Predicții gratuite
(bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Peste 2.25
Total goluri
Sub 10.5
Total cornere
-0.5
Bradford
Coventry vs Bradford Profilul echipelor
Coventry
EÎÎVÎEVÎÎERecenteStabil0.0 pct/meci, ultimele 5 vs 25 anterioare
Peste 9.5 cornereSub4/10
Peste 2.5 goluriPeste6/10
Handicap asiaticRatează4/10
Bradford
EVÎEEÎEVEVRecenteStabil+0.2 pct/meci, ultimele 5 vs 25 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste8/10
Peste 2.5 goluriPeste7/10
Handicap asiaticRatează3/10
Cedează pe finalEchipă de reveniriAmbele au marcat în 9 din ultimele 10Gol în prima repriză în 8 din ultimele 10
Ultimele
| Coventry | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Bradford | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| Coventry | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Bradford | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Distribuția golurilorLinie 2.0, 2.5
Distribuția cornerelorLinie 10.5
Distribuția cartonașelor
Meciurile echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete
Total: 40,
Med.: 2.28,
Abatere std.: 1.43, Mediană: 2,
Mod: ,
Peste: 43%
Meciurile echipei gazdă pe teren propriu
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete în deplasare
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei oaspete
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Coventry vs Bradford Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
Coventry vs Bradford Confruntări directe
Coventry vs Bradford Vezi H2H complet →| Coventry Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| England League 1 | 2016-08-20 | Bradford |
0 - 1
3 - 1
|
Coventry 1 | Î | -0.5 | Peste | 11.0 |
|
|||||
| England League 1 | 2016-04-19 | 5 Coventry |
0 - 0
1 - 0
|
Bradford 1 1 | V | 0.0 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| England League 1 | 2015-11-24 | Bradford |
0 - 0
0 - 0
|
Coventry | E | 0.0, -0.5 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| England League 1 | 2015-03-10 | 3 Coventry |
1 - 0
1 - 1
|
Bradford 1 | E | 0.0 | Push | 10.5 |
|
|||||
| England League 1 | 2014-08-09 | Bradford |
1 - 1
3 - 2
|
Coventry | Î | Peste | 11.0 |
|
||||||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Coventry Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| England League 1 | 2017-03-04 | 3 Shrewsbury |
0 - 0
0 - 0
|
Coventry 1 | E | -0.5 | Sub | 11.0 |
|
|||||
| England League 1 | 2017-02-28 | Bury |
2 - 0
2 - 1
|
Coventry 1 | Î | -0.5 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| England League 1 | 2017-02-25 | 1 Coventry |
0 - 2
1 - 3
|
Swindon 3 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| England League 1 | 2017-02-18 | Coventry |
2 - 0
2 - 1
|
Gillingham 4 | V | 0.0 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| England League 1 | 2017-02-14 | AFC Wimbledon |
0 - 0
1 - 1
|
Coventry | E | -0.5 | Sub | 11.0 |
|
|||||
| England League 1 | 2017-02-11 | Oldham |
1 - 2
3 - 2
|
Coventry 2 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 11.0 | Peste |
|
8-8 (16) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 4 (1-3) |
| Anglia - EFL Trophy | 2017-02-07 | 2 Coventry |
2 - 0
2 - 1
|
Wycombe | V | 0.0, -0.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
3-2 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| England League 1 | 2017-02-04 | Coventry |
0 - 1
0 - 2
|
Millwall 1 | Î | 0.0, +0.5 | Sub | 11.0 | Peste |
|
5-7 (12) | 5-4 (9) | 4 (2-2) | 1 (0-1) |
| England League 1 | 2017-01-28 | Northampton |
0 - 0
3 - 0
|
Coventry 1 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 11.0 | Sub |
|
4-3 (7) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Anglia - EFL Trophy | 2017-01-24 | 1 Swansea U23 |
0 - 0
1 - 1
|
Coventry 1 | E | 0.0, +0.5 | Sub |
|
5-4 (9) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 4 (1-3) | ||
| England League 1 | 2017-01-21 | 1 Coventry |
0 - 0
0 - 1
|
Fleetwood Town 2 | Î | 0.0 | Sub | 11.0 | Sub |
|
1-9 (10) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| England League 1 | 2017-01-14 | 1 Chesterfield |
0 - 0
1 - 0
|
Coventry 2 | Î | 0.0 | Sub | 11.0 | Sub |
|
6-1 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Anglia - EFL Trophy | 2017-01-10 | Coventry |
1 - 0
3 - 0
|
Brighton U23 | V | 0.0, -0.5 | Peste |
|
9-3 (12) | 7-1 (8) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| England League 1 | 2017-01-02 | 1 Coventry |
1 - 0
2 - 2
|
Bolton | E | 0.0, +0.5 | Peste | 11.0 | Sub |
|
3-3 (6) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2016-12-31 | 2 Peterborough |
0 - 1
1 - 1
|
Coventry 1 | E | -0.5, -1.0 | Sub | 11.0 | Sub |
|
8-2 (10) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| England League 1 | 2016-12-26 | 2 Bristol Rovers |
1 - 0
4 - 1
|
Coventry 3 | Î | -0.5 | Peste | 11.0 | Peste |
|
5-7 (12) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| England League 1 | 2016-12-15 | 2 Coventry |
0 - 1
1 - 2
|
Sheff Utd | Î | +0.5, +1.0 | Peste | 11.0 | Sub |
|
4-6 (10) | 3-3 (6) | 4 (2-2) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2016-12-10 | Southend |
1 - 0
3 - 1
|
Coventry 3 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 11.0 | Sub |
|
6-4 (10) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| Anglia - EFL Trophy | 2016-12-07 | 1 Coventry |
1 - 0
1 - 0
|
Crawley Town | V | -1.0 | Sub |
|
3-6 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglia - FA Cup | 2016-12-04 | Cambridge Utd |
3 - 0
4 - 0
|
Coventry 3 | Î | 0.0 | Peste | 10.5 | Sub |
|
5-3 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England League 1 | 2016-11-26 | 1 3 Coventry |
1 - 1
1 - 2
|
Milton Keynes Dons 1 | Î | 0.0 | Peste | 11.0 | Sub |
|
5-5 (10) | 2-2 (4) | 3 (2-1) | 2 (0-2) |
| England League 1 | 2016-11-22 | 1 Bolton |
1 - 0
1 - 0
|
Coventry 2 | Î | -0.5, -1.0 | Sub | 11.0 | Peste |
|
7-9 (16) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 5 (0-5) |
| England League 1 | 2016-11-19 | 3 Oxford Utd |
3 - 0
4 - 1
|
Coventry | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
12-6 (18) | 7-3 (10) | 3 (0-3) | 5 (3-2) |
| Anglia - FA Cup | 2016-11-15 | Coventry |
1 - 1
2 - 1
|
Morecambe 1 | V | -1.0 | Push | 10.5 | Peste |
|
9-2 (11) | 7-1 (8) | 4 (3-1) | 1 (1-0) |
| England League 1 | 2016-11-12 | 2 Coventry |
0 - 0
0 - 1
|
Scunthorpe 2 | Î | 0.0 | Sub | 11.0 | Sub |
|
3-5 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - EFL Trophy | 2016-11-09 | Wycombe |
1 - 0
2 - 4
|
Coventry 1 | V | 0.0, +0.5 | Peste |
|
7-5 (12) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Anglia - FA Cup | 2016-11-06 | 2 Morecambe |
0 - 0
1 - 1
|
Coventry 2 | E | +0.5,+1.0 | Sub | 10.5 | Sub |
|
9-1 (10) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| England League 1 | 2016-11-01 | 1 2 Coventry |
0 - 0
2 - 0
|
Chesterfield 2 | V | -0.5 | Sub | 11.0 | Peste |
|
7-5 (12) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2016-10-29 | 3 Walsall |
0 - 1
1 - 1
|
Coventry 3 | E | 0.0 | Sub | 10.5 | Sub |
|
2-3 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England League 1 | 2016-10-22 | 1 Coventry |
1 - 0
2 - 0
|
Rochdale 1 | V | 0.0 | Sub | 11.0 | Sub |
|
0-7 (7) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Bradford Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| England League 1 | 2017-03-04 | 1 Bradford |
1 - 0
1 - 0
|
Peterborough 5 | V | -0.5 | Sub | 11.5 |
|
|||||
| England League 1 | 2017-02-28 | Bradford |
2 - 2
2 - 2
|
Milton Keynes Dons 2 | E | -0.5 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| England League 1 | 2017-02-25 | 2 Port Vale |
0 - 1
1 - 2
|
Bradford 3 | V | +0.5, +1.0 | Peste | 11.0 |
|
|||||
| England League 1 | 2017-02-18 | 1 Bradford |
2 - 0
2 - 2
|
Bolton 3 | E | 0.0, -0.5 | Peste | 11.0 |
|
|||||
| England League 1 | 2017-02-14 | Fleetwood Town |
0 - 1
2 - 1
|
Bradford 2 | Î | 0.0 | Peste | 11.0 |
|
|||||
| England League 1 | 2017-02-11 | 1 Bristol Rovers |
1 - 1
1 - 1
|
Bradford 1 | E | 0.0 | Sub | 11.0 | Peste |
|
7-6 (13) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 4 (1-3) |
| England League 1 | 2017-02-04 | Bradford |
2 - 1
2 - 2
|
Gillingham 3 | E | -0.5, -1.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
13-2 (15) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 5 (5-0) |
| Anglia - EFL Trophy | 2017-01-31 | 2 Oxford Utd |
0 - 0
2 - 1
|
Bradford 1 | Î | 0.0 | Peste | 10.0 | Peste |
|
3-10 (13) | 2-5 (7) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| England League 1 | 2017-01-28 | 2 Oldham |
1 - 2
1 - 2
|
Bradford | V | 0.0, +0.5 | Peste | 11.0 | Peste |
|
4-8 (12) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2017-01-21 | 2 Bradford |
0 - 0
1 - 1
|
Millwall 3 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
6-5 (11) | 5-4 (9) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - EFL Trophy | 2017-01-17 | 1 Cheltenham |
0 - 0
0 - 1
|
Bradford 1 | V | 0.0, +0.5 | Sub |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| England League 1 | 2017-01-14 | 1 Shrewsbury |
1 - 0
1 - 0
|
Bradford | Î | +0.5 | Sub | 11.0 | Sub |
|
2-5 (7) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| England League 1 | 2017-01-07 | 1 Bradford |
2 - 0
2 - 0
|
Chesterfield 1 | V | -1.0, -1.5 | Sub | 11.0 | Sub |
|
5-5 (10) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| England League 1 | 2017-01-02 | Northampton |
1 - 0
1 - 2
|
Bradford 1 | V | 0.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
4-10 (14) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England League 1 | 2016-12-31 | Bradford |
0 - 1
1 - 1
|
Bury | E | -1.0 | Sub | 10.5 | Peste |
|
10-1 (11) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| England League 1 | 2016-12-26 | 2 Bradford |
0 - 0
0 - 0
|
Scunthorpe 2 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
8-1 (9) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2016-12-17 | Walsall |
0 - 0
1 - 1
|
Bradford 1 | E | 0.0, +0.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
9-6 (15) | 3-5 (8) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| England League 1 | 2016-12-10 | 1 Bradford |
0 - 0
0 - 0
|
Charlton 3 1 | E | -0.5 | Sub | 11.0 | Peste |
|
9-3 (12) | 7-1 (8) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Anglia - EFL Trophy | 2016-12-07 | 2 Bradford |
0 - 0
1 - 0
|
Cambridge Utd | V | -0.5, -1.0 | Sub |
|
9-4 (13) | 5-2 (7) | 4 (3-1) | 2 (1-1) | ||
| England League 1 | 2016-11-26 | 2 Swindon |
1 - 0
1 - 0
|
Bradford 2 | Î | 0.0, +0.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
7-9 (16) | 6-4 (10) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| England League 1 | 2016-11-22 | 1 Bradford |
0 - 0
1 - 0
|
Northampton 1 | V | -0.5 | Sub | 11.0 | Peste |
|
14-0 (14) | 7-0 (7) | 4 (4-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2016-11-19 | Southend |
2 - 0
3 - 0
|
Bradford | Î | 0.0, +0.5 | Peste | 11.0 | Peste |
|
7-7 (14) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| England League 1 | 2016-11-12 | 1 Bradford |
2 - 0
4 - 0
|
Rochdale 3 1 | V | -0.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
6-4 (10) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Anglia - EFL Trophy | 2016-11-09 | 2 Morecambe |
0 - 0
3 - 2
|
Bradford 1 | Î | +0.5 | Peste | 10.0 | Push |
|
3-7 (10) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Anglia - FA Cup | 2016-11-05 | Bradford |
0 - 1
1 - 2
|
Accrington Stanley | Î | -0.5,-1.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
4-5 (9) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| England League 1 | 2016-10-29 | 2 AFC Wimbledon |
1 - 1
2 - 3
|
Bradford | V | 0.0 | Peste | 11.0 | Sub |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| England League 1 | 2016-10-22 | Bradford |
1 - 1
3 - 3
|
Sheff Utd 4 | E | 0.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
6-8 (14) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| England League 1 | 2016-10-18 | 2 Bradford |
1 - 0
1 - 1
|
Southend 1 | E | -0.5, -1.0 | Sub | 11.0 | Sub |
|
3-5 (8) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| England League 1 | 2016-10-15 | 1 Oxford Utd |
0 - 0
1 - 0
|
Bradford 2 | Î | 0.0 | Sub | 10.5 | Peste |
|
8-4 (12) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| England League 1 | 2016-10-08 | 2 Bradford |
1 - 0
2 - 0
|
Shrewsbury 4 | V | -1.0 | Sub | 11.0 | Sub |
|
7-1 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 4.75 | 3.6 | 1.85 |
| Pauză | 4.5 | 2.25 | 2.4 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (+0.5) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Pauză (+0.25) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total cornere | ||
|---|---|---|
| Final (10.5) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (5.0) | [email protected] | [email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (2.25) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Evenimente live
Stare: Final , Scor: 0 - 2 , Corner: 6 - 5
Corner: 10.5 , Handicap: +0.5 , Goluri: 2.0, 2.5
Scor: 0 - 0 , Corner: 5 - 2 Pauză
Corner: 5.0 , Handicap: 0.0, +0.5 , Goluri: 1.0
-
8' - 1st Corner - Coventry -
9' - 2nd Corner - Coventry - Race to 3 Corners - Coventry
-
23' - 3rd Corner - Coventry -
25' - 4th Corner - Bradford - 30' Substitution - Kelly-Evans for Foley - Coventry
- 34' Substitution - Jones for Gilliead - Bradford
-
40' - 5th Corner - Bradford -
43' - 6th Corner - Coventry - Race to 5 Corners - Coventry
-
45' - 7th Corner - Coventry -
0-0 score at the end of First Half -
46' - 8th Corner - Coventry -
51' - 9th Corner - Bradford -
51' - 1st Goal - Bradford -
53' - 10th Corner - Bradford -
56' - 2nd Goal - Bradford - 58' Substitution - Jones for Vernam - Coventry
- 63' Substitution - Clarke for Jones - Bradford
- 67' Substitution - Rawson for Stokes - Coventry
-
85' - 11th Corner - Bradford -
0-2 score at the end of Second Half
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

