Sâm, Jul 6, 2024 · 13:30
Buxton
4 1
4 - 1
Final · HT 0-0
Ashton Utd
11 2
Cele mai vechiRecente
EÎEVVÎ
1.60
4.00
4.20
RecenteCele mai vechi
ÎÎVÎVV

Notițe

Predicții gratuite (bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Peste 3.0
Total goluri
Peste 8.5
Total cornere
+0.75
Ashton Utd
Buxton
VVÎÎEÎEVVÎRecenteStabil+0.1 pct/meci, ultimele 5 vs 25 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste6/10
Peste 2.5 goluriPeste7/10
Handicap asiaticRateazăAcoperit 4/10
Scapă avantajul · nu câștigă 3 din 7 meciuri în care a condusGol în prima repriză în 9 din ultimele 10Peste 2.5 cartonașe în 9 din ultimele 10
Ashton Utd
VVEVVVÎVÎÎRecenteÎn scădere-0.5 pct/meci, ultimele 5 vs 25 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste6/10
Peste 2.5 goluriPeste6/10
Handicap asiaticAcoperăAcoperit 7/10
Echipă de reveniri · ia puncte în 3 din 6 meciuri după ce primește primaGol în prima repriză în 8 din ultimele 10A câștigat 6 din ultimele 10
Buxton

4V-2E-4Î în ultimele 10 meciuri, cu 18 goluri marcate și 17 primite. Medie goluri: 1.8 pentru, 1.7 contra. Victorii 40%, AH câștigat 40%, gol Over 60%, corner Over 60%.

Rezultat final
Câștig 40%4 Egal 20%2 Pierdut 40%4
Total goluri 3.0
Peste 60%6 Anulat 10%1 Sub 30%3
Total cornere 8.5
Peste 60%6 Anulat 0%0 Sub 40%4
Handicap asiatic
Câștig 40%4 Anulat 0%0 Pierdut 60%6
Ashton Utd

6V-1E-3Î în ultimele 10 meciuri, cu 20 goluri marcate și 14 primite. Medie goluri: 2.0 pentru, 1.4 contra. Victorii 60%, AH câștigat 70%, gol Over 50%, corner Over 70%.

Rezultat final
Câștig 60%6 Egal 10%1 Pierdut 30%3
Total goluri 3.0
Peste 50%5 Anulat 10%1 Sub 40%4
Total cornere 8.5
Peste 70%7 Anulat 0%0 Sub 30%3
Handicap asiatic
Câștig 70%7 Anulat 0%0 Pierdut 30%3
Ultimele
Buxton
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Ashton Utd
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Total cornere peste 7.5 - 13.5
Buxton
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Ashton Utd
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Meciurile echipei oaspete
Total: 40, Med.: 3.35, Abatere std.: 1.74, Mediană: 3, Mod: 4, Peste: 58%

Buxton Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Anglia - Northern Premier League 2019-11-02 1 Buxton
1 - 2
1 - 2
Ashton Utd 3 Î 0.0 Peste
Anglia - Northern Premier League 2018-03-22 2 Buxton
1 - 0
1 - 0
Ashton Utd 1 V 0.0, +0.5 Sub 9.0
Anglia - Northern Premier League 2017-08-28 2 Ashton Utd
0 - 3
1 - 4
Buxton V -0.5 Peste
Anglia - Northern Premier League 2017-03-07 1 Buxton
0 - 1
1 - 2
Ashton Utd 3 Î -0.5, -1.0 Push 9.0
Anglia - Northern Premier League 2016-09-20 Ashton Utd
1 - 0
1 - 3
Buxton 3 V -0.5 Peste
Anglia - Northern Premier League 2015-09-22 1 Buxton
1 - 0
2 - 1
Ashton Utd 2 V 0.0, -0.5 Peste
0-9 (9) 0-6 (6) 2 (0-2) 1 (0-1)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Buxton Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Anglia - National League North 2024-04-20 3 Farsley Celtic
1 - 0
2 - 0
Buxton 4 Î -0.5 Sub 9.0
Anglia - National League North 2024-04-13 Buxton
0 - 0
2 - 0
Bishop's Stortford 1 V -2.5 Sub 9.5
Anglia - National League North 2024-04-06 3 Buxton
1 - 0
3 - 1
Chorley 1 V 0.0, +0.5 Peste 9.0
Anglia - National League North 2024-04-01 Hereford
0 - 1
2 - 2
Buxton 4 E -0.5 Peste
Anglia - National League North 2024-03-29 2 Buxton
1 - 1
1 - 4
Chester 3 Î 0.0, +0.5 Peste 9.5
Anglia - National League North 2024-03-23 2 1 Southport
1 - 1
2 - 2
Buxton 3 E 0.0, +0.5 Peste 10.0 Push
7-3 (10) 1-2 (3) 1 (0-1) 2 (1-1)
Anglia - National League North 2024-03-19 2 Blyth Spartans
1 - 1
3 - 2
Buxton 2 Î 0.0, +0.5 Peste
0-7 (7) 0-3 (3) 2 (0-2) 2 (0-2)
Anglia - National League North 2024-03-16 1 2 Buxton
0 - 1
0 - 2
South Shields 2 Î 0.0, -0.5 Sub 9.5 Sub
3-4 (7) 0-3 (3) 0 (0-0) 2 (2-0)
Anglia - National League North 2024-03-12 1 Peterborough Sports
1 - 2
1 - 3
Buxton 3 V 0.0, +0.5 Peste 8.5 Peste
7-8 (15) 2-4 (6) 2 (1-1) 3 (3-0)
Anglia - National League North 2024-03-09 5 Rushall Olympic
0 - 1
0 - 3
Buxton 3 V 0.0 Peste 9.5 Peste
8-3 (11) 5-2 (7) 1 (0-1) 1 (1-0)
Anglia - National League North 2024-03-02 Buxton
0 - 0
0 - 0
Scarborough Athletic 3 E 0.0, -0.5 Sub 9.0 Sub
4-1 (5) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (0-1)
Anglia - National League North 2024-02-27 4 Boston Utd
0 - 1
2 - 3
Buxton 6 V -0.5 Peste 9.5 Peste
9-1 (10) 4-1 (5) 2 (1-1) 1 (1-0)
Anglia - National League North 2024-02-24 1 Darlington
0 - 1
2 - 1
Buxton 1 Î 0.0 Peste 8.5 Peste
4-6 (10) 1-3 (4) 3 (0-3) 1 (1-0)
Anglia - National League North 2024-02-20 1 Buxton
1 - 0
2 - 0
Gloucester City V -0.5, -1.0 Sub 9.5 Sub
7-2 (9) 4-1 (5) 1 (0-1) 1 (0-1)
Anglia - National League North 2024-02-17 4 Buxton
2 - 0
3 - 1
Banbury 2 V -1.0 Peste 9.0 Sub
1-2 (3) 0-1 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Anglia - National League North 2024-02-03 1 Curzon Ashton
0 - 0
0 - 3
Buxton 1 V 0.0, -0.5 Peste 9.0 Sub
3-3 (6) 2-2 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Anglia - National League North 2024-01-27 4 Buxton
0 - 0
0 - 0
Brackley 2 E 0.0, +0.5 Sub 9.5 Peste
6-7 (13) 3-0 (3) 0 (0-0) 6 (1-5)
Anglia - National League North 2024-01-23 1 Buxton
0 - 1
0 - 6
Warrington Town 1 Î 0.0, -0.5 Peste 9.0 Sub
2-6 (8) 0-2 (2) 1 (0-1) 2 (0-2)
Anglia - National League North 2024-01-16 1 Chester
0 - 1
0 - 1
Buxton V -0.5, -1.0 Sub 9.5 Sub
6-1 (7) 5-0 (5) 2 (2-0) 1 (0-1)
Anglia - National League North 2024-01-13 1 Buxton
0 - 2
2 - 2
Kings Lynn Town 1 1 E -0.5 Peste 9.5 Peste
13-7 (20) 6-1 (7) 1 (1-0) 5 (3-2)
Anglia - National League North 2024-01-06 Tamworth
0 - 0
2 - 0
Buxton 1 Î -0.5, -1.0 Sub 9.5 Sub
4-4 (8) 3-2 (5) 4 (3-1) 1 (0-1)
Anglia - National League North 2024-01-01 2 Buxton
0 - 2
1 - 2
Alfreton Town 2 Î 0.0, -0.5 Peste 8.5 Peste
7-2 (9) 3-2 (5) 2 (1-1) 3 (3-0)
Anglia - National League North 2023-12-26 5 Alfreton Town
1 - 1
2 - 1
Buxton 6 Î 0.0, -0.5 Peste 9.0 Sub
2-2 (4) 1-1 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Anglia - National League North 2023-12-23 7 Buxton
0 - 0
0 - 0
Scunthorpe E +0.5 Sub 9.5 Sub
1-4 (5) 0-0 (0) 0 (0-0) 2 (1-1)
Anglia - National League North 2023-12-16 1 5 Spennymoor Town
0 - 1
2 - 3
Buxton 3 V 0.0, -0.5 Peste 10.5 Sub
3-4 (7) 2-2 (4) 2 (1-1) 2 (0-2)
Anglia - National League North 2023-12-12 1 1 Chorley
1 - 1
3 - 2
Buxton 2 1 Î -0.5, -1.0 Peste 10.0 Peste
9-4 (13) 2-2 (4) 0 (0-0) 2 (2-0)
Anglia - National League North 2023-11-25 2 Buxton
0 - 1
0 - 1
Southport 4 Î -0.5 Sub 9.5 Sub
5-4 (9) 1-3 (4) 2 (0-2) 1 (1-0)
Anglia - National League North 2023-11-21 6 Buxton
1 - 0
2 - 1
Hereford 2 V 0.0, -0.5 Peste 10.0 Peste
8-3 (11) 4-2 (6) 2 (2-0) 1 (1-0)
Anglia - FA Trophy 2023-11-18 Buxton
0 - 0
1 - 3
City of Liverpool 2 Î -1.5 Peste
6-8 (14) 4-0 (4) 0 (0-0) 5 (0-5)
Anglia - National League North 2023-11-11 1 Buxton
1 - 2
1 - 2
Farsley Celtic 6 1 Î -0.5, -1.0 Peste 10.0 Sub
3-3 (6) 2-2 (4) 2 (0-2) 1 (1-0)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Ashton Utd Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Anglia - Northern Premier League 2024-04-27 1 Ashton Utd
1 - 1
1 - 3
Marine Î +0.5 Peste 10.0
Anglia - Northern Premier League 2024-04-22 1 Matlock Town
2 - 0
5 - 1
Ashton Utd 1 Î +0.5, +1.0 Peste 11.0
Anglia - Northern Premier League 2024-04-20 1 Stafford Rangers
0 - 0
0 - 1
Ashton Utd 1 V 0.0, +0.5 Sub
Anglia - Northern Premier League 2024-04-13 1 1 Ashton Utd
0 - 1
1 - 2
Ilkeston Town 3 Î -0.5 Push
Anglia - Northern Premier League 2024-04-06 2 Bamber Bridge
1 - 0
1 - 3
Ashton Utd 1 V +0.5 Peste
Anglia - Northern Premier League 2024-04-01 1 FC United of Manchester
0 - 1
0 - 2
Ashton Utd V 0.0 Sub
10-5 (15) 6-3 (9) 4 (4-0) 2 (2-0)
Anglia - Northern Premier League 2024-03-29 Ashton Utd
2 - 1
4 - 1
Whitby 1 V 0.0, -0.5 Peste 10.0 Sub
2-4 (6) 2-2 (4) 2 (1-1) 1 (0-1)
Anglia - Northern Premier League 2024-03-26 Ashton Utd
0 - 0
0 - 0
Macclesfield FC E 0.0, +0.5 Sub 11.0 Sub
0-0 (0) 0-0 (0) (-) (-)
Anglia - Northern Premier League 2024-03-23 3 Radcliffe FC
1 - 2
2 - 5
Ashton Utd 5 V -1.5 Peste 11.5 Peste
10-7 (17) 6-5 (11) 2 (1-1) 4 (2-2)
Anglia - Northern Premier League 2024-03-16 1 2 Ashton Utd
2 - 0
2 - 0
Gainsborough 1 V 0.0, -0.5 Sub 10.0 Peste
2-10 (12) 2-5 (7) 1 (0-1) 3 (0-3)
Anglia - Northern Premier League 2024-03-09 1 Ashton Utd
2 - 0
2 - 0
Worksop Town 3 V +0.5 Sub 10.5 Peste
11-3 (14) 3-0 (3) 1 (1-0) 1 (0-1)
Anglia - Northern Premier League 2024-03-05 Ashton Utd
1 - 0
5 - 0
Lancaster City V 0.0, -0.5 Peste
5-7 (12) 4-3 (7) 2 (2-0) 1 (0-1)
Anglia - Northern Premier League 2024-02-17 Bradford P A
0 - 0
1 - 1
Ashton Utd 2 E +0.5 Sub
7-3 (10) 5-1 (6) 3 (3-0) 2 (2-0)
Anglia - Northern Premier League 2024-02-10 4 Ashton Utd
0 - 1
1 - 1
Guiseley 1 E 0.0 Sub
7-5 (12) 3-4 (7) 4 (1-3) 2 (1-1)
Anglia - Northern Premier League 2024-02-03 3 Worksop Town
1 - 0
1 - 0
Ashton Utd 1 1 Î -1.0 Sub 10.5 Peste
6-7 (13) 4-3 (7) 2 (1-1) 5 (2-3)
Anglia - Northern Premier League 2024-01-27 1 Ashton Utd
2 - 1
4 - 3
Atherton Collieries 2 1 V -1.0, -1.5 Peste 10.5 Sub
7-2 (9) 3-1 (4) 0 (0-0) 2 (1-1)
Anglia - Northern Premier League 2024-01-06 3 Ashton Utd
0 - 0
0 - 0
Warrington Rylands 2 E 0.0, +0.5 Sub
6-11 (17) 1-11 (12) 4 (0-4) 1 (1-0)
Anglia - Northern Premier League 2024-01-01 Hyde Utd
1 - 1
2 - 2
Ashton Utd 3 E -0.5 Peste 9.5 Sub
4-4 (8) 2-3 (5) 2 (1-1) 1 (1-0)
Anglia - Northern Premier League 2023-12-26 1 Ashton Utd
0 - 0
1 - 2
FC United of Manchester 3 1 Î 0.0, -0.5 Push
5-4 (9) 1-4 (5) 1 (1-0) 1 (1-0)
Anglia - Northern Premier League 2023-12-16 1 Ashton Utd
1 - 1
2 - 2
Workington E 0.0, -0.5 Peste
8-5 (13) 4-2 (6) 0 (0-0) 2 (1-1)
Anglia - Northern Premier League 2023-12-12 2 Ashton Utd
0 - 1
2 - 1
Stafford Rangers 3 V -1.0 Push 9.0 Sub
5-3 (8) 3-0 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Anglia - Northern Premier League 2023-12-09 2 Basford Utd
0 - 1
1 - 2
Ashton Utd 2 V 0.0, +0.5 Peste 11.0 Peste
8-8 (16) 4-2 (6) 2 (1-1) 3 (2-1)
Anglia - Northern Premier League 2023-11-25 2 Atherton Collieries
1 - 0
1 - 2
Ashton Utd V +0.5 Peste
6-7 (13) 6-3 (9) 2 (1-1) 0 (0-0)
Anglia - Northern Premier League 2023-11-21 1 2 Ilkeston Town
2 - 2
2 - 2
Ashton Utd 3 E 0.0, -0.5 Peste
1-7 (8) 0-3 (3) 1 (0-1) 3 (1-2)
Anglia - Northern Premier League 2023-11-14 2 Lancaster City
1 - 0
2 - 1
Ashton Utd Î 0.0, -0.5 Peste
12-2 (14) 4-0 (4) 1 (1-0) 2 (2-0)
Anglia - Northern Premier League 2023-11-04 3 Ashton Utd
1 - 2
2 - 2
Bamber Bridge 4 E 0.0, -0.5 Peste 9.5 Peste
6-4 (10) 3-1 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Anglia - Northern Premier League 2023-10-24 1 Gainsborough
1 - 1
2 - 2
Ashton Utd 1 E 0.0, -0.5 Peste
9-6 (15) 5-3 (8) 2 (1-1) 2 (1-1)
Anglia - Northern Premier League 2023-10-21 2 Ashton Utd
0 - 1
0 - 2
Radcliffe FC 3 1 Î +0.5 Sub 10.0 Peste
9-3 (12) 5-2 (7) 2 (2-0) 1 (1-0)
Anglia - Northern Premier League 2023-10-17 1 Ashton Utd
1 - 0
5 - 0
Matlock Town 2 V 0.0, -0.5 Peste 10.0 Peste
3-8 (11) 1-6 (7) 1 (1-0) 1 (0-1)
Anglia - FA Cup - Calificari 2023-10-14 1 Kidderminster
0 - 0
2 - 0
Ashton Utd 3 Î -1.0 Sub 10.5 Sub
6-4 (10) 4-3 (7) 3 (1-2) 3 (2-1)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Publică ponturi
1x2
Final 1.6 4 4.2
Pauză 2.1 2.4 4.5
Handicap asiatic
Final (-0.75) [email protected] Oaspeț[email protected]
Pauză (-0.25) [email protected] Oaspeți@2
Total cornere
Final (8.5) [email protected] Sub@2
Pauză (4.0) [email protected] Sub@2
Total goluri
Final (3.0) [email protected] [email protected]
Pauză (1.25) [email protected] [email protected]


Ora Tip Selecție Miză Rezultat
Evenimente live

Stare: Final , Scor: 4 - 1 , Corner: 4 - 11

Corner: 8.5 , Handicap: -0.5, -1.0 , Goluri: 3.0

6
Șuturi pe poartă
2
1
Șuturi pe lângă poartă
5
54
Atac
81
31
Atac periculos
47
51
Posesie %
49

Scor: 0 - 0 , Corner: 3 - 9 Pauză

Corner: 4.0 , Handicap: 0.0, -0.5 , Goluri: 1.0, 1.5

0
Șuturi pe poartă
1
1
Șuturi pe lângă poartă
3
24
Atac
35
17
Atac periculos
28
43
Posesie %
57
  • 4' - 1st Corner - Ashton Utd
  • 5' - 2nd Corner - Ashton Utd
  • 5' - 3rd Corner - Ashton Utd
  • Race to 3 Corners - Ashton Utd
  • 5' - 4th Corner - Ashton Utd
  • 6' - 5th Corner - Ashton Utd
  • Race to 5 Corners - Ashton Utd
  • 13' - 6th Corner - Ashton Utd
  • Race to 7 Corners - Ashton Utd
  • 15' - 7th Corner - Ashton Utd
  • 20' - 1st Yellow Card - Buxton
  • 30' - 8th Corner - Buxton
  • 34' - 9th Corner - Buxton
  • 36' - 10th Corner - Buxton
  • 39' - 11th Corner - Ashton Utd
  • 45+2' - 12th Corner - Ashton Utd
  • Race to 9 Corners - Ashton Utd
  • 0-0 score at the end of First Half
  • 53' - 13th Corner - Buxton
  • 54' - 1st Goal - Buxton
  • 55' - 2nd Goal - Buxton
  • 55' - 2nd Yellow Card - Ashton Utd
  • 56' - 3rd Goal - Buxton
  • 57' - 3rd Yellow Card - Ashton Utd
  • 66' - 14th Corner - Ashton Utd
  • 85' - 4th Goal - Buxton
  • 90' - 15th Corner - Ashton Utd
  • 90' - 5th Goal - Ashton Utd
  • 4-1 score at the end of Second Half

Rămâi la curent cu TotalCorner

Alătură-te canalului nostru gratuit de ponturi Telegram. Poți configura și alerte personalizate pentru meciuri.

Ponturi gratuite pe Telegram Alerte personalizate