Mar, Apr 2, 2024 · 19:45
Cele mai vechiRecente
VEVVVE
1.57
4.00
4.50
RecenteCele mai vechi
ÎÎVVVÎ
Predicții gratuite
(bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 3.25
Total goluri
–
Total cornere
-0.75
Celtic B
Celtic B vs Cumbernauld Colts Profilul echipelor
Celtic B
ÎÎVVVEVVVERecenteÎn creștere+0.8 pct/meci, ultimele 5 vs 12 anterioare
Peste 9.5 cornereSub4/10
Peste 2.5 goluriPeste7/10
Handicap asiaticAcoperă6/10
Echipă de reveniriGol în prima repriză în 9 din ultimele 10
Cumbernauld Colts
ÎVVVÎVVVÎÎRecenteStabil0.0 pct/meci, ultimele 5 vs 13 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste7/10
Peste 2.5 goluriPeste8/10
Handicap asiaticEgal5/10
Echipă de reveniriGol în prima repriză în 7 din ultimele 10
Ultimele
| Celtic B | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Cumbernauld Colts | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| Celtic B | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Cumbernauld Colts | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Distribuția golurilorLinie 3.0, 3.5
Distribuția cornerelor
Distribuția cartonașelor
Meciurile echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete
Total: 39,
Med.: 3.31,
Abatere std.: 1.67, Mediană: 3,
Mod: ,
Peste: 46%
Meciurile echipei gazdă pe teren propriu
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete în deplasare
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei oaspete
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Celtic B vs Cumbernauld Colts Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
Celtic B vs Cumbernauld Colts Confruntări directe
Celtic B vs Cumbernauld Colts Vezi H2H complet →| Celtic B Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Scotia - Lowland League | 2023-07-22 | 2 Cumbernauld Colts |
1 - 0
1 - 0
|
Celtic B 1 | Î | +1.0 | Sub |
|
||||||
| Scotia - Lowland League | 2022-10-29 | 4 Cumbernauld Colts |
2 - 2
4 - 2
|
Celtic B 1 1 | Î | +2.0 | Peste |
|
||||||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Celtic B Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Scotia - Lowland League | 2024-03-16 | 1 Albion Rovers |
1 - 0
1 - 1
|
Celtic B 2 | E | +0.5 | Sub |
|
||||||
| Scotia - Lowland League | 2024-03-09 | 1 Celtic B |
1 - 1
2 - 1
|
Tranent Juniors 1 | V | 0.0, -0.5 | Sub |
|
||||||
| Scotia - Lowland League | 2024-02-28 | 1 Celtic B |
3 - 0
7 - 0
|
Civil Service Strollers | V | -0.5, -1.0 | Peste |
|
||||||
| Scotia - Lowland League | 2024-02-24 | 3 Celtic B |
0 - 0
1 - 0
|
Berwick Rangers 2 1 | V | -0.5, -1.0 | Sub |
|
||||||
| Scotia - Lowland League | 2024-01-10 | 3 Gretna FC 2008 |
1 - 2
3 - 3
|
Celtic B 1 | E | +2.5, +3.0 | Peste |
|
||||||
| Scotia - Lowland League | 2024-01-05 | Celtic B |
1 - 0
2 - 0
|
Broomhill FC 4 | V | -1.0 | Sub |
|
5-3 (8) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Scotia - Lowland League | 2023-12-29 | Celtic B |
2 - 0
7 - 0
|
Gretna FC 2008 1 | V | -3.0, -3.5 | Peste |
|
8-1 (9) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Scotia - Lowland League | 2023-11-01 | 1 Celtic B |
1 - 0
3 - 0
|
Linlithgow Rose 6 1 | V | 0.0 | Sub |
|
5-1 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Scotia - Lowland League | 2023-10-20 | 1 Hearts B |
2 - 1
2 - 1
|
Celtic B 1 | Î | -0.5 | Sub |
|
11-1 (12) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 5 (4-1) | ||
| Scotia - Lowland League | 2023-10-06 | 1 Celtic B |
1 - 1
1 - 2
|
East Stirlingshire 2 | Î | -1.0, -1.5 | Sub |
|
7-6 (13) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 3 (2-1) | ||
| Scotia - Lowland League | 2023-08-22 | 2 East Kilbride |
0 - 0
2 - 1
|
Celtic B 3 | Î | -1.0, -1.5 | Sub |
|
7-2 (9) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Scotia - League Challenge Cup | 2023-08-02 | 1 Celtic B |
1 - 1
1 - 3
|
East Kilbride | Î | 0.0 | Peste | 10.0 | Peste |
|
5-6 (11) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Scotia - Lowland League | 2023-07-29 | 3 Celtic B |
0 - 2
2 - 2
|
Cowdenbeath 1 | E | -1.5, -2.0 | Peste |
|
6-8 (14) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 4 (4-0) | ||
| Scotia - Lowland League | 2023-07-22 | 2 Cumbernauld Colts |
1 - 0
1 - 0
|
Celtic B 1 | Î | +1.0 | Sub |
|
10-3 (13) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Europa - Amicale | 2023-07-11 | Sligo Rovers |
2 - 0
2 - 1
|
Celtic B | Î | 0.0, +0.5 | Sub |
|
7-6 (13) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Scotia - Lowland League | 2023-04-02 | 3 2 Rangers B |
1 - 1
1 - 3
|
Celtic B 2 | V | -0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
4-8 (12) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Scotia - Lowland League | 2023-03-17 | 2 Celtic B |
0 - 1
1 - 1
|
Spartans FC 1 | E | 0.0 | Sub |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Scotia - Lowland League | 2023-03-04 | 1 2 Cowdenbeath |
0 - 2
0 - 3
|
Celtic B | V | +1.5 | Sub |
|
3-3 (6) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Scotia - Lowland League | 2023-02-24 | 1 Celtic B |
1 - 0
2 - 0
|
Hearts B 1 | V | -1.0 | Sub |
|
5-7 (12) | 2-5 (7) | 3 (0-3) | 1 (1-0) | ||
| Scotia - Lowland League | 2023-02-08 | 3 Stirling University |
2 - 0
2 - 1
|
Celtic B 2 | Î | +0.5 | Push |
|
4-8 (12) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Scotia - Lowland League | 2023-01-28 | 2 East Kilbride |
2 - 1
2 - 2
|
Celtic B | E | +0.5 | Peste |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Scotia - Lowland League | 2023-01-07 | Broomhill FC |
0 - 3
0 - 3
|
Celtic B 1 | V | +0.5, +1.0 | Sub |
|
1-12 (13) | 0-7 (7) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Scotia - Lowland League | 2023-01-04 | 3 Celtic B |
2 - 0
4 - 0
|
Civil Service Strollers 3 | V | -1.0, -1.5 | Peste |
|
1-0 (1) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Scotia - Lowland League | 2022-12-06 | Celtic B |
1 - 1
1 - 3
|
Berwick Rangers 2 | Î | -1.5, -2.0 | Peste |
|
10-2 (12) | 7-2 (9) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Scotia - Lowland League | 2022-11-30 | 3 Celtic B |
0 - 0
2 - 1
|
Bo'ness United FC 1 | V | -1.5 | Sub |
|
8-1 (9) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Scotia - League Challenge Cup | 2022-11-15 | 2 Dunfermline |
2 - 1
2 - 1
|
Celtic B | Î | -1.0 | Sub | 10.0 | Sub |
|
2-4 (6) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Scotia - Lowland League | 2022-11-09 | 1 East Stirlingshire |
0 - 2
0 - 3
|
Celtic B 1 | V | +1.0, +1.5 | Sub |
|
2-9 (11) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 3 (0-3) | ||
| Scotia - Lowland League | 2022-10-29 | 4 Cumbernauld Colts |
2 - 2
4 - 2
|
Celtic B 1 1 | Î | +2.0 | Peste |
|
5-11 (16) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Scotia - Lowland League | 2022-08-31 | 4 Celtic B |
1 - 0
6 - 0
|
Stirling University 1 | V | -1.5 | Peste |
|
4-6 (10) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Scotia - League Challenge Cup | 2022-08-24 | Celtic B |
1 - 0
3 - 0
|
Livingston B 1 | V | -2.5,-3.0 | Sub |
|
13-0 (13) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Cumbernauld Colts Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Scotia - Lowland League | 2024-03-19 | 1 Albion |
0 - 0
1 - 0
|
Cumbernauld Colts 1 | Î | 0.0, -0.5 | Sub |
|
||||||
| Scotia - Lowland League Cup | 2024-03-12 | Tranent Juniors |
3 - 0
4 - 0
|
Cumbernauld Colts | Î | 0.0, -0.5 | Peste |
|
||||||
| Scotia - Lowland League Cup | 2024-02-20 | 2 Cumbernauld Colts |
0 - 1
2 - 1
|
Berwick Rangers | V | -0.5 | Push |
|
||||||
| Scotia - Lowland League | 2024-01-26 | 1 Hearts B |
0 - 1
1 - 3
|
Cumbernauld Colts 1 | V | -0.5, -1.0 | Peste |
|
||||||
| Scotia - Lowland League | 2023-12-30 | 2 Caledonian Braves |
1 - 1
1 - 2
|
Cumbernauld Colts 3 | V | +0.5 | Sub |
|
||||||
| Scotia - Lowland League | 2023-11-11 | 5 East Kilbride |
0 - 0
2 - 0
|
Cumbernauld Colts 4 | Î | -1.0 | Sub |
|
8-2 (10) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Scotia - Lowland League | 2023-10-21 | 4 Gala Fairydean |
1 - 3
1 - 4
|
Cumbernauld Colts | V | +0.5 | Peste |
|
3-9 (12) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 6 (2-4) | ||
| Scotia - Lowland League | 2023-10-18 | 2 East Stirlingshire |
0 - 2
0 - 3
|
Cumbernauld Colts 2 | V | +0.5, +1.0 | Peste |
|
8-4 (12) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 4 (4-0) | ||
| Scotia - Lowland League | 2023-10-07 | 4 Edinburgh University |
0 - 0
2 - 3
|
Cumbernauld Colts 2 | V | +2.5 | Peste |
|
1-3 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Scotia - Lowland League | 2023-09-09 | 1 Civil Service Strollers |
0 - 1
3 - 1
|
Cumbernauld Colts 1 | Î | +0.5 | Peste |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Scotia - Lowland League | 2023-09-02 | 1 4 Cumbernauld Colts |
1 - 1
2 - 1
|
Broomhill FC 3 | V | -0.5 | Sub |
|
2-3 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||
| Scotia - Lowland League | 2023-08-23 | 1 Cumbernauld Colts |
4 - 0
6 - 0
|
Gretna FC 2008 2 | V | -3.0 | Peste |
|
12-5 (17) | 6-2 (8) | 4 (4-0) | 2 (2-0) | ||
| Scotia - Lowland League | 2023-08-19 | 2 Cumbernauld Colts |
0 - 0
1 - 2
|
Hearts B 1 | Î | -0.5 | Sub |
|
8-6 (14) | 5-3 (8) | 1 (0-1) | 3 (1-2) | ||
| Scotia - Lowland League | 2023-08-05 | 2 Cumbernauld Colts |
1 - 2
1 - 5
|
Tranent Juniors 3 | Î | 0.0, -0.5 | Peste |
|
4-6 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Scotia - Lowland League | 2023-07-22 | 2 Cumbernauld Colts |
1 - 0
1 - 0
|
Celtic B 1 | V | +1.0 | Sub |
|
10-3 (13) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Scotia - Lowland League Cup | 2023-04-29 | 1 Broomhill FC |
0 - 1
1 - 3
|
Cumbernauld Colts | V | 0.0, -0.5 | Peste |
|
7-7 (14) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||
| Scotia - Lowland League | 2023-04-15 | Gretna FC 2008 |
0 - 1
0 - 3
|
Cumbernauld Colts | V | +0.5 | Sub |
|
0-9 (9) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 3 (0-3) | ||
| Scotia - Lowland League | 2023-03-18 | 2 Cumbernauld Colts |
0 - 1
1 - 3
|
Edinburgh University 3 | Î | -2.5 | Push |
|
5-2 (7) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Scotia - Lowland League | 2023-02-25 | Cumbernauld Colts |
1 - 0
1 - 0
|
Cowdenbeath 4 | V | 0.0, +0.5 | Sub |
|
3-3 (6) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Scotia - Lowland League | 2023-02-11 | 4 Caledonian Braves |
0 - 1
2 - 1
|
Cumbernauld Colts 1 | Î | -0.5 | Push |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Scotia - Lowland League | 2023-02-07 | 2 Civil Service Strollers |
0 - 0
0 - 1
|
Cumbernauld Colts | V | -0.5 | Sub |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Scotia - Lowland League | 2023-01-14 | 1 Cumbernauld Colts |
1 - 0
1 - 0
|
Bo'ness United FC 4 | V | 0.0, +0.5 | Sub |
|
2-5 (7) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Scotia - Lowland League | 2023-01-04 | 4 Cumbernauld Colts |
1 - 0
2 - 0
|
East Stirlingshire 1 | V | -0.5, -1.0 | Sub |
|
7-8 (15) | 3-5 (8) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Scotia - Lowland League | 2022-12-30 | 1 Cumbernauld Colts |
2 - 0
2 - 0
|
East Kilbride 1 | V | +1.0, +1.5 | Sub |
|
1-4 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Scotia - Lowland League | 2022-11-12 | 1 Cumbernauld Colts |
1 - 0
4 - 1
|
Caledonian Braves 1 | V | +0.5 | Peste |
|
2-4 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Scotia - Lowland League | 2022-11-05 | 2 Cowdenbeath |
0 - 0
1 - 0
|
Cumbernauld Colts 3 | Î | -0.5 | Sub |
|
2-9 (11) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Scotia - Lowland League | 2022-11-01 | 1 Cumbernauld Colts |
1 - 1
2 - 4
|
Gala Fairydean 1 | Î | 0.0, -0.5 | Peste |
|
4-5 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Scotia - Lowland League | 2022-10-29 | 4 Cumbernauld Colts |
2 - 2
4 - 2
|
Celtic B 1 1 | V | +2.0 | Peste |
|
5-11 (16) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Scotia - Lowland League | 2022-10-05 | 2 Cumbernauld Colts |
0 - 0
2 - 3
|
Gretna FC 2008 3 | Î | 0.0, -0.5 | Peste |
|
5-7 (12) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 3 (0-3) | ||
| Scotia - Lowland League | 2022-10-01 | 4 Cumbernauld Colts |
0 - 2
1 - 3
|
Stirling University 1 | Î | +0.5, +1.0 | Peste |
|
3-8 (11) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 3 (0-3) | ||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 1.571 | 4 | 4.5 |
| Pauză | 2.05 | 2.6 | 4.333 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (-0.75) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Pauză (-0.25) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (3.25) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (1.25) | [email protected] | [email protected] |
Evenimente live
Stare: Final , Scor: 3 - 0 , Corner: 10 - 2
Corner: , Handicap: -0.5, -1.0 , Goluri: 3.0, 3.5
Scor: 2 - 0 , Corner: 5 - 1 Pauză
Corner: , Handicap: 0.0, -0.5 , Goluri: 1.0, 1.5
-
3' - 1st Corner - Celtic B -
14' - 2nd Corner - Celtic B -
14' - 1st Goal - Celtic B - Race to 3 Corners - Celtic B
-
26' - 3rd Corner - Celtic B -
27' - 4th Corner - Celtic B - Race to 5 Corners - Celtic B
-
27' - 5th Corner - Celtic B -
39' - 2nd Goal - Celtic B -
44' - 6th Corner - Cumbernauld Colts -
45' - 1st Yellow Card - Celtic B -
2-0 score at the end of First Half -
56' - 3rd Goal - Celtic B -
61' - 7th Corner - Celtic B - Race to 7 Corners - Celtic B
-
66' - 8th Corner - Celtic B -
70' - 9th Corner - Celtic B -
75' - 2nd Yellow Card - Celtic B -
77' - 10th Corner - Cumbernauld Colts - Race to 9 Corners - Celtic B
-
82' - 11th Corner - Celtic B -
90+1' - 12th Corner - Celtic B -
3-0 score at the end of Second Half
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

