Sâm, Jan 11, 2020 · 17:00
Colomiers
4 2
0 - 1
Final · HT 0-0
Sete
8 2
Cele mai vechiRecente
VVEVEV
2.45
3.20
2.60
RecenteCele mai vechi
VVÎEEV

Notițe

Predicții gratuite (bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 2.25
Total goluri
–
Total cornere
0.0
Colomiers
Colomiers
VEÎVVVEVEVRecente
Peste 9.5 cornerePeste8/10
Peste 2.5 goluriEgal5/10
Handicap asiaticAcoperă8/10
Sete
VVÎVVEEÎVVRecente
Peste 9.5 cornerePeste6/10
Peste 2.5 goluriSub3/10
Handicap asiaticAcoperă8/10
Colomiers

6V-3E-1Î în ultimele 10 meciuri, cu 20 goluri marcate și 9 primite. Medie goluri: 2.0 pentru, 0.9 contra. Victorii 60%, AH câștigat 80%, gol Over 50%, corner Over 0%.

Rezultat final
Câștig 60%6 Egal 30%3 Pierdut 10%1
Total goluri 2.0, 2.5
Peste 50%5 Anulat 0%0 Sub 50%5
Handicap asiatic
Câștig 80%8 Anulat 0%0 Pierdut 20%2
Sete

6V-2E-2Î în ultimele 10 meciuri, cu 17 goluri marcate și 9 primite. Medie goluri: 1.7 pentru, 0.9 contra. Victorii 60%, AH câștigat 80%, gol Over 30%, corner Over 0%.

Rezultat final
Câștig 60%6 Egal 20%2 Pierdut 20%2
Total goluri 2.0, 2.5
Peste 30%3 Anulat 0%0 Sub 70%7
Handicap asiatic
Câștig 80%8 Anulat 0%0 Pierdut 20%2
Ultimele
Colomiers
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Sete
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Total cornere peste 7.5 - 13.5
Colomiers
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Sete
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Meciurile echipei oaspete
Total: 10, Med.: 2.60, Abatere std.: 1.50, Mediană: 2, Mod: 2, Peste: 30%

Fără date

Colomiers Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Franta - National 2019-11-30 2 Colomiers
3 - 0
4 - 2
Stade Bordelais 4 V -1.5 Peste 8.5
Franta - National 2019-11-23 2 Bourges Foot
0 - 0
0 - 0
Colomiers 1 E 0.0, +0.5 Sub
Franta - National 2019-11-09 1 1 Colomiers
3 - 0
4 - 1
St Pryve St Hilaire 3 V -0.5, -1.0 Peste
Franta - National 2019-10-05 2 Nantes II
2 - 2
2 - 2
Colomiers 3 E -0.5 Peste
Franta - National 2019-09-21 1 Colomiers
0 - 0
2 - 0
Blois Foot 41 2 V 0.0 Sub
Franta - National 2019-09-07 2 Colomiers
1 - 0
2 - 0
Les Herbiers V 0.0 Sub
6-6 (12) 1-4 (5) 1 (0-1) 1 (0-1)
Franta - National 2019-08-24 1 1 Colomiers
0 - 0
1 - 0
Trelissac FC 2 V 0.0, -0.5 Sub
5-5 (10) 5-3 (8) 3 (2-1) 2 (0-2)
Franta - National 2019-08-10 Colomiers
1 - 0
1 - 2
Asf Andrezieux 1 Î 0.0 Peste 8.5 Peste
6-4 (10) 2-3 (5) 1 (0-1) 2 (2-0)
Franta - National 2019-05-18 1 Stade Bordelais
1 - 1
1 - 1
Colomiers 3 E 0.0, -0.5 Push
12-1 (13) 7-1 (8) 2 (2-0) 2 (2-0)
Franta - National 2019-04-20 2 Colomiers
2 - 0
3 - 1
Trelissac FC 4 V 0.0, -0.5 Peste
8-2 (10) 8-0 (8) 1 (1-0) 0 (0-0)
Franta - National 2019-04-06 2 Colomiers
0 - 0
0 - 2
Yzeure 3 Î 0.0, -0.5 Sub
2-8 (10) 1-2 (3) 2 (0-2) 1 (1-0)
Franta - National 2019-03-09 1 1 St Etienne II
0 - 0
1 - 0
Colomiers 2 1 Î 0.0, -0.5 Sub
4-4 (8) 1-3 (4) 0 (0-0) 3 (3-0)
Franta - National 2019-02-23 1 Colomiers
0 - 0
1 - 0
St Pryve St Hilaire 5 V 0.0 Sub
5-4 (9) 0-1 (1) 1 (0-1) 0 (0-0)
Franta - National 2018-12-22 1 4 Colomiers
1 - 1
1 - 2
Stade Bordelais 1 Î -1.0 Peste
7-4 (11) 2-2 (4) 1 (1-0) 3 (1-2)
Franta - National 2018-10-20 2 Colomiers
1 - 0
1 - 0
Blois Foot 41 2 V -0.5 Sub
4-4 (8) 4-3 (7) 2 (0-2) 0 (0-0)
Franta - National 2018-10-06 Bordeaux II
0 - 1
0 - 1
Colomiers 1 V +0.5 Sub
4-1 (5) 3-0 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Franta - National 2018-09-22 3 Colomiers
2 - 2
3 - 2
St Etienne II 1 V 0.0, -0.5 Peste
9-3 (12) 1-1 (2) 1 (0-1) 2 (2-0)
Franta - National 2018-05-12 Colomiers
1 - 1
3 - 2
Frejus 2 V 0.0, -0.5 Peste
1-5 (6) 0-2 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Franta - National 2018-04-28 Colomiers
0 - 0
0 - 2
Marignane 3 Î 0.0, -0.5 Sub
4-5 (9) 1-2 (3) 1 (0-1) 2 (1-1)
Franta - National 2018-03-24 Colomiers
0 - 1
1 - 1
Marseille II 2 E -1.0 Sub
7-1 (8) 1-0 (1) 0 (0-0) 2 (2-0)
Franta - National 2018-02-17 2 Colomiers
2 - 0
4 - 0
Nice II 2 V -1.0 Peste
7-3 (10) 2-3 (5) 3 (1-2) 0 (0-0)
Franta - Cupa 2018-01-23 2 Colomiers
0 - 1
1 - 2
Sochaux 2 Î +0.5, +1.0 Peste 9.0 Peste
10-4 (14) 1-3 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Franta - National 2018-01-20 Stade Montois
0 - 0
0 - 0
Colomiers 1 E +0.5 Sub
9-2 (11) 3-0 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Franta - National 2018-01-13 2 Colomiers
0 - 0
1 - 0
ES Paulhan Pezenas 4 V -1.0, -1.5 Sub
7-2 (9) 4-1 (5) 4 (4-0) 2 (1-1)
Franta - Cupa 2018-01-06 3 Colomiers
0 - 0
1 - 1
Le Puy Foot 43 3 E -0.5 Sub 8.5 Sub
3-3 (6) 2-0 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Franta - Cupa 2017-12-02 2 1 Colomiers
1 - 0
3 - 0
Furiani Agliani 3 1 V -0.5 Peste 8.5 Sub
4-3 (7) 3-1 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Franta - National 2017-11-04 2 Marseille II
0 - 1
0 - 1
Colomiers 2 V 0.0 Sub
9-2 (11) 4-1 (5) 1 (0-1) 3 (2-1)
Europa - Amicale 2017-07-19 Colomiers
0 - 0
0 - 1
Tarbes 1 Î -0.5,-1.0 Sub
8-0 (8) 1-0 (1) 1 (1-0) 1 (1-0)
Franta - National 2017-04-22 2 Colomiers
0 - 0
0 - 0
Martigues 3 E 0.0, -0.5 Sub
4-3 (7) 3-1 (4) 3 (2-1) 0 (0-0)
Franta - National 2017-03-04 1 Frejus
1 - 0
5 - 2
Colomiers 1 Î 0.0, -0.5 Peste
2-1 (3) 2-0 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Sete Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Franta - National 2019-11-09 2 Sete
2 - 0
2 - 0
Blois Foot 41 2 1 V -0.5, -1.0 Sub
Franta - National 2019-10-05 2 Montpellier II
1 - 2
2 - 4
Sete 4 V 0.0 Peste
Franta - National 2019-08-10 2 Bourges Foot
1 - 0
4 - 0
Sete 3 Î 0.0 Peste
Franta - National 2019-05-25 1 1 Sete
0 - 1
1 - 1
Asf Andrezieux 2 E 0.0, +0.5 Sub
Franta - National 2019-04-13 1 2 Blois Foot 41
1 - 1
1 - 1
Sete 2 E -0.5 Sub 8.5
Franta - National 2019-04-06 3 Sete
1 - 0
4 - 0
Bordeaux II 2 1 V 0.0, -0.5 Peste
7-0 (7) 4-0 (4) 3 (3-0) 3 (3-0)
Franta - National 2019-02-16 1 Sete
1 - 0
2 - 0
Les Herbiers 3 V 0.0, -0.5 Sub
2-2 (4) 2-2 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Franta - Cupa 2019-01-22 1 Sete
0 - 0
0 - 1
Lille 1 Î +1.5 Sub 10.0 Peste
12-5 (17) 3-2 (5) 2 (1-1) 4 (1-3)
Franta - Cupa 2019-01-05 Sete
0 - 0
1 - 0
Limonest 2 V -1.0, -1.5 Sub 10.0 Peste
11-4 (15) 4-0 (4) 2 (2-0) 6 (2-4)
Franta - National 2018-12-21 4 Sete
0 - 0
2 - 0
Nimes II 3 V -0.5 Push
7-4 (11) 6-2 (8) 1 (1-0) 2 (1-1)
Franta - National 2016-06-04 1 Martigues
0 - 0
0 - 1
Sete 1 V -0.5 Sub
1-8 (9) 1-5 (6) 0 (0-0) 1 (0-1)
Franta - National 2016-05-14 1 Pau
0 - 0
1 - 0
Sete 3 1 Î -1.0 Sub
4-2 (6) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Franta - National 2016-03-26 2 Tarbes
1 - 0
1 - 1
Sete 4 E 0.0 Push 9.5 Peste
5-5 (10) 4-2 (6) 1 (0-1) 0 (0-0)
Franta - National 2016-03-19 2 Marignane
1 - 0
3 - 0
Sete 3 Î 0.0, -0.5 Peste
2-2 (4) 2-2 (4) 3 (2-1) 0 (0-0)
Franta - National 2016-02-13 LAS Toulon
0 - 2
1 - 2
Sete V 0.0, -0.5 Peste
9-4 (13) 6-0 (6) 2 (2-0) 2 (2-0)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Publică ponturi
1x2
Final 2.45 3.2 2.6
Pauză 3.2 2.05 3.25
Handicap asiatic
Final (0.0) [email protected] Oaspeț[email protected]
Pauză (0.0) [email protected] Oaspeț[email protected]
Total goluri
Final (2.25) Peste@2 [email protected]
Pauză (0.75) [email protected] [email protected]


Ora Tip Selecție Miză Rezultat
Evenimente live

Stare: Final , Scor: 0 - 1 , Corner: 4 - 8

Corner: , Handicap: 0.0 , Goluri: 2.0, 2.5

0
Șuturi pe poartă
1
6
Șuturi pe lângă poartă
7
128
Atac
140
36
Atac periculos
70
45
Posesie %
55

Scor: 0 - 0 , Corner: 2 - 1 Pauză

Corner: , Handicap: 0.0 , Goluri: 0.5, 1.0

0
Șuturi pe poartă
0
2
Șuturi pe lângă poartă
2
64
Atac
69
18
Atac periculos
31
46
Posesie %
54
  • 9' - 1st Corner - Sete
  • 19' - 2nd Corner - Colomiers
  • 34' - 1st Yellow Card - Colomiers
  • 36' - 2nd Yellow Card - Sete
  • 39' - 3rd Yellow Card - Colomiers
  • 45' - 3rd Corner - Colomiers
  • 0-0 score at the end of First Half
  • 52' - 4th Yellow Card - Sete
  • 54' - 4th Corner - Sete
  • 55' - 5th Corner - Sete
  • Race to 3 Corners - Sete
  • 63' - 6th Corner - Sete
  • 65' - 1st Goal - Sete
  • 80' - 7th Corner - Sete
  • Race to 5 Corners - Sete
  • 90+3' - 8th Corner - Sete
  • 90+3' - 9th Corner - Sete
  • Race to 7 Corners - Sete
  • 90+4' - 10th Corner - Sete
  • 90+5' - 11th Corner - Colomiers
  • 90+5' - 12th Corner - Colomiers
  • 0-1 score at the end of Second Half

Rămâi la curent cu TotalCorner

Alătură-te canalului nostru gratuit de ponturi Telegram. Poți configura și alerte personalizate pentru meciuri.

Ponturi gratuite pe Telegram Alerte personalizate