Carlos Mannucci vs Junior Profilul echipelor
Carlos Mannucci vs Junior Detalii meci
2V-2E-6Î în ultimele 10 meciuri, cu 8 goluri marcate și 18 primite. Medie goluri: 0.8 pentru, 1.8 contra. Victorii 20%, AH câștigat 20%, gol Over 70%, corner Over 0%.
2V-1E-7Î în ultimele 10 meciuri, cu 10 goluri marcate și 16 primite. Medie goluri: 1.0 pentru, 1.6 contra. Victorii 20%, AH câștigat 30%, gol Over 40%, corner Over 0%.
| Carlos Mannucci | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Junior | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| Carlos Mannucci | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Junior | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Carlos Mannucci vs Junior Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
Carlos Mannucci vs Junior Confruntări directe
Carlos Mannucci vs Junior Vezi H2H complet →Fără date
| Carlos Mannucci Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Peru - Liga 1 | 2022-10-30 | 1 Sporting Cristal |
1 - 0
4 - 0
|
Carlos Mannucci 2 1 | Î | -2.0 | Peste | 12.0 |
|
|||||
| Peru - Liga 1 | 2022-10-23 | 2 Carlos Mannucci |
0 - 0
0 - 2
|
UTC Cajamarca 1 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 11.0 |
|
|||||
| Peru - Liga 1 | 2022-10-21 | 3 Carlos Mannucci |
1 - 0
2 - 2
|
Alianza Atletico 7 | E | 0.0, -0.5 | Peste | 13.0 |
|
|||||
| Peru - Liga 1 | 2022-10-16 | 1 3 Atletico Grau |
1 - 0
2 - 1
|
Carlos Mannucci 4 | Î | -0.5 | Peste | 13.0 |
|
|||||
| Peru - Liga 1 | 2022-10-09 | 2 Carlos Mannucci |
0 - 0
0 - 0
|
Sport Boys 3 | E | -0.5 | Sub |
|
||||||
| Peru - Liga 1 | 2022-10-06 | 1 Universitario de Deportes |
2 - 0
3 - 0
|
Carlos Mannucci 2 | Î | -1.0, -1.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
9-2 (11) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Peru - Liga 1 | 2022-10-01 | 1 4 Carlos Mannucci |
0 - 0
0 - 1
|
Ayacucho FC 5 1 | Î | -0.5, -1.0 | Sub | 12.0 | Peste |
|
8-9 (17) | 3-5 (8) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Peru - Liga 1 | 2022-09-25 | FC Carlos Stein |
1 - 0
1 - 2
|
Carlos Mannucci | V | 0.0, -0.5 | Sub | 11.0 | Push |
|
5-6 (11) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Peru - Liga 1 | 2022-09-18 | 1 AD Tarma |
2 - 1
2 - 1
|
Carlos Mannucci 4 | Î | -1.0 | Peste | 13.0 | Sub |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Peru - Liga 1 | 2022-09-11 | 2 Carlos Mannucci |
1 - 0
2 - 1
|
Deportivo Binacional 1 | V | -0.5 | Peste | 11.5 | Peste |
|
8-5 (13) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 6 (3-3) |
| Peru - Liga 1 | 2022-09-03 | 3 Cienciano |
1 - 0
2 - 0
|
Carlos Mannucci 2 | Î | -1.5 | Sub |
|
12-3 (15) | 5-3 (8) | 3 (1-2) | 3 (3-0) | ||
| Peru - Liga 1 | 2022-08-27 | 3 Carlos Mannucci |
0 - 1
1 - 1
|
Deportivo Municipal 6 | E | -0.5 | Sub | 12.0 | Peste |
|
9-7 (16) | 7-0 (7) | 4 (4-0) | 3 (1-2) |
| Peru - Liga 1 | 2022-08-21 | Cesar Vallejo |
3 - 1
4 - 1
|
Carlos Mannucci 1 1 | Î | -0.5 | Peste | 13.5 | Peste |
|
14-2 (16) | 8-0 (8) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Peru - Liga 1 | 2022-08-13 | 4 Carlos Mannucci |
1 - 2
3 - 2
|
CD Universidad San Martin 2 | V | -1.0 | Peste | 12.5 | Peste |
|
14-2 (16) | 9-2 (11) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Peru - Liga 1 | 2022-07-31 | 1 4 Carlos Mannucci |
0 - 0
0 - 0
|
Academia Deportiva Cantolao 2 1 | E | -0.5 | Sub | 12.0 | Peste |
|
4-9 (13) | 2-5 (7) | 2 (1-1) | 5 (1-4) |
| Peru - Liga 1 | 2022-07-26 | 3 Sport Huancayo |
1 - 0
4 - 0
|
Carlos Mannucci 4 | Î | -1.0, -1.5 | Peste | 11.0 | Sub |
|
7-3 (10) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Peru - Liga 1 | 2022-07-23 | 2 Carlos Mannucci |
0 - 0
0 - 1
|
Alianza Lima 1 | Î | 0.0, +0.5 | Sub | 11.0 | Sub |
|
3-7 (10) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Peru - Liga 1 | 2022-07-10 | 1 3 Carlos Mannucci |
0 - 0
0 - 1
|
FBC Melgar 3 1 | Î | +0.5 | Sub | 12.5 | Peste |
|
2-14 (16) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 3 (0-3) |
| Peru - Liga 1 | 2022-07-03 | Carlos Mannucci |
0 - 1
1 - 3
|
Sporting Cristal 3 | Î | +0.5 | Peste | 12.5 | Peste |
|
5-9 (14) | 2-7 (9) | 5 (1-4) | 0 (0-0) |
| Peru - Liga 1 | 2022-06-24 | 2 UTC Cajamarca |
1 - 0
1 - 2
|
Carlos Mannucci 4 | V | -0.5, -1.0 | Peste | 11.0 | Peste |
|
10-7 (17) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Peru - Liga 1 | 2022-06-19 | 1 4 Alianza Atletico |
0 - 0
0 - 0
|
Carlos Mannucci 4 | E | -0.5 | Sub | 11.0 | Peste |
|
5-8 (13) | 2-6 (8) | 5 (1-4) | 2 (2-0) |
| Peru - Liga 1 | 2022-05-29 | 3 Carlos Mannucci |
0 - 0
1 - 0
|
Atletico Grau 5 1 | V | -0.5 | Sub | 12.5 | Peste |
|
2-13 (15) | 1-9 (10) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Peru - Liga 1 | 2022-05-22 | 1 Sport Boys |
0 - 2
1 - 4
|
Carlos Mannucci 4 1 | V | 0.0, -0.5 | Peste |
|
4-6 (10) | 3-5 (8) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Peru - Liga 1 | 2022-05-15 | 3 Carlos Mannucci |
0 - 0
0 - 0
|
Universitario de Deportes 4 | E | 0.0, +0.5 | Sub | 11.0 | Sub |
|
1-4 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Peru - Liga 1 | 2022-05-08 | 1 Ayacucho FC |
0 - 1
2 - 2
|
Carlos Mannucci 2 | E | -0.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
17-2 (19) | 11-2 (13) | 4 (4-0) | 2 (2-0) |
| Peru - Liga 1 | 2022-05-01 | 4 Carlos Mannucci |
0 - 0
1 - 1
|
AD Tarma 2 | E | -0.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
17-2 (19) | 9-2 (11) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Peru - Liga 1 | 2022-04-24 | Deportivo Binacional |
1 - 0
2 - 1
|
Carlos Mannucci 2 | Î | -1.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
10-1 (11) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Peru - Liga 1 | 2022-04-09 | 4 Deportivo Municipal |
1 - 0
1 - 0
|
Carlos Mannucci 3 | Î | -0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
4-8 (12) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Peru - Liga 1 | 2022-04-04 | 1 Carlos Mannucci |
0 - 0
0 - 0
|
Cesar Vallejo | E | 0.0, +0.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
3-5 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Peru - Liga 1 | 2022-03-21 | 3 CD Universidad San Martin |
0 - 2
1 - 3
|
Carlos Mannucci 4 | V | 0.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
7-4 (11) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Junior Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| America - Amicale | 2023-01-08 | 1 Alianza Lima |
2 - 0
2 - 1
|
Junior 2 1 | Î | 0.0, -0.5 | Peste |
|
||||||
| Columbia - Primera A | 2022-12-01 | Junior |
0 - 1
0 - 2
|
Deportivo Pereira 1 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 9.0 |
|
|||||
| Columbia - Primera A | 2022-11-27 | 1 Millonarios |
0 - 0
1 - 0
|
Junior 3 | Î | -1.0, -1.5 | Sub | 9.0 |
|
|||||
| Columbia - Primera A | 2022-11-23 | 3 Junior |
0 - 0
2 - 3
|
Independiente Santa Fe 2 | Î | -0.5 | Peste | 9.0 |
|
|||||
| Columbia - Primera A | 2022-11-13 | 1 1 Independiente Santa Fe |
0 - 0
0 - 0
|
Junior 3 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 9.0 |
|
|||||
| Columbia - Primera A | 2022-11-10 | 2 Junior |
0 - 1
0 - 1
|
Millonarios 1 | Î | 0.0 | Sub | 8.5 | Peste |
|
4-5 (9) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 3 (0-3) |
| Columbia - Primera A | 2022-11-07 | 3 Deportivo Pereira |
1 - 0
4 - 3
|
Junior 5 2 | Î | 0.0 | Peste | 9.0 | Peste |
|
6-5 (11) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Columbia - Cupa | 2022-11-03 | 2 Millonarios |
1 - 0
2 - 0
|
Junior 5 | Î | -0.5, -1.0 | Push | 8.5 | Peste |
|
6-6 (12) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Columbia - Primera A | 2022-10-30 | 3 Jaguares de Cordoba |
0 - 0
0 - 2
|
Junior 2 | V | +0.5, +1.0 | Sub | 10.5 | Sub |
|
4-1 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Columbia - Primera A | 2022-10-24 | 1 1 Junior |
2 - 1
2 - 1
|
Cortulua 4 | V | -1.0, -1.5 | Peste | 9.0 | Sub |
|
5-0 (5) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Columbia - Primera A | 2022-10-17 | 3 Envigado FC |
2 - 0
2 - 0
|
Junior 3 | Î | 0.0, +0.5 | Push | 9.0 | Sub |
|
0-5 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Columbia - Primera A | 2022-10-14 | 1 Junior |
0 - 1
1 - 1
|
Union Magdalena 5 | E | -1.0 | Sub | 8.5 | Sub |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Columbia - Primera A | 2022-10-10 | 1 3 Atletico Bucaramanga |
0 - 0
0 - 1
|
Junior 1 | V | 0.0, +0.5 | Sub | 9.0 | Peste |
|
14-2 (16) | 6-2 (8) | 4 (4-0) | 4 (4-0) |
| Columbia - Primera A | 2022-10-02 | 3 Junior |
0 - 0
1 - 0
|
Deportivo Cali 2 | V | -1.0, -1.5 | Sub | 8.5 | Peste |
|
9-3 (12) | 5-3 (8) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Columbia - Cupa | 2022-09-29 | 3 Junior |
0 - 0
1 - 0
|
Millonarios 4 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 8.5 | Peste |
|
8-4 (12) | 5-3 (8) | 5 (2-3) | 1 (0-1) |
| Columbia - Primera A | 2022-09-26 | 3 Alianza Petrolera |
0 - 1
0 - 1
|
Junior 4 | V | 0.0, +0.5 | Sub | 9.0 | Peste |
|
3-7 (10) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Columbia - Primera A | 2022-09-22 | 4 Junior |
0 - 0
0 - 1
|
Millonarios | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 8.5 | Sub |
|
4-4 (8) | 3-3 (6) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Columbia - Primera A | 2022-09-18 | 1 4 Deportivo Pasto |
1 - 1
2 - 1
|
Junior 3 | Î | 0.0 | Peste | 9.0 | Peste |
|
4-9 (13) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Columbia - Cupa | 2022-09-15 | 2 Union Magdalena |
0 - 0
0 - 1
|
Junior 2 1 | V | +0.5 | Sub | 8.5 | Sub |
|
4-2 (6) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Columbia - Primera A | 2022-09-10 | 1 Junior |
0 - 0
0 - 0
|
Deportivo Pereira 3 | E | -0.5, -1.0 | Sub | 8.5 | Peste |
|
10-0 (10) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Columbia - Primera A | 2022-09-04 | 4 Union Magdalena |
0 - 0
2 - 1
|
Junior 4 1 | Î | +0.5 | Peste | 9.0 | Sub |
|
1-5 (6) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Columbia - Primera A | 2022-08-29 | 4 Junior |
1 - 1
2 - 1
|
Deportes Tolima 5 2 | V | -0.5, -1.0 | Peste | 8.5 | Sub |
|
5-1 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Columbia - Cupa | 2022-08-24 | 2 Junior |
0 - 1
0 - 1
|
Union Magdalena 6 | Î | -1.0,-1.5 | Sub | 8.5 | Peste |
|
8-1 (9) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Columbia - Primera A | 2022-08-21 | America de Cali |
2 - 1
2 - 1
|
Junior | Î | 0.0 | Peste | 8.5 | Sub |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Columbia - Cupa | 2022-08-19 | 1 7 Atletico Nacional |
0 - 0
1 - 1
|
Junior 4 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 9.0 | Peste |
|
6-6 (12) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Columbia - Primera A | 2022-08-14 | 3 Junior |
2 - 0
4 - 2
|
Independiente Medellin 2 | V | -0.5, -1.0 | Peste | 8.5 | Peste |
|
3-7 (10) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Columbia - Primera A | 2022-08-08 | 1 3 Junior |
0 - 1
1 - 2
|
Once Caldas 4 | Î | -0.5, -1.0 | Peste | 8.5 | Sub |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Columbia - Primera A | 2022-07-31 | 4 Aguilas Doradas |
1 - 0
1 - 1
|
Junior 2 | E | 0.0 | Push | 9.0 | Sub |
|
2-2 (4) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Columbia - Cupa | 2022-07-29 | 3 Junior |
1 - 0
3 - 0
|
Atletico Nacional 4 | V | -0.5 | Peste | 8.5 | Sub |
|
2-5 (7) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Columbia - Primera A | 2022-07-24 | 2 Junior |
1 - 0
2 - 0
|
Independiente Santa Fe 5 1 | V | -0.5, -1.0 | Sub | 9.0 | Push |
|
9-0 (9) | 7-0 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 3.5 | 3 | 2 |
| Pauză | 4 | 2 | 2.75 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (+0.25) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Pauză (+0.25) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (2.25) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Stare: Final , Scor: 1 - 2 , Corner: 7 - 3
Corner: , Handicap: 0.0, +0.5 , Goluri: 2.0, 2.5
Scor: 1 - 0 , Corner: 3 - 1 Pauză
Corner: , Handicap: 0.0, +0.5 , Goluri: 1.0
-
2' - 1st Corner - Carlos Mannucci -
4' - 2nd Corner - Junior -
35' - 1st Yellow Card - Junior -
38' - 3rd Corner - Carlos Mannucci -
41' - 1st Goal - Carlos Mannucci - Race to 3 Corners - Carlos Mannucci
-
45' - 4th Corner - Carlos Mannucci -
1-0 score at the end of First Half -
50' - 2nd Yellow Card - Carlos Mannucci -
51' - 5th Corner - Carlos Mannucci -
52' - 6th Corner - Carlos Mannucci - Race to 5 Corners - Carlos Mannucci
-
53' - 2nd Goal - Junior -
54' - 7th Corner - Junior -
62' - 3rd Yellow Card - Junior -
74' - 3rd Goal - Junior -
89' - 8th Corner - Carlos Mannucci - Race to 7 Corners - Carlos Mannucci
-
89' - 9th Corner - Carlos Mannucci -
90+5' - 10th Corner - Junior -
1-2 score at the end of Second Half
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

