Predicții gratuite
(bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 2.5
Total goluri
Sub 10.0
Total cornere
+0.5
Crewe
Crewe vs Sheff Wed Profilul echipelor
Crewe
ÎEÎVÎVÎÎVVRecenteÎn creștere+0.8 pct/meci, ultimele 5 vs 23 anterioare
Peste 9.5 cornereSub4/10
Peste 2.5 goluriEgal5/10
Handicap asiaticEgal5/10
Echipă de repriza a douaGol în prima repriză în 8 din ultimele 10Peste 2.5 cartonașe în 7 din ultimele 10
Sheff Wed
VEVEÎVVEÎERecenteStabil0.0 pct/meci, ultimele 5 vs 23 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste6/10
Peste 2.5 goluriPeste7/10
Handicap asiaticEgal5/10
Ultimele
| Crewe | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Sheff Wed | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| Crewe | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Sheff Wed | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Distribuția golurilorLinie 2.5
Distribuția cornerelorLinie 10.0
Distribuția cartonașelor
Meciurile echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete
Total: 40,
Med.: 2.48,
Abatere std.: 1.50, Mediană: 2,
Mod: 3,
Peste: 50%
Meciurile echipei gazdă pe teren propriu
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete în deplasare
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei oaspete
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Crewe vs Sheff Wed Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
Crewe vs Sheff Wed Confruntări directe
Crewe vs Sheff Wed Vezi H2H complet →Fără date
| Crewe Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| England League 1 | 2021-12-07 | 1 Crewe |
0 - 0
2 - 0
|
Lincoln City 2 1 | V | 0.0, +0.5 | Sub |
|
||||||
| Anglia - EFL Trophy | 2021-12-01 | Crewe |
1 - 0
2 - 0
|
Doncaster 2 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| England League 1 | 2021-11-28 | 2 Ipswich |
2 - 0
2 - 1
|
Crewe 1 | Î | -1.0, -1.5 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| England League 1 | 2021-11-23 | 1 2 AFC Wimbledon |
3 - 1
3 - 2
|
Crewe 3 | Î | -0.5 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| England League 1 | 2021-11-20 | 2 Crewe |
1 - 0
2 - 0
|
Gillingham 2 | V | -0.5 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| England League 1 | 2021-11-12 | 1 Bolton |
0 - 0
2 - 0
|
Crewe 4 | Î | -1.0 | Sub | 10.0 | Sub |
|
8-0 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Anglia - EFL Trophy | 2021-11-09 | Crewe |
2 - 0
3 - 0
|
Wolverhampton U21 | V | 0.0 | Sub | 9.0 | Sub |
|
2-4 (6) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - FA Cup | 2021-11-06 | 1 Crewe |
0 - 1
0 - 3
|
Swindon 2 | Î | 0.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
1-4 (5) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| England League 1 | 2021-11-02 | Crewe |
1 - 1
1 - 1
|
Doncaster 5 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| England League 1 | 2021-10-30 | 1 Crewe |
0 - 1
1 - 4
|
Milton Keynes Dons 1 | Î | +0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
4-2 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England League 1 | 2021-10-23 | Wycombe |
1 - 0
1 - 1
|
Crewe 3 | E | -1.0 | Sub | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 4 (4-0) |
| England League 1 | 2021-10-19 | 1 Crewe |
0 - 2
0 - 4
|
Sunderland 2 | Î | +0.5, +1.0 | Peste | 10.0 | Peste |
|
9-6 (15) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 4 (4-0) |
| England League 1 | 2021-10-16 | 2 Fleetwood Town |
0 - 0
3 - 0
|
Crewe 4 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
10-5 (15) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - EFL Trophy | 2021-10-05 | 2 Crewe |
1 - 0
2 - 0
|
Wigan 3 | V | 0.0 | Sub |
|
2-4 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| England League 1 | 2021-10-02 | 2 Crewe |
2 - 0
2 - 2
|
Cambridge Utd 1 | E | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
3-9 (12) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 3 (0-3) |
| England League 1 | 2021-09-28 | 3 Plymouth |
0 - 1
1 - 1
|
Crewe 3 | E | -0.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
6-4 (10) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| England League 1 | 2021-09-25 | 1 2 Rotherham |
0 - 0
1 - 1
|
Crewe 1 | E | -1.0 | Sub | 10.0 | Sub |
|
8-0 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2021-09-21 | Crewe |
0 - 2
1 - 3
|
Morecambe 3 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
6-3 (9) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2021-09-18 | 1 Crewe |
1 - 0
2 - 0
|
Burton Albion 3 1 | V | 0.0 | Sub | 9.5 | Sub |
|
4-4 (8) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2021-09-11 | 4 Shrewsbury |
1 - 1
1 - 1
|
Crewe 5 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
5-8 (13) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 5 (1-4) |
| Anglia - EFL Trophy | 2021-08-31 | 2 Shrewsbury |
0 - 0
0 - 1
|
Crewe | V | 0.0,-0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2021-08-28 | 1 Charlton |
2 - 0
2 - 0
|
Crewe 2 | Î | -0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
7-5 (12) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Anglia - EFL Cup | 2021-08-24 | Leeds |
0 - 0
3 - 0
|
Crewe 3 | Î | -2.0, -2.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
9-1 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2021-08-21 | 1 4 Crewe |
0 - 1
0 - 1
|
Accrington Stanley 6 | Î | 0.0 | Sub | 10.5 | Peste |
|
6-6 (12) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| England League 1 | 2021-08-17 | 2 Oxford Utd |
1 - 0
1 - 0
|
Crewe 3 | Î | -0.5, -1.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
9-3 (12) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| England League 1 | 2021-08-14 | Portsmouth |
0 - 0
2 - 0
|
Crewe 1 | Î | -0.5, -1.0 | Sub | 10.0 | Sub |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Anglia - EFL Cup | 2021-08-10 | Hartlepool |
0 - 0
0 - 1
|
Crewe 2 1 | V | 0.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
10-4 (14) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| England League 1 | 2021-08-07 | 1 Crewe |
1 - 1
1 - 1
|
Cheltenham 1 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
3-2 (5) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| UK Friendlies | 2021-07-27 | 1 Oldham |
2 - 1
2 - 1
|
Crewe 1 | Î | +0.5, +1.0 | Push |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| UK Friendlies | 2021-07-24 | Crewe |
0 - 1
2 - 2
|
Nottm Forest 1 | E | +0.5 | Peste |
|
3-5 (8) | 2-3 (5) | 3 (2-1) | 0 (0-0) | ||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Sheff Wed Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| England League 1 | 2021-12-07 | 1 Portsmouth |
0 - 0
0 - 0
|
Sheff Wed 1 1 | E | 0.0, -0.5 | Sub |
|
||||||
| Anglia - EFL Trophy | 2021-12-01 | 2 Sheff Wed |
0 - 2
0 - 3
|
Hartlepool 1 | Î | -1.0 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| England League 1 | 2021-11-27 | 2 Sheff Wed |
1 - 1
2 - 2
|
Wycombe 2 | E | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| England League 1 | 2021-11-23 | 1 Sheff Wed |
0 - 0
2 - 1
|
Milton Keynes Dons 2 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| England League 1 | 2021-11-20 | 2 Accrington Stanley |
1 - 3
2 - 3
|
Sheff Wed 2 | V | 0.0, +0.5 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - FA Cup | 2021-11-16 | Plymouth |
2 - 0
3 - 0
|
Sheff Wed 2 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
4-8 (12) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| England League 1 | 2021-11-13 | 1 Sheff Wed |
0 - 1
1 - 1
|
Gillingham 2 | E | -0.5, -1.0 | Sub | 9.5 | Sub |
|
7-2 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - EFL Trophy | 2021-11-09 | 2 Sheff Wed |
1 - 0
4 - 0
|
Harrogate Town 1 | V | 0.0, -0.5 | Peste |
|
1-7 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Anglia - FA Cup | 2021-11-07 | 2 Sheff Wed |
0 - 0
0 - 0
|
Plymouth | E | 0.0, -0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
8-5 (13) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| England League 1 | 2021-11-02 | 2 Sheff Wed |
2 - 0
3 - 0
|
Sunderland | V | 0.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
1-3 (4) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2021-10-30 | 2 Cheltenham |
1 - 0
2 - 2
|
Sheff Wed 2 | E | 0.0, +0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
4-15 (19) | 1-9 (10) | 3 (0-3) | 3 (1-2) |
| England League 1 | 2021-10-19 | 1 Cambridge Utd |
1 - 0
1 - 1
|
Sheff Wed 2 | E | +0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
7-8 (15) | 5-3 (8) | 4 (2-2) | 2 (0-2) |
| England League 1 | 2021-10-16 | AFC Wimbledon |
0 - 1
2 - 2
|
Sheff Wed 2 | E | 0.0 | Peste | 9.5 | Sub |
|
2-2 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England League 1 | 2021-10-09 | 2 Sheff Wed |
0 - 0
1 - 0
|
Bolton 2 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 3 (0-3) |
| Anglia - EFL Trophy | 2021-10-05 | 3 Mansfield |
0 - 0
1 - 2
|
Sheff Wed | V | +1.0 | Peste |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| England League 1 | 2021-10-02 | 2 Sheff Wed |
0 - 1
1 - 2
|
Oxford Utd 2 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
3-10 (13) | 2-5 (7) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| England League 1 | 2021-09-28 | 2 Wigan |
0 - 1
1 - 2
|
Sheff Wed 3 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
9-2 (11) | 7-0 (7) | 5 (5-0) | 2 (1-1) |
| England League 1 | 2021-09-25 | 2 Ipswich |
0 - 1
1 - 1
|
Sheff Wed | E | 0.0 | Sub | 9.5 | Sub |
|
4-5 (9) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2021-09-18 | 1 Sheff Wed |
1 - 1
1 - 1
|
Shrewsbury 2 | E | -0.5, -1.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
5-6 (11) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| England League 1 | 2021-09-11 | 1 Plymouth |
2 - 0
3 - 0
|
Sheff Wed 4 | Î | 0.0, +0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
6-4 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Anglia - EFL Trophy | 2021-08-31 | 2 Sheff Wed |
1 - 0
3 - 0
|
Newcastle U21 3 | V | -2.0,-2.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
12-0 (12) | 9-0 (9) | 6 (6-0) | 1 (1-0) |
| England League 1 | 2021-08-28 | 2 Morecambe |
0 - 0
1 - 0
|
Sheff Wed 2 | Î | +0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
5-7 (12) | 4-5 (9) | 3 (2-1) | 2 (0-2) |
| England League 1 | 2021-08-21 | 1 Rotherham |
0 - 0
0 - 2
|
Sheff Wed 4 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
8-0 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| England League 1 | 2021-08-17 | 4 Sheff Wed |
1 - 0
1 - 0
|
Fleetwood Town 5 | V | -0.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
5-2 (7) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| England League 1 | 2021-08-14 | Sheff Wed |
0 - 0
2 - 0
|
Doncaster 3 | V | -0.5, -1.0 | Sub | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| England League 1 | 2021-08-07 | 1 Charlton |
0 - 0
0 - 0
|
Sheff Wed 3 | E | 0.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
9-6 (15) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Anglia - EFL Cup | 2021-08-01 | 2 Sheff Wed |
0 - 0
0 - 0
|
Huddersfield 4 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
1-9 (10) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| UK Friendlies | 2021-07-27 | Port Vale |
1 - 1
1 - 2
|
Sheff Wed | V | 0.0, +0.5 | Peste | 8.5 | Peste |
|
6-10 (16) | 6-6 (12) | 4 (1-3) | 2 (0-2) |
| UK Friendlies | 2021-07-17 | Barnsley |
1 - 0
2 - 0
|
Sheff Wed | Î | -0.5 | Sub |
|
5-5 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Anglia - Championship | 2021-05-08 | 2 Derby |
0 - 1
3 - 3
|
Sheff Wed 3 | E | 0.0, -0.5 | Peste | 9.0 | Peste |
|
6-10 (16) | 4-4 (8) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 3.6 | 3.8 | 1.85 |
| Pauză | 4.5 | 2.2 | 2.5 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (+0.5) | Gazde@2 | Oaspeț[email protected] |
| Pauză (+0.25) | [email protected] | Oaspeți@2 |
| Total cornere | ||
|---|---|---|
| Final (10.0) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (2.5) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Evenimente live
Stare: Final , Scor: 0 - 2 , Corner: 4 - 5
Corner: 10.0 , Handicap: +0.5 , Goluri: 2.5
Scor: 0 - 1 , Corner: 1 - 0 Pauză
Corner: 4.5 , Handicap: 0.0, +0.5 , Goluri: 1.0
-
16' - 1st Yellow Card - Crewe -
25' - 1st Corner - Crewe -
27' - 1st Goal - Sheff Wed -
29' - 2nd Yellow Card - Sheff Wed -
39' - 3rd Yellow Card - Sheff Wed - 45+2' - Missed Penalty - Crewe
-
0-1 score at the end of First Half -
47' - 2nd Goal - Sheff Wed - 49' Substitution - Murphy for Griffiths - Crewe
-
60' - 2nd Corner - Sheff Wed - 61' Substitution - Johnson for Robertson - Crewe
-
74' - 3rd Corner - Sheff Wed - Race to 3 Corners - Sheff Wed
-
75' - 4th Corner - Sheff Wed -
75' - 5th Corner - Sheff Wed - 69' Substitution - Windass for Dele-Bashiru - Sheff Wed
-
81' - 6th Corner - Crewe - 82' Substitution - Berahino for Gregory - Sheff Wed
- 78' Substitution - Ramsay for Williams - Crewe
-
86' - 7th Corner - Crewe - 83' Substitution - Shodipo for Corbeanu - Sheff Wed
-
89' - 8th Corner - Crewe - Race to 5 Corners - Sheff Wed
-
90+5' - 9th Corner - Sheff Wed -
0-2 score at the end of Second Half
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

