Vin, Oct 25, 2024 · 13:00
Cele mai vechiRecente
ÎVVÎÎÎ
3.30
4.20
1.80
RecenteCele mai vechi
VVVÎVV
Predicții gratuite
(bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Peste 3.75
Total goluri
–
Total cornere
-0.75
Hull U21
Birmingham U21 vs Hull U21 Profilul echipelor
Birmingham U21
Evaluările sunt în curs de calcul
ÎÎÎVÎVVÎÎÎRecenteStabil-0.2 pct/meci, ultimele 5 vs 25 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste8/10
Peste 2.5 goluriPeste9/10
Handicap asiaticRatează2/10
Hull U21
Evaluările sunt în curs de calcul
ÎÎVÎVVÎVVVRecenteÎn formă maximă+0.9 pct/meci, ultimele 5 vs 24 anterioare
Peste 9.5 cornereSub4/10
Peste 2.5 goluriPeste8/10
Handicap asiaticAcoperă6/10
Birmingham U21 vs Hull U21 Detalii meci
Birmingham U21
3V-0E-7Î în ultimele 10 meciuri, cu 18 goluri marcate și 32 primite. Medie goluri: 1.8 pentru, 3.2 contra. Victorii 30%, AH câștigat 20%, gol Over 70%, corner Over 0%.
Rezultat final
Câștig 30%3
Egal 0%0
Pierdut 70%7
Total goluri 3.5, 4.0
Peste 70%7
Anulat 0%0
Sub 30%3
Handicap asiatic
Câștig 20%2
Anulat 10%1
Pierdut 70%7
Hull U21
6V-0E-4Î în ultimele 10 meciuri, cu 19 goluri marcate și 16 primite. Medie goluri: 1.9 pentru, 1.6 contra. Victorii 60%, AH câștigat 60%, gol Over 50%, corner Over 0%.
Rezultat final
Câștig 60%6
Egal 0%0
Pierdut 40%4
Total goluri 3.5, 4.0
Peste 50%5
Anulat 0%0
Sub 50%5
Handicap asiatic
Câștig 60%6
Anulat 0%0
Pierdut 40%4
Ultimele
| Birmingham U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Hull U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| Birmingham U21 | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Hull U21 | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Distribuția golurilorLinie 3.5, 4.0
Distribuția cornerelor
Distribuția cartonașelor
Meciurile echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete
Total: 40,
Med.: 3.98,
Abatere std.: 1.82, Mediană: 4,
Mod: 3,
Peste: 55%
Meciurile echipei gazdă pe teren propriu
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete în deplasare
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei oaspete
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Birmingham U21 vs Hull U21 Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
Birmingham U21 vs Hull U21 Confruntări directe
Birmingham U21 vs Hull U21 Vezi H2H complet →| Birmingham U21 Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - Development League 2 | 2024-03-19 | 1 Hull U21 |
2 - 0
2 - 2
|
Birmingham U21 2 | E | +1.0, +1.5 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Development League 2 | 2023-10-23 | 2 Birmingham U21 |
2 - 0
3 - 0
|
Hull U21 1 1 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 9.5 |
|
|||||
| Anglia - Development League 2 | 2023-01-27 | 1 Birmingham U21 |
0 - 1
2 - 2
|
Hull U21 2 | E | 0.0, +0.5 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Development League 2 | 2022-09-23 | 2 Hull U21 |
1 - 0
3 - 1
|
Birmingham U21 4 | Î | 0.0, -0.5 | Peste |
|
||||||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Birmingham U21 Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - Development League 2 | 2024-10-21 | 2 Crewe U21 |
1 - 1
4 - 2
|
Birmingham U21 1 | Î | +0.5, +1.0 | Peste |
|
||||||
| Anglia - Development League 2 | 2024-10-15 | Coventry U21 |
7 - 0
8 - 0
|
Birmingham U21 1 | Î | -0.5 | Peste |
|
||||||
| Anglia - Development League 2 | 2024-09-30 | 4 Sheff Wed U21 |
1 - 1
2 - 1
|
Birmingham U21 3 | Î | 0.0 | Sub |
|
||||||
| Anglia - Development League 2 | 2024-09-23 | 3 Birmingham U21 |
3 - 1
3 - 2
|
Fleetwood Town U21 2 | V | -1.0 | Peste |
|
||||||
| Anglia - Development League 2 | 2024-09-17 | Birmingham U21 |
2 - 1
4 - 1
|
Millwall U21 | V | 0.0, +0.5 | Peste |
|
||||||
| Anglia - Development League 2 | 2024-08-30 | 1 1 Birmingham U21 |
2 - 2
3 - 4
|
Cardiff U21 2 | Î | 0.0, -0.5 | Peste |
|
0-11 (11) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Anglia - Development League 2 | 2024-08-26 | 1 Watford U21 |
0 - 3
0 - 4
|
Birmingham U21 3 | V | -1.0 | Peste |
|
7-5 (12) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Anglia - Development League 2 | 2024-08-19 | 3 Birmingham U21 |
0 - 2
0 - 3
|
Colchester U21 1 | Î | -1.5, -2.0 | Sub |
|
3-11 (14) | 0-8 (8) | 2 (0-2) | 3 (1-2) | ||
| Anglia - Development League 2 | 2024-08-13 | 2 Ipswich U21 |
5 - 0
6 - 1
|
Birmingham U21 4 | Î | 0.0 | Peste |
|
2-9 (11) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Anglia - Development League 2 | 2024-05-24 | 2 Sheff Utd U21 |
1 - 0
2 - 0
|
Birmingham U21 1 | Î | -1.0 | Sub | 10.5 | Peste |
|
5-8 (13) | 3-3 (6) | 3 (2-1) | 3 (0-3) |
| Anglia - Development League 2 | 2024-05-17 | 2 Millwall U21 |
1 - 1
1 - 1
|
Birmingham U21 3 | E | -1.0 | Sub | 10.5 | Peste |
|
4-7 (11) | 1-2 (3) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Anglia - Development League 2 | 2024-05-10 | 4 Swansea U21 |
1 - 0
1 - 0
|
Birmingham U21 3 | Î | -1.0 | Sub | 10.5 | Peste |
|
10-6 (16) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Anglia - Development League 2 | 2024-04-29 | 2 Birmingham U21 |
0 - 2
3 - 2
|
Bournemouth U21 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
10-4 (14) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Anglia - Development League 2 | 2024-04-23 | QPR U21 |
0 - 1
0 - 2
|
Birmingham U21 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Anglia - Development League 2 | 2024-04-15 | 3 Birmingham U21 |
2 - 1
2 - 2
|
Cardiff U21 3 | E | -0.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
10-1 (11) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Anglia - Development League 2 | 2024-04-08 | 2 Colchester U21 |
1 - 1
1 - 1
|
Birmingham U21 1 | E | +1.0, +1.5 | Sub | 11.0 | Sub |
|
6-3 (9) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Anglia - Development League 2 | 2024-04-02 | Birmingham U21 |
1 - 1
3 - 1
|
Crewe U21 1 | V | -2.0 | Push | 10.5 | Peste |
|
11-2 (13) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Anglia - Development League 2 | 2024-03-19 | 1 Hull U21 |
2 - 0
2 - 2
|
Birmingham U21 2 | E | +1.0, +1.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
2-1 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Anglia - Development League 2 | 2024-03-13 | 1 Birmingham U21 |
1 - 0
3 - 1
|
Barnsley U21 | V | +0.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
9-4 (13) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Anglia - Development League 2 | 2024-03-05 | 3 Sheff Utd U21 |
0 - 0
2 - 0
|
Birmingham U21 1 | Î | -0.5, -1.0 | Sub | 10.5 | Sub |
|
6-4 (10) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - Development League 2 | 2024-02-26 | 1 Coventry U21 |
1 - 0
1 - 1
|
Birmingham U21 1 | E | +1.0 | Sub | 10.5 | Peste |
|
12-7 (19) | 6-4 (10) | 6 (4-2) | 4 (3-1) |
| Anglia - Development League 2 | 2024-02-14 | 1 2 Birmingham U21 |
1 - 1
1 - 1
|
Fleetwood Town U21 2 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
4-7 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Anglia - Premier League Cup U21 | 2024-02-05 | 3 Birmingham U21 |
0 - 3
0 - 4
|
Middlesbrough U21 1 | Î | -0.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
6-3 (9) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Anglia - Development League 2 | 2024-02-02 | 1 Burnley U21 |
1 - 0
2 - 1
|
Birmingham U21 | Î | +0.5, +1.0 | Sub |
|
9-7 (16) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglia - Premier League Cup U21 | 2024-01-22 | 1 Crystal Palace U21 |
1 - 0
3 - 0
|
Birmingham U21 1 | Î | -1.0 | Sub | 10.5 | Peste |
|
6-7 (13) | 5-1 (6) | 5 (5-0) | 4 (0-4) |
| Anglia - Development League 2 | 2024-01-15 | Wigan U21 |
0 - 4
0 - 5
|
Birmingham U21 3 1 | V | +0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
4-10 (14) | 0-7 (7) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Anglia - Development League 2 | 2024-01-08 | 2 Birmingham U21 |
2 - 0
2 - 0
|
Peterborough U21 | V | -1.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
7-8 (15) | 5-5 (10) | 4 (1-3) | 1 (0-1) |
| Anglia - Development League 2 | 2023-12-19 | Sheff Wed U21 |
1 - 1
2 - 2
|
Birmingham U21 2 | E | -0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
7-1 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Anglia - Development League 2 | 2023-12-15 | Birmingham U21 |
1 - 1
2 - 1
|
Coventry U21 1 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
6-2 (8) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - Premier League Cup U21 | 2023-12-08 | 3 Birmingham U21 |
2 - 0
4 - 2
|
Ipswich U21 4 | V | -0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
2-9 (11) | 1-4 (5) | 4 (1-3) | 1 (0-1) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Hull U21 Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - Development League 2 | 2024-10-22 | 2 Hull U21 |
3 - 1
4 - 1
|
Peterborough U21 1 | V | -1.5, -2.0 | Peste |
|
||||||
| Anglia - Development League 2 | 2024-10-01 | 3 Coventry U21 |
0 - 2
0 - 4
|
Hull U21 2 | V | +0.5 | Peste |
|
||||||
| Anglia - Development League 2 | 2024-09-24 | 1 1 Hull U21 |
2 - 0
2 - 1
|
Sheff Wed U21 1 | V | 0.0 | Sub |
|
||||||
| Anglia - Premier League Cup U21 | 2024-09-20 | 2 Coventry U21 |
0 - 0
2 - 1
|
Hull U21 1 | Î | 0.0, +0.5 | Sub |
|
||||||
| Anglia - Development League 2 | 2024-09-17 | 1 Hull U21 |
1 - 0
2 - 1
|
Brentford U21 1 | V | -0.5, -1.0 | Sub |
|
||||||
| Anglia - Development League 2 | 2024-09-10 | 1 Ipswich U21 |
0 - 2
0 - 2
|
Hull U21 1 | V | -1.0 | Sub |
|
5-4 (9) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Anglia - Premier League Cup U21 | 2024-09-06 | 4 Hull U21 |
0 - 1
0 - 1
|
Leicester U21 4 | Î | +0.5 | Sub |
|
4-3 (7) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 3 (1-2) | ||
| Anglia - Development League 2 | 2024-09-03 | 2 Hull U21 |
2 - 0
3 - 1
|
QPR U21 1 | V | -0.5 | Peste |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Anglia - Development League 2 | 2024-08-27 | 3 Charlton U21 |
3 - 0
6 - 0
|
Hull U21 1 | Î | -1.0, -1.5 | Peste |
|
2-3 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Anglia - Development League 2 | 2024-08-20 | Hull U21 |
0 - 1
1 - 3
|
Watford U21 4 | Î | 0.0, -0.5 | Peste |
|
2-5 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Anglia - Development League 2 | 2024-08-16 | Bournemouth U21 |
0 - 0
2 - 0
|
Hull U21 3 | Î | -0.5 | Sub |
|
7-1 (8) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| UK Friendlies | 2024-08-06 | Hull U21 |
1 - 0
2 - 2
|
Farsley Celtic 2 | E | +0.5 | Peste |
|
4-7 (11) | 4-3 (7) | 2 (0-2) | 2 (0-2) | ||
| Anglia - Development League 2 | 2024-05-10 | 1 Cardiff U21 |
3 - 2
3 - 4
|
Hull U21 2 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
2-3 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - Development League 2 | 2024-05-03 | Barnsley U21 |
1 - 0
2 - 0
|
Hull U21 1 | Î | -0.5, -1.0 | Sub | 10.0 | Sub |
|
4-5 (9) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Anglia - Development League 2 | 2024-04-30 | 3 Hull U21 |
0 - 2
0 - 4
|
Ipswich U21 3 | Î | 0.0, +0.5 | Push | 9.5 | Peste |
|
8-5 (13) | 0-4 (4) | 3 (0-3) | 5 (5-0) |
| Anglia - Development League 2 | 2024-04-26 | 1 Hull U21 |
1 - 0
3 - 0
|
Crewe U21 1 | V | -2.0 | Sub | 9.5 | Sub |
|
6-3 (9) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Anglia - Development League 2 | 2024-04-23 | Bristol City U21 |
1 - 0
3 - 0
|
Hull U21 2 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 9.0 | Peste |
|
3-7 (10) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Anglia - Development League 2 | 2024-04-19 | 2 Peterborough U21 |
1 - 1
3 - 4
|
Hull U21 2 | V | 0.0 | Peste |
|
6-5 (11) | 4-4 (8) | 3 (2-1) | 1 (0-1) | ||
| Anglia - Development League 2 | 2024-04-16 | Hull U21 |
3 - 1
3 - 1
|
QPR U21 | V | 0.0 | Peste | 9.5 | Sub |
|
2-7 (9) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Anglia - Development League 2 | 2024-04-12 | 1 1 Wigan U21 |
0 - 2
1 - 2
|
Hull U21 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
5-2 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Anglia - Development League 2 | 2024-04-08 | 2 Watford U21 |
0 - 0
0 - 1
|
Hull U21 1 | V | +0.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
3-5 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Anglia - Development League 2 | 2024-04-02 | 1 Hull U21 |
2 - 1
6 - 1
|
Burnley U21 4 1 | V | -0.5 | Peste | 9.0 | Peste |
|
6-6 (12) | 4-3 (7) | 4 (1-3) | 2 (1-1) |
| Anglia - Development League 2 | 2024-03-26 | 1 Hull U21 |
1 - 0
4 - 1
|
Colchester U21 2 | V | -0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
3-8 (11) | 1-5 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Anglia - Development League 2 | 2024-03-19 | 1 Hull U21 |
2 - 0
2 - 2
|
Birmingham U21 2 | E | +1.0, +1.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
2-1 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Anglia - Development League 2 | 2024-03-15 | 1 Fleetwood Town U21 |
0 - 0
1 - 0
|
Hull U21 3 | Î | -0.5 | Sub | 9.0 | Peste |
|
9-2 (11) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - Development League 2 | 2024-03-09 | 1 3 Burnley U21 |
1 - 3
2 - 4
|
Hull U21 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
3-3 (6) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Anglia - Development League 2 | 2024-03-05 | 1 Hull U21 |
0 - 1
0 - 3
|
Fleetwood Town U21 1 | Î | 0.0 | Push | 9.5 | Sub |
|
3-4 (7) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Anglia - Development League 2 | 2024-02-27 | 2 Sheffield Wed U21 |
1 - 1
1 - 2
|
Hull U21 3 | V | -0.5, -1.0 | Sub | 10.0 | Sub |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Anglia - Premier League Cup U21 | 2024-02-05 | 4 Brighton U21 |
0 - 1
4 - 1
|
Hull U21 3 | Î | -2.0 | Peste | 9.5 | Peste |
|
8-2 (10) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Anglia - Development League 2 | 2024-01-30 | 1 Hull U21 |
2 - 2
3 - 4
|
Wigan U21 2 | Î | +0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
12-4 (16) | 8-1 (9) | 4 (3-1) | 5 (2-3) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 3.3 | 4.2 | 1.8 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (+0.75) | [email protected] | Oaspeți@2 |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (3.75) | Peste@2 | [email protected] |
Evenimente live
Stare: , Scor: 0 - 0 , Corner: 0 - 0
Corner: , Handicap: +0.5, +1.0 , Goluri: 3.5, 4.0
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

