Sub
5-2 (7) 2-1 (3) 2 (2-0) 1 (1-0)
Ungaria - NB II 2023-12-03 2 Tiszakecske FC
0 - 0
1 - 1
Csakvari TK 2 E 0.0, -0.5 Push
6-1 (7) 6-0 (6) 0 (0-0) 1 (0-1)
Ungaria - NB II 2023-11-26 2 Csakvari TK
0 - 3
1 - 7
Nyiregyhaza FC Î 0.0, +0.5 Peste 9.5 Peste
4-7 (11) 0-4 (4) 1 (0-1) 4 (1-3)
Ungaria - NB II 2023-11-12 1 6 Kozarmisleny SE
0 - 1
1 - 1
Csakvari TK 4 1 E -0.5 Sub 9.5 Peste
7-3 (10) 3-1 (4) 2 (1-1) 2 (0-2)
Ungaria - NB II 2023-10-29 Csakvari TK
0 - 0
0 - 1
BVSC Zuglo 6 Î -0.5 Sub
3-2 (5) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Ungaria - NB II 2023-10-22 3 Gyirmot SE
1 - 0
2 - 1
Csakvari TK 1 Î -0.5 Peste 10.0 Peste
7-5 (12) 4-3 (7) 3 (2-1) 2 (2-0)
Ungaria - NB II 2023-10-08 1 Csakvari TK
1 - 0
1 - 0
FC Ajka 1 V 0.0, -0.5 Sub
6-7 (13) 2-3 (5) 0 (0-0) 2 (1-1)
Ungaria - NB II 2023-10-01 4 Vasas SC
0 - 0
1 - 1
Csakvari TK 3 E -1.0 Sub 10.0 Sub
4-3 (7) 3-1 (4) 1 (0-1) 2 (0-2)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Budapest Honved Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Ungaria - Cupa 2024-09-14 2 Kelen SC
1 - 4
1 - 5
Budapest Honved 1 V +1.5, +2.0 Peste
Ungaria - NB II 2024-09-01 2 Budapest Honved
1 - 0
2 - 1
Mezokovesd Zsory 1 V 0.0, +0.5 Peste
Ungaria - NB II 2024-08-25 1 Soroksar
2 - 0
3 - 1
Budapest Honved 3 Î 0.0 Peste
Ungaria - NB II 2024-08-18 Budapest Honved
1 - 1
1 - 2
FC Ajka 2 Î 0.0, -0.5 Peste
Ungaria - NB II 2024-08-11 1 Kozarmisleny SE
0 - 0
2 - 0
Budapest Honved 1 Î 0.0, +0.5 Sub
Ungaria - NB II 2024-08-04 Budapest Honved
0 - 0
1 - 0
FC Tatabanya 1 V -1.0 Sub
7-1 (8) 6-0 (6) 1 (1-0) 1 (1-0)
Ungaria - NB II 2024-07-28 4 Budafoki MTE
0 - 1
3 - 3
Budapest Honved 3 E 0.0, +0.5 Peste
2-9 (11) 0-7 (7) 0 (0-0) 1 (1-0)
Europa - Amicale 2024-07-13 2 MTK Budapest
1 - 2
4 - 3
Budapest Honved Î -0.5, -1.0 Peste 8.5 Sub
2-4 (6) 1-1 (2) 0 (0-0) 2 (0-2)
Europa - Amicale 2024-06-29 Zalaegerszegi TE
1 - 1
1 - 2
Budapest Honved V -1.0 Peste
2-4 (6) 1-2 (3) 0 (0-0) 3 (1-2)
Ungaria - NB II 2024-05-26 2 BVSC Zuglo
0 - 0
0 - 0
Budapest Honved E -0.5 Sub 9.0 Sub
2-6 (8) 1-3 (4) 1 (0-1) 2 (0-2)
Ungaria - NB II 2024-05-19 2 Budapest Honved
0 - 1
2 - 2
Gyirmot SE 5 E -0.5 Peste
8-1 (9) 4-1 (5) 1 (0-1) 1 (1-0)
Ungaria - NB II 2024-05-12 3 FC Ajka
0 - 1
0 - 2
Budapest Honved 2 V 0.0 Sub
8-4 (12) 6-2 (8) 2 (1-1) 1 (1-0)
Ungaria - NB II 2024-05-06 2 Budapest Honved
0 - 3
0 - 3
Vasas SC 4 Î 0.0, +0.5 Peste 9.0 Peste
1-9 (10) 1-4 (5) 1 (1-0) 3 (0-3)
Ungaria - NB II 2024-04-28 3 Kazincbarcikai BSC
0 - 0
1 - 0
Budapest Honved 2 Î 0.0, +0.5 Sub
5-6 (11) 1-2 (3) 1 (0-1) 3 (1-2)
Ungaria - NB II 2024-04-21 1 Budapest Honved
2 - 0
4 - 0
Pécsi MFC 2 V -0.5 Peste 9.0 Sub
3-2 (5) 2-0 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Ungaria - NB II 2024-04-14 1 2 MTE 1904
0 - 1
0 - 2
Budapest Honved 3 V +0.5 Sub
0-4 (4) 0-1 (1) 1 (0-1) 1 (0-1)
Ungaria - NB II 2024-04-07 2 Budapest Honved
0 - 1
0 - 1
Szeged-Csanad Grosics 2 Î 0.0 Sub 9.0 Peste
6-5 (11) 2-1 (3) 0 (0-0) 3 (1-2)
Ungaria - NB II 2024-03-31 3 Budafoki MTE
0 - 0
1 - 0
Budapest Honved Î 0.0 Sub 9.5 Peste
6-7 (13) 1-4 (5) 0 (0-0) 4 (2-2)
Ungaria - NB II 2024-03-17 1 Budapest Honved
3 - 0
4 - 1
Soroksar 2 V -0.5 Peste 9.5 Sub
6-1 (7) 5-0 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
Ungaria - NB II 2024-03-11 1 1 Gyor Eto FC
0 - 0
0 - 1
Budapest Honved 3 V -0.5 Sub 9.0 Peste
10-5 (15) 4-2 (6) 1 (1-0) 4 (4-0)
Ungaria - NB II 2024-03-03 1 Szombathelyi Haladas
1 - 0
1 - 0
Budapest Honved 4 Î 0.0 Sub 9.0 Sub
4-4 (8) 1-2 (3) 1 (0-1) 1 (0-1)
Ungaria - NB II 2024-02-25 1 Budapest Honved
0 - 0
0 - 1
BFC Siofok 4 Î -0.5, -1.0 Sub 10.5 Sub
3-4 (7) 1-0 (1) 1 (1-0) 2 (2-0)
Ungaria - NB II 2024-02-18 4 Tiszakecske FC
1 - 1
1 - 1
Budapest Honved 4 1 E 0.0 Push 8.5 Sub
5-2 (7) 3-2 (5) 1 (1-0) 2 (2-0)
Ungaria - NB II 2024-02-11 1 Budapest Honved
0 - 1
1 - 1
Nyiregyhaza FC 2 E 0.0, +0.5 Sub 9.5 Peste
2-9 (11) 1-2 (3) 1 (0-1) 1 (0-1)
Ungaria - NB II 2024-02-03 2 Kozarmisleny SE
0 - 1
1 - 2
Budapest Honved 3 V 0.0, -0.5 Peste 10.0 Sub
6-1 (7) 3-1 (4) 1 (0-1) 1 (1-0)
Ungaria - NB II 2023-12-10 2 Budapest Honved
0 - 1
2 - 2
Csakvari TK 3 E -0.5 Peste 9.5 Sub
5-2 (7) 2-1 (3) 2 (2-0) 1 (1-0)
Ungaria - NB II 2023-12-03 Budapest Honved
0 - 1
1 - 1
BVSC Zuglo 2 E -0.5 Sub 9.5 Peste
8-4 (12) 3-1 (4) 1 (1-0) 2 (1-1)
Ungaria - NB II 2023-11-26 1 Gyirmot SE
0 - 1
1 - 1
Budapest Honved 1 E 0.0 Sub 10.0 Peste
8-6 (14) 7-2 (9) 4 (3-1) 0 (0-0)
Ungaria - NB II 2023-11-12 Budapest Honved
1 - 0
1 - 0
FC Ajka 2 V -0.5 Sub
2-4 (6) 0-2 (2) 1 (0-1) 1 (1-0)
Ungaria - NB II 2023-11-06 3 Vasas SC
0 - 0
3 - 0
Budapest Honved 4 Î -0.5, -1.0 Peste 10.0 Sub
4-1 (5) 1-1 (2) 0 (0-0) 2 (2-0)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Publică ponturi
1x2
Final 2.7 3.3 2.3
Handicap asiatic
Final (+0.25) [email protected] Oaspeț[email protected]
Total goluri
Final (2.5) Peste@2 [email protected]


Ora Tip Selecție Miză Rezultat
Evenimente live

Stare: Final , Scor: 3 - 1 , Corner: 2 - 3

Corner: , Handicap: 0.0, +0.5 , Goluri: 2.5

5
Șuturi pe poartă
3
6
Șuturi pe lângă poartă
4
98
Atac
102
63
Atac periculos
70

Scor: 2 - 0 , Corner: 0 - 3 Pauză

Corner: , Handicap: , Goluri:

2
Șuturi pe poartă
0
3
Șuturi pe lângă poartă
4
42
Atac
56
23
Atac periculos
34
  • 7' - 1st Goal - Csakvari TK
  • 20' - Red Card - Budapest Honved
  • 29' - 1st Corner - Budapest Honved
  • 30' - 2nd Corner - Budapest Honved
  • Race to 3 Corners - Budapest Honved
  • 30' - 3rd Corner - Budapest Honved
  • 39' - 2nd Goal - Csakvari TK
  • 2-0 score at the end of First Half
  • 49' - 4th Corner - Csakvari TK
  • 49' - 1st Yellow Card - Csakvari TK
  • 54' - 3rd Goal - Csakvari TK
  • 65' - 4th Goal - Budapest Honved
  • 67' - 2nd Yellow Card - Budapest Honved
  • 67' - 3rd Yellow Card - Csakvari TK
  • 74' - 4th Yellow Card - Budapest Honved
  • 84' - 5th Yellow Card - Budapest Honved
  • 89' - 5th Corner - Csakvari TK
  • 3-1 score at the end of Second Half

Rămâi la curent cu TotalCorner

Alătură-te canalului nostru gratuit de ponturi Telegram. Poți configura și alerte personalizate pentru meciuri.

Ponturi gratuite pe Telegram Alerte personalizate