Vin, Apr 14, 2017 · 11:00
Braga U19
3 2
0 - 3
Final · HT 0-2
Cele mai vechiRecente
EEVVVÎ
6.00
4.60
1.36
RecenteCele mai vechi
EVVVVV

Notițe

Predicții gratuite (bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 3.0
Total goluri
Peste 10.5
Total cornere
+1.25
Braga U19
Braga U19
VVVÎEEVVVÎRecente
Peste 9.5 cornerePeste8/10
Peste 2.5 goluriSub4/10
Handicap asiaticEgal5/9
Echipă de repriza a douaDeschide scorulPeste 2.5 cartonașe în 7 din ultimele 10
Sporting U19
VVÎÎVVVVVERecenteÎn formă maximă+0.6 pct/meci, ultimele 5 vs 22 anterioare
Peste 9.5 cornereSub4/10
Peste 2.5 goluriPeste6/10
Handicap asiaticRatează3/10
Braga U19

6V-2E-2Î în ultimele 10 meciuri, cu 16 goluri marcate și 10 primite. Medie goluri: 1.6 pentru, 1.0 contra. Victorii 60%, AH câștigat 55%, gol Over 20%, corner Over 70%.

Rezultat final
Câștig 60%6 Egal 20%2 Pierdut 20%2
Total goluri 3.0
Peste 20%2 Anulat 20%2 Sub 60%6
Total cornere 10.5
Peste 70%7 Anulat 0%0 Sub 30%3
Handicap asiatic
Câștig 55%5 Anulat 11%1 Pierdut 33%3
Sporting U19

7V-1E-2Î în ultimele 10 meciuri, cu 19 goluri marcate și 12 primite. Medie goluri: 1.9 pentru, 1.2 contra. Victorii 70%, AH câștigat 30%, gol Over 50%, corner Over 40%.

Rezultat final
Câștig 70%7 Egal 10%1 Pierdut 20%2
Total goluri 3.0
Peste 50%5 Anulat 10%1 Sub 40%4
Total cornere 10.5
Peste 40%4 Anulat 0%0 Sub 60%6
Handicap asiatic
Câștig 30%3 Anulat 10%1 Pierdut 60%6
Ultimele
Braga U19
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Sporting U19
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Total cornere peste 7.5 - 13.5
Braga U19
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Sporting U19
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Meciurile echipei oaspete
Total: 37, Med.: 3.27, Abatere std.: 1.81, Mediană: 3, Mod: , Peste: 53%

Fără date

Braga U19 Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Portugalia - Liga U19 2017-02-28 3 Belenenses U19
0 - 0
2 - 0
Braga U19 1 Î 0.0 Sub 10.5
Portugalia - Liga U19 2017-02-25 2 Braga U19
2 - 1
3 - 1
FC Porto U19 2 V +0.5 Peste 10.5
Portugalia - Liga U19 2017-01-07 Padroense U19
0 - 0
0 - 3
Braga U19 1 V +0.5, +1.0 Push
Portugalia - Liga U19 2016-12-22 1 Oliveirense U19
0 - 0
1 - 2
Braga U19 1 V +1.0 Peste 11.0
Portugalia - Liga U19 2016-11-30 1 Braga U19
1 - 1
1 - 1
FC Porto U19 2 1 E +1.0, +1.5 Sub 10.5
Portugalia - Liga U19 2016-10-29 2 Braga U19
0 - 1
1 - 1
Rio Ave U19 5 1 E -0.5 Sub
9-3 (12) 5-0 (5) 0 (0-0) 3 (2-1)
Portugalia - Liga U19 2016-09-24 1 FC Porto U19
1 - 0
2 - 0
Braga U19 3 Î -1.0 Sub
10-0 (10) 6-0 (6) 1 (1-0) 0 (0-0)
Portugalia - Liga U19 2016-09-17 1 Braga U19
0 - 0
2 - 0
Oliveirense U19 2 V -1.5 Sub 11.0 Peste
13-3 (16) 8-2 (10) 3 (3-0) 1 (0-1)
Portugalia - Liga U19 2016-09-03 3 Braga U19
0 - 0
1 - 0
Pacos Ferreira U19 6 1 V Sub
5-11 (16) 4-5 (9) 2 (0-2) 2 (0-2)
Portugalia - Liga U19 2016-08-17 Braga U19
2 - 0
3 - 2
Leixoes U19 V -0.5 Peste 10.5 Peste
9-2 (11) 6-0 (6) 0 (0-0) 3 (1-2)
Portugalia - Liga U19 2016-06-04 Tondela U19
1 - 0
4 - 1
Braga U19 Î 0.0, +0.5 Peste 10.0 Peste
9-8 (17) 3-1 (4) 3 (2-1) 7 (4-3)
Portugalia - Liga U19 2016-05-28 2 Braga U19
0 - 0
2 - 3
Leixoes U19 4 Î 0.0, -0.5 Peste
7-5 (12) 2-2 (4) 2 (0-2) 2 (1-1)
Portugalia - Liga U19 2016-01-23 4 Braga U19
1 - 0
1 - 0
Pacos Ferreira U19 3 1 V 0.0, +0.5 Sub 11.5 Peste
7-6 (13) 1-3 (4) 0 (0-0) 4 (4-0)
Portugalia - Liga U19 2016-01-09 1 2 Feirense U19
1 - 0
1 - 1
Braga U19 2 E 0.0 Sub
2-10 (12) 1-6 (7) 1 (1-0) 1 (0-1)
Portugalia - Liga U19 2015-12-30 2 Braga U19
0 - 3
2 - 4
Guimaraes U19 5 Î 0.0, -0.5 Peste 10.5 Peste
10-3 (13) 8-2 (10) 2 (2-0) 2 (2-0)
Portugalia - Liga U19 2015-12-22 1 Leixoes U19
0 - 4
0 - 8
Braga U19 V 0.0, +0.5 Peste 10.5 Peste
4-8 (12) 1-2 (3) 0 (0-0) 4 (1-3)
Portugalia - Liga U19 2015-09-12 FC Porto U19
1 - 0
1 - 0
Braga U19 Î -1.0, -1.5 Sub
10-1 (11) 7-0 (7) 0 (0-0) 1 (1-0)
Portugalia - Liga U19 2015-08-29 1 3 Braga U19
1 - 0
1 - 1
Vizela U19 3 E -0.5, -1.0 Sub
8-11 (19) 4-6 (10) 3 (1-2) 1 (1-0)
Portugalia - Liga U19 2015-08-19 2 Braga U19
0 - 0
0 - 0
Boavista U19 2 E 0.0, -0.5 Sub
11-3 (14) 4-2 (6) 1 (1-0) 1 (1-0)
Portugalia - Liga U19 2015-08-15 5 Gil Vicente U19
0 - 0
2 - 1
Braga U19 3 Î -0.5, -1.0 Push
6-9 (15) 4-3 (7) 1 (1-0) 3 (0-3)
Portugalia - Liga U19 2015-05-05 Braga U19
2 - 0
4 - 0
Varzim U19 1 V 10.5 Sub
4-0 (4) 2-0 (2) 0 (0-0) 2 (2-0)
Portugalia - Liga U19 2015-05-01 4 Boavista U19
2 - 0
2 - 2
Braga U19 4 E 0.0, -0.5 Peste
2-7 (9) 1-6 (7) 3 (0-3) 0 (0-0)
Portugalia - Liga U19 2015-04-07 2 Braga U19
1 - 0
3 - 0
Freamunde U19 1 V -1.5 Sub
8-4 (12) 5-2 (7) 1 (1-0) 0 (0-0)
Portugalia - Liga U19 2015-01-03 3 Braga U19
0 - 0
2 - 0
Oliveirense U19 2 V -1.0, -1.5 Sub
8-5 (13) 6-4 (10) 1 (1-0) 3 (2-1)
Portugalia - Liga U19 2014-10-18 1 Varzim U19
0 - 2
0 - 3
Braga U19 2 V
7-2 (9) 3-2 (5) 2 (2-0) 1 (1-0)
Portugalia - Liga U19 2014-10-11 3 Braga U19
0 - 0
1 - 0
Pacos Ferreira U19 2 V 0.0, -0.5 Sub
3-6 (9) 0-4 (4) 3 (0-3) 0 (0-0)
Portugalia - Liga U19 2014-09-06 Braga U19
0 - 0
0 - 2
FC Porto U19 2 Î +0.5, +1.0 Sub
3-6 (9) 2-1 (3) 2 (2-0) 1 (1-0)
Portugalia - Liga U19 2014-08-20 Freamunde U19
0 - 1
1 - 1
Braga U19 E Sub
3-8 (11) 0-3 (3) 2 (0-2) 4 (1-3)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Sporting U19 Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Portugalia - Liga U19 2017-03-04 3 Benfica U19
2 - 1
2 - 2
Sporting U19 3 E +0.5 Peste 10.0
Portugalia - Liga U19 2017-02-28 2 Sporting U19
1 - 1
4 - 2
Academica U19 2 V -1.5 Peste 9.5
Portugalia - Liga U19 2017-01-18 2 5 Sporting U19
1 - 0
1 - 0
SL Benfica U19 4 V -1.0 Sub 10.0
Portugalia - Liga U19 2017-01-06 Estoril U19
1 - 1
2 - 3
Sporting U19 1 V +2.0, +2.5 Peste 9.5
Portugalia - Liga U19 2016-12-29 3 Belenenses U19
0 - 3
0 - 3
Sporting U19 2 V +1.0 Push 10.0
Portugalia - Liga U19 2016-12-22 3 Sporting U19
0 - 0
3 - 1
UD Leiria U19 3 V -2.0, -2.5 Push 10.5 Peste
12-2 (14) 10-1 (11) 2 (1-1) 1 (1-0)
UEFA Youth League 2016-12-07 Legia Varsovia U19
1 - 0
2 - 0
Sporting U19 1 Î +0.5, +1.0 Sub 10.0 Sub
2-4 (6) 1-2 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
UEFA Youth League 2016-11-22 1 Sporting U19
0 - 2
1 - 3
Real Madrid U19 4 Î 0.0 Peste 10.0 Sub
4-5 (9) 1-2 (3) 1 (1-0) 2 (0-2)
Portugalia - Liga U19 2016-11-18 3 CD Nacional Funchal U19
0 - 0
0 - 1
Sporting U19 2 V +2.0 Sub 11.0 Sub
1-3 (4) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
UEFA Youth League 2016-11-02 1 Borussia Dortmund U19
0 - 1
0 - 1
Sporting U19 4 1 V 0.0, -0.5 Sub 10.0 Sub
5-2 (7) 3-0 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Portugalia - Liga U19 2016-10-28 1 Sporting U19
1 - 0
7 - 0
Oeiras U19 1 V -2.0, -2.5 Peste
10-3 (13) 4-2 (6) 2 (2-0) 2 (1-1)
UEFA Youth League 2016-10-18 3 Sporting U19
1 - 0
1 - 1
Borussia Dortmund U19 1 E 0.0, -0.5 Sub 10.0 Sub
5-4 (9) 1-1 (2) 1 (1-0) 1 (0-1)
Portugalia - Liga U19 2016-10-14 1 Benfica U19
0 - 2
0 - 2
Sporting U19 V 0.0, +0.5 Sub 10.0 Peste
10-6 (16) 2-1 (3) 1 (1-0) 6 (3-3)
Portugalia - Liga U19 2016-10-01 2 Sporting U19
2 - 0
3 - 0
Estoril U19 2 V -2.5, -3.0 Sub 10.5 Sub
5-3 (8) 1-1 (2) 0 (0-0) 2 (2-0)
UEFA Youth League 2016-09-27 7 Sporting U19
1 - 1
2 - 2
Legia Varsovia U19 2 E -1.5, -2.0 Peste 10.5 Sub
6-3 (9) 3-3 (6) 0 (0-0) 0 (0-0)
Portugalia - Liga U19 2016-09-24 2 Sporting U19
0 - 0
3 - 0
Belenenses U19 3 V -1.5 Sub 10.5 Peste
10-1 (11) 5-1 (6) 1 (0-1) 0 (0-0)
UEFA Youth League 2016-09-14 3 Real Madrid U19
0 - 0
1 - 1
Sporting U19 3 E -1.5 Sub 10.5 Sub
0-6 (6) 0-4 (4) 2 (0-2) 1 (0-1)
Portugalia - Liga U19 2016-09-07 1 Sporting U19
3 - 0
5 - 0
Sacavenense U19 1 V -2.5, -3.0 Peste
5-5 (10) 2-3 (5) 1 (0-1) 0 (0-0)
Portugalia - Liga U19 2016-09-03 1 Loures U19
0 - 3
0 - 3
Sporting U19 1 V +1.5 Push
8-13 (21) 5-7 (12) 2 (1-1) 5 (1-4)
Portugalia - Liga U19 2016-08-17 2 Sporting U19
2 - 0
6 - 0
Nacional U19 V -1.5 Peste 10.5 Peste
8-3 (11) 4-2 (6) 2 (1-1) 1 (1-0)
Portugalia - Liga U19 2016-06-04 Sporting U19
0 - 1
2 - 0
Academica U19 V -1.5, -2.0 Sub 10.5 Sub
6-0 (6) 4-0 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Portugalia - Liga U19 2016-05-28 1 Belenenses U19
0 - 0
0 - 0
Sporting U19 1 E +0.5 Sub
4-5 (9) 2-3 (5) 1 (0-1) 1 (1-0)
Portugalia - Liga U19 2016-05-21 2 Rio Ave U19
1 - 0
2 - 3
Sporting U19 3 V 0.0 Peste 10.5 Peste
8-4 (12) 4-2 (6) 1 (0-1) 2 (2-0)
Portugalia - Liga U19 2016-05-14 3 Sporting U19
1 - 0
3 - 1
Benfica U19 1 1 V -0.5 Peste
7-8 (15) 4-5 (9) 3 (1-2) 2 (1-1)
Portugalia - Liga U19 2016-04-30 3 Sporting U19
0 - 0
1 - 1
Pacos Ferreira U19 2 E -1.0 Sub
6-3 (9) 3-1 (4) 0 (0-0) 2 (2-0)
Portugalia - Liga U19 2016-04-23 2 FC Porto U19
2 - 1
4 - 1
Sporting U19 4 1 Î 0.0 Peste
8-5 (13) 4-4 (8) 0 (0-0) 3 (3-0)
Portugalia - Liga U19 2016-04-03 2 3 Sporting U19
1 - 1
1 - 5
Rio Ave U19 3 Î -0.5 10.5 Sub
3-1 (4) 1-1 (2) 1 (0-1) 0 (0-0)
Portugalia - Liga U19 2016-03-06 3 Sporting U19
0 - 0
1 - 0
Guimaraes U19 3 V -1.0 Sub
7-5 (12) 5-0 (5) 2 (2-0) 0 (0-0)
Portugalia - Liga U19 2016-01-16 1 Sporting U19
1 - 0
1 - 0
Casa Pia AC U19 7 2 V -2.0, -2.5 Sub
10-3 (13) 5-1 (6) 1 (1-0) 2 (2-0)
Portugalia - Liga U19 2016-01-09 5 Benfica U19
2 - 1
2 - 2
Sporting U19 5 E 0.0 Peste 10.5 Sub
2-6 (8) 0-2 (2) 1 (0-1) 1 (1-0)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Publică ponturi
1x2
Final 6 4.6 1.36
Pauză 5 2.5 1.95
Handicap asiatic
Final (+1.25) [email protected] Oaspeți@2
Pauză (+0.5) [email protected] Oaspeți@2
Total cornere
Final (10.5) Peste@2 [email protected]
Total goluri
Final (3.0) [email protected] Sub@2
Pauză (1.25) [email protected] [email protected]


Ora Tip Selecție Miză Rezultat
Evenimente live

Stare: Final , Scor: 0 - 3 , Corner: 3 - 7

Corner: 10.5 , Handicap: +1.0, +1.5 , Goluri: 3.0

8
Șuturi pe poartă
10
4
Șuturi pe lângă poartă
5
50
Atac
53
35
Atac periculos
43
54
Posesie %
46

Scor: 0 - 2 , Corner: 0 - 5 Pauză

Corner: , Handicap: +0.5 , Goluri: 1.0, 1.5

1
Șuturi pe poartă
8
1
Șuturi pe lângă poartă
2
26
Atac
27
14
Atac periculos
22
50
Posesie %
50
  • 19' - 1st Corner - Sporting U19
  • 21' - 2nd Corner - Sporting U19
  • 22' - 1st Goal - Sporting U19
  • 26' - 3rd Corner - Sporting U19
  • 26' - 2nd Goal - Sporting U19
  • 31' - 4th Corner - Sporting U19
  • 33' - 1st Yellow Card - Sporting U19
  • 34' - Missed Penalty - Braga U19
  • 41' - 5th Corner - Sporting U19
  • 0-2 score at the end of First Half
  • 47' - 3rd Goal - Sporting U19
  • 51' - 6th Corner - Braga U19
  • 58' - 2nd Yellow Card - Braga U19
  • 58' - 3rd Yellow Card - Sporting U19
  • 61' - 4th Yellow Card - Sporting U19
  • 65' - 7th Corner - Braga U19
  • 67' - 5th Yellow Card - Braga U19
  • 89' - 8th Corner - Braga U19
  • 90' - 9th Corner - Sporting U19
  • 90+3' - 10th Corner - Sporting U19
  • 0-3 score at the end of Second Half

Rămâi la curent cu TotalCorner

Alătură-te canalului nostru gratuit de ponturi Telegram. Poți configura și alerte personalizate pentru meciuri.

Ponturi gratuite pe Telegram Alerte personalizate