Lun, Jan 22, 2024 · 19:00
Cele mai vechiRecente
VEVÎVV
1.75
3.80
3.60
RecenteCele mai vechi
EVÎÎVV
Predicții gratuite
(bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Peste 3.5
Total goluri
Peste 11.0
Total cornere
-0.75
Bournemouth U21
Bournemouth U21 vs Wolverhampton U21 Profilul echipelor
Bournemouth U21
EVVVVEVÎVVRecenteStabil+0.1 pct/meci, ultimele 5 vs 15 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste8/10
Peste 2.5 goluriPeste8/10
Handicap asiaticAcoperă6/10
Wolverhampton U21
EÎÎVVVÎÎVERecenteStabil+0.2 pct/meci, ultimele 5 vs 25 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste7/10
Peste 2.5 goluriPeste7/10
Handicap asiaticAcoperă6/10
Ultimele
| Bournemouth U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Wolverhampton U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| Bournemouth U21 | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Wolverhampton U21 | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Distribuția golurilorLinie 3.5
Distribuția cornerelorLinie 11.0
Distribuția cartonașelor
Meciurile echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete
Total: 40,
Med.: 3.28,
Abatere std.: 1.76, Mediană: 3,
Mod: ,
Peste: 43%
Meciurile echipei gazdă pe teren propriu
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete în deplasare
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei oaspete
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Bournemouth U21 vs Wolverhampton U21 Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
Bournemouth U21 vs Wolverhampton U21 Confruntări directe
Bournemouth U21 vs Wolverhampton U21 Vezi H2H complet →| Bournemouth U21 Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - Premier League Cup U21 | 2023-10-06 | 1 Wolverhampton U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Bournemouth U21 1 | E | -0.5, -1.0 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Bournemouth U21 Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - Development League 2 | 2024-01-12 | 1 Bournemouth U21 |
1 - 0
3 - 2
|
Cardiff U21 1 | V | -1.0 | Peste | 11.0 |
|
|||||
| Anglia - Development League 2 | 2024-01-09 | 2 Bristol City U21 |
0 - 0
0 - 1
|
Bournemouth U21 1 | V | -0.5 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| Anglia - Development League 2 | 2023-12-05 | Bournemouth U21 |
0 - 1
1 - 3
|
Ipswich U21 3 | Î | -1.5 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| Anglia - Development League 2 | 2023-11-30 | 4 Bournemouth U21 |
0 - 1
2 - 1
|
Watford U21 5 | V | -1.5 | Sub | 11.0 |
|
|||||
| Anglia - Development League 2 | 2023-11-20 | 2 QPR U21 |
0 - 2
2 - 2
|
Bournemouth U21 | E | +0.5 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Premier League Cup U21 | 2023-11-10 | 1 Norwich U21 |
0 - 2
2 - 3
|
Bournemouth U21 5 | V | -0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
9-7 (16) | 2-6 (8) | 3 (1-2) | 3 (2-1) |
| Anglia - Development League 2 | 2023-11-07 | Bournemouth U21 |
3 - 1
4 - 3
|
Swansea U21 | V | -0.5, -1.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
3-9 (12) | 3-5 (8) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Anglia - Development League 2 | 2023-10-30 | 1 Millwall U21 |
1 - 1
1 - 2
|
Bournemouth U21 1 | V | 0.0, -0.5 | Sub |
|
8-4 (12) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Anglia - Development League 2 | 2023-10-24 | 1 Bournemouth U21 |
3 - 0
4 - 0
|
Bristol City U21 | V | -0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
9-4 (13) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Anglia - Premier League Cup U21 | 2023-10-06 | 1 Wolverhampton U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Bournemouth U21 1 | E | -0.5, -1.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
11-3 (14) | 0-3 (3) | 3 (0-3) | 3 (3-0) |
| Anglia - Development League 2 | 2023-09-29 | 4 Colchester U21 |
0 - 0
0 - 1
|
Bournemouth U21 | V | +0.5, +1.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
4-10 (14) | 2-7 (9) | 4 (1-3) | 2 (0-2) |
| Anglia - Development League 2 | 2023-09-26 | 2 Bournemouth U21 |
0 - 0
1 - 0
|
Charlton U21 1 | V | 0.0, -0.5 | Sub |
|
8-6 (14) | 7-5 (12) | 5 (2-3) | 1 (0-1) | ||
| Anglia - Premier League Cup U21 | 2023-09-19 | 1 Charlton U21 |
0 - 2
0 - 4
|
Bournemouth U21 3 | V | -0.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
5-4 (9) | 4-3 (7) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Anglia - Development League 2 | 2023-09-09 | 2 Hull U21 |
3 - 0
4 - 0
|
Bournemouth U21 | Î | 0.0 | Peste | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - Development League 2 | 2023-09-05 | Bournemouth U21 |
1 - 0
1 - 1
|
Sheff Wed U21 | E | -0.5, -1.0 | Sub | 10.0 | Sub |
|
1-2 (3) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - Development League 2 | 2023-08-29 | 2 Barnsley U21 |
1 - 0
3 - 0
|
Bournemouth U21 1 | Î | -1.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
9-2 (11) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - Development League 2 | 2023-08-22 | 2 Bournemouth U21 |
0 - 0
1 - 0
|
Peterborough U21 1 | V | +0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
5-9 (14) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - Development League 2 | 2023-08-15 | 4 Coventry U21 |
0 - 1
0 - 2
|
Bournemouth U21 5 | V | 0.0, -0.5 | Sub |
|
5-7 (12) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 3 (3-0) | ||
| Anglia - Premier League Cup U21 | 2023-01-27 | 2 QPR U21 |
1 - 0
3 - 1
|
Bournemouth U21 | Î | -1.0, -1.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
9-7 (16) | 6-3 (9) | 5 (4-1) | 3 (1-2) |
| Anglia - Premier League Cup U21 | 2022-12-19 | 2 Bournemouth U21 |
0 - 0
0 - 2
|
QPR U21 3 | Î | +0.5 | Sub | 11.0 | Peste |
|
4-9 (13) | 4-5 (9) | 4 (1-3) | 1 (0-1) |
| Anglia - Premier League Cup U21 | 2022-12-12 | Derby U21 |
1 - 0
3 - 0
|
Bournemouth U21 1 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
3-3 (6) | 3-2 (5) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Anglia - Premier League Cup U21 | 2022-11-26 | 2 Bournemouth U21 |
0 - 2
0 - 2
|
Brighton U21 1 | Î | +0.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
6-10 (16) | 1-6 (7) | 3 (1-2) | 3 (1-2) |
| Anglia - Premier League Cup U21 | 2022-09-23 | 1 Bournemouth U21 |
0 - 1
2 - 1
|
Derby U21 2 | V | -1.0, -1.5 | Sub |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Wolverhampton U21 Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Premier League International Cup | 2024-01-17 | 1 2 Wolverhampton U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Hertha Berlin U21 1 | E | 0.0, +0.5 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| Anglia - Premier League 2 | 2024-01-12 | 1 4 Norwich U21 |
1 - 2
3 - 4
|
Wolverhampton U21 | V | -1.0 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Premier League 2 | 2023-12-18 | Wolverhampton U21 |
0 - 0
1 - 2
|
Blackburn U21 3 1 | Î | -2.0 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| Anglia - Premier League Cup U21 | 2023-12-11 | 1 Wolverhampton U21 |
0 - 1
0 - 1
|
Norwich U21 4 | Î | -0.5 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Premier League 2 | 2023-12-04 | 2 Leicester U21 |
0 - 1
1 - 3
|
Wolverhampton U21 1 | V | +0.5 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Premier League International Cup | 2023-11-29 | 2 Wolverhampton U21 |
1 - 1
4 - 2
|
Nice U21 2 1 | V | -1.0 | Peste | 9.5 | Peste |
|
7-5 (12) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Premier League International Cup | 2023-11-24 | 2 Wolverhampton U21 |
1 - 0
2 - 1
|
Sparta Praga U21 3 1 | V | 0.0, +0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
5-6 (11) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Anglia - Premier League Cup U21 | 2023-11-12 | 1 Wolverhampton U21 |
0 - 1
0 - 2
|
Charlton U21 3 | Î | -2.0 | Sub | 10.5 | Peste |
|
7-8 (15) | 2-5 (7) | 5 (2-3) | 3 (3-0) |
| Anglia - EFL Trophy | 2023-11-08 | 2 Derby |
1 - 0
4 - 1
|
Wolverhampton U21 4 | Î | -1.5 | Peste | 11.0 | Sub |
|
6-1 (7) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Anglia - Premier League 2 | 2023-11-03 | Nottm Forest U21 |
2 - 1
2 - 2
|
Wolverhampton U21 3 | E | 0.0, -0.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
3-6 (9) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Anglia - Premier League 2 | 2023-10-30 | 1 Wolverhampton U21 |
1 - 0
2 - 1
|
Southampton U21 2 | V | -0.5, -1.0 | Sub |
|
9-7 (16) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 3 (0-3) | ||
| Premier League International Cup | 2023-10-16 | Wolverhampton U21 |
0 - 0
2 - 1
|
PSV U21 1 | V | +0.5, +1.0 | Sub |
|
7-5 (12) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Anglia - EFL Trophy | 2023-10-10 | 1 Lincoln City |
1 - 0
2 - 0
|
Wolverhampton U21 2 | Î | -1.0, -1.5 | Sub | 9.0 | Peste |
|
13-3 (16) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 7 (6-1) |
| Anglia - Premier League Cup U21 | 2023-10-06 | 1 Wolverhampton U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Bournemouth U21 1 | E | -0.5, -1.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
11-3 (14) | 0-3 (3) | 3 (0-3) | 3 (3-0) |
| Anglia - Premier League 2 | 2023-10-02 | 2 Wolverhampton U21 |
2 - 0
2 - 0
|
Leeds U21 3 | V | -1 | Sub | 10.0 | Peste |
|
13-4 (17) | 8-2 (10) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Anglia - Premier League 2 | 2023-09-24 | 2 Liverpool U21 |
1 - 0
2 - 0
|
Wolverhampton U21 2 | Î | -1.0 | Sub | 10.0 | Sub |
|
7-2 (9) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - Premier League Cup U21 | 2023-09-19 | 2 Norwich U21 |
1 - 1
2 - 2
|
Wolverhampton U21 3 | E | 0.0, -0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
4-5 (9) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Anglia - EFL Trophy | 2023-09-12 | 1 Notts County |
0 - 1
1 - 2
|
Wolverhampton U21 2 | V | -1.0, -1.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
5-1 (6) | 5-1 (6) | 4 (4-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - Premier League 2 | 2023-09-01 | 3 Wolverhampton U21 |
0 - 0
3 - 2
|
Crystal Palace U21 2 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
8-1 (9) | 8-0 (8) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - Premier League 2 | 2023-08-25 | 5 Middlesbrough U21 |
1 - 2
3 - 2
|
Wolverhampton U21 3 | Î | 0.0, +0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
1-8 (9) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Anglia - Premier League 2 | 2023-08-21 | 2 Stoke U21 |
2 - 0
2 - 1
|
Wolverhampton U21 2 1 | Î | +0.5 | Sub | 9.0 | Peste |
|
5-7 (12) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - Premier League 2 | 2023-08-11 | 1 3 Wolverhampton U21 |
1 - 1
2 - 3
|
Fulham U21 4 | Î | -0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
6-7 (13) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 4 (1-3) |
| Anglia - Premier League 2 | 2023-04-29 | 3 Man City U21 |
4 - 1
4 - 3
|
Wolverhampton U21 1 | Î | -1.0, -1.5 | Peste |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Anglia - Premier League 2 | 2023-04-24 | 1 Wolverhampton U21 |
3 - 0
5 - 0
|
Crystal Palace U21 1 1 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
6-0 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Anglia - Premier League 2 | 2023-04-17 | Fulham U21 |
1 - 0
2 - 1
|
Wolverhampton U21 2 | Î | -0.5, -1.0 | Sub | 9.5 | Sub |
|
3-1 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Anglia - Premier League 2 | 2023-04-10 | 1 Wolverhampton U21 |
3 - 0
5 - 0
|
Everton U21 3 | V | 0.0 | Peste | 9.5 | Peste |
|
4-9 (13) | 4-5 (9) | 5 (0-5) | 1 (0-1) |
| Anglia - Premier League 2 | 2023-04-07 | 1 Tottenham U21 |
0 - 0
1 - 1
|
Wolverhampton U21 2 | E | -0.5 | Sub |
|
5-7 (12) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 3 (1-2) | ||
| Anglia - Premier League 2 | 2023-03-31 | 2 Everton U21 |
3 - 0
3 - 0
|
Wolverhampton U21 3 | Î | 0.0, -0.5 | Push | 9.0 | Sub |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Anglia - Premier League 2 | 2023-03-20 | 1 2 Wolverhampton U21 |
0 - 2
0 - 5
|
West Ham U21 1 | Î | 0.0 | Peste | 9.0 | Peste |
|
2-15 (17) | 1-8 (9) | 3 (1-2) | 4 (0-4) |
| Anglia - Premier League 2 | 2023-03-05 | 3 Brighton U21 |
2 - 0
3 - 1
|
Wolverhampton U21 4 | Î | 0.0 | Peste | 10.0 | Peste |
|
4-9 (13) | 3-4 (7) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 1.75 | 3.8 | 3.6 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (-0.75) | Gazde@2 | Oaspeț[email protected] |
| Total cornere | ||
|---|---|---|
| Final (11.0) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (5.0) | [email protected] | [email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (3.5) | [email protected] | [email protected] |
Evenimente live
Stare: Final , Scor: 5 - 1 , Corner: 1 - 8
Corner: 11.0 , Handicap: -0.5, -1.0 , Goluri: 3.5
Scor: 2 - 0 , Corner: 1 - 4 Pauză
Corner: 5.0 , Handicap: , Goluri:
-
8' - 1st Corner - Wolverhampton U21 -
13' - 2nd Corner - Wolverhampton U21 -
13' - 3rd Corner - Wolverhampton U21 - Race to 3 Corners - Wolverhampton U21
-
26' - 4th Corner - Bournemouth U21 -
28' - 1st Yellow Card - Wolverhampton U21 -
41' - 1st Goal - Bournemouth U21 -
45' - 5th Corner - Wolverhampton U21 -
45+1' - 2nd Goal - Bournemouth U21 -
2-0 score at the end of First Half -
50' - 2nd Yellow Card - Wolverhampton U21 -
51' - 3rd Goal - Bournemouth U21 -
54' - 3rd Yellow Card - Wolverhampton U21 -
56' - 4th Goal - Bournemouth U21 - Race to 5 Corners - Wolverhampton U21
-
59' - 6th Corner - Wolverhampton U21 -
60' - 7th Corner - Wolverhampton U21 -
70' - 4th Yellow Card - Wolverhampton U21 -
76' - 5th Goal - Bournemouth U21 -
85' - 8th Corner - Wolverhampton U21 - Race to 7 Corners - Wolverhampton U21
-
90+1' - 6th Goal - Wolverhampton U21 -
90+4' - 9th Corner - Wolverhampton U21 -
90+6' - 5th Yellow Card - Bournemouth U21 -
5-1 score at the end of Second Half
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5
