Vin, Feb 8, 2019 · 09:00
Cele mai vechiRecente
VEÎÎÎÎ
1.50
4.20
4.75
RecenteCele mai vechi
ÎÎÎÎÎE
Predicții gratuite
(bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 2.75
Total goluri
–
Total cornere
+1.0
AS Ain M'lila U21
CS Constantine U21 vs AS Ain M'lila U21 Profilul echipelor
CS Constantine U21
VÎVÎVEÎÎÎÎRecenteÎn scădere-0.9 pct/meci, ultimele 5 vs 25 anterioare
Peste 9.5 cornereEgal5/10
Peste 2.5 goluriEgal5/10
Handicap asiaticRatează3/9
AS Ain M'lila U21
ÎÎÎEEÎÎÎÎÎRecenteÎn scădere-1.0 pct/meci, ultimele 5 vs 21 anterioare
Peste 9.5 cornereSub3/10
Peste 2.5 goluriSub3/10
Handicap asiaticRatează2/10
Ultimele
| CS Constantine U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| AS Ain M'lila U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| CS Constantine U21 | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| AS Ain M'lila U21 | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Distribuția golurilorLinie 2.5, 3.0
Distribuția cornerelor
Distribuția cartonașelor
Meciurile echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete
Total: 36,
Med.: 2.39,
Abatere std.: 1.78, Mediană: 2,
Mod: 1,
Peste: 39%
Meciurile echipei gazdă pe teren propriu
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete în deplasare
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei oaspete
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
CS Constantine U21 vs AS Ain M'lila U21 Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
CS Constantine U21 vs AS Ain M'lila U21 Confruntări directe
CS Constantine U21 vs AS Ain M'lila U21 Vezi H2H complet →| CS Constantine U21 Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Algeria - Liga de Tineret | 2018-09-14 | AS Ain M'lila U21 |
0 - 1
0 - 4
|
CS Constantine U21 2 | V | -1.0 | Peste | 8.5 |
|
|||||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| CS Constantine U21 Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Algeria - Liga de Tineret | 2019-02-04 | 1 USM Bel Abbes U21 |
1 - 0
2 - 1
|
CS Constantine U21 | Î | 0.0, -0.5 | Peste |
|
||||||
| Algeria - Liga de Tineret | 2019-01-26 | 1 CS Constantine U21 |
1 - 1
1 - 3
|
MO Bejaia U21 1 | Î | -0.5 | Peste |
|
||||||
| Algeria - Liga de Tineret | 2019-01-15 | 1 CS Constantine U21 |
0 - 1
0 - 1
|
CA Bordj Bou Arreridj U21 2 | Î | -0.5 | Sub |
|
||||||
| Algeria - Liga de Tineret | 2019-01-04 | 1 NA Hussein Dey U21 |
1 - 0
1 - 0
|
CS Constantine U21 1 | Î |
|
||||||||
| Algeria - Cupa U21 | 2018-12-29 | 4 CS Constantine U21 |
0 - 0
0 - 0
|
ES Mostaganem U21 1 | E | -1.5, -2.0 | Sub |
|
||||||
| Algeria - Liga de Tineret | 2018-11-15 | 1 3 USM Alger U21 |
0 - 0
0 - 2
|
CS Constantine U21 3 | V | -0.5 | Sub |
|
8-3 (11) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Algeria - Liga de Tineret | 2018-11-10 | CS Constantine U21 |
0 - 1
2 - 3
|
DRB Tadjenant U21 4 | Î | -1.0 | Peste |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Algeria - Liga de Tineret | 2018-11-06 | 2 CS Constantine U21 |
1 - 0
2 - 1
|
MC Oran U21 2 | V | 0.0 | Push |
|
3-7 (10) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Algeria - Liga de Tineret | 2018-10-30 | 2 JS Kabylie U21 |
0 - 0
2 - 0
|
CS Constantine U21 1 | Î | -0.5 | Sub |
|
6-0 (6) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Algeria - Liga de Tineret | 2018-10-20 | 2 CS Constantine U21 |
1 - 0
2 - 1
|
Olympique Medea U21 3 | V | -0.5 | Peste | 8.5 | Peste |
|
6-3 (9) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Algeria - Liga de Tineret | 2018-10-11 | 1 ES Setif U21 |
2 - 0
4 - 0
|
CS Constantine U21 5 | Î | -1.0, -1.5 | Peste | 8.5 | Peste |
|
9-3 (12) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Algeria - Liga de Tineret | 2018-10-05 | 2 CS Constantine U21 |
1 - 0
1 - 0
|
CR Belouizdad U21 4 2 | V | -0.5, -1.0 | Sub | 8.5 | Peste |
|
6-10 (16) | 2-6 (8) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Algeria - Liga de Tineret | 2018-09-27 | 2 MC Alger U21 |
1 - 1
1 - 1
|
CS Constantine U21 4 | E | -0.5 | Sub | 8.5 | Peste |
|
8-4 (12) | 4-3 (7) | 5 (4-1) | 3 (2-1) |
| Algeria - Liga de Tineret | 2018-09-21 | 1 CS Constantine U21 |
0 - 1
0 - 2
|
Paradou AC U21 1 | Î | +1.0 | Sub | 8.5 | Peste |
|
4-6 (10) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Algeria - Liga de Tineret | 2018-09-14 | AS Ain M'lila U21 |
0 - 1
0 - 4
|
CS Constantine U21 2 | V | -1.0 | Peste | 8.5 | Peste |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Algeria - Liga de Tineret | 2018-09-10 | 2 CS Constantine U21 |
0 - 0
1 - 2
|
USM Bel Abbes U21 1 | Î | -0.5 | Peste | 9.0 | Push |
|
7-2 (9) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Algeria - Liga de Tineret | 2018-09-01 | 1 MO Bejaia U21 |
1 - 1
1 - 2
|
CS Constantine U21 7 | V | -0.5 | Peste |
|
6-4 (10) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Algeria - Liga de Tineret | 2018-08-28 | 1 CS Constantine U21 |
0 - 0
0 - 1
|
JS Saoura U21 | Î | +0.5, +1.0 | Sub | 8.5 | Sub |
|
1-6 (7) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Algeria - Liga de Tineret | 2018-08-17 | 2 CA Bordj Bou Arreridj U21 |
1 - 1
2 - 1
|
CS Constantine U21 1 | Î | 0.0 | Peste | 8.0 | Sub |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Algeria - Liga de Tineret | 2018-08-10 | 3 CS Constantine U21 |
1 - 1
2 - 1
|
NA Hussein Dey U21 1 1 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 8.5 | Sub |
|
0-7 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Algeria - Liga de Tineret | 2018-05-18 | 2 CS Constantine U21 |
0 - 0
1 - 2
|
Paradou AC U21 | Î | +1.5, +2.0 | Push | 8.5 | Sub |
|
4-2 (6) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Algeria - Liga de Tineret | 2018-05-12 | 1 2 USM Blida U21 |
0 - 0
2 - 0
|
CS Constantine U21 2 | Î | -1.0 | Sub | 9.5 | Sub |
|
3-1 (4) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Algeria - Liga de Tineret | 2018-05-04 | 2 CS Constantine U21 |
0 - 0
0 - 3
|
JS Kabylie U21 1 | Î | 0.0, +0.5 | Peste | 8.5 | Peste |
|
3-6 (9) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Algeria - Liga de Tineret | 2018-04-24 | 2 MC Oran U21 |
2 - 1
3 - 3
|
CS Constantine U21 2 | E | -1.0 | Peste | 8.5 | Sub |
|
4-2 (6) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Algeria - Liga de Tineret | 2018-04-20 | 1 CS Constantine U21 |
0 - 2
1 - 2
|
USM Alger U21 1 | Î | 0.0, +0.5 | Peste | 8.5 | Sub |
|
3-5 (8) | 2-3 (5) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Algeria - Liga de Tineret | 2018-03-31 | 4 Olympique Medea U21 |
1 - 0
1 - 0
|
CS Constantine U21 | Î | 0.0, -0.5 | Sub |
|
7-2 (9) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Algeria - Liga de Tineret | 2018-03-17 | 2 CS Constantine U21 |
0 - 0
2 - 2
|
CR Belouizdad U21 | E | 0.0, -0.5 | Peste | 9.0 | Sub |
|
1-6 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Algeria - Liga de Tineret | 2018-03-09 | 3 ES Setif U21 |
1 - 0
2 - 1
|
CS Constantine U21 3 | Î | -1.5 | Peste | 8.5 | Sub |
|
3-2 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Algeria - Liga de Tineret | 2018-02-23 | 2 CS Constantine U21 |
1 - 3
1 - 3
|
US Biskra U21 3 | Î | -0.5 | Peste | 8.5 | Sub |
|
6-2 (8) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Algeria - Liga de Tineret | 2018-02-16 | 2 MC Alger U21 |
0 - 1
1 - 2
|
CS Constantine U21 2 1 | V | -1.0 | Peste | 8.5 | Peste |
|
14-1 (15) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 5 (5-0) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| AS Ain M'lila U21 Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Algeria - Liga de Tineret | 2019-02-04 | 2 AS Ain M'lila U21 |
0 - 1
0 - 1
|
MC Oran U21 3 1 | Î | 0.0, +0.5 | Sub |
|
||||||
| Algeria - Liga de Tineret | 2019-01-25 | JS Kabylie U21 |
1 - 0
1 - 0
|
AS Ain M'lila U21 4 | Î | -1.5 | Sub |
|
||||||
| Algeria - Liga de Tineret | 2019-01-19 | 1 AS Ain M'lila U21 |
0 - 0
0 - 3
|
Olympique Medea U21 3 | Î | 0.0, -0.5 | Peste |
|
||||||
| Algeria - Liga de Tineret | 2019-01-11 | 1 ES Setif U21 |
0 - 0
1 - 0
|
AS Ain M'lila U21 2 | Î | -3.0 | Sub |
|
||||||
| Algeria - Liga de Tineret | 2019-01-04 | AS Ain M'lila U21 |
0 - 1
1 - 2
|
CR Belouizdad U21 1 | Î | -0.5 | Push |
|
||||||
| Algeria - Cupa U21 | 2018-12-28 | 3 AS Ain M'lila U21 |
0 - 1
1 - 1
|
USM El Harrach U21 3 1 | E | 0.0, -0.5 | Sub |
|
6-3 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (2-1) | ||
| Algeria - Liga de Tineret | 2018-11-21 | 2 AS Ain M'lila U21 |
1 - 1
1 - 1
|
MC Alger U21 1 | E | 0.0 | Sub |
|
4-9 (13) | 1-6 (7) | 4 (1-3) | 1 (1-0) | ||
| Algeria - Liga de Tineret | 2018-11-10 | Paradou AC U21 |
7 - 0
7 - 0
|
AS Ain M'lila U21 | Î | -2.0, -2.5 | Peste |
|
6-3 (9) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 4 (1-3) | ||
| Algeria - Liga de Tineret | 2018-10-20 | 2 MO Bejaia U21 |
0 - 0
1 - 0
|
AS Ain M'lila U21 2 | Î | -0.5, -1.0 | Sub |
|
4-1 (5) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Algeria - Liga de Tineret | 2018-10-09 | 2 AS Ain M'lila U21 |
0 - 1
0 - 2
|
JS Saoura U21 3 | Î | +1.0 | Sub | 8.5 | Peste |
|
1-8 (9) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Algeria - Liga de Tineret | 2018-10-05 | 3 CA Bordj Bou Arreridj U21 |
0 - 0
2 - 2
|
AS Ain M'lila U21 2 | E | -0.5 | Peste | 8.5 | Peste |
|
9-2 (11) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Algeria - Liga de Tineret | 2018-09-28 | 3 AS Ain M'lila U21 |
0 - 2
1 - 4
|
NA Hussein Dey U21 1 | Î | 0.0 | Peste | 8.5 | Sub |
|
0-7 (7) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Algeria - Liga de Tineret | 2018-09-20 | 3 USM Alger U21 |
1 - 0
3 - 0
|
AS Ain M'lila U21 3 1 | Î | -0.5 | Peste | 8.5 | Sub |
|
5-1 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Algeria - Liga de Tineret | 2018-09-14 | AS Ain M'lila U21 |
0 - 1
0 - 4
|
CS Constantine U21 2 | Î | -1.0 | Peste | 8.5 | Peste |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Algeria - Liga de Tineret | 2018-09-10 | 1 MC Oran U21 |
0 - 0
1 - 2
|
AS Ain M'lila U21 | V | -0.5 | Peste | 8.5 | Peste |
|
7-4 (11) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Algeria - Liga de Tineret | 2018-09-01 | 3 AS Ain M'lila U21 |
0 - 0
1 - 0
|
JS Kabylie U21 1 | V | 0.0 | Sub | 8.5 | Peste |
|
8-5 (13) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| Algeria - Liga de Tineret | 2018-08-28 | 5 Olympique Medea U21 |
2 - 0
2 - 0
|
AS Ain M'lila U21 1 | Î | 0.0, +0.5 | Sub |
|
6-3 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Algeria - Liga de Tineret | 2018-08-25 | AS Ain M'lila U21 |
0 - 0
0 - 1
|
ES Setif U21 | Î | 0.0, +0.5 | Sub | 8.5 | Sub |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Algeria - Liga de Tineret | 2018-05-11 | AS Ain M'lila U21 |
0 - 0
1 - 0
|
CA Bordj Bou Arreridj U21 | V | 0.0 | Sub |
|
11-2 (13) | 2-2 (4) | 3 (1-2) | 2 (2-0) | ||
| Algeria - Liga de Tineret | 2018-03-31 | MC Saida U21 |
1 - 0
3 - 0
|
AS Ain M'lila U21 | Î | -0.5 | Peste |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Algeria - Liga de Tineret | 2018-03-16 | 2 AS Ain M'lila U21 |
1 - 1
1 - 1
|
JSM Skikda U21 2 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 8.5 | Sub |
|
3-5 (8) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Algeria - Liga de Tineret | 2018-03-09 | 1 2 CA Batna U21 |
0 - 0
0 - 0
|
AS Ain M'lila U21 3 1 | E | -0.5 | Sub | 8.5 | Peste |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Algeria - Liga de Tineret | 2018-02-23 | 3 AS Ain M'lila U21 |
0 - 0
1 - 1
|
ASO Chlef U21 2 | E | 0.0 | Sub |
|
3-4 (7) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Algeria - Liga de Tineret | 2018-02-09 | 1 JSM Bejaia U21 |
1 - 0
2 - 0
|
AS Ain M'lila U21 2 | Î | -0.5 | Sub |
|
11-2 (13) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 3 (3-0) | ||
| Algeria - Liga de Tineret | 2018-01-26 | 1 1 AS Ain M'lila U21 |
2 - 2
4 - 3
|
Ain Fakroun U21 2 1 | V | -0.5, -1.0 | Peste |
|
3-2 (5) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Algeria - Liga de Tineret | 2018-01-19 | 1 RC Relizane U21 |
0 - 1
0 - 1
|
AS Ain M'lila U21 3 | V | -0.5, -1.0 | Sub | 8.0 | Peste |
|
12-3 (15) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 5 (4-1) |
| Algeria - Liga de Tineret | 2017-12-15 | 1 AS Ain M'lila U21 |
0 - 0
0 - 1
|
GC Mascara U21 1 | Î | -0.5, -1.0 | Sub |
|
6-5 (11) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 4 (2-2) | ||
| Algeria - Liga de Tineret | 2017-12-08 | 1 CABB Arreridj U21 |
0 - 0
0 - 1
|
AS Ain M'lila U21 2 | V | -0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
8-4 (12) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Algeria - Liga de Tineret | 2017-11-17 | 4 MC El Eulma U21 |
1 - 0
1 - 0
|
AS Ain M'lila U21 | Î | -0.5, -1.0 | Sub | 8.5 | Sub |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Algeria - Liga de Tineret | 2017-11-11 | 2 AS Ain M'lila U21 |
0 - 1
0 - 3
|
MO Bejaia U21 2 | Î | 0.0, -0.5 | Peste |
|
5-6 (11) | 1-4 (5) | 3 (1-2) | 1 (1-0) | ||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 1.5 | 4.2 | 4.75 |
| Pauză | 2.1 | 2.4 | 4.75 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (-1.0) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Pauză (-0.5) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (2.75) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (1.25) | [email protected] | [email protected] |
Evenimente live
Stare: Final , Scor: 3 - 1 , Corner: 4 - 2
Corner: , Handicap: -1.0 , Goluri: 2.5, 3.0
Scor: 2 - 0 , Corner: 1 - 1 Pauză
Corner: , Handicap: -0.5 , Goluri: 1.0, 1.5
-
5' - 1st Goal - CS Constantine U21 -
6' - 1st Corner - AS Ain M'lila U21 -
8' - 2nd Corner - CS Constantine U21 -
21' - 2nd Goal - CS Constantine U21 -
2-0 score at the end of First Half -
47' - 3rd Goal - CS Constantine U21 -
49' - 1st Yellow Card - CS Constantine U21 -
52' - 3rd Corner - CS Constantine U21 -
56' - 2nd Yellow Card - CS Constantine U21 -
62' - 3rd Yellow Card - CS Constantine U21 -
63' - 4th Goal - AS Ain M'lila U21 -
69' - 4th Corner - CS Constantine U21 - Race to 3 Corners - CS Constantine U21
-
77' - 5th Corner - AS Ain M'lila U21 -
88' - 6th Corner - CS Constantine U21 -
3-1 score at the end of Second Half
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

