Vin, Jul 28, 2017 · 19:00
Cele mai vechiRecente
ÎVVEÎÎ
1.80
3.10
5.25
RecenteCele mai vechi
VEVEVÎ
Predicții gratuite
(bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Peste 2.25
Total goluri
Peste 9.5
Total cornere
+0.5
Chateauroux
Brest vs Chateauroux Profilul echipelor
Brest
ÎVVEVÎÎÎVVRecenteÎn scădere-0.5 pct/meci, ultimele 5 vs 22 anterioare
Peste 9.5 cornereEgal5/10
Peste 2.5 goluriPeste7/10
Handicap asiaticRatează2/10
Scapă avantajulGol în prima repriză în 9 din ultimele 10
Chateauroux
EVVVVÎÎVEVRecenteÎn scădere-0.3 pct/meci, ultimele 5 vs 23 anterioare
Peste 9.5 cornereSub4/10
Peste 2.5 goluriEgal5/10
Handicap asiaticAcoperă6/10
Echipă de repriza a douaEchipă de reveniriGol în prima repriză în 7 din ultimele 10A câștigat 6 din ultimele 10
Ultimele
| Brest | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Chateauroux | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| Brest | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Chateauroux | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Distribuția golurilorLinie 2.0, 2.5
Distribuția cornerelorLinie 9.5
Distribuția cartonașelor
Meciurile echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete
Total: 40,
Med.: 2.68,
Abatere std.: 1.65, Mediană: 2,
Mod: 2,
Peste: 45%
Meciurile echipei gazdă pe teren propriu
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete în deplasare
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei oaspete
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Brest vs Chateauroux Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
Brest vs Chateauroux Confruntări directe
Brest vs Chateauroux Vezi H2H complet →| Brest Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Franta - Ligue 2 | 2015-03-09 | Brest |
2 - 0
3 - 0
|
Chateauroux 2 | V | -1.0 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Franta - Ligue 2 | 2014-09-26 | 1 Chateauroux |
1 - 1
1 - 1
|
Brest 1 | E | 0.0, +0.5 | Push | 9.5 |
|
|||||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Brest Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Europa - Amicale | 2017-07-18 | Guingamp |
1 - 0
1 - 0
|
Brest 1 | Î | -0.5 | Sub |
|
||||||
| Europa - Amicale | 2017-07-15 | Rennes |
0 - 1
2 - 1
|
Brest 1 1 | Î | -0.5, -1.0 | Peste |
|
||||||
| Europa - Amicale | 2017-07-08 | Brest |
0 - 1
1 - 1
|
Le Havre | E | 0.0 | Sub |
|
||||||
| Franta - Ligue 2 | 2017-05-19 | Brest |
3 - 0
6 - 2
|
Ajaccio GFCA 2 | V | -1.5 | Peste | 9.0 |
|
|||||
| Franta - Ligue 2 | 2017-05-12 | 1 Bourg-Peronnas |
0 - 1
1 - 2
|
Brest | V | +1.0 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Franta - Ligue 2 | 2017-05-06 | 1 Brest |
1 - 1
2 - 3
|
Nimes 1 | Î | -0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Franta - Ligue 2 | 2017-04-29 | 2 Troyes |
1 - 0
1 - 0
|
Brest 1 | Î | 0.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
8-5 (13) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Franta - Ligue 2 | 2017-04-22 | 3 Brest |
1 - 1
2 - 3
|
Amiens 3 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
9-3 (12) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Franta - Ligue 2 | 2017-04-14 | 2 Niort |
0 - 0
0 - 3
|
Brest 1 | V | 0.0 | Peste | 9.0 | Peste |
|
6-5 (11) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Franta - Ligue 2 | 2017-04-07 | 2 Brest |
1 - 1
1 - 1
|
Tours 4 | E | -0.5 | Sub | 9.0 | Peste |
|
8-3 (11) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Franta - Ligue 2 | 2017-04-01 | 3 Lens |
0 - 1
0 - 2
|
Brest 2 | V | -0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
4-4 (8) | 2-3 (5) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Franta - Ligue 2 | 2017-03-17 | 1 Brest |
2 - 0
3 - 0
|
Laval | V | -0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Franta - Ligue 2 | 2017-03-11 | 1 Strasbourg |
1 - 0
4 - 1
|
Brest 2 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 9.0 | Sub |
|
5-3 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Franta - Ligue 2 | 2017-03-03 | 1 Brest |
0 - 2
1 - 2
|
AC Ajaccio 2 | Î | -0.5 | Peste | 9.0 | Peste |
|
10-0 (10) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Franta - Ligue 2 | 2017-02-27 | 1 Reims |
0 - 1
1 - 1
|
Brest 3 | E | 0.0, -0.5 | Push | 9.0 | Push |
|
7-2 (9) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Franta - Ligue 2 | 2017-02-18 | 2 Brest |
1 - 0
2 - 0
|
Le Havre 2 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
5-7 (12) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Franta - Ligue 2 | 2017-02-10 | 2 Auxerre |
0 - 0
3 - 1
|
Brest 1 | Î | 0.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Franta - Ligue 2 | 2017-02-07 | 1 Clermont Foot |
0 - 0
1 - 1
|
Brest 1 | E | 0.0 | Sub | 9.0 | Sub |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Franta - Ligue 2 | 2017-02-04 | 1 Brest |
1 - 0
2 - 0
|
Sochaux 1 | V | 0.0, -0.5 | Push | 9.0 | Sub |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Franta - Ligue 2 | 2017-01-27 | 1 Valenciennes |
0 - 0
0 - 1
|
Brest 2 | V | 0.0 | Sub | 9.5 | Sub |
|
2-4 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Franta - Ligue 2 | 2017-01-23 | Brest |
0 - 0
0 - 1
|
Red Star FC 93 2 | Î | -0.5, -1.0 | Sub | 9.0 | Peste |
|
7-3 (10) | 4-3 (7) | 4 (2-2) | 2 (2-0) |
| Franta - Cupa | 2017-01-18 | 3 FC Fleury 91 |
1 - 0
2 - 0
|
Brest 1 1 | Î | +0.5, +1.0 | Sub |
|
1-2 (3) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Franta - Ligue 2 | 2017-01-13 | 1 US Orleans 45 |
0 - 0
0 - 1
|
Brest 2 | V | 0.0 | Sub | 9.5 | Sub |
|
2-4 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Franta - Ligue 2 | 2016-12-16 | Brest |
0 - 0
0 - 0
|
Bourg-Peronnas | E | -0.5, -1.0 | Sub | 9.0 | Peste |
|
11-6 (17) | 7-4 (11) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Franta - Ligue 2 | 2016-12-09 | Nimes |
1 - 2
1 - 2
|
Brest | V | 0.0 | Peste | 9.5 | Peste |
|
9-3 (12) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 3 (3-0) |
| Franta - Ligue 2 | 2016-11-29 | 2 Brest |
1 - 1
2 - 1
|
Troyes 3 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
3-3 (6) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Franta - Ligue 2 | 2016-11-26 | Amiens |
1 - 0
3 - 0
|
Brest | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
8-3 (11) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Franta - Ligue 2 | 2016-11-21 | 1 Brest |
1 - 3
2 - 3
|
Niort 4 | Î | -0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
8-5 (13) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| Franta - Cupa | 2016-11-12 | ASPTT Brest |
0 - 2
0 - 3
|
Brest | V | +2.5 | Sub |
|
1-13 (14) | 0-8 (8) | 5 (0-5) | 1 (0-1) | ||
| Franta - Ligue 2 | 2016-11-04 | 1 Tours |
0 - 1
0 - 1
|
Brest 2 | V | 0.0 | Sub | 9.0 | Sub |
|
2-2 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Chateauroux Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Europa - Amicale | 2017-07-21 | Niort |
0 - 1
0 - 2
|
Chateauroux | V | 0.0, -0.5 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Europa - Amicale | 2017-07-11 | Tours |
0 - 0
1 - 1
|
Chateauroux | E | 0.0 | Sub |
|
||||||
| Franta - Ligue 3 | 2017-05-12 | 3 Lyon Duchere |
0 - 0
0 - 2
|
Chateauroux | V | 0.0 | Sub | 9.5 |
|
|||||
| Franta - Ligue 3 | 2017-04-08 | 1 Dunkerque |
1 - 1
1 - 1
|
Chateauroux 3 | E | 0.0 | Sub | 8.5 |
|
|||||
| Franta - Ligue 3 | 2017-03-24 | 2 GS Consolat Marseille |
1 - 2
1 - 3
|
Chateauroux | V | 0.0, +0.5 | Peste | 9.0 |
|
|||||
| Franta - Ligue 3 | 2017-03-17 | 1 Chateauroux |
0 - 2
0 - 5
|
Paris FC 1 | Î | -0.5 | Peste |
|
8-3 (11) | 2-3 (5) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| Franta - Ligue 3 | 2017-03-11 | 1 Sedan |
1 - 0
2 - 1
|
Chateauroux 2 | Î | 0.0, +0.5 | Peste | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 3-4 (7) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Franta - Ligue 3 | 2017-03-07 | 2 2 ASM Belfort |
0 - 0
0 - 1
|
Chateauroux 2 | V | 0.0, +0.5 | Sub | 9.0 | Peste |
|
4-6 (10) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 4 (2-2) |
| Franta - Ligue 3 | 2017-02-17 | Creteil |
1 - 0
1 - 2
|
Chateauroux | V | 0.0 | Peste | 9.0 | Sub |
|
3-4 (7) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Franta - Ligue 3 | 2017-02-10 | 2 Chateauroux |
3 - 0
5 - 0
|
CA Bastia 1 1 | V | -0.5 | Peste |
|
7-2 (9) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Franta - Ligue 3 | 2017-01-21 | 2 Chateauroux |
0 - 0
1 - 0
|
Boulogne | V | 0.0, -0.5 | Sub |
|
7-11 (18) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 5 (0-5) | ||
| Franta - Ligue 3 | 2017-01-14 | 2 US Quevilly |
1 - 1
1 - 1
|
Chateauroux 3 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
4-5 (9) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Franta - Cupa | 2017-01-08 | 1 Chateauroux |
0 - 1
4 - 1
|
Pau 1 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
2-6 (8) | 0-4 (4) | 4 (0-4) | 2 (1-1) |
| Franta - Ligue 3 | 2016-12-21 | 3 Chateauroux |
0 - 0
0 - 0
|
Lyon Duchere 2 | E | -0.5 | Sub | 11.0 | Sub |
|
5-2 (7) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Franta - Ligue 3 | 2016-12-14 | 3 Pau |
1 - 0
1 - 1
|
Chateauroux 3 1 | E | 0.0 | Push |
|
5-6 (11) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Franta - Ligue 3 | 2016-12-09 | Chateauroux |
0 - 2
0 - 5
|
Epinal | Î | -0.5 | Peste |
|
7-3 (10) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Franta - Cupa | 2016-12-03 | St Briochin |
0 - 0
0 - 0
|
Chateauroux 1 | E | +0.5 | Sub |
|
11-3 (14) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| Franta - Ligue 3 | 2016-11-27 | Concarneau |
1 - 0
1 - 1
|
Chateauroux 3 1 | E | 0.0, -0.5 | Sub |
|
5-6 (11) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Franta - Ligue 3 | 2016-11-20 | 2 Chambly Thelle FC |
0 - 0
0 - 0
|
Chateauroux 2 | E | 0.0 | Sub | 9.5 | Sub |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Franta - Ligue 3 | 2016-11-04 | 1 Chateauroux |
0 - 0
0 - 1
|
Dunkerque 2 | Î | -0.5 | Sub |
|
6-5 (11) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Franta - Cupa Ligii | 2016-10-26 | Chateauroux |
0 - 1
0 - 2
|
Bordeaux | Î | +0.5, +1.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
8-8 (16) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Franta - Ligue 3 | 2016-10-14 | 1 Chateauroux |
2 - 0
2 - 1
|
GS Consolat Marseille 4 | V | -0.5 | Peste |
|
1-5 (6) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Franta - Ligue 3 | 2016-09-30 | 1 Paris FC |
0 - 0
0 - 1
|
Chateauroux 1 | V | 0.0 | Sub | 9.0 | Peste |
|
5-6 (11) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Franta - Ligue 3 | 2016-09-02 | 1 CA Bastia |
2 - 0
2 - 0
|
Chateauroux 3 | Î | 0.0 | Sub | 9.0 | Sub |
|
3-3 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Franta - Ligue 3 | 2016-08-26 | Chateauroux |
2 - 0
3 - 1
|
ASM Belfort 1 | V | -0.5 | Peste |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 3 (1-2) | ||
| Franta - Cupa Ligii | 2016-08-23 | 2 Le Havre |
1 - 3
2 - 5
|
Chateauroux 1 | V | -1.0 | Peste |
|
5-5 (10) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 2 (1-1) | ||
| Franta - Ligue 3 | 2016-08-19 | 2 Boulogne |
0 - 0
1 - 1
|
Chateauroux 4 | E | 0.0 | Sub |
|
10-7 (17) | 4-4 (8) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Franta - Ligue 3 | 2016-08-12 | 2 Chateauroux |
0 - 1
0 - 3
|
US Quevilly | Î | -0.5, -1.0 | Peste |
|
7-5 (12) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Franta - Cupa Ligii | 2016-08-09 | Nimes |
1 - 0
1 - 1
|
Chateauroux 3 | E | -0.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Franta - Ligue 3 | 2016-08-05 | 2 Les Herbiers |
0 - 2
0 - 2
|
Chateauroux 2 | V | 0.0 | Sub | 9.0 | Sub |
|
5-3 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 1.8 | 3.1 | 5.25 |
| Pauză | 2.5 | 2.05 | 5 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (-0.5) | [email protected] | Oaspeți@2 |
| Pauză (-0.25) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total cornere | ||
|---|---|---|
| Final (9.5) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (2.25) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Evenimente live
Stare: Final , Scor: 2 - 3 , Corner: 9 - 6
Corner: 9.5 , Handicap: -0.5 , Goluri: 2.0, 2.5
Scor: 1 - 0 , Corner: 4 - 3 Pauză
Corner: 4.5 , Handicap: 0.0, -0.5 , Goluri: 1.0
-
2' - 1st Yellow Card - Chateauroux -
3' - 1st Corner - Brest -
4' - 2nd Yellow Card - Brest -
11' - 2nd Corner - Brest -
14' - 3rd Corner - Chateauroux -
23' - 4th Corner - Chateauroux -
28' - 5th Corner - Chateauroux - Race to 3 Corners - Chateauroux
-
30' - 6th Corner - Brest -
30' - 7th Corner - Brest -
30' - 1st Goal - Brest -
37' - 3rd Yellow Card - Chateauroux -
1-0 score at the end of First Half -
46' - 8th Corner - Brest - Race to 5 Corners - Brest
-
49' - 9th Corner - Chateauroux -
51' - 10th Corner - Brest -
56' - 11th Corner - Brest - Race to 7 Corners - Brest
-
62' - 12th Corner - Chateauroux -
68' - 2nd Goal - Brest -
70' - 13th Corner - Brest -
75' - 3rd Goal - Chateauroux -
86' - 14th Corner - Chateauroux -
87' - 4th Goal - Chateauroux -
90+2' - 5th Goal - Chateauroux - Race to 9 Corners - Brest
-
90+3' - 15th Corner - Brest -
2-3 score at the end of Second Half
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

