Dum, Feb 25, 2018 · 14:00
Cele mai vechiRecente
EVVEVV
2.45
3.30
2.90
RecenteCele mai vechi
ÎVEEVE
Predicții gratuite
(bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 2.5
Total goluri
Sub 10.5
Total cornere
0.0
Brommapojkarna
Brommapojkarna vs Dalkurd FF Profilul echipelor
Brommapojkarna
ÎEÎVEVVEVVRecenteÎn formă maximă+0.7 pct/meci, ultimele 5 vs 22 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste6/10
Peste 2.5 goluriSub3/10
Handicap asiaticAcoperă6/9
Deschide scorulGol în prima repriză în 6 din ultimele 10
Dalkurd FF
EEVÎVÎÎVEÎRecenteÎn scădere-1.2 pct/meci, ultimele 5 vs 21 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste7/10
Peste 2.5 goluriSub4/10
Handicap asiaticEgal5/10
Ultimele
| Brommapojkarna | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Dalkurd FF | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| Brommapojkarna | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Dalkurd FF | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Distribuția golurilorLinie 2.5
Distribuția cornerelorLinie 10.5
Distribuția cartonașelor
Meciurile echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete
Total: 40,
Med.: 2.63,
Abatere std.: 1.54, Mediană: 3,
Mod: 3,
Peste: 58%
Meciurile echipei gazdă pe teren propriu
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete în deplasare
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei oaspete
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Brommapojkarna vs Dalkurd FF Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
Brommapojkarna vs Dalkurd FF Confruntări directe
Brommapojkarna vs Dalkurd FF Vezi H2H complet →| Brommapojkarna Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Suedia - Superettan | 2017-10-24 | 1 Brommapojkarna |
0 - 0
1 - 0
|
Dalkurd FF 1 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 11.0 |
|
|||||
| Suedia - Superettan | 2017-04-01 | 1 Dalkurd FF |
0 - 0
0 - 0
|
Brommapojkarna 2 | E | -0.5 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Brommapojkarna Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Suedia - Cupa | 2018-02-18 | 1 Brommapojkarna |
0 - 0
2 - 0
|
Gefle IF 1 | V | -1.5 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| Europa - Amicale | 2018-02-03 | 1 Brommapojkarna |
1 - 0
2 - 1
|
IK Frej | V | -1.5 | Push | 9.5 |
|
|||||
| Europa - Amicale | 2018-01-27 | 2 Sirius |
1 - 1
1 - 1
|
Brommapojkarna 1 | E | 9.5 |
|
|||||||
| Europa - Amicale | 2018-01-20 | 1 Brommapojkarna |
2 - 0
2 - 0
|
AFC Eskilstuna 2 | V | -1.0 | Sub |
|
||||||
| Suedia - Superettan | 2017-11-04 | 1 Brommapojkarna |
2 - 0
4 - 1
|
Gefle IF | V | -0.5, -1.0 | Peste | 11.0 |
|
|||||
| Suedia - Superettan | 2017-10-30 | 3 Osters IF |
0 - 0
0 - 0
|
Brommapojkarna | E | 0.0, +0.5 | Sub | 11.0 | Sub |
|
4-4 (8) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Suedia - Superettan | 2017-10-24 | 1 Brommapojkarna |
0 - 0
1 - 0
|
Dalkurd FF 1 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 11.0 | Sub |
|
6-1 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Suedia - Superettan | 2017-10-17 | 2 Syrianska FC |
0 - 1
0 - 2
|
Brommapojkarna 2 | V | +1.0, +1.5 | Sub |
|
7-3 (10) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 5 (4-1) | ||
| Suedia - Superettan | 2017-09-30 | 4 GAIS |
0 - 0
0 - 0
|
Brommapojkarna 2 | E | +0.5, +1.0 | Sub | 11.0 | Sub |
|
6-2 (8) | 6-2 (8) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Suedia - Superettan | 2017-09-23 | Brommapojkarna |
1 - 1
3 - 1
|
Atvidabergs FF 2 | V | -1.5, -2.0 | Peste | 11.0 | Peste |
|
14-0 (14) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Suedia - Superettan | 2017-09-17 | 1 Norrby IF |
1 - 0
1 - 0
|
Brommapojkarna 1 | Î | +1.0, +1.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
14-11 (25) | 5-6 (11) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Suedia - Superettan | 2017-09-12 | 1 Brommapojkarna |
1 - 0
1 - 1
|
Helsingborg 4 1 | E | -0.5, -1.0 | Sub | 11.0 | Sub |
|
9-1 (10) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Suedia - Superettan | 2017-09-02 | 3 Degerfors |
1 - 1
3 - 2
|
Brommapojkarna 1 | Î | +0.5, +1.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
3-11 (14) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Suedia - Superettan | 2017-08-27 | 1 1 Brommapojkarna |
0 - 2
1 - 5
|
Falkenbergs FF | Î | -1.5 | Peste | 11.0 | Peste |
|
5-12 (17) | 1-8 (9) | 1 (1-0) | 4 (0-4) |
| Suedia - Cupa | 2017-08-23 | 2 Arameiska-Syrianska IF |
0 - 1
0 - 2
|
Brommapojkarna 1 | V | +2.0 | Sub |
|
2-7 (9) | 1-4 (5) | 4 (0-4) | 0 (0-0) | ||
| Suedia - Superettan | 2017-08-20 | 1 Brommapojkarna |
1 - 1
2 - 1
|
IFK Varnamo 1 2 | V | -1.5, -2.0 | Sub | 12.0 | Sub |
|
9-1 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Suedia - Superettan | 2017-08-13 | 2 Varbergs BoIS FC |
1 - 0
1 - 1
|
Brommapojkarna 1 | E | +0.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
3-1 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Suedia - Superettan | 2017-08-09 | 1 5 Orgryte IS |
0 - 1
0 - 2
|
Brommapojkarna | V | +0.5, +1.0 | Sub | 10.5 | Peste |
|
0-15 (15) | 0-7 (7) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Suedia - Superettan | 2017-08-06 | 2 Brommapojkarna |
1 - 0
3 - 0
|
Trelleborgs FF 1 | V | -1.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
10-7 (17) | 6-2 (8) | 0 (0-0) | 5 (1-4) |
| Suedia - Superettan | 2017-07-29 | 1 4 Brommapojkarna |
0 - 1
0 - 1
|
IK Frej 3 | Î | -1.5, -2.0 | Sub | 10.5 | Peste |
|
9-4 (13) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Suedia - Superettan | 2017-07-22 | 2 Atvidabergs FF |
0 - 3
0 - 5
|
Brommapojkarna 1 | V | +0.5, +1.0 | Peste | 10.5 | Sub |
|
1-7 (8) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Suedia - Superettan | 2017-06-26 | 2 Trelleborgs FF |
1 - 1
3 - 1
|
Brommapojkarna 1 1 | Î | 0.0, +0.5 | Peste | 11.0 | Sub |
|
5-4 (9) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Suedia - Superettan | 2017-06-17 | 1 Brommapojkarna |
1 - 0
3 - 2
|
GAIS 1 | V | -1.5 | Peste | 11.0 | Peste |
|
9-3 (12) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Suedia - Superettan | 2017-06-12 | 2 Helsingborg |
0 - 3
0 - 4
|
Brommapojkarna | V | 0.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
8-16 (24) | 4-10 (14) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Suedia - Superettan | 2017-06-03 | Brommapojkarna |
0 - 0
1 - 0
|
Degerfors 2 1 | V | -1.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Suedia - Superettan | 2017-05-28 | 3 Gefle IF |
0 - 1
1 - 3
|
Brommapojkarna 1 | V | +0.5, +1.0 | Peste | 11.0 | Sub |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Suedia - Superettan | 2017-05-20 | Brommapojkarna |
2 - 0
3 - 0
|
Varbergs BoIS FC 2 | V | -1.0 | Peste | 11.0 | Peste |
|
7-8 (15) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Suedia - Superettan | 2017-05-16 | 1 Brommapojkarna |
1 - 1
2 - 1
|
Syrianska FC | V | -1.0 | Peste |
|
5-7 (12) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 3 (1-2) | ||
| Suedia - Superettan | 2017-05-13 | 1 3 Falkenbergs FF |
0 - 0
2 - 1
|
Brommapojkarna 3 | Î | +0.5, +1.0 | Peste | 11.0 | Peste |
|
7-12 (19) | 4-7 (11) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Suedia - Superettan | 2017-05-05 | Brommapojkarna |
3 - 1
4 - 1
|
Osters IF 1 1 | V | -1.0 | Peste | 11.0 | Sub |
|
6-2 (8) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Dalkurd FF Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Suedia - Cupa | 2018-02-18 | Malmo FF |
0 - 0
1 - 0
|
Dalkurd FF 2 | Î | -1.0, -1.5 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Meciuri amicale internationale intercluburi | 2018-02-05 | 2 Beijing Guoan |
1 - 3
1 - 3
|
Dalkurd FF | V | 0.0, +0.5 | Peste |
|
||||||
| Europa - Amicale | 2018-02-03 | Dalkurd FF |
1 - 0
1 - 1
|
FK Baumit Jablonec | E | 0.0, +0.5 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Europa - Amicale | 2018-01-30 | 1 3 Shamrock Rovers |
0 - 0
0 - 0
|
Dalkurd FF 1 1 | E | +0.5 | Sub | 9.0 |
|
|||||
| Europa - Amicale | 2018-01-25 | 1 IK Frej |
1 - 1
1 - 2
|
Dalkurd FF 3 | V | +0.5, +1.0 | Push | 9.0 |
|
|||||
| Suedia - Superettan | 2017-11-04 | 1 Trelleborgs FF |
0 - 1
2 - 2
|
Dalkurd FF | E | 0.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
9-5 (14) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Suedia - Superettan | 2017-10-28 | 2 Dalkurd FF |
0 - 0
1 - 0
|
GAIS 1 | V | -1.0, -1.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
5-3 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Suedia - Superettan | 2017-10-24 | 1 Brommapojkarna |
0 - 0
1 - 0
|
Dalkurd FF 1 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 11.0 | Sub |
|
6-1 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Suedia - Superettan | 2017-10-14 | Dalkurd FF |
1 - 0
1 - 2
|
Osters IF 2 | Î | -1.0 | Peste |
|
6-5 (11) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Suedia - Superettan | 2017-10-01 | 1 Dalkurd FF |
4 - 0
4 - 2
|
Syrianska FC | V | -1.5, -2.0 | Peste |
|
0-5 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Suedia - Superettan | 2017-09-23 | 2 Varbergs BoIS FC |
0 - 0
1 - 0
|
Dalkurd FF 3 1 | Î | 0.0, +0.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
1-9 (10) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Suedia - Superettan | 2017-09-16 | 2 Gefle IF |
0 - 0
0 - 1
|
Dalkurd FF 1 | V | +0.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
2-9 (11) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Suedia - Superettan | 2017-09-09 | 2 Dalkurd FF |
0 - 1
1 - 1
|
Falkenbergs FF 1 | E | -1.0, -1.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
2-11 (13) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Suedia - Superettan | 2017-09-05 | 1 Helsingborg |
1 - 0
2 - 2
|
Dalkurd FF 2 | E | 0.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
4-7 (11) | 2-5 (7) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Suedia - Superettan | 2017-08-26 | 1 Dalkurd FF |
2 - 1
2 - 1
|
Orgryte IS 1 | V | -1.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
7-5 (12) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Suedia - Cupa | 2017-08-23 | 1 IFK Aspudden Tellus |
1 - 3
1 - 3
|
Dalkurd FF 1 | V | +2.0 | Peste | 9.5 | Peste |
|
4-7 (11) | 3-4 (7) | 4 (2-2) | 1 (1-0) |
| Suedia - Superettan | 2017-08-20 | 1 2 Norrby IF |
0 - 1
0 - 3
|
Dalkurd FF 1 | V | +1.5 | Sub | 10.0 | Push |
|
3-7 (10) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Suedia - Superettan | 2017-08-13 | 1 IFK Varnamo |
0 - 0
1 - 1
|
Dalkurd FF | E | +0.5 | Sub | 11.0 | Peste |
|
9-9 (18) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Suedia - Superettan | 2017-08-09 | 2 Dalkurd FF |
1 - 1
3 - 2
|
IK Frej 1 | V | -1.5 | Peste | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 4-2 (6) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Suedia - Superettan | 2017-08-06 | Atvidabergs FF |
0 - 2
1 - 4
|
Dalkurd FF 1 | V | +0.5, +1.0 | Peste | 10.5 | Sub |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Suedia - Superettan | 2017-07-29 | 1 Dalkurd FF |
0 - 1
1 - 1
|
Degerfors 2 | E | -1.0, -1.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
9-4 (13) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Suedia - Superettan | 2017-07-23 | 1 IK Frej |
0 - 1
0 - 3
|
Dalkurd FF 1 | V | +0.5, +1.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
5-1 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Suedia - Superettan | 2017-06-26 | Dalkurd FF |
4 - 1
4 - 1
|
Norrby IF 1 | V | -1.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
7-3 (10) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Suedia - Superettan | 2017-06-18 | Dalkurd FF |
1 - 0
5 - 0
|
Helsingborg 2 1 | V | -0.5, -1.0 | Peste | 10.5 | Sub |
|
5-1 (6) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Suedia - Superettan | 2017-06-12 | Orgryte IS |
1 - 0
1 - 0
|
Dalkurd FF 2 | Î | 0.0, +0.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
5-9 (14) | 1-6 (7) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Suedia - Superettan | 2017-05-27 | 1 Dalkurd FF |
1 - 0
3 - 0
|
Atvidabergs FF 1 | V | -1.0, -1.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
10-4 (14) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Suedia - Superettan | 2017-05-21 | 3 Falkenbergs FF |
1 - 0
2 - 0
|
Dalkurd FF 2 | Î | +0.5, +1.0 | Sub | 10.5 | Peste |
|
7-7 (14) | 3-5 (8) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Suedia - Superettan | 2017-05-13 | 1 Dalkurd FF |
1 - 0
3 - 0
|
Trelleborgs FF 1 | V | -0.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
1-6 (7) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Suedia - Superettan | 2017-05-06 | Degerfors |
1 - 0
3 - 1
|
Dalkurd FF 2 | Î | +0.5, +1.0 | Peste | 10.5 | Sub |
|
8-2 (10) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Suedia - Superettan | 2017-04-29 | Dalkurd FF |
2 - 0
3 - 0
|
Gefle IF 1 | V | -1.0 | Peste | 10.5 | Sub |
|
5-3 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 2.45 | 3.3 | 2.9 |
| Pauză | 3.2 | 2.1 | 3.4 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (0.0) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Pauză (0.0) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total cornere | ||
|---|---|---|
| Final (10.5) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (5.0) | [email protected] | [email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (2.5) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (1.0) | Peste@2 | [email protected] |
Evenimente live
Stare: Final , Scor: 2 - 0 , Corner: 4 - 4
Corner: 10.5 , Handicap: 0.0 , Goluri: 2.5
Scor: 1 - 0 , Corner: 1 - 0 Pauză
Corner: 5.0 , Handicap: 0.0 , Goluri: 1.0
-
26' - 1st Corner - Brommapojkarna -
30' - 1st Goal - Brommapojkarna -
1-0 score at the end of First Half -
51' - 2nd Corner - Brommapojkarna -
51' - 2nd Goal - Brommapojkarna -
52' - 1st Yellow Card - Dalkurd FF -
54' - 2nd Yellow Card - Brommapojkarna -
63' - 3rd Corner - Brommapojkarna - Race to 3 Corners - Brommapojkarna
-
74' - 3rd Yellow Card - Brommapojkarna -
77' - 4th Corner - Brommapojkarna -
85' - 5th Corner - Dalkurd FF -
86' - 4th Yellow Card - Dalkurd FF -
90' - 6th Corner - Dalkurd FF -
90' - 7th Corner - Dalkurd FF -
90+3' - 8th Corner - Dalkurd FF -
2-0 score at the end of Second Half
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

