Mar, Aug 18, 2015 · 19:45
Cele mai vechiRecente
VÎÎEEÎ
2.50
3.40
3.00
RecenteCele mai vechi
VÎEVÎÎ
Predicții gratuite
(bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 2.5
Total goluri
Peste 11.0
Total cornere
0.0
Oldham
Colchester vs Oldham Profilul echipelor
Colchester
VÎÎEVEVEEÎRecenteStabil0.0 pct/meci, ultimele 5 vs 22 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste6/10
Peste 2.5 goluriPeste6/10
Handicap asiaticRatează4/10
Echipă de repriza a douaScapă avantajulA câștigat 3 din ultimele 10Gol în prima repriză în 7 din ultimele 10
Oldham
EÎEEEÎEEÎVRecenteStabil-0.1 pct/meci, ultimele 5 vs 20 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste7/10
Peste 2.5 goluriSub2/10
Handicap asiaticEgal5/10
Ultimele
| Colchester | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Oldham | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| Colchester | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Oldham | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Distribuția golurilorLinie 2.5
Distribuția cornerelorLinie 11.0
Distribuția cartonașelor
Meciurile echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete
Total: 40,
Med.: 2.60,
Abatere std.: 1.43, Mediană: 2,
Mod: 2,
Peste: 48%
Meciurile echipei gazdă pe teren propriu
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete în deplasare
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei oaspete
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Colchester vs Oldham Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
Colchester vs Oldham Confruntări directe
Colchester vs Oldham Vezi H2H complet →| Colchester Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| England League 1 | 2015-02-14 | 1 Oldham |
0 - 1
0 - 1
|
Colchester 1 | V | -0.5, -1.0 | Sub | 11.0 |
|
|||||
| England League 1 | 2014-08-09 | Colchester |
2 - 2
2 - 2
|
Oldham | E | 0.0 | Peste | 11.5 |
|
|||||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Colchester Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| England League 1 | 2015-08-15 | 2 Peterborough |
2 - 1
2 - 1
|
Colchester 1 | Î | -0.5 | 11.0 |
|
||||||
| Anglia - Capital One Cup | 2015-08-11 | 1 Colchester |
0 - 0
0 - 0
|
Reading 2 | E | +0.5 | Sub | 11.5 |
|
|||||
| England League 1 | 2015-08-08 | Colchester |
1 - 1
2 - 2
|
Blackpool 1 | E | 0.0, -0.5 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| UK Friendlies | 2015-08-01 | Colchester |
0 - 1
0 - 1
|
Fulham U21 | Î | 0.0 | Sub |
|
||||||
| UK Friendlies | 2015-07-25 | 1 Colchester |
0 - 1
0 - 3
|
Leyton Orient | Î | 0.0,-0.5 | Peste |
|
||||||
| UK Friendlies | 2015-07-21 | Colchester |
1 - 0
1 - 0
|
West Ham | V | 0.0, +0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
5-6 (11) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| England League 1 | 2015-05-03 | 1 Colchester |
0 - 0
1 - 0
|
Preston 2 | V | +1.0 | Sub | 10.5 | Peste |
|
6-8 (14) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| England League 1 | 2015-04-28 | 3 Colchester |
1 - 0
1 - 1
|
Swindon 2 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 11.0 | Peste |
|
5-7 (12) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| England League 1 | 2015-04-25 | 1 Fleetwood Town |
0 - 0
2 - 3
|
Colchester | V | 0.0 | Peste | 11.0 | Peste |
|
4-8 (12) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 5 (1-4) |
| England League 1 | 2015-04-18 | Colchester |
0 - 1
2 - 2
|
Scunthorpe | E | 0.0, -0.5 | Peste | 11.0 | Sub |
|
6-3 (9) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2015-04-14 | Chesterfield |
3 - 0
6 - 0
|
Colchester | Î | -1.0 | Peste | 11.5 | Sub |
|
5-2 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2015-04-11 | 1 Coventry |
1 - 0
1 - 0
|
Colchester | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
4-3 (7) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| England League 1 | 2015-04-06 | 2 Colchester |
0 - 1
3 - 1
|
Barnsley 4 | V | 0.0 | Peste | 11.0 | Peste |
|
3-9 (12) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2015-04-03 | 1 Port Vale |
0 - 0
1 - 2
|
Colchester 3 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 11.5 | Peste |
|
10-3 (13) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| England League 1 | 2015-03-21 | Gillingham |
0 - 0
2 - 2
|
Colchester 3 1 | E | 0.0 | Peste | 11.0 | Peste |
|
10-9 (19) | 3-7 (10) | 1 (0-1) | 4 (2-2) |
| England League 1 | 2015-03-17 | Colchester |
0 - 0
2 - 0
|
Yeovil 1 | V | 0.0 | Sub | 11.0 | Push |
|
3-8 (11) | 3-5 (8) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2015-03-14 | 3 Colchester |
1 - 2
2 - 3
|
Crawley Town 4 | Î | -0.5 | Peste | 11.0 | Peste |
|
12-1 (13) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2015-03-07 | 2 Rochdale |
1 - 0
2 - 1
|
Colchester | Î | -0.5 | Peste | 11.0 | Peste |
|
12-5 (17) | 9-1 (10) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| England League 1 | 2015-03-03 | 1 Colchester |
0 - 0
0 - 1
|
Notts County | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 11.0 | Peste |
|
8-7 (15) | 2-6 (8) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| England League 1 | 2015-02-28 | 2 Doncaster |
1 - 0
2 - 0
|
Colchester 3 | Î | -0.5 | Sub | 11.0 | Push |
|
6-5 (11) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| England League 1 | 2015-02-21 | Colchester |
3 - 0
3 - 2
|
Bristol City | V | +0.5 | Peste | 11.5 | Sub |
|
4-6 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| England League 1 | 2015-02-17 | 1 Colchester |
0 - 1
0 - 1
|
Milton Keynes Dons 2 | Î | +0.5 | Sub | 11.5 | Sub |
|
6-4 (10) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| England League 1 | 2015-02-14 | 1 Oldham |
0 - 1
0 - 1
|
Colchester 1 | V | -0.5, -1.0 | Sub | 11.0 | Sub |
|
3-5 (8) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England League 1 | 2015-02-09 | Sheff Utd |
2 - 0
4 - 1
|
Colchester | Î | -1.0 | Peste | 11.0 | Sub |
|
0-10 (10) | 0-8 (8) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2015-02-07 | 1 Colchester |
1 - 0
2 - 3
|
Crewe 1 | Î | -0.5 | Peste | 11.0 | Peste |
|
4-10 (14) | 0-6 (6) | 2 (0-2) | 5 (3-2) |
| England League 1 | 2015-01-31 | 1 Bradford |
0 - 1
1 - 1
|
Colchester 3 | E | -0.5, -1.0 | Sub | 11.5 | Sub |
|
8-1 (9) | 5-1 (6) | 4 (3-1) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2015-01-24 | 1 2 Colchester |
1 - 0
2 - 0
|
Leyton Orient 1 | V | 0.0 | Sub | 11.0 | Peste |
|
6-7 (13) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| England League 1 | 2015-01-17 | 1 Colchester |
0 - 1
0 - 2
|
Walsall 1 | Î | 0.0 | Sub | 11.0 | Sub |
|
6-3 (9) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| England League 1 | 2015-01-10 | 5 Peterborough |
0 - 0
0 - 2
|
Colchester 3 | V | -0.5 | Sub | 11.0 | Sub |
|
7-2 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Anglia - FA Cup | 2015-01-02 | Cardiff |
1 - 0
3 - 1
|
Colchester 1 | Î | -0.5, -1.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
8-8 (16) | 5-5 (10) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Oldham Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| England League 1 | 2015-08-15 | Oldham |
1 - 0
1 - 0
|
Fleetwood Town 2 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 11.0 |
|
|||||
| Anglia - Capital One Cup | 2015-08-12 | 1 Oldham |
0 - 2
1 - 3
|
Middlesbrough | Î | +0.5, +1.0 | Peste | 11.0 |
|
|||||
| England League 1 | 2015-08-08 | Walsall |
1 - 0
1 - 1
|
Oldham | E | -0.5 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| UK Friendlies | 2015-07-28 | Halifax |
0 - 2
1 - 2
|
Oldham | V | +0.5 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| UK Friendlies | 2015-07-25 | Oldham |
0 - 0
0 - 2
|
Blackburn | Î | 0.0,+0.5 | Sub |
|
||||||
| UK Friendlies | 2015-07-21 | Oldham |
0 - 2
0 - 2
|
Bolton | Î | 0.0, +0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
8-7 (15) | 3-4 (7) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| UK Friendlies | 2015-07-17 | Stirling |
0 - 3
0 - 5
|
Oldham | V | +1.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
1-10 (11) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| UK Friendlies | 2015-07-11 | Chester |
0 - 0
0 - 1
|
Oldham | V | +0.5 | Sub |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| England League 1 | 2015-05-03 | 1 Oldham |
1 - 0
1 - 1
|
Peterborough 1 1 | E | 0.0 | Sub | 11.0 | Peste |
|
7-10 (17) | 3-8 (11) | 5 (0-5) | 3 (2-1) |
| England League 1 | 2015-04-25 | Walsall |
2 - 0
2 - 0
|
Oldham | Î | -0.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
1-4 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2015-04-18 | 1 Oldham |
0 - 0
0 - 0
|
Chesterfield 1 | E | +0.5 | Sub | 11.0 | Push |
|
5-6 (11) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2015-04-14 | 1 Coventry |
0 - 1
1 - 1
|
Oldham 4 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
10-3 (13) | 7-2 (9) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| England League 1 | 2015-04-11 | 1 Oldham |
2 - 0
2 - 2
|
Sheff Utd 2 | E | 0.0, +0.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
4-7 (11) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2015-04-06 | 1 Crawley Town |
3 - 0
2 - 0
|
Oldham 1 | Î | 0.0, +0.5 | Sub | 11.0 | Sub |
|
4-5 (9) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| England League 1 | 2015-04-03 | Oldham |
0 - 0
1 - 1
|
Bristol City 1 | E | +0.5 | Sub | 11.0 | Peste |
|
9-6 (15) | 6-2 (8) | 4 (2-2) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2015-03-28 | 2 Bradford |
0 - 0
2 - 0
|
Oldham 1 | Î | -0.5 | Sub | 11.0 | Sub |
|
7-3 (10) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| England League 1 | 2015-03-24 | 1 Oldham |
1 - 0
3 - 0
|
Rochdale | V | 0.0, +0.5 | Peste | 11.0 | Sub |
|
3-5 (8) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2015-03-21 | Crewe |
0 - 0
0 - 1
|
Oldham 1 | V | 0.0, +0.5 | Sub | 11.0 | Sub |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| England League 1 | 2015-03-17 | Oldham |
0 - 2
1 - 3
|
Milton Keynes Dons | Î | +0.5 | Peste | 11.0 | Peste |
|
3-11 (14) | 1-6 (7) | 3 (0-3) | 2 (0-2) |
| England League 1 | 2015-03-14 | 1 3 Oldham |
1 - 2
1 - 3
|
Barnsley 2 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
7-3 (10) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| England League 1 | 2015-03-07 | 3 Yeovil |
0 - 1
2 - 1
|
Oldham 3 1 | Î | 0.0 | Peste | 11.0 | Peste |
|
6-7 (13) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| England League 1 | 2015-03-03 | 2 Port Vale |
0 - 2
0 - 1
|
Oldham | V | 0.0, -0.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
13-5 (18) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| England League 1 | 2015-02-28 | Oldham |
0 - 2
0 - 4
|
Preston 3 | Î | 0.0, +0.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
7-5 (12) | 2-3 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| England League 1 | 2015-02-21 | 4 Leyton Orient |
1 - 0
3 - 0
|
Oldham 1 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
0-6 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2015-02-14 | 1 Oldham |
0 - 1
0 - 1
|
Colchester 1 | Î | -0.5, -1.0 | Sub | 11.0 | Sub |
|
3-5 (8) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England League 1 | 2015-02-09 | 2 Oldham |
2 - 0
2 - 1
|
Swindon 5 | V | 0.0, +0.5 | Peste | 11.0 | Peste |
|
2-12 (14) | 2-8 (10) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| England League 1 | 2015-02-07 | Scunthorpe |
0 - 0
0 - 1
|
Oldham | V | 0.0 | Sub | 11.0 | Sub |
|
2-4 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2015-02-03 | Barnsley |
1 - 0
1 - 0
|
Oldham 1 | Î | 0.0 | Sub | 11.0 | Sub |
|
2-6 (8) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| England League 1 | 2015-01-31 | Oldham |
2 - 0
3 - 0
|
Notts County 2 | V | -0.5 | Peste | 11.0 | Peste |
|
3-13 (16) | 2-8 (10) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2015-01-24 | 3 Gillingham |
2 - 2
3 - 2
|
Oldham 3 | Î | 0.0 | Peste | 11.5 | Sub |
|
3-7 (10) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 2.5 | 3.4 | 3 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (0.0) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total cornere | ||
|---|---|---|
| Final (11.0) | [email protected] | [email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (2.5) | [email protected] | [email protected] |
Evenimente live
Stare: Final , Scor: 0 - 0 , Corner: 5 - 6
Corner: 11.0 , Handicap: 0.0 , Goluri: 2.5
- 88 -' Substitution - Substitution - Sembie-Ferris for Ambrose - Colchester
- 76 -' Substitution - Substitution - Dieng for Kelly - Oldham
- 71 -' Substitution - Substitution - Green for Turner - Oldham
- 62 -' Substitution - Substitution - Dunn for Philliskirk - Oldham
-
5' - 1st Corner - Oldham -
21' - 2nd Corner - Oldham - Race to 3 Corners - Oldham
-
22' - 3rd Corner - Oldham -
25' - 4th Corner - Colchester -
32' - 5th Corner - Colchester -
37' - 6th Corner - Oldham - Race to 5 Corners - Oldham
-
43' - 7th Corner - Oldham -
0-0 score at the end of First Half -
49' - 8th Corner - Colchester -
55' - 9th Corner - Oldham -
64' - 10th Corner - Colchester -
69' - 1st Yellow Card - Oldham -
70' - 11th Corner - Colchester -
90+1' - 2nd Yellow Card - Colchester -
0-0 score at the end of Second Half
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

