Predicții gratuite
(bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Peste 2.0
Total goluri
Sub 9.5
Total cornere
-0.75
Braga
CFR Cluj vs Braga Profilul echipelor
CFR Cluj
EÎEVVEEÎEÎRecenteÎn scădere-1.2 pct/meci, ultimele 5 vs 21 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste6/10
Peste 2.5 goluriSub4/10
Handicap asiaticRatează3/10
Braga
VEVVEEÎEEERecenteÎn scădere-1.2 pct/meci, ultimele 5 vs 22 anterioare
Peste 9.5 cornereSub3/10
Peste 2.5 goluriSub2/10
Handicap asiaticEgal5/10
Ultimele
| CFR Cluj | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Braga | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| CFR Cluj | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Braga | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Distribuția golurilorLinie 2.0
Distribuția cornerelorLinie 9.5
Distribuția cartonașelor
Meciurile echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete
Total: 40,
Med.: 2.35,
Abatere std.: 1.31, Mediană: 2,
Mod: 3,
Peste: 66%
Meciurile echipei gazdă pe teren propriu
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete în deplasare
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei oaspete
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
CFR Cluj vs Braga Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
CFR Cluj vs Braga Confruntări directe
CFR Cluj vs Braga Vezi H2H complet →Fără date
| CFR Cluj Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Romania - Liga 1 | 2025-08-03 | 3 CFR Cluj |
0 - 2
2 - 3
|
CS U Craiova 5 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| UEFA Europa League - Calificari | 2025-07-31 | 1 CFR Cluj |
0 - 0
0 - 0
|
Lugano 4 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 9.5 |
|
|||||
| Romania - Liga 1 | 2025-07-27 | 2 CFR Cluj |
0 - 1
0 - 2
|
FC Arges Pitesti 3 | Î | -0.5, -1.0 | Push | 9.0 |
|
|||||
| UEFA Europa League - Calificari | 2025-07-24 | 2 Lugano |
0 - 0
0 - 0
|
CFR Cluj 2 | E | -0.5 | Sub | 9.5 |
|
|||||
| Romania - Liga 1 | 2025-07-20 | 1 Rapid Bucuresti |
0 - 1
1 - 1
|
CFR Cluj 2 | E | 0.0 | Sub | 9.0 |
|
|||||
| UEFA Europa League - Calificari | 2025-07-17 | 2 CFR Cluj |
1 - 0
3 - 0
|
Paksi 1 | V | -1.5 | Push | 10.0 | Peste |
|
5-6 (11) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Romania - Liga 1 | 2025-07-13 | 1 CFR Cluj |
1 - 1
2 - 1
|
FC Unirea 2004 Slobozia 1 | V | -1.0, -1.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
5-2 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| UEFA Europa League - Calificari | 2025-07-10 | 2 Paksi |
0 - 0
0 - 0
|
CFR Cluj 1 | E | +0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
3-7 (10) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Romania - Supercupa | 2025-07-05 | 1 FCSB |
0 - 0
2 - 1
|
CFR Cluj 3 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 8.5 | Peste |
|
5-4 (9) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Europa - Amicale | 2025-06-30 | CFR Cluj |
1 - 0
2 - 0
|
Debreceni VSC | V | -1.0, -1.5 | Sub | 8.5 | Sub |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Europa - Amicale | 2025-06-28 | 1 České Budějovice |
0 - 2
0 - 3
|
CFR Cluj | V | +1.5 | Sub |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Meciuri amicale | 2025-06-26 | 2 Grazer AK |
1 - 1
2 - 2
|
CFR Cluj 3 | E | +0.5 | Peste | 9.0 | Sub |
|
0-6 (6) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Europa - Amicale | 2025-06-23 | CFR Cluj |
2 - 1
4 - 2
|
Slovan Bratislava | V | 0.0, -0.5 | Peste | 8.5 | Sub |
|
3-5 (8) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Romania - Liga 1 | 2025-05-23 | 1 2 CFR Cluj |
0 - 1
1 - 1
|
FCSB 3 | E | -1.0, -1.5 | Sub | 9.0 | Peste |
|
8-2 (10) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Romania - Liga 1 | 2025-05-19 | 2 Rapid Bucuresti |
0 - 3
1 - 4
|
CFR Cluj | V | 0.0, -0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
3-3 (6) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Romania - Cupa | 2025-05-14 | 1 6 CFR Cluj |
2 - 1
4 - 2
|
AFC Hermannstadt 7 1 | V | -0.5, -1.0 | Peste | 9.0 | Sub |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Romania - Liga 1 | 2025-05-10 | 1 CS U Craiova |
0 - 0
2 - 2
|
CFR Cluj 4 | E | 0.0, -0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
6-2 (8) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Romania - Liga 1 | 2025-05-03 | 5 CFR Cluj |
1 - 0
1 - 0
|
Universitatea Cluj 6 | V | -0.5 | Sub | 9.0 | Peste |
|
6-4 (10) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Romania - Liga 1 | 2025-04-28 | 3 Dinamo Bucuresti |
0 - 0
1 - 1
|
CFR Cluj 1 | E | +0.5, +1.0 | Sub | 9.5 | Sub |
|
6-3 (9) | 4-3 (7) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Romania - Cupa | 2025-04-24 | CFR Cluj |
3 - 1
4 - 1
|
Farul Constanta 1 | V | -1.0, -1.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
11-1 (12) | 8-1 (9) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Romania - Liga 1 | 2025-04-20 | 1 4 FCSB |
1 - 0
3 - 2
|
CFR Cluj 3 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
2-7 (9) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Romania - Liga 1 | 2025-04-14 | 1 CFR Cluj |
1 - 0
1 - 1
|
Rapid Bucuresti 4 | E | -0.5, -1.0 | Sub | 9.5 | Sub |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Romania - Liga 1 | 2025-04-07 | 4 CFR Cluj |
2 - 0
2 - 0
|
CS U Craiova 2 1 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
5-5 (10) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Romania - Cupa | 2025-04-03 | 1 CFR Cluj |
0 - 0
1 - 1
|
CS U Craiova 1 | E | -0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
7-2 (9) | 2-1 (3) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Romania - Liga 1 | 2025-03-31 | 4 Universitatea Cluj |
1 - 0
1 - 0
|
CFR Cluj 3 | Î | 0.0, +0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
4-5 (9) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Romania - Liga 1 | 2025-03-15 | 2 CFR Cluj |
2 - 0
3 - 1
|
Dinamo Bucuresti 1 | V | -0.5, -1.0 | Peste | 9.5 | Sub |
|
3-6 (9) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Romania - Liga 1 | 2025-03-09 | CFR Cluj |
3 - 0
6 - 0
|
Gloria Buzau 2 | V | -1.5, -2.0 | Peste | 9.0 | Sub |
|
3-1 (4) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Romania - Liga 1 | 2025-02-28 | ACS Sepsi |
1 - 0
1 - 1
|
CFR Cluj 1 | E | +0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
5-1 (6) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Romania - Liga 1 | 2025-02-22 | 1 CFR Cluj |
0 - 0
2 - 0
|
Petrolul Ploiesti 2 | V | -1.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
8-3 (11) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Romania - Liga 1 | 2025-02-16 | 1 4 CSM Politehnica Iasi |
0 - 1
1 - 1
|
CFR Cluj 3 | E | +1.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
7-4 (11) | 3-2 (5) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Braga Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| UEFA Europa League - Calificari | 2025-07-31 | Braga |
0 - 0
0 - 0
|
Levski Sofia 2 | E | -1.5 | Sub | 9.5 |
|
|||||
| UEFA Europa League - Calificari | 2025-07-24 | 2 Levski Sofia |
0 - 0
0 - 0
|
Braga 3 | E | +1.0 | Sub | 9.5 |
|
|||||
| Europa - Amicale | 2025-07-19 | 3 Braga |
2 - 0
3 - 1
|
Celta Vigo 4 | V | -0.5, -1.0 | Peste | 8.0 |
|
|||||
| Europa - Amicale | 2025-07-12 | Panathinaikos |
0 - 1
1 - 2
|
Braga | V | 0.0, +0.5 | Peste | 8.0 |
|
|||||
| Europa - Amicale | 2025-07-09 | Wolfsberger AC |
0 - 1
0 - 2
|
Braga | V | 0.0, +0.5 | Sub | 8.5 |
|
|||||
| Portugalia - Primeira Liga | 2025-05-17 | 1 3 Braga |
1 - 0
1 - 1
|
Benfica 2 | E | +1.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
6-6 (12) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Portugalia - Primeira Liga | 2025-05-10 | Casa Pia |
1 - 1
2 - 1
|
Braga | Î | +1.0 | Peste | 9.5 | Sub |
|
2-7 (9) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Portugalia - Primeira Liga | 2025-05-03 | Braga |
0 - 1
1 - 1
|
Santa Clara 6 | E | -0.5, -1.0 | Sub | 9.0 | Sub |
|
8-0 (8) | 8-0 (8) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Portugalia - Primeira Liga | 2025-04-25 | 1 Famalicao |
1 - 0
1 - 1
|
Braga 4 | E | +0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
6-9 (15) | 2-4 (6) | 2 (2-0) | 4 (3-1) |
| Portugalia - Primeira Liga | 2025-04-19 | 1 Estoril |
0 - 2
0 - 2
|
Braga | V | +0.5, +1.0 | Sub | 9.0 | Sub |
|
1-2 (3) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Portugalia - Primeira Liga | 2025-04-13 | 1 Braga |
2 - 0
2 - 0
|
AVS | V | -1.0, -1.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
1-0 (1) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugalia - Primeira Liga | 2025-04-07 | 2 Sporting |
1 - 0
1 - 1
|
Braga 4 1 | E | -1.0, -1.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
4-0 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Portugalia - Primeira Liga | 2025-03-29 | 2 Braga |
2 - 0
2 - 1
|
FC Arouca 2 | V | -0.5, -1.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
7-1 (8) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Portugalia - Primeira Liga | 2025-03-15 | 2 SC Farense |
0 - 0
0 - 1
|
Braga 1 | V | +0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
12-4 (16) | 10-2 (12) | 4 (3-1) | 1 (1-0) |
| Portugalia - Primeira Liga | 2025-03-08 | 2 Braga |
1 - 0
1 - 0
|
FC Porto 4 | V | 0.0, +0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
7-3 (10) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Portugalia - Primeira Liga | 2025-03-02 | 2 Rio Ave |
1 - 1
2 - 1
|
Braga 5 | Î | +0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
2-5 (7) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Portugalia - Cupa | 2025-02-26 | 2 Benfica |
1 - 0
1 - 0
|
Braga 3 | Î | -1.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
3-6 (9) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Portugalia - Primeira Liga | 2025-02-21 | 1 Braga |
1 - 0
1 - 0
|
Nacional 2 | V | -1.0 | Sub | 10.5 | Peste |
|
7-6 (13) | 4-4 (8) | 3 (2-1) | 3 (2-1) |
| Portugalia - Primeira Liga | 2025-02-16 | 5 Guimaraes |
0 - 0
0 - 0
|
Braga 3 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
7-4 (11) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Portugalia - Primeira Liga | 2025-02-09 | Braga |
1 - 0
2 - 0
|
Gil Vicente 1 | V | -0.5, -1.0 | Sub | 9.5 | Sub |
|
4-2 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Portugalia - Primeira Liga | 2025-02-03 | 2 Moreirense |
1 - 0
1 - 2
|
Braga 1 | V | 0.0, +0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
1-9 (10) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| UEFA Europa League | 2025-01-30 | Braga |
1 - 0
1 - 0
|
Lazio 1 | V | 0.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
4-7 (11) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Portugalia - Primeira Liga | 2025-01-26 | 2 Braga |
2 - 0
3 - 0
|
Boavista 1 | V | -1.5, -2.0 | Push | 9.5 | Peste |
|
11-3 (14) | 7-2 (9) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| UEFA Europa League | 2025-01-23 | 1 5 Union Saint Gilloise |
0 - 1
2 - 1
|
Braga 4 1 | Î | -0.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
3-0 (3) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Portugalia - Primeira Liga | 2025-01-19 | 3 Estrela Amadora |
0 - 0
0 - 1
|
Braga 1 | V | +0.5, +1.0 | Sub | 10.0 | Sub |
|
1-8 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Portugalia - Cupa | 2025-01-15 | 1 Braga |
2 - 0
2 - 1
|
Lusitano GC Evora 2 | V | -2.0, -2.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
6-0 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Portugalia - Cupa Ligii | 2025-01-08 | Benfica |
3 - 0
3 - 0
|
Braga 2 1 | Î | -1.0 | Push | 10.0 | Sub |
|
7-1 (8) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Portugalia - Primeira Liga | 2025-01-04 | 4 Benfica |
0 - 2
1 - 2
|
Braga 3 | V | -1.5 | Sub | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Portugalia - Primeira Liga | 2024-12-29 | 2 Braga |
1 - 1
1 - 2
|
Casa Pia 3 | Î | -1.0 | Peste | 10.0 | Peste |
|
10-2 (12) | 5-1 (6) | 3 (2-1) | 3 (3-0) |
| Portugalia - Primeira Liga | 2024-12-22 | 1 2 Santa Clara |
0 - 0
0 - 2
|
Braga 5 | V | 0.0, +0.5 | Sub | 9.0 | Sub |
|
2-2 (4) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 5.25 | 3.3 | 1.667 |
| Pauză | 5.5 | 2 | 2.25 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (+0.75) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Pauză (+0.25) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total cornere | ||
|---|---|---|
| Final (9.5) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (4.5) | Peste@2 | [email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (2.0) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (0.75) | [email protected] | [email protected] |
Evenimente live
Stare: Final , Scor: 1 - 2 , Corner: 6 - 3
Corner: 9.5 , Handicap: +0.5, +1.0 , Goluri: 2.0
Scor: 1 - 1 , Corner: 2 - 2 Pauză
Corner: 4.5 , Handicap: 0.0, +0.5 , Goluri: 0.5, 1.0
-
7' - 1st Yellow Card - CFR Cluj -
13' - 1st Corner - CFR Cluj -
18' - 1st Goal - Braga -
29' - 2nd Corner - CFR Cluj -
30' - 2nd Goal - CFR Cluj -
33' - 3rd Corner - Braga -
44' - 4th Corner - Braga -
1-1 score at the end of First Half - Race to 3 Corners - Braga
-
48' - 5th Corner - Braga -
51' - 3rd Goal - Braga -
57' - 6th Corner - CFR Cluj -
57' - 7th Corner - CFR Cluj - 74' ~ Substitution ~ Fernandes ~ Zalazar ~(Braga)
- 74' ~ Substitution ~ El Ouazzani ~ Navarro ~(Braga)
- Race to 5 Corners - CFR Cluj
-
75' - 8th Corner - CFR Cluj -
77' - 2nd Yellow Card - CFR Cluj - 82' ~ Substitution ~ Rodrigues ~ Ricardo Horta ~(Braga)
- 82' ~ Substitution ~ Victor ~ Dorgeles ~(Braga)
-
87' - 9th Corner - CFR Cluj -
1-2 score at the end of Second Half
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

