Sâm, Mar 9, 2019 · 15:00
Cheltenham [17]
5
4 - 1
Final · HT 2-0
Notts County [24]
4 1
Cele mai vechiRecente
ÎÎVVÎE
2.62
3.40
2.87
RecenteCele mai vechi
EÎÎVVE

Notițe

Predicții gratuite (bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 2.5
Total goluri
Sub 10.0
Total cornere
-0.25
Cheltenham
Cheltenham
ÎÎVVÎÎVVÎERecenteStabil-0.1 pct/meci, ultimele 5 vs 25 anterioare
Peste 9.5 cornereSub4/10
Peste 2.5 goluriSub4/10
Handicap asiaticEgal5/10
Notts County
ÎEÎÎEVVÎÎERecenteÎn creștere+0.5 pct/meci, ultimele 5 vs 25 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste8/10
Peste 2.5 goluriSub3/10
Handicap asiaticRatează4/10
Cheltenham

4V-1E-5Î în ultimele 10 meciuri, cu 11 goluri marcate și 16 primite. Medie goluri: 1.1 pentru, 1.6 contra. Victorii 40%, AH câștigat 50%, gol Over 40%, corner Over 20%.

Rezultat final
Câștig 40%4 Egal 10%1 Pierdut 50%5
Total goluri 2.5
Peste 40%4 Anulat 0%0 Sub 60%6
Total cornere 10.0
Peste 20%2 Anulat 20%2 Sub 60%6
Handicap asiatic
Câștig 50%5 Anulat 0%0 Pierdut 50%5
Notts County

2V-3E-5Î în ultimele 10 meciuri, cu 8 goluri marcate și 15 primite. Medie goluri: 0.8 pentru, 1.5 contra. Victorii 20%, AH câștigat 40%, gol Over 30%, corner Over 50%.

Rezultat final
Câștig 20%2 Egal 30%3 Pierdut 50%5
Total goluri 2.5
Peste 30%3 Anulat 0%0 Sub 70%7
Total cornere 10.0
Peste 50%5 Anulat 30%3 Sub 20%2
Handicap asiatic
Câștig 40%4 Anulat 0%0 Pierdut 60%6
Ultimele
Cheltenham
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Notts County
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Total cornere peste 7.5 - 13.5
Cheltenham
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Notts County
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Meciurile echipei oaspete
Total: 40, Med.: 2.95, Abatere std.: 1.83, Mediană: 3, Mod: , Peste: 58%

Cheltenham Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
England League 2 2018-11-17 2 Notts County
0 - 1
0 - 3
Cheltenham V 0.0, -0.5 Peste 10.0
England League 2 2018-03-06 1 Cheltenham
0 - 1
1 - 1
Notts County 1 E 0.0 Sub 10.0
England League 2 2017-11-18 Notts County
1 - 1
3 - 1
Cheltenham Î -0.5 Peste 10.0
England League 2 2017-02-11 2 Notts County
2 - 0
2 - 1
Cheltenham 1 Î 0.0 Peste 10.5
England League 2 2016-09-17 2 Cheltenham
1 - 2
2 - 3
Notts County 3 Î 0.0, -0.5 Peste 10.5
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Cheltenham Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
England League 2 2019-03-05 2 Cheltenham
1 - 1
1 - 1
Bury E +0.5, +1.0 Sub 10.0
England League 2 2019-03-02 2 Mansfield
2 - 0
4 - 2
Cheltenham 3 Î -0.5, -1.0 Peste 10.0
England League 2 2019-02-23 1 Cheltenham
1 - 0
1 - 0
Port Vale 2 V 0.0 Sub 9.5
England League 2 2019-02-19 1 Cheltenham
1 - 0
2 - 0
Cambridge Utd 1 1 V 0.0 Sub 10.0
England League 2 2019-02-16 Grimsby
1 - 0
1 - 0
Cheltenham 2 Î 0.0, -0.5 Sub 10.5
England League 2 2019-02-09 1 Colchester
2 - 0
3 - 0
Cheltenham 2 Î -0.5 Peste 10.0 Peste
8-3 (11) 4-2 (6) 2 (2-0) 1 (1-0)
England League 2 2019-02-05 2 Cheltenham
0 - 0
1 - 0
Yeovil 2 1 V 0.0, -0.5 Sub 9.5 Sub
1-3 (4) 0-1 (1) 0 (0-0) 1 (0-1)
England League 2 2019-01-26 2 Cheltenham
0 - 2
3 - 2
Macclesfield 4 1 V 0.0, -0.5 Peste 9.5 Sub
6-2 (8) 0-0 (0) 0 (0-0) 2 (1-1)
England League 2 2019-01-19 Carlisle
0 - 0
2 - 0
Cheltenham 1 Î -0.5 Sub 10.0 Peste
7-6 (13) 4-3 (7) 2 (1-1) 1 (1-0)
England League 2 2019-01-12 1 Cheltenham
1 - 0
1 - 3
Tranmere 3 Î 0.0 Peste 10.0 Sub
3-4 (7) 1-2 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Anglia - EFL Trophy 2019-01-08 3 Cheltenham
0 - 1
1 - 1
Oxford Utd 1 E 0.0 Sub 9.5 Sub
3-5 (8) 2-4 (6) 2 (1-1) 1 (0-1)
England League 2 2019-01-05 Crawley Town
1 - 0
1 - 0
Cheltenham Î 0.0 Sub 10.5 Peste
10-6 (16) 4-1 (5) 2 (2-0) 7 (4-3)
England League 2 2019-01-01 3 Yeovil
0 - 2
1 - 4
Cheltenham 1 V 0.0, -0.5 Peste 9.5 Sub
4-4 (8) 1-2 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
England League 2 2018-12-29 1 Cheltenham
0 - 0
2 - 2
Forest Green 1 E 0.0, +0.5 Peste 9.5 Sub
4-5 (9) 2-2 (4) 1 (0-1) 2 (0-2)
England League 2 2018-12-26 1 Cheltenham
2 - 1
3 - 1
Milton Keynes Dons 2 V +0.5 Peste 10.0 Peste
5-6 (11) 3-0 (3) 1 (1-0) 3 (0-3)
England League 2 2018-12-22 2 Swindon
0 - 0
0 - 0
Cheltenham 4 E -0.5 Sub 10.0 Peste
9-6 (15) 4-4 (8) 3 (2-1) 3 (3-0)
England League 2 2018-12-15 2 Port Vale
1 - 1
2 - 2
Cheltenham E 0.0, -0.5 Peste 10.0 Peste
3-10 (13) 1-3 (4) 1 (0-1) 4 (2-2)
England League 2 2018-12-08 3 Cheltenham
1 - 0
2 - 1
Grimsby 2 V 0.0, -0.5 Peste 10.0 Peste
5-6 (11) 3-2 (5) 3 (3-0) 4 (1-3)
Anglia - EFL Trophy 2018-12-04 2 Cheltenham
0 - 1
1 - 1
Newport County E 0.0 Sub 9.5 Sub
5-3 (8) 2-1 (3) 0 (0-0) 2 (1-1)
Anglia - FA Cup 2018-12-01 Accrington Stanley
0 - 0
3 - 1
Cheltenham 2 Î -1.0 Peste 10.0 Sub
5-2 (7) 3-1 (4) 2 (1-1) 1 (0-1)
England League 2 2018-11-27 Bury
2 - 1
4 - 1
Cheltenham 1 Î -1.0 Peste 10.5 Sub
5-1 (6) 3-1 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
England League 2 2018-11-24 3 Cheltenham
2 - 0
2 - 1
Newport County 1 V 0.0 Peste 9.5 Peste
6-9 (15) 4-2 (6) 2 (1-1) 6 (0-6)
Anglia - FA Cup 2018-11-20 1 Cheltenham
0 - 0
2 - 0
Ebbsfleet United 3 1 V -0.5 Sub 10.0 Sub
4-4 (8) 0-1 (1) 1 (0-1) 5 (4-1)
England League 2 2018-11-17 2 Notts County
0 - 1
0 - 3
Cheltenham V 0.0, -0.5 Peste 10.0 Sub
2-6 (8) 2-2 (4) 2 (0-2) 1 (0-1)
Anglia - EFL Trophy 2018-11-13 Cheltenham
1 - 0
2 - 0
Coventry 2 V +0.5 Sub
3-1 (4) 2-1 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Anglia - FA Cup 2018-11-10 1 Ebbsfleet United
0 - 0
0 - 0
Cheltenham 2 E 0.0 Sub 9.5 Peste
6-4 (10) 6-2 (8) 2 (2-0) 0 (0-0)
England League 2 2018-11-03 4 Cheltenham
2 - 1
2 - 2
Mansfield 3 E +0.5 Peste 10.0 Sub
3-6 (9) 1-3 (4) 1 (0-1) 1 (0-1)
Anglia - EFL Trophy 2018-10-30 2 Cheltenham
2 - 1
6 - 2
Arsenal U21 1 V 0.0, +0.5 Peste
3-3 (6) 0-2 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
England League 2 2018-10-27 Cheltenham
0 - 2
0 - 2
Stevenage 2 Î 0.0 Sub 9.5 Peste
4-7 (11) 1-1 (2) 1 (1-0) 2 (1-1)
England League 2 2018-10-23 1 Oldham
0 - 0
2 - 0
Cheltenham 1 Î -0.5 Sub 10.0 Sub
7-1 (8) 2-1 (3) 1 (1-0) 4 (4-0)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Notts County Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
England League 2 2019-03-02 Notts County
0 - 0
0 - 0
Port Vale 2 E 0.0, -0.5 Sub 10.0
England League 2 2019-02-23 1 Tranmere
0 - 0
1 - 0
Notts County 2 Î 0.0, -0.5 Sub 9.5
England League 2 2019-02-19 Notts County
1 - 3
1 - 4
Newport County 3 Î 0.0, -0.5 Peste 10.0
England League 2 2019-02-16 2 Notts County
1 - 0
1 - 0
Mansfield 3 V +0.5 Sub 10.0
England League 2 2019-02-09 1 Forest Green
0 - 0
1 - 2
Notts County 5 V -0.5, -1.0 Peste 10.0
England League 2 2019-02-02 4 Notts County
1 - 1
1 - 1
Lincoln City E +0.5 Sub 10.0 Peste
5-9 (14) 2-4 (6) 3 (0-3) 0 (0-0)
England League 2 2019-01-19 1 Yeovil
1 - 0
2 - 0
Notts County 2 Î -0.5 Sub 9.5 Peste
5-7 (12) 3-1 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
England League 2 2019-01-12 Notts County
0 - 1
0 - 1
Cambridge Utd 2 Î 0.0, +0.5 Sub 10.5 Sub
6-4 (10) 3-4 (7) 6 (3-3) 0 (0-0)
England League 2 2019-01-05 1 Colchester
2 - 3
3 - 3
Notts County E -0.5, -1.0 Peste 10.5 Sub
7-2 (9) 2-1 (3) 1 (1-0) 1 (1-0)
England League 2 2019-01-01 1 Oldham
1 - 0
2 - 0
Notts County 1 1 Î -0.5, -1.0 Sub 10.5 Sub
6-4 (10) 5-3 (8) 0 (0-0) 1 (1-0)
England League 2 2018-12-29 4 Notts County
0 - 0
0 - 0
Bury 1 E +1.0 Sub 10.0 Peste
10-5 (15) 6-2 (8) 3 (3-0) 1 (1-0)
England League 2 2018-12-26 1 1 Notts County
0 - 1
1 - 2
Macclesfield 1 1 Î 0.0, -0.5 Peste 10.0 Sub
1-3 (4) 0-2 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
England League 2 2018-12-22 2 Grimsby
2 - 0
4 - 0
Notts County 1 Î 0.0, -0.5 Peste 10.0 Peste
5-9 (14) 2-4 (6) 1 (1-0) 4 (2-2)
England League 2 2018-12-15 2 Notts County
2 - 1
3 - 2
Tranmere 1 V 0.0 Peste 10.5 Peste
7-4 (11) 3-2 (5) 0 (0-0) 2 (2-0)
England League 2 2018-12-08 3 Mansfield
1 - 0
2 - 0
Notts County 3 Î -1.0 Sub 10.5 Sub
5-4 (9) 3-2 (5) 3 (1-2) 0 (0-0)
Anglia - EFL Trophy 2018-12-04 1 Sunderland
1 - 0
2 - 0
Notts County 3 Î -1.0, -1.5 Sub
9-3 (12) 4-2 (6) 3 (2-1) 3 (3-0)
England League 2 2018-11-27 1 Notts County
0 - 0
1 - 1
Carlisle E 0.0 Sub 10.0 Peste
5-9 (14) 1-2 (3) 1 (0-1) 4 (1-3)
England League 2 2018-11-24 Morecambe
0 - 0
1 - 1
Notts County 1 E 0.0 Sub 9.5 Peste
13-1 (14) 3-1 (4) 3 (3-0) 4 (4-0)
England League 2 2018-11-17 2 Notts County
0 - 1
0 - 3
Cheltenham Î 0.0, -0.5 Peste 10.0 Sub
2-6 (8) 2-2 (4) 2 (0-2) 1 (0-1)
Anglia - EFL Trophy 2018-11-14 1 Notts County
3 - 0
4 - 2
Doncaster 1 V +0.5 Peste 11.0 Sub
2-6 (8) 1-2 (3) 2 (0-2) 4 (0-4)
Anglia - FA Cup 2018-11-10 2 Barnsley
0 - 0
4 - 0
Notts County 1 Î -1.0, -1.5 Peste 10.0 Peste
5-7 (12) 1-1 (2) 0 (0-0) 5 (2-3)
England League 2 2018-11-06 1 Notts County
0 - 0
0 - 0
Oldham E 0.0, +0.5 Sub 10.5 Peste
3-9 (12) 3-2 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
England League 2 2018-11-03 Port Vale
1 - 1
2 - 2
Notts County 2 E 0.0 Peste 9.5 Peste
8-2 (10) 2-0 (2) 0 (0-0) 2 (1-1)
England League 2 2018-10-27 3 Notts County
1 - 0
1 - 2
Swindon 4 Î 0.0, -0.5 Peste 11.0 Peste
10-3 (13) 6-3 (9) 1 (0-1) 1 (1-0)
England League 2 2018-10-23 1 Milton Keynes Dons
0 - 1
2 - 1
Notts County 3 1 Î -1.0 Peste 10.5 Peste
6-8 (14) 2-4 (6) 0 (0-0) 4 (3-1)
England League 2 2018-10-20 1 Bury
2 - 0
4 - 0
Notts County 3 Î -0.5 Peste 10.5 Peste
7-5 (12) 6-2 (8) 3 (2-1) 3 (1-2)
Anglia - EFL Trophy 2018-10-09 3 Notts County
0 - 1
0 - 2
Newcastle U21 2 Î -0.5 Sub
6-4 (10) 1-1 (2) 1 (1-0) 1 (1-0)
England League 2 2018-10-06 2 Macclesfield
0 - 0
0 - 1
Notts County 1 V 0.0, +0.5 Sub 10.0 Sub
3-3 (6) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
England League 2 2018-10-02 Notts County
2 - 0
3 - 1
Crawley Town V -0.5 Peste 10.5 Peste
6-5 (11) 2-2 (4) 1 (1-0) 1 (0-1)
England League 2 2018-09-29 1 Notts County
1 - 1
2 - 1
Crewe V -0.5 Peste 10.0 Sub
7-2 (9) 2-0 (2) 0 (0-0) 4 (3-1)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Publică ponturi
1x2
Final 2.62 3.4 2.87
Pauză 3.25 2.1 3.4
Handicap asiatic
Final (-0.25) [email protected] Oaspeț[email protected]
Pauză (0.0) [email protected] Oaspeț[email protected]
Total cornere
Final (10.0) Peste@2 [email protected]
Pauză (4.5) [email protected] [email protected]
Total goluri
Final (2.5) [email protected] [email protected]
Pauză (1.0) Peste@2 [email protected]


Ora Tip Selecție Miză Rezultat
Evenimente live

Stare: Final , Scor: 4 - 1 , Corner: 5 - 4

Corner: 10.0 , Handicap: 0.0, -0.5 , Goluri: 2.5

6
Șuturi pe poartă
2
6
Șuturi pe lângă poartă
2
57
Atac
73
22
Atac periculos
25
46
Posesie %
54

Scor: 2 - 0 , Corner: 3 - 2 Pauză

Corner: 4.5 , Handicap: 0.0 , Goluri: 1.0

3
Șuturi pe poartă
1
3
Șuturi pe lângă poartă
1
25
Atac
35
12
Atac periculos
11
51
Posesie %
49
  • 5' - 1st Corner - Cheltenham
  • 16' - 2nd Corner - Notts County
  • 22' - 3rd Corner - Notts County
  • 25' - 4th Corner - Cheltenham
  • Race to 3 Corners - Cheltenham
  • 25' - 5th Corner - Cheltenham
  • 29' - 1st Goal - Cheltenham
  • 36' - 2nd Goal - Cheltenham
  • 45' Substitution - Hemmings for Stead - Notts County
  • 2-0 score at the end of First Half
  • 49' - 6th Corner - Cheltenham
  • 55' - 3rd Goal - Cheltenham
  • 69' - 4th Goal - Notts County
  • 71' - 7th Corner - Notts County
  • 75' - 1st Yellow Card - Notts County
  • 76' Substitution - Maddox for Dawson - Cheltenham
  • 76' Substitution - Barnett for Varney - Cheltenham
  • 80' - 8th Corner - Notts County
  • 82' Substitution - Vaughan for O'Brien - Notts County
  • 84' Substitution - Bingham for Waters - Cheltenham
  • 87' - 9th Corner - Cheltenham
  • Race to 5 Corners - Cheltenham
  • 88' - 5th Goal - Cheltenham
  • 4-1 score at the end of Second Half

Rămâi la curent cu TotalCorner

Alătură-te canalului nostru gratuit de ponturi Telegram. Poți configura și alerte personalizate pentru meciuri.

Ponturi gratuite pe Telegram Alerte personalizate