Mie, Mar 22, 2017 · 19:45
Cele mai vechiRecente
ÎVÎEVV
1.28
6.00
6.50
RecenteCele mai vechi
VEEÎÎÎ
Predicții gratuite
(bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 4.25
Total goluri
–
Total cornere
-1.5
Berwick U20
Berwick U20 vs Alloa U20 Profilul echipelor
Berwick U20
Evaluările sunt în curs de calcul
VÎVVÎVÎEVVRecenteStabil+0.2 pct/meci, ultimele 5 vs 15 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste8/10
Peste 2.5 goluriPeste9/10
Handicap asiaticAcoperă7/10
Echipă de repriza a douaGol în prima repriză în 10 din ultimele 10Ambele au marcat în 8 din ultimele 10
Alloa U20
Evaluările sunt în curs de calcul
ÎÎÎVÎÎÎEEVRecenteStabil-0.2 pct/meci, ultimele 5 vs 17 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste6/10
Peste 2.5 goluriPeste7/10
Handicap asiaticRatează2/10
Echipă de repriza a douaScapă avantajulGol în prima repriză în 9 din ultimele 10A câștigat 2 din ultimele 10
Berwick U20 vs Alloa U20 Detalii meci
Berwick U20
6V-1E-3Î în ultimele 10 meciuri, cu 30 goluri marcate și 19 primite. Medie goluri: 3.0 pentru, 1.9 contra. Victorii 60%, AH câștigat 70%, gol Over 50%, corner Over 0%.
Rezultat final
Câștig 60%6
Egal 10%1
Pierdut 30%3
Total goluri 4.0, 4.5
Peste 50%5
Anulat 0%0
Sub 50%5
Handicap asiatic
Câștig 70%7
Anulat 0%0
Pierdut 30%3
Alloa U20
2V-2E-6Î în ultimele 10 meciuri, cu 14 goluri marcate și 26 primite. Medie goluri: 1.4 pentru, 2.6 contra. Victorii 20%, AH câștigat 20%, gol Over 40%, corner Over 0%.
Rezultat final
Câștig 20%2
Egal 20%2
Pierdut 60%6
Total goluri 4.0, 4.5
Peste 40%4
Anulat 0%0
Sub 60%6
Handicap asiatic
Câștig 20%2
Anulat 10%1
Pierdut 70%7
Ultimele
| Berwick U20 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Alloa U20 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| Berwick U20 | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Alloa U20 | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Distribuția golurilorLinie 4.0, 4.5
Distribuția cornerelor
Distribuția cartonașelor
Meciurile echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete
Total: 40,
Med.: 4.13,
Abatere std.: 2.00, Mediană: 4,
Mod: 3,
Peste: 38%
Meciurile echipei gazdă pe teren propriu
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete în deplasare
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei oaspete
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Berwick U20 vs Alloa U20 Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
Berwick U20 vs Alloa U20 Confruntări directe
Berwick U20 vs Alloa U20 Vezi H2H complet →| Berwick U20 Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Scotia - Development League East | 2016-12-05 | 1 Alloa U20 |
1 - 2
1 - 4
|
Berwick U20 | V | 0.0 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Scotia - Development League East | 2016-10-17 | 1 Alloa U20 |
2 - 0
2 - 1
|
Berwick U20 3 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Scotia - Development League East | 2016-03-11 | 1 Alloa U20 |
2 - 1
3 - 2
|
Berwick U20 2 | Î | -0.5 | Peste |
|
||||||
| Scotia - Development League East | 2015-10-27 | Berwick U20 |
0 - 0
1 - 0
|
Alloa U20 | V | +0.5 | Sub |
|
||||||
| Scotia - Development League East | 2015-08-31 | Alloa U20 |
1 - 0
2 - 0
|
Berwick U20 1 | Î | -1.0, -1.5 |
|
|||||||
| Scotia - Development League East | 2015-05-04 | Alloa U20 |
1 - 1
1 - 2
|
Berwick U20 | V | -1.0, -1.5 | Sub |
|
3-6 (9) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Scotia - Development League East | 2014-09-08 | Alloa U20 |
0 - 0
0 - 0
|
Berwick U20 | E | -0.5 |
|
0-0 (0) | 0-0 (0) | (-) | (-) | |||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Berwick U20 Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Scotia - Development League East | 2017-02-27 | Cowdenbeath U20 |
1 - 5
2 - 7
|
Berwick U20 | V | +1.5 | Peste |
|
||||||
| Scotia - Development League East | 2017-02-13 | 1 3 Livingston U20 |
1 - 0
1 - 2
|
Berwick U20 | V | 0.0, -0.5 | Sub |
|
||||||
| Scotia - Development League East | 2017-01-23 | 1 Berwick U20 |
1 - 0
1 - 1
|
Livingston U20 1 | E | 0.0, +0.5 | Sub |
|
||||||
| Scotia - Development League East | 2016-12-13 | 2 Stirling U20 |
2 - 0
5 - 0
|
Berwick U20 | Î | 0.0, -0.5 | Peste |
|
||||||
| Scotia - Development League East | 2016-12-05 | 1 Alloa U20 |
1 - 2
1 - 4
|
Berwick U20 | V | 0.0 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Scotia - Development League East | 2016-11-29 | 2 Forfar U20 |
3 - 1
3 - 1
|
Berwick U20 2 | Î | 0.0, +0.5 | Push |
|
3-5 (8) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Scotia - Development League East | 2016-11-16 | Cowdenbeath U20 |
0 - 4
0 - 6
|
Berwick U20 1 | V | +2.0 | Peste |
|
2-10 (12) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Scotia - Development League East | 2016-10-26 | 2 Raith U20 |
2 - 3
3 - 6
|
Berwick U20 1 | V | 0.0, +0.5 | Peste |
|
6-4 (10) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 3 (3-0) | ||
| Scotia - Development League East | 2016-10-17 | 1 Alloa U20 |
2 - 0
2 - 1
|
Berwick U20 3 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
7-6 (13) | 6-3 (9) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Scotia - Development League East | 2016-10-12 | 1 3 Berwick U20 |
1 - 1
2 - 1
|
Forfar U20 1 | V | 0.0, -0.5 | Sub |
|
3-9 (12) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Scotia - Development League East | 2016-09-19 | Cowdenbeath U20 |
2 - 2
2 - 2
|
Berwick U20 | E | +0.5, +1.0 | Sub | 10.0 | Sub |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Scotia - Development League East | 2016-09-14 | Berwick U20 |
3 - 0
4 - 3
|
Stirling U20 3 | V | +1.0, +1.5 | Peste |
|
2-13 (15) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 7 (0-7) | ||
| Scotia - Development League East | 2016-09-05 | 1 1 Livingston U20 |
0 - 1
0 - 2
|
Berwick U20 2 | V | -0.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
5-3 (8) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Scotia - Development League East | 2016-04-20 | 1 Berwick U20 |
0 - 1
2 - 3
|
Forfar U20 | Î | 0.0, +0.5 | Peste |
|
3-8 (11) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Scotia - Development League East | 2016-04-15 | Berwick U20 |
1 - 1
3 - 2
|
Cowdenbeath U20 2 | V | -1.0 | Peste |
|
8-7 (15) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 2 (0-2) | ||
| Scotia - Development League East | 2016-03-29 | Berwick U20 |
2 - 0
3 - 0
|
East Stirling U20 2 | V | -1.0 | Sub |
|
2-1 (3) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Scotia - Development League East | 2016-03-22 | 1 Berwick U20 |
0 - 0
1 - 0
|
Stirling U20 3 | V | +0.5, +1.0 | Sub |
|
2-4 (6) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Scotia - Development League East | 2016-03-16 | Berwick U20 |
0 - 1
1 - 1
|
Stenhousemuir U20 | E | -1.0, -1.5 | Sub |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Scotia - Development League East | 2016-03-11 | 1 Alloa U20 |
2 - 1
3 - 2
|
Berwick U20 2 | Î | -0.5 | Peste |
|
6-4 (10) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Scotia - Development League East | 2016-02-22 | Raith U20 |
0 - 0
1 - 1
|
Berwick U20 3 | E | -1.5 | Sub |
|
7-2 (9) | 3-2 (5) | 4 (2-2) | 0 (0-0) | ||
| Scotia - Development League East | 2016-02-14 | 1 3 Berwick U20 |
3 - 0
5 - 0
|
Cowdenbeath U20 2 | V | -0.5 | Peste |
|
4-7 (11) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 4 (2-2) | ||
| Scotia - Development League East | 2016-01-26 | 1 Stirling U20 |
3 - 0
7 - 0
|
Berwick U20 1 | Î | -1.0, -1.5 | Peste |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Scotia - Development League East | 2015-12-01 | 1 Forfar U20 |
4 - 0
6 - 3
|
Berwick U20 4 | Î | -0.5, -1.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
7-5 (12) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Scotia - Development League East | 2015-11-16 | 1 East Stirling U20 |
1 - 2
2 - 2
|
Berwick U20 | E | +0.5, +1.0 | Peste |
|
10-5 (15) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 3 (2-1) | ||
| Scotia - Development League East | 2015-10-27 | Berwick U20 |
0 - 0
1 - 0
|
Alloa U20 | V | +0.5 | Sub |
|
10-2 (12) | 7-1 (8) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | ||
| Scotia - Development League East | 2015-10-20 | Berwick U20 |
2 - 0
2 - 0
|
Stirling U20 2 | V | +0.5, +1.0 | Sub |
|
7-6 (13) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Scotia - Development League East | 2015-10-13 | 2 Stenhousemuir U20 |
2 - 1
5 - 3
|
Berwick U20 1 | Î | 0.0 | Peste |
|
6-5 (11) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Scotia - Development League East | 2015-10-06 | 2 Berwick U20 |
2 - 3
2 - 3
|
Forfar U20 1 | Î | +0.5, +1.0 | Peste |
|
9-8 (17) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Scotia - Development League East | 2015-09-28 | Raith U20 |
3 - 0
5 - 0
|
Berwick U20 | Î | -0.5, -1.0 | Peste |
|
5-0 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Scotia - Development League East | 2015-09-08 | Cowdenbeath U20 |
2 - 0
3 - 4
|
Berwick U20 | V | -1.0, -1.5 | Peste |
|
9-6 (15) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 2 (2-0) | ||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Alloa U20 Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Scotia - Development League East | 2017-03-13 | Cowdenbeath U20 |
0 - 0
1 - 2
|
Alloa U20 1 | V | +1.5 | Sub |
|
||||||
| Scotia - Development League East | 2017-03-06 | 1 Alloa U20 |
2 - 3
4 - 4
|
Stirling U20 4 | E | 0.0, -0.5 | Peste |
|
||||||
| Scotia - Development League East | 2017-02-27 | 2 Livingston U20 |
1 - 0
1 - 1
|
Alloa U20 1 | E | -0.5 | Sub |
|
||||||
| Scotia - Development League East | 2017-02-20 | 1 Alloa U20 |
0 - 1
0 - 1
|
Raith U20 1 | Î | +1.0 | Sub |
|
||||||
| Scotia - Development League East | 2017-02-06 | 1 1 Alloa U20 |
0 - 1
0 - 3
|
Forfar U20 1 | Î | 0.0, +0.5 | Sub |
|
||||||
| Scotia - Development League East | 2016-12-05 | 1 Alloa U20 |
1 - 2
1 - 4
|
Berwick U20 | Î | 0.0 | Peste | 10.0 | Peste |
|
8-5 (13) | 5-3 (8) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Scotia - Development League East | 2016-11-28 | 1 Alloa U20 |
2 - 0
3 - 0
|
Cowdenbeath U20 1 | V | -2.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
12-5 (17) | 7-1 (8) | 4 (3-1) | 2 (1-1) |
| Scotia - Development League East | 2016-11-22 | 1 Stirling U20 |
2 - 0
2 - 0
|
Alloa U20 2 | Î | -0.5, -1.0 | Sub | 10.0 | Sub |
|
6-3 (9) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Scotia - Development League East | 2016-11-14 | 2 Alloa U20 |
1 - 1
2 - 4
|
Livingston U20 | Î | 0.0, -0.5 | Peste |
|
9-10 (19) | 6-4 (10) | 3 (2-1) | 2 (0-2) | ||
| Scotia - Development League East | 2016-11-08 | Raith U20 |
2 - 0
6 - 1
|
Alloa U20 | Î | 0.0, -0.5 | Peste |
|
6-2 (8) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Scotia - Development League East | 2016-10-25 | 1 1 Forfar U20 |
0 - 1
0 - 2
|
Alloa U20 2 | V | -0.5 | Sub |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Scotia - Development League East | 2016-10-17 | 1 Alloa U20 |
2 - 0
2 - 1
|
Berwick U20 3 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
7-6 (13) | 6-3 (9) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Scotia - Development League East | 2016-10-10 | 2 Cowdenbeath U20 |
0 - 2
0 - 3
|
Alloa U20 2 | V | +1.0 | Sub | 10.0 | Sub |
|
6-3 (9) | 5-2 (7) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Scotia - Development League East | 2016-10-03 | 2 Alloa U20 |
1 - 0
3 - 2
|
Stirling U20 1 | V | +1.0 | Peste | 10.0 | Peste |
|
7-15 (22) | 5-13 (18) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Scotia - Development League East | 2016-09-26 | 1 Alloa U20 |
0 - 2
0 - 4
|
Raith U20 | Î | +0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
4-5 (9) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 4 (1-3) |
| Scotia - Development League East | 2016-09-19 | Livingston U20 |
2 - 1
4 - 1
|
Alloa U20 2 | Î | 0.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
5-2 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Scotia - Development League East | 2016-04-13 | Cowdenbeath U20 |
1 - 3
1 - 8
|
Alloa U20 1 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
6-7 (13) | 6-6 (12) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Scotia - Development League East | 2016-04-05 | 1 Forfar U20 |
2 - 0
3 - 0
|
Alloa U20 | Î | -1.0 | Sub |
|
6-3 (9) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Scotia - Development League East | 2016-03-21 | 3 Alloa U20 |
1 - 1
1 - 2
|
Cowdenbeath U20 1 | Î | -0.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
6-1 (7) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Scotia - Development League East | 2016-03-15 | 4 Stirling U20 |
1 - 0
2 - 1
|
Alloa U20 1 | Î | -1.5 | Sub |
|
4-5 (9) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Scotia - Development League East | 2016-03-11 | 1 Alloa U20 |
2 - 1
3 - 2
|
Berwick U20 2 | V | -0.5 | Peste |
|
6-4 (10) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Scotia - Development League East | 2016-03-07 | Alloa U20 |
0 - 1
0 - 3
|
Stenhousemuir U20 | Î | -0.5, -1.0 | Sub |
|
13-5 (18) | 7-1 (8) | 3 (2-1) | 2 (2-0) | ||
| Scotia - Development League East | 2016-02-15 | 2 Alloa U20 |
0 - 2
0 - 4
|
Raith U20 | Î | 0.0, +0.5 | Peste |
|
4-8 (12) | 1-6 (7) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Scotia - Development League East | 2016-02-08 | 2 East Stirling U20 |
1 - 1
2 - 2
|
Alloa U20 2 | E | +1.0, +1.5 | Peste |
|
5-7 (12) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 5 (1-4) | ||
| Scotia - Development League East | 2015-12-07 | 1 Alloa U20 |
2 - 3
3 - 5
|
Stirling U20 1 | Î | 0.0, +0.5 | Peste |
|
1-9 (10) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Scotia - Development League East | 2015-12-01 | Stenhousemuir U20 |
0 - 2
0 - 4
|
Alloa U20 1 | V | +0.5, +1.0 | Sub |
|
2-4 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Scotia - Development League East | 2015-11-23 | 1 2 Alloa U20 |
1 - 1
2 - 4
|
Forfar U20 2 | Î | -0.5 | Peste |
|
4-6 (10) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Scotia - Development League East | 2015-11-16 | 1 Raith U20 |
0 - 0
2 - 2
|
Alloa U20 1 | E | -0.5, -1.0 | Peste |
|
6-5 (11) | 4-4 (8) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Scotia - Development League East | 2015-11-09 | 1 Alloa U20 |
1 - 0
2 - 0
|
East Stirling U20 2 | V | -1.0, -1.5 | Sub |
|
3-9 (12) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 5 (2-3) | ||
| Scotia - Development League East | 2015-10-27 | Berwick U20 |
0 - 0
1 - 0
|
Alloa U20 | Î | +0.5 | Sub |
|
10-2 (12) | 7-1 (8) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | ||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 1.28 | 6 | 6.5 |
| Pauză | 1.66 | 3.2 | 5.5 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (-1.5) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Pauză (-0.75) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (4.25) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (1.75) | [email protected] | [email protected] |
Evenimente live
Stare: , Scor: 0 - 0 , Corner: 0 - 0
Corner: , Handicap: -1.5 , Goluri: 4.0, 4.5
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

