Predicții gratuite
(bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 2.5
Total goluri
Sub 9.5
Total cornere
-0.5
Benevento
Benevento vs Perugia Profilul echipelor
Benevento
ÎEEEVÎEVVERecenteÎn creștere+0.9 pct/meci, ultimele 5 vs 21 anterioare
Peste 9.5 cornereEgal5/10
Peste 2.5 goluriSub2/10
Handicap asiaticEgal5/10
Perugia
VÎVÎVÎEEVERecenteÎn scădere-1.0 pct/meci, ultimele 5 vs 23 anterioare
Peste 9.5 cornereEgal5/10
Peste 2.5 goluriSub4/10
Handicap asiaticAcoperă6/10
Ultimele
| Benevento | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Perugia | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| Benevento | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Perugia | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Distribuția golurilorLinie 2.5
Distribuția cornerelorLinie 9.5
Distribuția cartonașelor
Meciurile echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete
Total: 40,
Med.: 2.58,
Abatere std.: 1.56, Mediană: 2,
Mod: 2,
Peste: 45%
Meciurile echipei gazdă pe teren propriu
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete în deplasare
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei oaspete
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Benevento vs Perugia Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
Benevento vs Perugia Confruntări directe
Benevento vs Perugia Vezi H2H complet →| Benevento Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Italia - Serie B | 2019-10-19 | 1 4 Benevento |
1 - 0
1 - 0
|
Perugia 2 1 | V | -0.5 | Sub | 9.5 |
|
|||||
| Italia - Serie B | 2019-04-06 | 1 Perugia |
2 - 3
2 - 4
|
Benevento 4 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Italia - Serie B | 2018-11-24 | 2 Benevento |
1 - 1
2 - 1
|
Perugia 2 1 | V | -0.5 | Peste | 9.0 |
|
|||||
| Italia - Coppa Italia | 2017-08-12 | 1 1 Benevento |
0 - 1
0 - 4
|
Perugia 2 | Î | -0.5 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Italia - Serie B - Play-off | 2017-05-30 | 3 Perugia |
0 - 0
1 - 1
|
Benevento 4 | E | -0.5 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Italia - Serie B - Play-off | 2017-05-27 | 3 Benevento |
0 - 0
1 - 0
|
Perugia 2 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
8-4 (12) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Italia - Serie B | 2017-03-17 | 1 1 Perugia |
2 - 1
3 - 1
|
Benevento 2 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
1-2 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Italia - Serie B | 2016-10-22 | 2 Benevento |
0 - 0
0 - 0
|
Perugia | E | 0.0, -0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
7-5 (12) | 1-4 (5) | 3 (1-2) | 2 (2-0) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Benevento Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Italia - Serie B | 2021-09-25 | 4 Como |
1 - 1
1 - 1
|
Benevento 1 1 | E | 0.0, +0.5 | Sub | 9.0 |
|
|||||
| Italia - Serie B | 2021-09-21 | 1 Benevento |
1 - 1
4 - 1
|
Cittadella 5 | V | -0.5 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Italia - Serie B | 2021-09-18 | 4 Ascoli |
0 - 2
0 - 2
|
Benevento 6 | V | 0.0 | Sub | 9.5 |
|
|||||
| Italia - Serie B | 2021-09-10 | 1 Benevento |
0 - 0
0 - 0
|
Lecce 2 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Elite Club - Amicale | 2021-09-06 | Napoli |
0 - 2
1 - 5
|
Benevento 4 | V | -1 | Peste | 9.0 |
|
|||||
| Italia - Serie B | 2021-08-29 | 3 Parma |
0 - 0
1 - 0
|
Benevento 2 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Italia - Serie B | 2021-08-22 | 3 Benevento |
2 - 2
4 - 3
|
Alessandria 4 | V | -0.5, -1.0 | Peste | 9.0 | Peste |
|
5-7 (12) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Italia - Coppa Italia | 2021-08-14 | 2 Benevento |
1 - 0
1 - 1
|
Spal 4 | E | -0.5,-1.0 | Sub | 9.5 | Sub |
|
4-1 (5) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Europa - Amicale | 2021-08-07 | 2 Frosinone |
0 - 1
2 - 2
|
Benevento 2 | E | 0.0 | Peste | 8.5 | Sub |
|
1-6 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Europa - Amicale | 2021-07-29 | Benevento |
0 - 0
3 - 1
|
Reggina | V | 0.0, -0.5 | Peste |
|
6-2 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Europa - Amicale | 2021-07-22 | Benevento |
1 - 1
2 - 2
|
Foligno | E | -4.5 | Sub |
|
10-0 (10) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 4 (4-0) | ||
| Italia - Serie A | 2021-05-23 | Torino |
1 - 0
1 - 1
|
Benevento 2 | E | -0.5, -1.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
8-3 (11) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Italia - Serie A | 2021-05-16 | 2 Benevento |
1 - 0
1 - 1
|
Crotone 2 1 | E | -1.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
8-4 (12) | 4-4 (8) | 5 (3-2) | 0 (0-0) |
| Italia - Serie A | 2021-05-12 | 2 Atalanta |
1 - 0
2 - 0
|
Benevento 4 1 | Î | -2.0, -2.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
7-5 (12) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Italia - Serie A | 2021-05-09 | 1 Benevento |
1 - 1
1 - 3
|
Cagliari 2 | Î | 0.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
4-5 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Italia - Serie A | 2021-05-01 | 2 AC Milan |
1 - 0
2 - 0
|
Benevento | Î | -1.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
6-7 (13) | 2-3 (5) | 3 (2-1) | 4 (1-3) |
| Italia - Serie A | 2021-04-25 | 2 Benevento |
1 - 2
2 - 4
|
Udinese 2 | Î | 0.0, +0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
11-2 (13) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Italia - Serie A | 2021-04-21 | 2 Genoa |
2 - 2
2 - 2
|
Benevento | E | -0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
3-0 (3) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Italia - Serie A | 2021-04-18 | 2 Lazio |
3 - 1
5 - 3
|
Benevento 3 | Î | -1.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
5-4 (9) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Italia - Serie A | 2021-04-12 | 3 Benevento |
0 - 1
0 - 1
|
Sassuolo 2 | Î | 0.0, +0.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
3-8 (11) | 0-6 (6) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Italia - Serie A | 2021-04-03 | 2 Benevento |
1 - 0
2 - 2
|
Parma 1 | E | 0.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
3-3 (6) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Italia - Serie A | 2021-03-21 | 2 Juventus |
0 - 0
0 - 1
|
Benevento 3 | V | -2.0, -2.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
9-1 (10) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Italia - Serie A | 2021-03-13 | 3 Benevento |
0 - 3
1 - 4
|
Fiorentina 1 | Î | 0.0, +0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
8-3 (11) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Italia - Serie A | 2021-03-06 | 2 Spezia |
0 - 1
1 - 1
|
Benevento 4 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 9.0 | Sub |
|
3-1 (4) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Italia - Serie A | 2021-03-03 | Benevento |
0 - 2
0 - 3
|
Verona 1 | Î | 0.0, +0.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
2-7 (9) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Italia - Serie A | 2021-02-28 | 1 2 Napoli |
1 - 0
2 - 0
|
Benevento 2 | Î | -1.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
8-2 (10) | 5-2 (7) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Italia - Serie A | 2021-02-21 | 1 3 Benevento |
0 - 0
0 - 0
|
Roma 1 | E | +1.0 | Sub | 10.0 | Push |
|
1-9 (10) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 4 (0-4) |
| Italia - Serie A | 2021-02-12 | 3 Bologna |
1 - 0
1 - 1
|
Benevento 2 | E | -0.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
8-3 (11) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Italia - Serie A | 2021-02-07 | 4 Benevento |
0 - 0
1 - 1
|
Sampdoria 2 | E | 0.0 | Sub | 10.5 | Peste |
|
2-10 (12) | 2-1 (3) | 3 (2-1) | 6 (0-6) |
| Italia - Serie A | 2021-01-30 | Inter Milano |
1 - 0
4 - 0
|
Benevento 2 | Î | -2.0 | Peste | 10.5 | Sub |
|
7-3 (10) | 4-3 (7) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Perugia Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Italia - Serie B | 2021-09-26 | 4 Perugia |
1 - 1
1 - 1
|
Alessandria 3 | E | -0.5, -1.0 | Sub | 9.0 |
|
|||||
| Italia - Serie B | 2021-09-22 | 4 Cremonese |
0 - 2
0 - 3
|
Perugia 3 1 | V | -0.5 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Italia - Serie B | 2021-09-18 | 5 Perugia |
0 - 0
1 - 1
|
Cosenza 2 1 | E | -0.5 | Sub | 9.5 |
|
|||||
| Italia - Serie B | 2021-09-11 | 3 Frosinone |
0 - 0
0 - 0
|
Perugia 4 | E | -0.5 | Sub | 9.5 |
|
|||||
| Italia - Serie B | 2021-08-28 | 3 Perugia |
1 - 1
2 - 3
|
Ascoli 4 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Italia - Serie B | 2021-08-21 | 1 Pordenone |
0 - 1
0 - 1
|
Perugia 6 1 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
3-1 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Italia - Coppa Italia | 2021-08-13 | 2 Genoa |
2 - 2
3 - 2
|
Perugia 3 1 | Î | -1 | Peste | 9.5 | Peste |
|
8-3 (11) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Italia - Coppa Italia | 2021-08-08 | 1 Perugia |
0 - 0
1 - 0
|
Sudtirol 2 | V | 0.0, -0.5 | Sub |
|
10-0 (10) | 7-0 (7) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| Europa - Amicale | 2021-08-01 | 2 Perugia |
1 - 0
2 - 0
|
Cesena | V | -0.5, -1.0 | Sub | 8.0 | Push |
|
6-2 (8) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Europa - Amicale | 2021-07-24 | Perugia |
3 - 0
6 - 0
|
Aquila 1902 Montevarchi | V | -1.0 | Peste |
|
7-3 (10) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 3 (2-1) | ||
| Italia - Serie C - Supercupa | 2021-05-22 | 2 Ternana |
0 - 0
1 - 0
|
Perugia 2 1 | Î | 0.0, -0.5 | Sub |
|
5-7 (12) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Italia - Serie C - Supercupa | 2021-05-08 | 2 Perugia |
1 - 0
2 - 1
|
Como 3 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 9.0 | Sub |
|
2-2 (4) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Italia - Serie C - Grupa B | 2021-05-02 | 3 AC Feralpisalo |
0 - 1
0 - 2
|
Perugia 3 | V | +0.5, +1.0 | Sub | 9.0 | Push |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Italia - Serie C - Grupa B | 2021-04-25 | 2 Perugia |
1 - 0
2 - 0
|
Matelica 3 | V | -1.5, -2.0 | Sub | 9.0 | Sub |
|
1-2 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Italia - Serie C - Grupa B | 2021-04-17 | Ravenna |
0 - 0
0 - 3
|
Perugia 2 | V | +0.5, +1.0 | Peste | 9.0 | Sub |
|
4-4 (8) | 4-3 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Italia - Serie C - Grupa B | 2021-04-11 | Perugia |
0 - 0
2 - 1
|
Triestina 2 | V | 0.0, -0.5 | Peste |
|
6-2 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Italia - Serie C - Grupa B | 2021-04-03 | 1 Virtus Verona |
0 - 2
0 - 3
|
Perugia 2 | V | +0.5 | Peste | 9.0 | Peste |
|
8-5 (13) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Italia - Serie C - Grupa B | 2021-03-30 | 2 Fermana |
0 - 1
1 - 1
|
Perugia 5 1 | E | +0.5, +1.0 | Push | 8.5 | Peste |
|
3-7 (10) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Italia - Serie C - Grupa B | 2021-03-27 | 1 Imolese |
0 - 1
0 - 1
|
Perugia 2 | V | +0.5, +1.0 | Sub | 9.0 | Sub |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Italia - Serie C - Grupa B | 2021-03-21 | 3 Perugia |
1 - 0
1 - 0
|
Sudtirol 3 | V | 0.0, -0.5 | Sub |
|
4-8 (12) | 2-5 (7) | 4 (1-3) | 1 (0-1) | ||
| Italia - Serie C - Grupa B | 2021-03-17 | 3 Gubbio |
0 - 1
3 - 2
|
Perugia 2 | Î | +0.5 | Peste |
|
5-6 (11) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||
| Italia - Serie C - Grupa B | 2021-03-14 | 3 Perugia |
1 - 0
2 - 0
|
Carpi 2 | V | -1.0, -1.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
10-4 (14) | 7-1 (8) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Italia - Serie C - Grupa B | 2021-03-10 | 2 Cesena |
0 - 0
1 - 1
|
Perugia 2 | E | 0.0, +0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
7-1 (8) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Italia - Serie C - Grupa B | 2021-03-07 | 5 Padova |
0 - 0
1 - 0
|
Perugia | Î | 0.0 | Sub | 9.0 | Sub |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Italia - Serie C - Grupa B | 2021-03-02 | 3 Perugia |
1 - 1
1 - 1
|
Sambenedettese 2 | E | -1.0 | Sub | 9.0 | Sub |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Italia - Serie C - Grupa B | 2021-02-27 | Perugia |
2 - 0
3 - 0
|
Modena 4 | V | -0.5 | Peste | 9.0 | Push |
|
2-7 (9) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Italia - Serie C - Grupa B | 2021-02-21 | 3 Vis Pesaro |
0 - 1
0 - 1
|
Perugia 2 | V | +0.5 | Sub | 9.0 | Sub |
|
3-3 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Italia - Serie C - Grupa B | 2021-02-17 | 2 Perugia |
1 - 0
4 - 0
|
Legnago Salus 1 | V | -1.0, -1.5 | Peste | 9.0 | Sub |
|
6-1 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Italia - Serie C - Grupa B | 2021-02-07 | 2 Perugia |
3 - 2
4 - 2
|
Mantova 1 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
5-4 (9) | 3-3 (6) | 5 (3-2) | 0 (0-0) |
| Italia - Serie C - Grupa B | 2021-01-31 | 1 Perugia |
2 - 0
3 - 0
|
Arezzo 3 | V | -1.0 | Peste | 9.0 | Peste |
|
3-8 (11) | 3-5 (8) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 2 | 3.25 | 3.75 |
| Pauză | 2.75 | 2.1 | 4 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (-0.5) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Pauză (-0.25) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total cornere | ||
|---|---|---|
| Final (9.5) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (2.5) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Evenimente live
Stare: Final , Scor: 0 - 0 , Corner: 6 - 2
Corner: 9.5 , Handicap: -0.5 , Goluri: 2.5
Scor: 0 - 0 , Corner: 3 - 2 Pauză
Corner: 4.5 , Handicap: 0.0, -0.5 , Goluri: 1.0
-
6' - 1st Corner - Perugia -
22' - 2nd Corner - Benevento -
24' - 3rd Corner - Perugia -
35' - 1st Yellow Card - Benevento -
39' - 4th Corner - Benevento - Race to 3 Corners - Benevento
-
40' - 5th Corner - Benevento -
0-0 score at the end of First Half - 46' Substitution - Curado for Rosi - Perugia
- 46' Substitution - Masciangelo for Foulon - Benevento
-
48' - 2nd Yellow Card - Perugia -
55' - 3rd Yellow Card - Benevento -
58' - 4th Yellow Card - Benevento - 63' Substitution - Moncini for Insigne - Benevento
- 65' Substitution - Falzerano for Lisi - Perugia
-
67' - 6th Corner - Benevento - 65' Substitution - Santoro for Burrai - Perugia
- 69' Substitution - Sgarbi for Zanandrea - Perugia
-
76' - 5th Yellow Card - Benevento - 75' Substitution - Viviani for Calo - Benevento
- 75' Substitution - Brignola for Elia - Benevento
- 79' Substitution - Tello for Acampora - Benevento
- 83' Substitution - Carretta for De Luca - Perugia
- Race to 5 Corners - Benevento
-
88' - 7th Corner - Benevento -
88' - 8th Corner - Benevento -
0-0 score at the end of Second Half
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

