Sâm, Mar 23, 2024 · 15:00
Cele mai vechiRecente
ÎEÎVVV
3.75
3.80
1.73
RecenteCele mai vechi
EVVÎEE
Predicții gratuite
(bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 3.0
Total goluri
–
Total cornere
+0.75
Basingstoke
Basingstoke vs Chesham Profilul echipelor
Basingstoke
Evaluările sunt în curs de calcul
EÎEEÎEÎVVVRecenteÎn creștere+0.9 pct/meci, ultimele 5 vs 15 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste7/10
Peste 2.5 goluriPeste6/10
Handicap asiaticAcoperă6/10
Chesham
Evaluările sunt în curs de calcul
EVVEEEÎVVERecente
Peste 9.5 cornereSub4/10
Peste 2.5 goluriSub3/10
Handicap asiaticAcoperă7/10
Basingstoke vs Chesham Detalii meci
Basingstoke
3V-4E-3Î în ultimele 10 meciuri, cu 12 goluri marcate și 16 primite. Medie goluri: 1.2 pentru, 1.6 contra. Victorii 30%, AH câștigat 60%, gol Over 30%, corner Over 0%.
Rezultat final
Câștig 30%3
Egal 40%4
Pierdut 30%3
Total goluri 3.0
Peste 30%3
Anulat 30%3
Sub 40%4
Handicap asiatic
Câștig 60%6
Anulat 0%0
Pierdut 40%4
Chesham
4V-5E-1Î în ultimele 10 meciuri, cu 13 goluri marcate și 8 primite. Medie goluri: 1.3 pentru, 0.8 contra. Victorii 40%, AH câștigat 70%, gol Over 10%, corner Over 0%.
Rezultat final
Câștig 40%4
Egal 50%5
Pierdut 10%1
Total goluri 3.0
Peste 10%1
Anulat 20%2
Sub 70%7
Handicap asiatic
Câștig 70%7
Anulat 0%0
Pierdut 30%3
Ultimele
| Basingstoke | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Chesham | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| Basingstoke | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Chesham | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Distribuția golurilorLinie 3.0
Distribuția cornerelor
Distribuția cartonașelor
Meciurile echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete
Total: 22,
Med.: 2.77,
Abatere std.: 1.68, Mediană: 3,
Mod: 3,
Peste: 44%
Meciurile echipei gazdă pe teren propriu
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete în deplasare
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei oaspete
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Basingstoke vs Chesham Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
Basingstoke vs Chesham Confruntări directe
Basingstoke vs Chesham Vezi H2H complet →| Basingstoke Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - Southern Premier League South | 2019-02-19 | 2 Chesham |
1 - 0
2 - 1
|
Basingstoke 2 | Î | 0.0 | Peste |
|
||||||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Basingstoke Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - Southern Premier League South | 2024-02-24 | Basingstoke |
0 - 0
1 - 0
|
Plymouth Parkway 4 | V | 0.0, +0.5 | Sub |
|
||||||
| Anglia - Southern Premier League South | 2024-02-03 | 4 Walton & Hersham |
1 - 1
1 - 2
|
Basingstoke 5 | V | -0.5 | Sub |
|
||||||
| Anglia - Southern Premier League South | 2024-01-13 | Hanwell Town |
1 - 0
1 - 2
|
Basingstoke 4 | V | 0.0, -0.5 | Push |
|
||||||
| Anglia - Southern Premier League South | 2024-01-06 | 2 Merthyr Town |
3 - 1
4 - 1
|
Basingstoke 2 | Î | -1.0 | Peste |
|
||||||
| Anglia - Southern Premier League South | 2023-12-30 | 4 Basingstoke |
0 - 0
0 - 0
|
Salisbury 3 | E | +0.5 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Southern Premier League South | 2023-12-16 | Harrow Borough |
2 - 1
4 - 1
|
Basingstoke 2 | Î | 0.0, +0.5 | Peste |
|
3-8 (11) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Anglia - Southern Premier League South | 2023-12-09 | 1 Basingstoke |
0 - 1
1 - 1
|
Beaconsfield Town 1 | E | 0.0, -0.5 | Sub |
|
11-6 (17) | 4-5 (9) | 3 (1-2) | 4 (3-1) | ||
| Anglia - Southern Premier League South | 2023-12-05 | 1 Basingstoke |
0 - 1
2 - 2
|
Hungerford Town 1 | E | 0.0, +0.5 | Peste |
|
8-5 (13) | 3-4 (7) | 5 (1-4) | 4 (4-0) | ||
| Anglia - Southern Premier League South | 2023-12-02 | 1 Basingstoke |
1 - 0
1 - 2
|
Sholing 4 1 | Î | -0.5 | Push |
|
5-8 (13) | 1-6 (7) | 1 (0-1) | 4 (3-1) | ||
| Anglia - FA Trophy | 2023-11-18 | Chippenham Town |
0 - 1
1 - 1
|
Basingstoke 5 | E | -1.0 | Sub |
|
4-8 (12) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Anglia - FA Trophy | 2023-10-28 | 2 Swindon Supermarine |
0 - 2
0 - 3
|
Basingstoke 3 | V | 0.0 | Push |
|
7-5 (12) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 5 (3-2) | ||
| Anglia - Southern Premier League South | 2023-10-21 | 1 Plymouth Parkway |
1 - 1
1 - 1
|
Basingstoke 1 | E | 0.0, -0.5 | Sub |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Anglia - Southern Premier League South | 2023-10-17 | 2 Bracknell Town |
2 - 0
4 - 0
|
Basingstoke 3 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
5-7 (12) | 2-3 (5) | 3 (0-3) | 2 (1-1) |
| Anglia - FA Trophy | 2023-10-07 | 2 Basingstoke |
3 - 0
3 - 0
|
Kidlington 1 | V | -1.0, -1.5 | Sub |
|
8-3 (11) | 7-3 (10) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglia - Southern Premier League South | 2023-10-03 | 5 Basingstoke |
1 - 0
1 - 3
|
Merthyr Town 3 | Î | 0.0 | Peste |
|
1-7 (8) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 2 (0-2) | ||
| Anglia - Southern Premier League South | 2023-09-30 | 2 Hendon |
0 - 0
2 - 0
|
Basingstoke | Î | 0.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
8-5 (13) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Anglia - Southern Premier League South | 2023-09-26 | 2 Winchester City |
2 - 1
2 - 1
|
Basingstoke | Î | 0.0 | Push |
|
9-5 (14) | 5-2 (7) | 4 (3-1) | 2 (2-0) | ||
| Anglia - Southern Premier League South | 2023-09-16 | 3 Sholing |
0 - 2
0 - 4
|
Basingstoke 4 | V | 0.0, +0.5 | Peste |
|
7-6 (13) | 5-3 (8) | 3 (2-1) | 2 (0-2) | ||
| Anglia - Southern Premier League South | 2023-08-26 | 2 Didcot Town |
1 - 2
2 - 3
|
Basingstoke 3 | V | +0.5 | Peste |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 4 (2-2) | ||
| Anglia - Southern Premier League South | 2023-08-16 | 2 Gosport Borough |
0 - 1
4 - 1
|
Basingstoke 4 | Î | -0.5, -1.0 | Peste |
|
6-10 (16) | 4-3 (7) | 3 (2-1) | 3 (0-3) | ||
| UK Friendlies | 2023-08-01 | 2 Binfield |
0 - 0
0 - 2
|
Basingstoke | V | +0.5, +1.0 | Sub |
|
2-6 (8) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Anglia - Isthmian Division One South | 2023-01-02 | Basingstoke |
0 - 0
2 - 0
|
Thatcham Town | V | -0.5, -1.0 | Sub |
|
5-2 (7) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Anglia - Isthmian Division One South | 2022-04-27 | 1 4 Chertsey Town |
1 - 0
4 - 1
|
Basingstoke 2 | Î | -0.5 | Peste |
|
3-12 (15) | 2-6 (8) | 4 (1-3) | 1 (0-1) | ||
| Anglia - Isthmian Division One South | 2021-11-30 | 1 Staines Town |
0 - 0
0 - 1
|
Basingstoke | V | +2.0 | Sub |
|
0-7 (7) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 2 (0-2) | ||
| Anglia - Isthmian Division One South | 2021-10-19 | Northwood |
0 - 0
0 - 1
|
Basingstoke 1 | V | +1.5 | Sub |
|
4-10 (14) | 3-5 (8) | 2 (0-2) | 6 (1-5) | ||
| Anglia - Southern League Div One | 2020-10-03 | 1 Barnstaple Town |
1 - 1
2 - 2
|
Basingstoke 1 1 | E | 0.0, +0.5 | Peste |
|
7-4 (11) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Anglia - FA Cup - Calificari | 2020-09-14 | 3 Basingstoke |
2 - 1
2 - 2
|
Chichester City 3 1 | E | +0.5, +1.0 | Peste |
|
5-9 (14) | 1-6 (7) | 2 (0-2) | 4 (3-1) | ||
| Anglia - Southern Premier League South | 2020-02-24 | Melksham Town |
1 - 1
3 - 1
|
Basingstoke 1 | Î | -1.5,-2.0 | Peste |
|
8-1 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Anglia - Southern League Cup | 2019-09-10 | 1 1 Basingstoke |
0 - 0
1 - 1
|
Moneyfields 1 | E | +0.5 | Sub |
|
8-1 (9) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglia - Southern League Div One | 2019-08-20 | Sholing |
1 - 0
2 - 0
|
Basingstoke 2 | Î | 0.0 | Sub |
|
7-5 (12) | 3-4 (7) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Chesham Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - Southern Premier League South | 2024-02-27 | 1 Chesham |
0 - 0
1 - 1
|
Hanwell Town 2 1 | E | -1.5 | Sub | 9.5 |
|
|||||
| Anglia - Southern Premier League South | 2024-02-06 | 4 Chesham |
1 - 1
2 - 1
|
Merthyr Town 5 | V | -0.5, -1.0 | Push |
|
||||||
| Anglia - Southern Premier League South | 2024-01-13 | 1 Hungerford Town |
0 - 1
0 - 1
|
Chesham 4 | V | 0.0 | Sub |
|
||||||
| Anglia - FA Cup | 2023-11-04 | 3 Chesham |
0 - 1
0 - 2
|
Maidstone Utd 2 | Î | 0.0, +0.5 | Sub | 9.5 |
|
|||||
| Anglia - FA Trophy | 2023-10-28 | 3 Cray Wanderers |
2 - 0
3 - 3
|
Chesham 2 | E | +0.5 | Peste |
|
||||||
| Anglia - FA Cup | 2023-10-17 | 1 Chesham |
0 - 1
1 - 1
|
Braintree Town 3 | E | 0.0,+0.5 | Sub | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Anglia - FA Cup - Calificari | 2023-10-14 | 2 Braintree Town |
0 - 0
0 - 0
|
Chesham 3 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
7-1 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 5 (4-1) |
| Anglia - FA Cup - Calificari | 2023-09-30 | 1 Chesham |
1 - 0
2 - 0
|
Margate 3 | V | -1.5 | Sub |
|
4-0 (4) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglia - Southern Premier League South | 2023-09-05 | 2 4 Hanwell Town |
0 - 2
0 - 3
|
Chesham 3 | V | +0.5, +1.0 | Push |
|
2-9 (11) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 3 (1-2) | ||
| Anglia - Southern Premier League South | 2023-04-26 | 2 Bracknell Town |
0 - 0
0 - 0
|
Chesham 1 | E | 0.0, -0.5 | Sub |
|
3-2 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Anglia - Southern Premier League South | 2023-03-25 | Met Police |
0 - 0
1 - 0
|
Chesham 1 | Î | 0.0, +0.5 | Sub |
|
5-4 (9) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Anglia - Southern Premier League South | 2023-03-21 | Chesham |
2 - 0
4 - 0
|
Plymouth Parkway | V | -0.5 | Peste |
|
7-6 (13) | 5-3 (8) | 3 (3-0) | 2 (1-1) | ||
| Anglia - Southern Premier League South | 2023-03-07 | Chesham |
0 - 2
1 - 2
|
Merthyr Town 2 | Î | -1.0 | Push |
|
9-4 (13) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglia - Southern Premier League South | 2023-01-02 | 3 North Leigh |
0 - 1
2 - 3
|
Chesham 1 | V | +1.0 | Peste |
|
2-2 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Anglia - Southern Premier League South | 2022-12-06 | 1 2 Yate Town |
0 - 3
0 - 3
|
Chesham 1 | V | +0.5 | Push | 9.5 | Peste |
|
5-7 (12) | 3-5 (8) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Anglia - Southern Premier League South | 2022-11-19 | 2 Gosport Borough |
0 - 0
2 - 3
|
Chesham 1 | V | +0.5 | Peste |
|
6-6 (12) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 4 (3-1) | ||
| Anglia - Southern Premier League South | 2022-10-25 | 2 Chesham |
2 - 0
3 - 2
|
Met Police 1 | V | -0.5 | Peste |
|
5-6 (11) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Anglia - Southern Premier League South | 2022-10-11 | Harrow Borough |
2 - 0
2 - 1
|
Chesham 1 | Î | +0.5, +1.0 | Push |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Anglia - Southern Premier League South | 2022-09-27 | 2 Hendon |
0 - 0
0 - 0
|
Chesham | E | +0.5 | Sub |
|
9-3 (12) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Anglia - FA Cup - Calificari | 2022-09-20 | 2 Bracknell Town |
0 - 0
3 - 0
|
Chesham 1 | Î | 0.0, +0.5 | Push |
|
6-0 (6) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglia - FA Cup - Calificari | 2022-09-16 | 3 Chesham |
0 - 0
2 - 2
|
Bracknell Town 4 | E | -0.5 | Peste | 9.0 | Peste |
|
1-9 (10) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 5 (1-4) |
| Anglia - Southern Premier League South | 2022-08-06 | 2 Plymouth Parkway |
0 - 1
2 - 2
|
Chesham 3 | E | 0.0, -0.5 | Peste |
|
5-7 (12) | 3-6 (9) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglia - Southern Premier League South | 2021-12-27 | 1 Kings Langley |
1 - 1
2 - 2
|
Chesham 2 | E | 0.0, +0.5 | Peste |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Anglia - Southern Premier League South | 2021-12-07 | 2 Chesham |
0 - 0
0 - 0
|
Harrow Borough 2 | E | 0.0, -0.5 | Sub |
|
6-4 (10) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglia - Southern Premier League South | 2021-11-09 | 3 Met Police |
0 - 0
2 - 0
|
Chesham 1 | Î | -0.5, -1.0 | Sub | 9.0 | Sub |
|
6-2 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Anglia - Southern League Cup | 2021-11-02 | 1 Berkhamsted |
0 - 0
0 - 0
|
Chesham 1 | E | 0.0 | Sub |
|
4-3 (7) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Anglia - Southern Premier League South | 2021-10-19 | 3 Salisbury |
0 - 0
1 - 2
|
Chesham 2 | V | -0.5 | Push | 9.0 | Sub |
|
4-2 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Anglia - Southern Premier League South | 2021-09-25 | 2 Truro City |
2 - 0
4 - 1
|
Chesham 2 | Î | 0.0, -0.5 | Peste |
|
4-3 (7) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Anglia - FA Cup - Calificari | 2021-09-07 | 1 Chesham |
2 - 1
2 - 1
|
Uxbridge 2 1 | V | -0.5 | Sub |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Anglia - Southern Premier League South | 2021-08-17 | 4 Chesham |
1 - 1
1 - 3
|
Farnborough | Î | -1 | Peste |
|
5-6 (11) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (0-3) | ||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 3.75 | 3.8 | 1.727 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (+0.75) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (3.0) | [email protected] | [email protected] |
Evenimente live
Stare: , Scor: 0 - 0 , Corner: 0 - 0
Corner: , Handicap: +0.5, +1.0 , Goluri: 3.0
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

