Sâm, Feb 26, 2022 · 15:00
Cele mai vechiRecente
VVÎÎVÎ
1.67
3.80
5.25
RecenteCele mai vechi
ÎEVEÎÎ
Predicții gratuite
(bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 2.5
Total goluri
Peste 9.5
Total cornere
+0.75
Stoke
Bournemouth vs Stoke Profilul echipelor
Bournemouth
EÎÎVVVÎÎVÎRecenteÎn scădere-0.6 pct/meci, ultimele 5 vs 25 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste7/10
Peste 2.5 goluriSub3/10
Handicap asiaticRatează4/10
Stoke
ÎÎVVÎÎEVEÎRecenteÎn scădere-0.5 pct/meci, ultimele 5 vs 25 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste7/10
Peste 2.5 goluriEgal5/10
Handicap asiaticRatează4/10
Ultimele
| Bournemouth | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Stoke | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| Bournemouth | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Stoke | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Distribuția golurilorLinie 2.5
Distribuția cornerelorLinie 9.5
Distribuția cartonașelor
Meciurile echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete
Total: 40,
Med.: 2.35,
Abatere std.: 1.30, Mediană: 2,
Mod: 2,
Peste: 40%
Meciurile echipei gazdă pe teren propriu
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete în deplasare
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei oaspete
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Bournemouth vs Stoke Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
Bournemouth vs Stoke Confruntări directe
Bournemouth vs Stoke Vezi H2H complet →| Bournemouth Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - Championship | 2021-10-19 | Stoke |
0 - 0
0 - 1
|
Bournemouth 2 | V | 0.0 | Sub | 9.5 |
|
|||||
| Anglia - Championship | 2021-05-08 | 2 Bournemouth |
0 - 2
0 - 2
|
Stoke 1 | Î | -1.0 | Sub | 9.5 |
|
|||||
| Anglia - Championship | 2021-01-02 | 4 Stoke |
0 - 0
0 - 1
|
Bournemouth 1 | V | 0.0, +0.5 | Sub | 9.5 |
|
|||||
| Anglia - Premier League | 2018-02-03 | 2 Bournemouth |
0 - 1
2 - 1
|
Stoke 3 | V | -0.5 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| Anglia - Premier League | 2017-10-21 | Stoke |
0 - 2
1 - 2
|
Bournemouth 1 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| Anglia - Premier League | 2017-05-06 | 2 Bournemouth |
0 - 1
2 - 2
|
Stoke | E | 0.0, -0.5 | Peste | 11.0 | Sub |
|
0-7 (7) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - Premier League | 2016-11-19 | 3 Stoke |
0 - 1
0 - 1
|
Bournemouth 3 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Anglia - Premier League | 2016-02-13 | 4 Bournemouth |
0 - 1
1 - 3
|
Stoke 2 | Î | -0.5 | Peste | 11.0 | Push |
|
9-2 (11) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Anglia - Premier League | 2015-09-26 | 1 Stoke |
1 - 0
2 - 1
|
Bournemouth | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
3-7 (10) | 2-5 (7) | 5 (0-5) | 2 (1-1) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Bournemouth Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - FA Cup | 2022-02-06 | 1 Bournemouth |
0 - 1
0 - 1
|
Boreham Wood 3 | Î | -1.5 | Sub | 9.5 |
|
|||||
| Anglia - Championship | 2022-01-29 | Barnsley |
0 - 1
0 - 1
|
Bournemouth 3 1 | V | +1.0 | Sub | 9.0 |
|
|||||
| Anglia - Championship | 2022-01-22 | 2 Bournemouth |
0 - 0
0 - 1
|
Hull 2 | Î | -1.0 | Sub | 9.5 |
|
|||||
| Anglia - Championship | 2022-01-15 | Luton |
2 - 0
3 - 2
|
Bournemouth 2 | Î | 0.0, +0.5 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Anglia - FA Cup | 2022-01-08 | 3 Yeovil |
0 - 2
1 - 3
|
Bournemouth 3 | V | +1.0, +1.5 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Championship | 2021-12-30 | 1 Bournemouth |
1 - 0
3 - 0
|
Cardiff 2 1 | V | -0.5, -1.0 | Peste |
|
6-1 (7) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 2 (2-0) | ||
| Anglia - Championship | 2021-12-27 | 1 3 QPR |
0 - 1
0 - 1
|
Bournemouth 4 | V | 0.0 | Sub | 9.5 | Sub |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - Championship | 2021-12-18 | 4 Middlesbrough |
0 - 0
1 - 0
|
Bournemouth 2 | Î | 0.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
7-4 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Anglia - Championship | 2021-12-11 | 3 Bournemouth |
0 - 1
0 - 2
|
Blackburn 4 | Î | -0.5 | Sub | 9.0 | Peste |
|
5-5 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - Championship | 2021-12-03 | 3 Fulham |
0 - 0
1 - 1
|
Bournemouth 6 | E | -0.5, -1.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
11-3 (14) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Anglia - Championship | 2021-11-27 | 1 2 Bournemouth |
1 - 0
2 - 2
|
Coventry 1 | E | -0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
4-6 (10) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 5 (0-5) |
| Anglia - Championship | 2021-11-24 | 1 Millwall |
0 - 1
1 - 1
|
Bournemouth 2 | E | 0.0, +0.5 | Push | 9.0 | Sub |
|
6-2 (8) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Anglia - Championship | 2021-11-21 | Derby |
1 - 2
3 - 2
|
Bournemouth 1 | Î | +0.5, +1.0 | Peste | 9.0 | Sub |
|
3-4 (7) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Anglia - Championship | 2021-11-06 | 2 Bournemouth |
1 - 0
4 - 0
|
Swansea 3 | V | -0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - Championship | 2021-11-03 | 3 Bournemouth |
0 - 0
1 - 2
|
Preston 1 | Î | -0.5, -1.0 | Peste | 9.5 | Peste |
|
9-2 (11) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Anglia - Championship | 2021-10-30 | 1 Reading |
0 - 1
0 - 2
|
Bournemouth 3 | V | +0.5, +1.0 | Sub | 9.0 | Peste |
|
6-5 (11) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Anglia - Championship | 2021-10-19 | Stoke |
0 - 0
0 - 1
|
Bournemouth 2 | V | 0.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
9-7 (16) | 5-5 (10) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Anglia - Championship | 2021-10-16 | Bristol City |
0 - 2
0 - 2
|
Bournemouth 2 | V | +0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
5-11 (16) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 5 (2-3) |
| Anglia - Championship | 2021-10-02 | 3 Bournemouth |
0 - 0
2 - 1
|
Sheff Utd 2 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
4-7 (11) | 3-5 (8) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Anglia - Championship | 2021-09-29 | 1 Peterborough |
0 - 0
0 - 0
|
Bournemouth | E | +0.5, +1.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
4-6 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Anglia - Championship | 2021-09-25 | 2 Bournemouth |
2 - 0
2 - 1
|
Luton 1 | V | -1.0 | Peste | 10.0 | Peste |
|
4-7 (11) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Anglia - Championship | 2021-09-18 | 3 Cardiff |
0 - 0
0 - 1
|
Bournemouth 3 | V | 0.0 | Sub | 9.0 | Sub |
|
2-5 (7) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Anglia - Championship | 2021-09-11 | 4 Bournemouth |
1 - 0
3 - 0
|
Barnsley 3 | V | -0.5, -1.0 | Peste | 9.5 | Sub |
|
6-0 (6) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - Championship | 2021-08-28 | Hull |
0 - 0
0 - 0
|
Bournemouth 2 | E | 0.0, +0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
2-6 (8) | 2-2 (4) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Anglia - EFL Cup | 2021-08-24 | 1 Norwich |
3 - 0
6 - 0
|
Bournemouth 2 | Î | -0.5, -1.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - Championship | 2021-08-21 | Bournemouth |
2 - 0
2 - 2
|
Blackpool 4 | E | -0.5, -1.0 | Peste | 9.5 | Peste |
|
5-5 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Anglia - Championship | 2021-08-18 | 1 Birmingham |
0 - 0
0 - 2
|
Bournemouth | V | 0.0 | Sub | 9.5 | Sub |
|
5-3 (8) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Anglia - Championship | 2021-08-14 | 2 Nottm Forest |
0 - 1
1 - 2
|
Bournemouth 2 1 | V | 0.0, +0.5 | Peste | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Anglia - Championship | 2021-08-06 | 1 Bournemouth |
1 - 1
2 - 2
|
West Brom 3 | E | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
4-8 (12) | 0-4 (4) | 3 (0-3) | 2 (0-2) |
| Anglia - EFL Cup | 2021-07-31 | 2 Bournemouth |
1 - 0
5 - 0
|
Milton Keynes Dons 4 | V | -1.0 | Peste |
|
7-2 (9) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Stoke Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - Championship | 2022-02-23 | 1 Stoke |
0 - 0
1 - 2
|
Luton 6 | Î | -0.5 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Anglia - Championship | 2022-02-19 | Stoke |
1 - 1
2 - 2
|
Birmingham | E | -0.5, -1.0 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Anglia - FA Cup | 2022-02-05 | 2 Stoke |
1 - 0
2 - 0
|
Wigan 2 1 | V | -0.5, -1.0 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Championship | 2022-01-28 | 2 Huddersfield |
1 - 0
1 - 1
|
Stoke 3 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 9.5 |
|
|||||
| Anglia - Championship | 2022-01-25 | 2 Coventry |
0 - 0
1 - 0
|
Stoke 1 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 9.5 |
|
|||||
| Anglia - Championship | 2022-01-22 | 2 Stoke |
1 - 2
2 - 3
|
Fulham | Î | +0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
3-5 (8) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Anglia - Championship | 2022-01-16 | 3 Hull |
0 - 1
0 - 2
|
Stoke 1 | V | 0.0 | Push | 9.5 | Peste |
|
7-5 (12) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Anglia - FA Cup | 2022-01-09 | 1 Stoke |
1 - 0
2 - 0
|
Leyton Orient 1 | V | -0.5, -1.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
5-5 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Anglia - Championship | 2022-01-03 | 3 Stoke |
0 - 0
1 - 2
|
Preston 3 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
4-6 (10) | 4-4 (8) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Anglia - Championship | 2021-12-30 | 3 Stoke |
0 - 1
1 - 2
|
Derby 1 | Î | -0.5, -1.0 | Peste |
|
5-5 (10) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Anglia - Championship | 2021-12-11 | 2 Stoke |
0 - 0
0 - 0
|
Middlesbrough 1 | E | 0.0 | Sub | 9.5 | Sub |
|
5-4 (9) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Anglia - Championship | 2021-12-05 | QPR |
0 - 1
0 - 2
|
Stoke 1 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
17-4 (21) | 5-3 (8) | 4 (1-3) | 5 (5-0) |
| Anglia - Championship | 2021-11-27 | 4 Stoke |
0 - 0
0 - 1
|
Blackburn 4 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 9.0 | Sub |
|
4-3 (7) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Anglia - Championship | 2021-11-24 | 2 Bristol City |
1 - 0
1 - 0
|
Stoke 2 1 | Î | 0.0, +0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - Championship | 2021-11-20 | 1 5 Stoke |
1 - 0
2 - 0
|
Peterborough 2 | V | -1.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
3-9 (12) | 1-5 (6) | 4 (1-3) | 2 (0-2) |
| Anglia - Championship | 2021-11-06 | 1 Luton |
0 - 1
0 - 1
|
Stoke 5 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
5-6 (11) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Anglia - Championship | 2021-11-03 | Blackpool |
0 - 0
0 - 1
|
Stoke 5 | V | 0.0, +0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
4-4 (8) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Anglia - Championship | 2021-10-30 | 3 Stoke |
2 - 0
3 - 3
|
Cardiff 3 | E | -0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
7-5 (12) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 4 (3-1) |
| Anglia - EFL Cup | 2021-10-27 | 1 Stoke |
0 - 2
1 - 2
|
Brentford 1 | Î | 0.0, +0.5 | Peste | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Anglia - Championship | 2021-10-19 | Stoke |
0 - 0
0 - 1
|
Bournemouth 2 | Î | 0.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
9-7 (16) | 5-5 (10) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Anglia - Championship | 2021-10-16 | Sheff Utd |
0 - 0
2 - 1
|
Stoke 2 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
8-4 (12) | 6-2 (8) | 5 (4-1) | 2 (1-1) |
| Anglia - Championship | 2021-10-01 | 2 Stoke |
0 - 0
1 - 0
|
West Brom 2 | V | 0.0, +0.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
1-5 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Anglia - Championship | 2021-09-28 | 2 Preston |
1 - 1
1 - 1
|
Stoke 5 | E | 0.0 | Sub | 9.0 | Sub |
|
1-6 (7) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Anglia - Championship | 2021-09-25 | 2 Stoke |
1 - 0
2 - 0
|
Hull | V | -0.5, -1.0 | Sub | 9.5 | Sub |
|
1-5 (6) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Anglia - EFL Cup | 2021-09-21 | Watford |
0 - 1
1 - 3
|
Stoke 1 | V | -0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
8-1 (9) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Anglia - Championship | 2021-09-18 | 2 Derby |
2 - 0
2 - 1
|
Stoke 3 | Î | 0.0, +0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
7-6 (13) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Anglia - Championship | 2021-09-15 | 1 1 Stoke |
1 - 1
1 - 1
|
Barnsley 5 | E | -0.5, -1.0 | Sub | 9.0 | Peste |
|
11-4 (15) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Anglia - Championship | 2021-09-11 | 2 Stoke |
0 - 0
2 - 1
|
Huddersfield 3 | V | -0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
3-5 (8) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - Championship | 2021-08-28 | Fulham |
1 - 0
3 - 0
|
Stoke 1 | Î | -0.5 | Peste | 9.0 | Peste |
|
8-7 (15) | 7-2 (9) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - EFL Cup | 2021-08-24 | 2 Stoke |
1 - 0
2 - 0
|
Doncaster 1 | V | -1.0, -1.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 1.667 | 3.8 | 5.25 |
| Pauză | 2.3 | 2.25 | 5 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (-0.75) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Pauză (-0.25) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total cornere | ||
|---|---|---|
| Final (9.5) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (2.5) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (1.0) | [email protected] | Sub@2 |
Evenimente live
Stare: Final , Scor: 2 - 1 , Corner: 6 - 3
Corner: 9.5 , Handicap: -0.5, -1.0 , Goluri: 2.5
Scor: 0 - 1 , Corner: 0 - 2 Pauză
Corner: 4.5 , Handicap: 0.0, -0.5 , Goluri: 1.0
-
20' - 1st Goal - Stoke -
25' - 1st Yellow Card - Stoke -
27' - 1st Corner - Stoke -
30' - 2nd Corner - Stoke -
32' - Red Card - Stoke -
39' - 2nd Yellow Card - Stoke -
40' - 3rd Yellow Card - Bournemouth -
43' - 4th Yellow Card - Bournemouth -
0-1 score at the end of First Half -
50' - 3rd Corner - Bournemouth -
51' - 4th Corner - Bournemouth -
55' - 5th Corner - Bournemouth - Race to 3 Corners - Bournemouth
-
57' - 5th Yellow Card - Stoke -
63' - 6th Corner - Bournemouth -
70' - 7th Corner - Stoke -
72' - 6th Yellow Card - Bournemouth -
82' - 7th Yellow Card - Bournemouth -
83' - 2nd Goal - Bournemouth -
89' - 3rd Goal - Bournemouth - 73' Substitution - Laird for Smith - Bournemouth
- 75' Substitution - Clucas for Thompson - Stoke
-
90+3' - 8th Corner - Bournemouth - Race to 5 Corners - Bournemouth
-
90+3' - 9th Corner - Bournemouth - 78' Substitution - Marcondes for Cook - Bournemouth
-
2-1 score at the end of Second Half
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

