Vin, Aug 23, 2019 · 19:45
Bala Town [2]
7
3 - 1
Final · HT 0-1
T.N.S. [4]
9 1
Cele mai vechiRecente
ÎVÎVVV
7.50
5.00
1.33
RecenteCele mai vechi
VÎÎÎÎV

Notițe

Predicții gratuite (bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 3.25
Total goluri
Peste 8.5
Total cornere
+1.25
Bala Town
Bala Town
ÎÎÎÎVVVEVVRecenteÎn formă maximă+1.6 pct/meci, ultimele 5 vs 21 anterioare
Peste 9.5 cornereSub4/10
Peste 2.5 goluriPeste8/10
Handicap asiaticAcoperă7/10
T.N.S.
VVVEVÎÎÎÎVRecenteÎn scădere-1.9 pct/meci, ultimele 5 vs 24 anterioare
Peste 9.5 cornereSub3/10
Peste 2.5 goluriEgal5/10
Handicap asiaticRatează4/10
Bala Town

7V-1E-2Î în ultimele 10 meciuri, cu 22 goluri marcate și 11 primite. Medie goluri: 2.2 pentru, 1.1 contra. Victorii 70%, AH câștigat 70%, gol Over 30%, corner Over 60%.

Rezultat final
Câștig 70%7 Egal 10%1 Pierdut 20%2
Total goluri 3.0, 3.5
Peste 30%3 Anulat 0%0 Sub 70%7
Total cornere 8.5
Peste 60%6 Anulat 0%0 Sub 40%4
Handicap asiatic
Câștig 70%7 Anulat 0%0 Pierdut 30%3
T.N.S.

5V-1E-4Î în ultimele 10 meciuri, cu 14 goluri marcate și 15 primite. Medie goluri: 1.4 pentru, 1.5 contra. Victorii 50%, AH câștigat 40%, gol Over 40%, corner Over 50%.

Rezultat final
Câștig 50%5 Egal 10%1 Pierdut 40%4
Total goluri 3.0, 3.5
Peste 40%4 Anulat 0%0 Sub 60%6
Total cornere 8.5
Peste 50%5 Anulat 0%0 Sub 50%5
Handicap asiatic
Câștig 40%4 Anulat 0%0 Pierdut 60%6
Ultimele
Bala Town
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
T.N.S.
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Total cornere peste 7.5 - 13.5
Bala Town
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
T.N.S.
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Meciurile echipei oaspete
Total: 40, Med.: 3.75, Abatere std.: 2.11, Mediană: 4, Mod: 4, Peste: 55%

Bala Town Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Wales Premier League 2019-04-03 1 Bala Town
0 - 2
0 - 7
T.N.S. 1 Î +1.5 Peste 9.0
Wales Premier League 2019-03-22 T.N.S.
0 - 0
3 - 1
Bala Town 2 Î -2.0, -2.5 Peste 9.0
Wales Premier League 2018-12-14 2 Bala Town
0 - 1
1 - 1
T.N.S. 3 1 E +0.5 Sub 9.0
Wales Premier League 2018-09-21 T.N.S.
0 - 0
0 - 0
Bala Town E -2.0 Sub 9.0
Wales Premier League 2018-04-13 2 Bala Town
0 - 2
1 - 4
T.N.S. 1 Î +1.0 Peste 9.5
Wales Premier League 2018-03-16 2 T.N.S.
1 - 0
3 - 0
Bala Town Î -1.5 Sub 9.5 Sub
4-2 (6) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Wales Premier League 2018-01-02 2 Bala Town
0 - 0
0 - 3
T.N.S. Î +0.5, +1.0 Push 10.0 Peste
3-9 (12) 2-2 (4) 3 (2-1) 2 (0-2)
Wales Premier League 2017-08-19 T.N.S.
0 - 0
3 - 0
Bala Town Î -1.0, -1.5 Sub 10.0 Push
9-1 (10) 4-0 (4) 0 (0-0) 3 (2-1)
Wales Premier League 2017-04-22 Bala Town
3 - 3
4 - 6
T.N.S. Î +0.5 Peste
1-6 (7) 0-5 (5) 2 (0-2) 1 (1-0)
Wales Premier League 2017-03-12 T.N.S.
0 - 1
3 - 2
Bala Town 1 Î -2.0 Peste 10.0 Sub
6-1 (7) 3-0 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Tara Galilor - Cupa Ligii 2016-10-04 1 T.N.S.
1 - 0
2 - 1
Bala Town Î -2.0 Sub 10.0 Sub
7-2 (9) 3-1 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Wales Premier League 2016-09-20 1 Bala Town
0 - 2
0 - 2
T.N.S. 1 Î +1.5 Sub 9.5 Peste
4-7 (11) 1-1 (2) 1 (1-0) 4 (1-3)
Wales Premier League 2016-09-17 T.N.S.
4 - 0
5 - 1
Bala Town 3 2 Î -1.5, -2.0 Peste 9.5 Peste
11-2 (13) 6-0 (6) 0 (0-0) 5 (5-0)
Wales Premier League 2016-04-09 1 T.N.S.
1 - 0
2 - 0
Bala Town 1 Î -1.0 Sub
4-4 (8) 2-3 (5) 3 (2-1) 2 (1-1)
Wales Premier League 2016-03-15 1 Bala Town
0 - 0
0 - 0
T.N.S. 2 E +0.5 Sub
4-4 (8) 2-4 (6) 1 (0-1) 0 (0-0)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Bala Town Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Wales Premier League 2019-08-16 3 Airbus UK
0 - 2
1 - 2
Bala Town 2 V 0.0 Peste 9.5
Tara Galilor - Cupa Ligii 2019-08-09 Bala Town
2 - 0
7 - 0
Gresford Athletic V -2.0, -2.5 Peste
UK Friendlies 2019-08-03 Bala Town
1 - 0
3 - 0
Rushall Olympic V -0.5 Push
UK Friendlies 2019-07-23 Bala Town
0 - 4
2 - 5
Crewe Î 0.0, +0.5 Peste 8.0
UK Friendlies 2019-07-20 Bala Town
1 - 0
1 - 0
Accrington Stanley V +1.0, +1.5 Sub 8.5
UK Friendlies 2019-07-17 Bala Town
0 - 1
0 - 1
Southport Î 0.0 Sub 8.0 Push
5-3 (8) 1-1 (2) 1 (0-1) 1 (1-0)
Wales Premier League 2019-05-19 2 Bala Town
1 - 1
1 - 1
Cardiff Met Uni 1 E 0.0, -0.5 Sub 8.5 Sub
2-3 (5) 1-1 (2) 1 (1-0) 2 (0-2)
Wales Premier League 2019-05-10 1 Newtown
0 - 1
1 - 2
Bala Town 3 V 0.0, -0.5 Peste 8.5 Sub
3-3 (6) 0-1 (1) 0 (0-0) 2 (1-1)
Wales Premier League 2019-04-26 2 Bala Town
1 - 0
1 - 0
Caernarfon V 0.0, -0.5 Sub 9.0 Sub
2-3 (5) 1-2 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Wales Premier League 2019-04-19 2 Newtown
2 - 2
2 - 3
Bala Town V 0.0, -0.5 Peste 8.5 Peste
10-2 (12) 6-0 (6) 0 (0-0) 1 (0-1)
Wales Premier League 2019-04-12 1 2 Bala Town
1 - 2
1 - 4
Connah's Quay 1 Î +1.0 Peste 9.0 Peste
3-8 (11) 2-5 (7) 2 (1-1) 0 (0-0)
Wales Premier League 2019-04-06 Bala Town
0 - 0
2 - 5
Barry Town Î 0.0 Peste 9.0 Push
5-4 (9) 3-4 (7) 2 (1-1) 0 (0-0)
Wales Premier League 2019-04-03 1 Bala Town
0 - 2
0 - 7
T.N.S. 1 Î +1.5 Peste 9.0 Sub
2-6 (8) 0-5 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
Wales Premier League 2019-03-22 T.N.S.
0 - 0
3 - 1
Bala Town 2 Î -2.0, -2.5 Peste 9.0 Push
5-4 (9) 3-3 (6) 0 (0-0) 0 (0-0)
Wales Premier League 2019-03-16 3 Barry Town
0 - 1
0 - 2
Bala Town 1 V -0.5 Sub 9.5 Sub
0-9 (9) 0-5 (5) 3 (0-3) 3 (0-3)
Wales Premier League 2019-03-08 1 2 Caernarfon
1 - 0
1 - 0
Bala Town 1 1 Î 0.0, -0.5 Sub 9.0 Peste
3-8 (11) 2-2 (4) 2 (0-2) 3 (1-2)
Tara Galilor - Cupa 2019-03-02 2 Bala Town
0 - 0
0 - 0
Cardiff Met Uni 1 E -0.5 Sub
5-5 (10) 3-3 (6) 3 (1-2) 2 (2-0)
Wales Premier League 2019-02-26 2 Connah's Quay
0 - 0
1 - 0
Bala Town 3 Î -1.0 Sub 9.0 Sub
4-1 (5) 2-1 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Wales Premier League 2019-02-22 1 Bala Town
1 - 2
2 - 2
Newtown 1 E -0.5 Peste 8.5 Peste
6-3 (9) 2-2 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Wales Premier League 2019-01-12 2 Bala Town
1 - 0
1 - 3
Caernarfon 2 Î -0.5 Peste 9.5 Peste
5-5 (10) 2-2 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Wales Premier League 2019-01-05 Cardiff Met Uni
1 - 0
3 - 0
Bala Town 5 Î 0.0, +0.5 Push 8.5 Sub
3-5 (8) 1-1 (2) 1 (0-1) 3 (1-2)
Wales Premier League 2019-01-01 3 Connah's Quay
2 - 1
4 - 1
Bala Town 1 Î -1.0 Peste
4-2 (6) 2-1 (3) 1 (1-0) 2 (1-1)
Wales Premier League 2018-12-22 Llanelli
1 - 3
1 - 7
Bala Town 3 V +1.5 Peste 9.5 Sub
1-8 (9) 0-4 (4) 1 (0-1) 2 (0-2)
Wales Premier League 2018-12-14 2 Bala Town
0 - 1
1 - 1
T.N.S. 3 1 E +0.5 Sub 9.0 Peste
6-4 (10) 0-3 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Tara Galilor - Cupa Ligii 2018-12-11 1 3 Flint Town Utd
0 - 1
0 - 3
Bala Town 2 V +0.5 Sub
2-4 (6) 2-3 (5) 1 (0-1) 0 (0-0)
Wales Premier League 2018-11-30 Cefn Druids
0 - 2
2 - 2
Bala Town 3 E 0.0, +0.5 Peste 9.5 Peste
10-7 (17) 3-7 (10) 3 (2-1) 3 (3-0)
Wales Premier League 2018-11-17 2 Bala Town
1 - 0
2 - 3
Aberystwyth 2 Î -0.5, -1.0 Peste 9.5 Sub
5-4 (9) 4-3 (7) 3 (1-2) 2 (1-1)
Wales Premier League 2018-11-09 1 Llandudno
0 - 1
2 - 4
Bala Town V +0.5 Peste 9.0 Sub
4-3 (7) 4-2 (6) 2 (1-1) 0 (0-0)
Wales Premier League 2018-11-03 1 Bala Town
1 - 0
3 - 0
Cardiff Met Uni 1 V -0.5 Peste 10.0 Sub
4-4 (8) 2-2 (4) 2 (1-1) 1 (0-1)
Tara Galilor - Cupa Ligii 2018-10-30 1 Bala Town
0 - 0
0 - 1
Connah's Quay 2 Î 0.0 Sub
4-3 (7) 3-0 (3) 3 (3-0) 3 (0-3)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
T.N.S. Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Wales Premier League 2019-08-18 3 T.N.S.
1 - 0
1 - 0
Caernarfon 2 V -2.0 Sub
UEFA Europa League - Calificari 2019-08-15 1 T.N.S.
0 - 2
0 - 4
Ludogorets Razgrad 2 Î +1.0, +1.5 Peste 9.0
UEFA Europa League - Calificari 2019-08-08 Ludogorets Razgrad
3 - 0
5 - 0
T.N.S. 1 Î -2.0 Peste 9.5
UEFA Champions League - Calificari 2019-07-31 FC Copenhaga
0 - 0
1 - 0
T.N.S. 1 Î -2.5 Sub 9.5
UEFA Champions League - Calificari 2019-07-23 1 T.N.S.
0 - 1
0 - 2
FC Copenhaga Î +1.5, +2.0 Sub 9.5
UEFA Champions League - Calificari 2019-07-16 5 KF Feronikeli
0 - 0
0 - 1
T.N.S. 2 V 0.0, -0.5 Sub 8.5 Peste
7-4 (11) 3-4 (7) 1 (0-1) 1 (1-0)
UEFA Champions League - Calificari 2019-07-09 2 T.N.S.
0 - 0
2 - 2
KF Feronikeli 1 E -1.0 Peste 8.5 Sub
3-3 (6) 1-2 (3) 1 (0-1) 1 (0-1)
UK Friendlies 2019-06-18 Barry Town
1 - 2
1 - 6
T.N.S. V +1.5, +2.0 Peste
1-10 (11) 0-4 (4) 0 (0-0) 3 (0-3)
Tara Galilor - Cupa 2019-05-05 1 3 Connah's Quay
0 - 2
0 - 3
T.N.S. 1 V +1.0 Push
11-2 (13) 3-1 (4) 3 (3-0) 1 (0-1)
Wales Premier League 2019-04-26 2 T.N.S.
1 - 0
1 - 0
Connah's Quay 1 V -1.5 Sub 9.0 Push
3-6 (9) 1-4 (5) 0 (0-0) 2 (1-1)
Wales Premier League 2019-04-20 T.N.S.
1 - 1
3 - 1
Caernarfon V -2.0, -2.5 Peste 9.5 Sub
7-2 (9) 2-1 (3) 1 (1-0) 2 (2-0)
Wales Premier League 2019-04-13 2 Barry Town
0 - 1
0 - 4
T.N.S. V +1.5, +2.0 Peste 9.0 Push
1-8 (9) 0-5 (5) 1 (0-1) 2 (0-2)
Wales Premier League 2019-04-06 3 Newtown
0 - 2
0 - 6
T.N.S. V +1.5 Peste
2-3 (5) 0-1 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Wales Premier League 2019-04-03 1 Bala Town
0 - 2
0 - 7
T.N.S. 1 V +1.5 Peste 9.0 Sub
2-6 (8) 0-5 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
Wales Premier League 2019-03-22 T.N.S.
0 - 0
3 - 1
Bala Town 2 V -2.0, -2.5 Peste 9.0 Push
5-4 (9) 3-3 (6) 0 (0-0) 0 (0-0)
Wales Premier League 2019-03-09 1 2 Connah's Quay
0 - 1
0 - 2
T.N.S. 2 V 0.0, +0.5 Sub 9.0 Peste
8-3 (11) 2-2 (4) 1 (0-1) 2 (2-0)
Tara Galilor - Cupa 2019-03-02 Llandudno
0 - 3
1 - 8
T.N.S. V +2.0 Peste
1-8 (9) 0-5 (5) 0 (0-0) 1 (0-1)
Wales Premier League 2019-02-25 1 Caernarfon
0 - 2
0 - 3
T.N.S. V +1.5 Sub 9.0 Sub
2-6 (8) 0-1 (1) 0 (0-0) 3 (1-2)
Wales Premier League 2019-02-16 1 4 T.N.S.
2 - 1
2 - 2
Barry Town 1 E -1.5, -2.0 Peste 9.0 Peste
7-3 (10) 4-1 (5) 2 (2-0) 2 (1-1)
Wales Premier League 2019-02-08 2 T.N.S.
2 - 0
5 - 0
Newtown 2 V -1.5, -2.0 Peste 9.0 Sub
5-3 (8) 1-0 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Tara Galilor - Cupa 2019-01-26 1 Airbus UK
1 - 2
2 - 5
T.N.S. V +1.0 Peste
2-12 (14) 1-8 (9) 3 (0-3) 2 (1-1)
Wales Premier League 2019-01-12 T.N.S.
2 - 0
5 - 0
Llanelli V -3.0 Peste 10.0 Peste
13-1 (14) 7-0 (7) 4 (4-0) 3 (3-0)
Wales Premier League 2019-01-04 1 T.N.S.
2 - 0
4 - 0
Newtown V -1.5 Peste 9.0 Sub
3-2 (5) 0-2 (2) 1 (0-1) 0 (0-0)
Wales Premier League 2019-01-01 1 Cefn Druids
0 - 2
0 - 3
T.N.S. V +1.5 Sub 9.5 Sub
3-5 (8) 2-1 (3) 1 (0-1) 4 (1-3)
Wales Premier League 2018-12-22 2 Llandudno
0 - 2
0 - 4
T.N.S. 1 V +1.5 Peste 9.0 Sub
1-4 (5) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (0-1)
Wales Premier League 2018-12-14 2 Bala Town
0 - 1
1 - 1
T.N.S. 3 1 E +0.5 Sub 9.0 Peste
6-4 (10) 0-3 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Tara Galilor - Cupa 2018-12-08 2 Cwmbran Celtic
0 - 2
0 - 3
T.N.S. 2 V +1.0 Sub
4-6 (10) 0-1 (1) 1 (0-1) 3 (3-0)
Wales Premier League 2018-12-01 2 T.N.S.
0 - 0
1 - 1
Cardiff Met Uni 1 1 E -2.0 Sub 9.0 Sub
7-0 (7) 3-0 (3) 0 (0-0) 2 (2-0)
Wales Premier League 2018-11-17 1 2 Barry Town
0 - 0
0 - 2
T.N.S. 2 V +1.0 Sub 9.5 Sub
0-4 (4) 0-2 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Wales Premier League 2018-11-09 1 1 T.N.S.
0 - 0
0 - 1
Caernarfon 5 Î -2.5 Sub 10.5 Sub
9-1 (10) 5-1 (6) 3 (3-0) 0 (0-0)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Publică ponturi
1x2
Final 7.5 5 1.333
Pauză 6 2.625 1.8
Handicap asiatic
Final (+1.25) [email protected] Oaspeț[email protected]
Pauză (+0.5) [email protected] Oaspeț[email protected]
Total cornere
Final (8.5) [email protected] [email protected]
Pauză (4.0) [email protected] [email protected]
Total goluri
Final (3.25) [email protected] [email protected]
Pauză (1.25) [email protected] [email protected]


Ora Tip Selecție Miză Rezultat
Evenimente live

Stare: Final , Scor: 3 - 1 , Corner: 7 - 9

Corner: 8.5 , Handicap: +1.0, +1.5 , Goluri: 3.0, 3.5

3
Șuturi pe poartă
1
2
Șuturi pe lângă poartă
6
71
Atac
95
54
Atac periculos
61

Scor: 0 - 1 , Corner: 2 - 6 Pauză

Corner: 4.0 , Handicap: +0.5 , Goluri: 1.0, 1.5

0
Șuturi pe poartă
1
0
Șuturi pe lângă poartă
3
37
Atac
48
27
Atac periculos
33
  • 3' - 1st Corner - Bala Town
  • 8' - 2nd Corner - Bala Town
  • 11' - 3rd Corner - T.N.S.
  • 31' - 1st Goal - T.N.S.
  • 36' - 4th Corner - T.N.S.
  • 37' - 5th Corner - T.N.S.
  • Race to 3 Corners - T.N.S.
  • 41' - 6th Corner - T.N.S.
  • Race to 5 Corners - T.N.S.
  • 41' - 7th Corner - T.N.S.
  • 42' - 8th Corner - T.N.S.
  • 0-1 score at the end of First Half
  • 46' - 9th Corner - Bala Town
  • 49' - 10th Corner - Bala Town
  • 50' - 11th Corner - Bala Town
  • 50' - 2nd Goal - Bala Town
  • 53' - 12th Corner - Bala Town
  • 54' - 3rd Goal - Bala Town
  • 55' - 13th Corner - T.N.S.
  • Race to 7 Corners - T.N.S.
  • 65' - 14th Corner - T.N.S.
  • 66' - 15th Corner - T.N.S.
  • Race to 9 Corners - T.N.S.
  • 70' - 16th Corner - Bala Town
  • 71' Substitution - Draper for Edwards - T.N.S.
  • 80' Substitution - Whitehouse for Redmond - T.N.S.
  • 80' Substitution - Cieslewicz for Ebbe - T.N.S.
  • 86' - 4th Goal - Bala Town
  • 90' - 1st Yellow Card - T.N.S.
  • 3-1 score at the end of Second Half

Rămâi la curent cu TotalCorner

Alătură-te canalului nostru gratuit de ponturi Telegram. Poți configura și alerte personalizate pentru meciuri.

Ponturi gratuite pe Telegram Alerte personalizate