Sâm, Jan 25, 2025 · 21:00
Cele mai vechiRecente
EEÎVÎE
1.48
3.50
7.00
RecenteCele mai vechi
EÎEÎÎE
Predicții gratuite
(bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Peste 2.5
Total goluri
–
Total cornere
+1.0
CD Victoria
CD Marathon vs CD Victoria Profilul echipelor
CD Marathon
EÎVVEEÎVÎERecenteÎn scădere-0.6 pct/meci, ultimele 5 vs 25 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste6/10
Peste 2.5 goluriPeste6/10
Handicap asiaticRatează3/10
CD Victoria
VÎÎVEÎÎEÎERecenteÎn scădere-1.0 pct/meci, ultimele 5 vs 25 anterioare
Peste 9.5 cornereSub2/10
Peste 2.5 goluriPeste7/10
Handicap asiaticEgal5/10
Ultimele
| CD Marathon | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| CD Victoria | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| CD Marathon | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| CD Victoria | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Distribuția golurilorLinie 2.5
Distribuția cornerelor
Distribuția cartonașelor
Meciurile echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete
Total: 40,
Med.: 2.78,
Abatere std.: 1.84, Mediană: 3,
Mod: 1,
Peste: 53%
Meciurile echipei gazdă pe teren propriu
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete în deplasare
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei oaspete
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
CD Marathon vs CD Victoria Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
CD Marathon vs CD Victoria Confruntări directe
CD Marathon vs CD Victoria Vezi H2H complet →| CD Marathon Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Honduras - Liga Nacional | 2024-09-29 | 3 CD Victoria |
1 - 0
3 - 0
|
CD Marathon 1 | Î | 0.0, +0.5 | Peste |
|
||||||
| Honduras - Liga Nacional | 2024-07-27 | 3 CD Marathon |
0 - 2
2 - 2
|
CD Victoria 4 1 | E | -1.0, -1.5 | Peste |
|
||||||
| Honduras - Liga Nacional | 2024-04-26 | 4 CD Victoria |
1 - 0
1 - 0
|
CD Marathon 2 | Î | +0.5 | Sub |
|
||||||
| Honduras - Liga Nacional | 2024-02-29 | 3 CD Marathon |
2 - 0
2 - 0
|
CD Victoria 5 | V | -1.0, -1.5 | Sub |
|
||||||
| Honduras - Liga Nacional | 2023-10-23 | 1 2 CD Victoria |
0 - 1
0 - 1
|
CD Marathon 7 | V | +0.5 | Sub |
|
||||||
| Honduras - Liga Nacional | 2023-08-27 | 1 CD Marathon |
0 - 0
1 - 1
|
CD Victoria 3 | E | -1.0, -1.5 | Sub |
|
13-3 (16) | 4-3 (7) | 3 (1-2) | 3 (3-0) | ||
| Honduras - Liga Nacional | 2023-04-02 | 4 CD Victoria |
0 - 0
0 - 1
|
CD Marathon 5 | V | 0.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
2-10 (12) | 0-6 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Honduras - Liga Nacional | 2022-09-01 | 2 CD Marathon |
0 - 0
1 - 1
|
CD Victoria 5 | E | -0.5 | Sub | 9.0 | Peste |
|
8-2 (10) | 4-2 (6) | 4 (3-1) | 2 (2-0) |
| Honduras - Liga Nacional | 2022-02-19 | 5 CD Marathon |
1 - 1
2 - 3
|
CD Victoria 4 | Î | -1.0,-1.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
4-0 (4) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Honduras - Liga Nacional | 2021-10-30 | 1 3 CD Marathon |
0 - 0
0 - 0
|
CD Victoria 3 1 | E | -1.5, -2.0 | Sub | 10.0 | Sub |
|
6-0 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Honduras - Liga Nacional | 2021-09-12 | 1 CD Victoria |
1 - 0
1 - 0
|
CD Marathon 1 | Î | +1.0 | Sub |
|
6-5 (11) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Honduras - Liga Nacional | 2016-04-23 | 1 5 CD Victoria |
0 - 2
0 - 3
|
CD Marathon 1 | V | 0.0, +0.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
7-2 (9) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Honduras - Liga Nacional | 2016-02-20 | 5 CD Marathon |
1 - 0
3 - 0
|
CD Victoria 3 1 | V | -0.5, -1.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
0-5 (5) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Honduras - Liga Nacional | 2015-10-11 | 2 CD Marathon |
2 - 0
2 - 0
|
CD Victoria 1 | V | -0.5 | Sub |
|
8-8 (16) | 8-2 (10) | 2 (2-0) | 2 (0-2) | ||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| CD Marathon Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Honduras - Liga Nacional | 2025-01-19 | 2 Juticalpa |
0 - 0
0 - 0
|
CD Marathon 2 | E | 0.0, +0.5 | Sub |
|
||||||
| Honduras - Liga Nacional | 2024-12-08 | 4 CD Marathon |
0 - 1
1 - 2
|
Olancho FC 3 | Î | 0.0, -0.5 | Peste |
|
||||||
| Honduras - Liga Nacional | 2024-12-05 | 1 2 Olancho FC |
1 - 0
1 - 2
|
CD Marathon 4 | V | -0.5 | Peste |
|
||||||
| Honduras - Liga Nacional | 2024-12-01 | 1 Olancho FC |
2 - 0
3 - 1
|
CD Marathon | Î | -0.5, -1.0 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Honduras - Liga Nacional | 2024-11-23 | 6 CD Marathon |
1 - 0
1 - 1
|
Genesis de Comayagua 2 1 | E | -1.0 | Sub |
|
||||||
| Honduras - Liga Nacional | 2024-11-10 | 4 CD Real Sociedad |
0 - 0
0 - 0
|
CD Marathon 1 | E | 0.0 | Sub |
|
8-9 (17) | 6-5 (11) | 2 (2-0) | 2 (0-2) | ||
| Honduras - Liga Nacional | 2024-11-06 | 3 CD Marathon |
1 - 1
2 - 1
|
Motagua 2 | V | 0.0 | Peste |
|
7-6 (13) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 4 (0-4) | ||
| Honduras - Liga Nacional | 2024-11-03 | 2 Real España |
0 - 2
0 - 3
|
CD Marathon 6 | V | 0.0, -0.5 | Peste |
|
7-4 (11) | 3-3 (6) | 4 (1-3) | 1 (0-1) | ||
| Honduras - Liga Nacional | 2024-10-26 | 1 3 CD Marathon |
1 - 1
1 - 2
|
Lobos UPNFM 6 | Î | -1.0, -1.5 | Peste |
|
9-2 (11) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Honduras - Liga Nacional | 2024-10-20 | 2 Juticalpa |
0 - 0
1 - 1
|
CD Marathon 2 | E | 0.0, +0.5 | Sub |
|
10-5 (15) | 4-4 (8) | 3 (1-2) | 2 (2-0) | ||
| Honduras - Liga Nacional | 2024-10-07 | 3 CD Marathon |
0 - 0
0 - 0
|
CD Olimpia 5 | E | 0.0, +0.5 | Sub |
|
3-5 (8) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Honduras - Liga Nacional | 2024-09-29 | 3 CD Victoria |
1 - 0
3 - 0
|
CD Marathon 1 | Î | 0.0, +0.5 | Peste |
|
2-2 (4) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Honduras - Liga Nacional | 2024-09-23 | 2 CD Marathon |
2 - 0
2 - 0
|
Olancho FC 4 | V | -0.5 | Push |
|
7-6 (13) | 4-5 (9) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Honduras - Liga Nacional | 2024-09-19 | 2 Genesis de Comayagua |
0 - 1
1 - 2
|
CD Marathon 3 | V | 0.0 | Peste |
|
8-4 (12) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Honduras - Liga Nacional | 2024-09-14 | CD Marathon |
0 - 0
1 - 1
|
CD Real Sociedad 5 1 | E | -0.5, -1.0 | Sub |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Honduras - Liga Nacional | 2024-09-02 | 1 Motagua |
0 - 1
0 - 1
|
CD Marathon 5 | V | -0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
8-3 (11) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 5 (5-0) |
| CONCACAF - Cupa Americii Centrale | 2024-08-28 | 1 CD Marathon |
0 - 0
1 - 0
|
Alianza FC San Salvador | V | 0.0, +0.5 | Sub | 9.0 | Peste |
|
6-11 (17) | 5-3 (8) | 5 (3-2) | 4 (1-3) |
| Honduras - Liga Nacional | 2024-08-24 | 1 CD Marathon |
0 - 1
0 - 1
|
Real España 3 | Î | 0.0, -0.5 | Sub |
|
7-0 (7) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| CONCACAF - Cupa Americii Centrale | 2024-08-22 | 1 CD Marathon |
0 - 0
1 - 0
|
CD Luis Angel Firpo 3 1 | V | -0.5, -1.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
10-10 (20) | 6-5 (11) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Honduras - Liga Nacional | 2024-08-18 | Lobos UPNFM |
0 - 0
2 - 0
|
CD Marathon 3 | Î | +0.5 | Sub |
|
3-2 (5) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| CONCACAF - Cupa Americii Centrale | 2024-08-15 | 5 CSD Comunicaciones |
2 - 0
2 - 1
|
CD Marathon 2 | Î | -0.5, -1.0 | Peste | 9.5 | Sub |
|
3-6 (9) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Honduras - Liga Nacional | 2024-08-10 | 1 CD Marathon |
1 - 0
4 - 1
|
Juticalpa 1 | V | -0.5, -1.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Honduras - Liga Nacional | 2024-08-05 | 5 CD Olimpia |
1 - 2
2 - 2
|
CD Marathon 4 | E | -1.0 | Peste | 9.0 | Peste |
|
7-3 (10) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| CONCACAF - Cupa Americii Centrale | 2024-08-02 | 1 Alajuelense |
1 - 1
3 - 1
|
CD Marathon 1 | Î | -1.0, -1.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
7-5 (12) | 4-4 (8) | 4 (3-1) | 0 (0-0) |
| Honduras - Liga Nacional | 2024-07-27 | 3 CD Marathon |
0 - 2
2 - 2
|
CD Victoria 4 1 | E | -1.0, -1.5 | Peste |
|
1-4 (5) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Honduras - Liga Nacional | 2024-05-25 | 1 2 CD Marathon |
1 - 2
2 - 2
|
CD Olimpia 1 | E | 0.0 | Peste |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 3 (2-1) | ||
| Honduras - Liga Nacional | 2024-05-20 | 2 CD Olimpia |
1 - 1
3 - 1
|
CD Marathon 2 | Î | -1.0 | Peste |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 4 (2-2) | 1 (1-0) | ||
| Honduras - Liga Nacional | 2024-05-11 | CD Marathon |
1 - 0
1 - 0
|
Genesis de Comayagua 6 1 | V | -1.0 | Sub |
|
2-7 (9) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 3 (1-2) | ||
| Honduras - Liga Nacional | 2024-05-09 | 1 Genesis de Comayagua |
0 - 1
0 - 2
|
CD Marathon 3 | V | 0.0, +0.5 | Push |
|
5-5 (10) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Honduras - Liga Nacional | 2024-04-28 | 2 CD Marathon |
2 - 1
2 - 1
|
Olancho FC 2 | V | -1.0, -1.5 | Peste |
|
3-1 (4) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| CD Victoria Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Honduras - Liga Nacional | 2025-01-18 | 2 CD Victoria |
0 - 0
1 - 1
|
Olancho FC 2 | E | 0.0 | Sub |
|
||||||
| Honduras - Liga Nacional | 2024-12-01 | 1 Motagua |
3 - 1
5 - 2
|
CD Victoria 4 | Î | -1.0 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| Honduras - Liga Nacional | 2024-11-25 | 2 CD Victoria |
0 - 0
0 - 0
|
Real España 2 | E | 0.0, +0.5 | Sub |
|
||||||
| Honduras - Liga Nacional | 2024-11-10 | Olancho FC |
1 - 0
3 - 0
|
CD Victoria 3 | Î | -0.5, -1.0 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Honduras - Liga Nacional | 2024-11-08 | 4 CD Victoria |
1 - 1
2 - 3
|
CD Real Sociedad 5 | Î | -0.5, -1.0 | Peste |
|
||||||
| Honduras - Liga Nacional | 2024-11-02 | 1 3 Lobos UPNFM |
0 - 0
1 - 1
|
CD Victoria 1 1 | E | 0.0, -0.5 | Sub |
|
6-2 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| Honduras - Liga Nacional | 2024-10-28 | 1 CD Victoria |
1 - 0
4 - 0
|
Juticalpa 2 | V | -0.5, -1.0 | Peste |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Honduras - Liga Nacional | 2024-10-20 | 1 CD Olimpia |
4 - 1
4 - 3
|
CD Victoria 2 | Î | -1.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
6-2 (8) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Honduras - Liga Nacional | 2024-10-05 | 2 Genesis de Comayagua |
1 - 1
2 - 1
|
CD Victoria 3 | Î | 0.0, -0.5 | Peste |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Honduras - Liga Nacional | 2024-09-29 | 3 CD Victoria |
1 - 0
3 - 0
|
CD Marathon 1 | V | 0.0, +0.5 | Peste |
|
2-2 (4) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Honduras - Liga Nacional | 2024-09-22 | 3 CD Victoria |
0 - 1
1 - 3
|
Motagua 2 | Î | +0.5 | Peste |
|
6-9 (15) | 3-5 (8) | 4 (2-2) | 0 (0-0) | ||
| Honduras - Liga Nacional | 2024-09-20 | 7 Real España |
1 - 0
1 - 1
|
CD Victoria 4 | E | -1.0, -1.5 | Sub |
|
2-3 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Honduras - Liga Nacional | 2024-09-15 | 2 CD Victoria |
2 - 0
3 - 2
|
Olancho FC 2 | V | 0.0 | Peste |
|
7-3 (10) | 6-2 (8) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Honduras - Liga Nacional | 2024-09-01 | 2 CD Real Sociedad |
1 - 0
1 - 0
|
CD Victoria 1 | Î | 0.0, -0.5 | Sub |
|
6-4 (10) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Honduras - Liga Nacional | 2024-08-25 | 3 CD Victoria |
1 - 0
2 - 1
|
Lobos UPNFM 3 1 | V | -0.5 | Peste |
|
6-2 (8) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Honduras - Liga Nacional | 2024-08-18 | 3 Juticalpa |
0 - 0
1 - 0
|
CD Victoria 1 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
8-9 (17) | 6-3 (9) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Honduras - Liga Nacional | 2024-08-11 | 1 CD Victoria |
3 - 0
3 - 1
|
CD Olimpia 2 | V | +1.0 | Peste |
|
1-6 (7) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Honduras - Liga Nacional | 2024-07-27 | 3 CD Marathon |
0 - 2
2 - 2
|
CD Victoria 4 1 | E | -1.0, -1.5 | Peste |
|
1-4 (5) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Honduras - Liga Nacional | 2024-04-28 | 1 2 CD Olimpia |
2 - 0
2 - 0
|
CD Victoria 2 | Î | -2.0, -2.5 | Sub | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 6-2 (8) | 4 (4-0) | 2 (2-0) |
| Honduras - Liga Nacional | 2024-04-26 | 4 CD Victoria |
1 - 0
1 - 0
|
CD Marathon 2 | V | +0.5 | Sub |
|
3-5 (8) | 2-3 (5) | 3 (2-1) | 1 (0-1) | ||
| Honduras - Liga Nacional | 2024-04-20 | CD Victoria |
0 - 0
0 - 1
|
Lobos UPNFM 2 | Î | -0.5 | Sub |
|
2-3 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Honduras - Liga Nacional | 2024-04-14 | 2 Real España |
0 - 0
0 - 1
|
CD Victoria 2 | V | -1.0 | Sub |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Honduras - Liga Nacional | 2024-04-08 | 4 CD Victoria |
2 - 1
2 - 1
|
CD Vida 6 1 | V | -0.5 | Peste |
|
1-9 (10) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Honduras - Liga Nacional | 2024-04-03 | 2 Olancho FC |
0 - 0
3 - 0
|
CD Victoria 2 | Î | -0.5, -1.0 | Peste | 11.0 | Sub |
|
3-7 (10) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 4 (0-4) |
| Honduras - Liga Nacional | 2024-03-31 | 1 3 CD Victoria |
0 - 1
2 - 2
|
Motagua 3 | E | 0.0, +0.5 | Peste |
|
2-6 (8) | 2-3 (5) | 3 (2-1) | 3 (0-3) | ||
| Honduras - Liga Nacional | 2024-03-13 | 2 Genesis de Comayagua |
0 - 0
0 - 0
|
CD Victoria 2 | E | -1.0 | Sub |
|
5-4 (9) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Honduras - Liga Nacional | 2024-03-11 | 2 CD Victoria |
1 - 0
1 - 0
|
CD Real Sociedad 2 | V | 0.0, -0.5 | Sub |
|
5-0 (5) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 0 (0-0) | ||
| Honduras - Liga Nacional | 2024-03-03 | 1 2 CD Victoria |
0 - 0
0 - 0
|
CD Olimpia 2 1 | E | +1.0, +1.5 | Sub |
|
4-5 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Honduras - Liga Nacional | 2024-02-29 | 3 CD Marathon |
2 - 0
2 - 0
|
CD Victoria 5 | Î | -1.0, -1.5 | Sub |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Honduras - Liga Nacional | 2024-02-24 | 1 4 Lobos UPNFM |
1 - 1
2 - 4
|
CD Victoria 3 | V | -0.5 | Peste |
|
14-9 (23) | 9-4 (13) | 4 (3-1) | 2 (1-1) | ||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 1.48 | 3.5 | 7 |
| Pauză | 2.05 | 2.2 | 6.5 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (-1.0) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Pauză (-0.5) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (2.5) | Peste@2 | [email protected] |
| Pauză (1.0) | Peste@2 | [email protected] |
Evenimente live
Stare: Final , Scor: 0 - 1 , Corner: 9 - 4
Corner: , Handicap: -1.0 , Goluri: 2.5
Scor: 0 - 0 , Corner: 7 - 0 Pauză
Corner: , Handicap: -0.5 , Goluri: 1.0
-
3' - 1st Corner - CD Marathon -
10' - 2nd Corner - CD Marathon -
14' - 3rd Corner - CD Marathon - Race to 3 Corners - CD Marathon
-
18' - 4th Corner - CD Marathon -
19' - 5th Corner - CD Marathon - Race to 5 Corners - CD Marathon
-
25' - 1st Yellow Card - CD Marathon -
35' - 2nd Yellow Card - CD Victoria -
40' - 6th Corner - CD Marathon -
45+1' - 3rd Yellow Card - CD Victoria -
45+3' - 7th Corner - CD Marathon - Race to 7 Corners - CD Marathon
-
0-0 score at the end of First Half -
55' - 8th Corner - CD Victoria -
58' - 9th Corner - CD Victoria -
62' - 10th Corner - CD Victoria -
62' - 4th Yellow Card - CD Victoria -
67' - 5th Yellow Card - CD Marathon -
74' - Red Card - CD Marathon -
76' - 6th Yellow Card - CD Victoria -
83' - 11th Corner - CD Victoria -
85' - 1st Goal - CD Victoria -
88' - 12th Corner - CD Marathon -
88' - 7th Yellow Card - CD Marathon -
89' - 8th Yellow Card - CD Marathon - Race to 9 Corners - CD Marathon
-
90+4' - 13th Corner - CD Marathon -
90+5' - Red Card - CD Marathon -
0-1 score at the end of Second Half
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

