Barcelona vs Celtic Profilul echipelor
Barcelona vs Celtic Detalii meci
7V-1E-2Î în ultimele 10 meciuri, cu 23 goluri marcate și 13 primite. Medie goluri: 2.3 pentru, 1.3 contra. Victorii 70%, AH câștigat 50%, gol Over 30%, corner Over 50%.
7V-0E-3Î în ultimele 10 meciuri, cu 28 goluri marcate și 15 primite. Medie goluri: 2.8 pentru, 1.5 contra. Victorii 70%, AH câștigat 50%, gol Over 50%, corner Over 20%.
| Barcelona | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Celtic | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| Barcelona | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Celtic | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Barcelona vs Celtic Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
Barcelona vs Celtic Confruntări directe
Barcelona vs Celtic Vezi H2H complet →| Barcelona Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Elite Club - Amicale | 2016-07-30 | Barcelona |
3 - 1
3 - 1
|
Celtic | V | -1.5 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Barcelona Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Spania - La Liga | 2016-09-10 | 1 Barcelona |
0 - 1
1 - 2
|
CD Alaves 1 | Î | -2.5, -3.0 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Spania - La Liga | 2016-08-28 | 5 Athletic Bilbao |
0 - 1
0 - 1
|
Barcelona 4 | V | +1.0 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Spania - La Liga | 2016-08-20 | 1 Barcelona |
3 - 1
6 - 2
|
Real Betis 3 | V | -2.5 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Spania - Supercupa | 2016-08-17 | 1 Barcelona |
1 - 0
3 - 0
|
Sevilla 2 | V | -1.0, -1.5 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| Spania - Supercupa | 2016-08-14 | 3 Sevilla |
0 - 0
0 - 2
|
Barcelona 2 | V | +0.5, +1.0 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Elite Club - Amicale | 2016-08-10 | Barcelona |
3 - 1
3 - 2
|
Sampdoria 1 | V | -3.0 | Peste | 10.5 | Sub |
|
6-0 (6) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Elite Club - Amicale | 2016-08-06 | Liverpool |
1 - 0
4 - 0
|
Barcelona | Î | +0.5, +1.0 | Peste | 9.5 | Sub |
|
2-4 (6) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Elite Club - Amicale | 2016-08-03 | 1 Barcelona |
3 - 0
4 - 2
|
Leicester | V | -1.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Elite Club - Amicale | 2016-07-30 | Barcelona |
3 - 1
3 - 1
|
Celtic | V | -1.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
5-1 (6) | 2-1 (3) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Spania - Copa del Rey | 2016-05-22 | 1 3 Barcelona |
0 - 0
0 - 0
|
Sevilla 3 1 | E | -1.5 | Sub | 11.0 | Peste |
|
9-9 (18) | 6-2 (8) | 3 (2-1) | 5 (2-3) |
| Spania - La Liga | 2016-05-14 | 5 Granada |
0 - 2
0 - 3
|
Barcelona 2 | V | +2.5, +3.0 | Sub | 9.0 | Peste |
|
5-6 (11) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Spania - La Liga | 2016-05-08 | 2 Barcelona |
1 - 0
5 - 0
|
Espanyol 7 | V | -3.0, -3.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
8-0 (8) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Spania - La Liga | 2016-04-30 | 1 4 Real Betis |
0 - 0
0 - 2
|
Barcelona 3 | V | +2.5, +3.0 | Sub | 9.5 | Sub |
|
2-4 (6) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Spania - La Liga | 2016-04-23 | Barcelona |
1 - 0
6 - 0
|
Sporting Gijon 3 1 | V | -3.5 | Peste | 9.0 | Sub |
|
6-1 (7) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Spania - La Liga | 2016-04-20 | 1 Deportivo A Coruna |
0 - 2
0 - 8
|
Barcelona | V | +2.0, +2.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
6-2 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Spania - La Liga | 2016-04-17 | 3 Barcelona |
0 - 2
1 - 2
|
Valencia 3 | Î | -2.5, -3.0 | Sub | 10.5 | Sub |
|
7-2 (9) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| UEFA Champions League | 2016-04-13 | 4 Atletico Madrid |
1 - 0
2 - 0
|
Barcelona 4 | Î | 0.0, +0.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
1-5 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Spania - La Liga | 2016-04-09 | 1 Real Sociedad |
1 - 0
1 - 0
|
Barcelona 3 | Î | +1.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
5-9 (14) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| UEFA Champions League | 2016-04-05 | 3 Barcelona |
0 - 1
2 - 1
|
Atletico Madrid 7 1 | V | -1.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
2-2 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Spania - La Liga | 2016-04-02 | 3 Barcelona |
0 - 0
1 - 2
|
Real Madrid 2 1 | Î | -1.0, -1.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
4-3 (7) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Spania - La Liga | 2016-03-20 | 8 Villarreal |
0 - 2
2 - 2
|
Barcelona 4 | E | +1.0, +1.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
4-4 (8) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| UEFA Champions League | 2016-03-16 | 1 Barcelona |
1 - 0
3 - 1
|
Arsenal 4 | V | -2.0 | Peste | 10.0 | Peste |
|
7-8 (15) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Spania - La Liga | 2016-03-12 | Barcelona |
4 - 0
6 - 0
|
Getafe 3 | V | -3.0, -3.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
5-3 (8) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Spania - La Liga | 2016-03-06 | 3 Eibar |
0 - 2
0 - 4
|
Barcelona 2 | V | +1.5, +2.0 | Peste | 9.5 | Sub |
|
6-2 (8) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Spania - La Liga | 2016-03-03 | 2 Rayo Vallecano |
0 - 2
1 - 5
|
Barcelona 2 | V | +2.0, +2.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
3-5 (8) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Spania - La Liga | 2016-02-28 | 3 Barcelona |
1 - 1
2 - 1
|
Sevilla 2 | V | -2.0, -2.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
6-7 (13) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| UEFA Champions League | 2016-02-23 | 1 Arsenal |
0 - 0
0 - 2
|
Barcelona 1 | V | +0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
1-7 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Spania - La Liga | 2016-02-20 | 1 Las Palmas |
1 - 2
1 - 2
|
Barcelona 2 | V | +2.0 | Sub | 9.5 | Sub |
|
3-6 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Spania - La Liga | 2016-02-17 | 2 Sporting Gijon |
1 - 2
1 - 3
|
Barcelona 1 | V | +2.0, +2.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
1-4 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Spania - La Liga | 2016-02-14 | Barcelona |
1 - 1
6 - 1
|
Celta Vigo 4 | V | -3.0, -3.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
1-1 (2) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Celtic Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Scotia - Premiership | 2016-09-10 | 4 Celtic |
2 - 1
5 - 1
|
Rangers 3 1 | V | -1.0 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Scotia - Premiership | 2016-08-27 | Celtic |
2 - 1
4 - 1
|
Aberdeen 2 1 | V | -1.5 | Peste | 11.0 |
|
|||||
| UEFA Champions League - Calificari | 2016-08-23 | 1 Hapoel Beer Sheva |
1 - 0
2 - 0
|
Celtic 4 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Scotia - Premiership | 2016-08-20 | 3 St Johnstone |
0 - 3
2 - 4
|
Celtic 4 | V | +1.0 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| UEFA Champions League - Calificari | 2016-08-17 | 4 Celtic |
3 - 0
5 - 2
|
Hapoel Beer Sheva 3 | V | -0.5 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Elite Club - Amicale | 2016-08-13 | 2 Inter Milano |
1 - 0
2 - 0
|
Celtic 2 | Î | -0.5, -1.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
6-4 (10) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Scotia - League Cup | 2016-08-10 | Celtic |
2 - 0
5 - 0
|
Motherwell | V | -1.5, -2.0 | Peste | 11.5 | Peste |
|
12-2 (14) | 8-1 (9) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Scotia - Premiership | 2016-08-07 | 7 Hearts |
1 - 1
1 - 2
|
Celtic 4 | V | +1.0 | Peste | 10.0 | Peste |
|
5-6 (11) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| UEFA Champions League - Calificari | 2016-08-03 | 2 Celtic |
1 - 0
2 - 1
|
FC Astana 6 2 | V | -1.0 | Peste | 9.5 | Sub |
|
5-2 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Elite Club - Amicale | 2016-07-30 | Barcelona |
3 - 1
3 - 1
|
Celtic | Î | -1.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
5-1 (6) | 2-1 (3) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| UEFA Champions League - Calificari | 2016-07-27 | 2 FC Astana |
1 - 0
1 - 1
|
Celtic 2 | E | 0.0, -0.5 | Push | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Elite Club - Amicale | 2016-07-23 | Celtic |
0 - 0
1 - 1
|
Leicester | E | 0.0, +0.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
3-4 (7) | 3-3 (6) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Champions League - Calificari | 2016-07-20 | Celtic |
3 - 0
3 - 0
|
Lincoln Red Imps 2 | V | -3.0 | Sub |
|
12-3 (15) | 8-1 (9) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Europa - Amicale | 2016-07-16 | Celtic |
1 - 1
2 - 1
|
Wolfsburg | V |
|
2-5 (7) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 2 (0-2) | ||||
| UEFA Champions League - Calificari | 2016-07-12 | 1 Lincoln Red Imps |
0 - 0
1 - 0
|
Celtic 1 | Î | +2.0, +2.5 | Sub | 11.5 | Sub |
|
2-5 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Europa - Amicale | 2016-07-09 | NK Maribor |
0 - 0
0 - 0
|
Celtic 3 | E | 0.0,+0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
1-3 (4) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Europa - Amicale | 2016-07-06 | 1 Olimpija Ljubljana |
0 - 1
1 - 2
|
Celtic 3 | V | +0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
7-6 (13) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Europa - Amicale | 2016-07-03 | SK Sturm Graz |
0 - 1
0 - 1
|
Celtic | V | 0.0 | Sub | 10.0 | Sub |
|
3-6 (9) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Europa - Amicale | 2016-06-30 | 1 NK Celje |
1 - 0
2 - 2
|
Celtic 3 | E | +0.5, +1.0 | Peste |
|
4-5 (9) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Scotia - Premiership | 2016-05-15 | Celtic |
3 - 0
7 - 0
|
Motherwell 1 | V | -1.5, -2.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
10-3 (13) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Scotia - Premiership | 2016-05-11 | 3 St Johnstone |
0 - 0
2 - 1
|
Celtic 1 | Î | +1.0 | Push | 10.5 | Sub |
|
4-2 (6) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Scotia - Premiership | 2016-05-08 | 2 Celtic |
2 - 0
3 - 2
|
Aberdeen 3 | V | -1.0 | Peste | 11.5 | Sub |
|
4-3 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Scotia - Premiership | 2016-04-30 | 3 Hearts |
0 - 1
1 - 3
|
Celtic 3 | V | +1.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
5-8 (13) | 2-6 (8) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Scotia - Premiership | 2016-04-24 | 1 Celtic |
1 - 0
1 - 1
|
Ross County 2 | E | -2.0, -2.5 | Sub | 11.5 | Sub |
|
5-3 (8) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Scotia - FA Cup | 2016-04-17 | 2 Rangers |
1 - 0
1 - 1
|
Celtic 2 | E | +0.5, +1.0 | Sub | 11.0 | Peste |
|
9-6 (15) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Scotia - Premiership | 2016-04-09 | 1 Motherwell |
0 - 1
1 - 2
|
Celtic 2 | V | +1.0, +1.5 | Push | 10.5 | Sub |
|
3-6 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Scotia - Premiership | 2016-04-05 | 1 Dundee |
0 - 0
0 - 0
|
Celtic 1 | E | +1.0, +1.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
5-10 (15) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Scotia - Premiership | 2016-04-02 | 2 Celtic |
2 - 1
3 - 1
|
Hearts 4 1 | V | -1.5 | Peste | 11.0 | Sub |
|
5-4 (9) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Scotia - Premiership | 2016-03-19 | 1 Kilmarnock |
0 - 0
0 - 1
|
Celtic 3 | V | +1.5, +2.0 | Sub | 10.5 | Peste |
|
4-11 (15) | 4-7 (11) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Scotia - Premiership | 2016-03-12 | 2 Partick |
0 - 1
1 - 2
|
Celtic 3 | V | +1.0, +1.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
4-5 (9) | 1-3 (4) | 3 (0-3) | 2 (1-1) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 1.083 | 13 | 34 |
| Pauză | 1.3 | 4 | 17 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (-2.75) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Pauză (-1.25) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total cornere | ||
|---|---|---|
| Final (10.0) | Peste@2 | [email protected] |
| Pauză (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (4.0) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (1.75) | [email protected] | [email protected] |
Stare: Final , Scor: 7 - 0 , Corner: 9 - 2
Corner: 10.0 , Handicap: -2.5, -3.0 , Goluri: 4.0
Scor: 2 - 0 , Corner: 6 - 2 Pauză
Corner: , Handicap: , Goluri:
-
3' - 1st Corner - Barcelona -
3' - 1st Goal - Barcelona -
13' - 2nd Corner - Barcelona -
17' - 3rd Corner - Barcelona - Race to 3 Corners - Barcelona
-
21' - 4th Corner - Barcelona -
24' - 1st Yellow Card - Barcelona - 24' - Missed Penalty - Celtic
-
25' - 5th Corner - Celtic -
25' - 6th Corner - Celtic -
27' - 2nd Goal - Barcelona -
31' - 7th Corner - Barcelona - Race to 5 Corners - Barcelona
-
34' - 8th Corner - Barcelona -
40' - 2nd Yellow Card - Barcelona -
2-0 score at the end of First Half - 2nd Half
- 46' Substitution - Iniesta for Rakitic - Barcelona
-
50' - 3rd Goal - Barcelona -
56' - 3rd Yellow Card - Celtic -
59' - 4th Goal - Barcelona -
60' - 5th Goal - Barcelona - 62' Substitution - Rafinha for Busquets - Barcelona
-
67' - 9th Corner - Barcelona - Race to 7 Corners - Barcelona
- 68' Substitution - Armstrong for Roberts - Celtic
- 69' Substitution - O'Connell for Sviatchenko - Celtic
-
72' - 10th Corner - Barcelona -
75' - 6th Goal - Barcelona - 77' Substitution - McGregor for Bitton - Celtic
-
88' - 11th Corner - Barcelona - Race to 9 Corners - Barcelona
-
88' - 7th Goal - Barcelona -
7-0 score at the end of Second Half
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

