Predicții gratuite
(bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 2.25
Total goluri
Sub 9.0
Total cornere
+0.25
Angouleme
Avranches vs Angouleme Profilul echipelor
Avranches
EVEÎÎÎEVVVRecenteÎn creștere+0.9 pct/meci, ultimele 5 vs 19 anterioare
Peste 9.5 cornereSub4/10
Peste 2.5 goluriSub4/10
Handicap asiaticRatează4/10
Angouleme
ÎEÎÎEEÎEÎÎRecente
Peste 9.5 cornereSub3/10
Peste 2.5 goluriSub4/10
Handicap asiaticRatează2/10
Start lentA câștigat 0 din ultimele 10
Ultimele
| Avranches | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Angouleme | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| Avranches | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Angouleme | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Distribuția golurilorLinie 2.0, 2.5
Distribuția cornerelorLinie 9.0
Distribuția cartonașelor
Meciurile echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete
Total: 21,
Med.: 1.81,
Abatere std.: 1.56, Mediană: 2,
Mod: 2,
Peste: 24%
Meciurile echipei gazdă pe teren propriu
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete în deplasare
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei oaspete
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Avranches vs Angouleme Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
Avranches vs Angouleme Confruntări directe
Avranches vs Angouleme Vezi H2H complet →| Avranches Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Franta - National | 2026-04-01 | 2 Avranches |
0 - 0
1 - 0
|
Angouleme 2 1 | V | 0.0, -0.5 | Sub |
|
||||||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Avranches Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Europa - Amicale | 2026-07-31 | 1 Avranches |
0 - 2
0 - 2
|
Rouen 2 | Î | +1.0 | Sub |
|
||||||
| Europa - Amicale | 2026-07-22 | 1 Laval |
2 - 0
2 - 1
|
Avranches 2 | Î | -1.0, -1.5 | Push |
|
||||||
| Franta - National | 2026-04-18 | 1 1 AS Montlouis |
1 - 0
1 - 2
|
Avranches 1 | V | -0.5 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Franta - National | 2026-04-04 | 1 Lorient II |
1 - 3
2 - 4
|
Avranches 5 | V | 0.0, -0.5 | Peste |
|
||||||
| Franta - National | 2026-04-01 | 2 Avranches |
0 - 0
1 - 0
|
Angouleme 2 1 | V | 0.0, -0.5 | Sub |
|
||||||
| Franta - National | 2026-03-28 | 1 Avranches |
0 - 1
2 - 2
|
Locmine Saint-Colomban 3 | E | 0.0, -0.5 | Peste |
|
8-5 (13) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| Franta - National | 2026-03-21 | 1 FC Chauray |
0 - 0
1 - 0
|
Avranches 1 | Î | 0.0 | Sub |
|
1-7 (8) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Franta - National | 2026-03-18 | 3 Saint Malo |
1 - 0
2 - 0
|
Avranches 1 | Î | -0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Franta - National | 2026-03-13 | 1 Avranches |
0 - 1
0 - 1
|
La Roche VF 1 1 | Î | 0.0, +0.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
2-6 (8) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Franta - National | 2026-03-06 | Stade Poitevin |
0 - 0
0 - 0
|
Avranches | E | 0.0 | Sub |
|
3-4 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Franta - National | 2026-01-30 | 2 Avranches |
1 - 0
3 - 2
|
Les Herbiers 1 | V | 0.0 | Peste | 9.5 | Peste |
|
9-6 (15) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Franta - National | 2026-01-24 | 2 Chateaubriant |
0 - 0
1 - 1
|
Avranches | E | 0.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
9-3 (12) | 6-1 (7) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Franta - National | 2026-01-16 | 2 Avranches |
0 - 1
1 - 1
|
US Granvillaise 1 | E | -0.5 | Sub |
|
5-6 (11) | 4-2 (6) | 3 (2-1) | 1 (1-0) | ||
| Franta - Cupa | 2026-01-10 | 3 Avranches |
0 - 3
0 - 6
|
Strasbourg 3 | Î | +1.0, +1.5 | Peste | 9.0 | Sub |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Franta - Cupa | 2025-12-19 | 1 Avranches |
1 - 1
1 - 1
|
Brest 3 1 | E | +1.0, +1.5 | Sub | 9.0 | Peste |
|
7-5 (12) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Franta - National | 2025-12-12 | 4 Aviron Bayonnais |
0 - 1
2 - 1
|
Avranches 1 | Î | -0.5 | Peste |
|
7-1 (8) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 3 (2-1) | ||
| Franta - National | 2025-12-06 | Avranches |
0 - 1
3 - 3
|
AS Montlouis 2 | E | -0.5, -1.0 | Peste |
|
7-4 (11) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Franta - Cupa | 2025-11-30 | Avranches |
1 - 0
1 - 1
|
Aubervilliers 2 | E | -0.5, -1.0 | Sub | 9.0 | Peste |
|
5-5 (10) | 5-3 (8) | 4 (2-2) | 0 (0-0) |
| Franta - National | 2025-11-22 | Dinan Lehon |
0 - 1
3 - 2
|
Avranches | Î | 0.0, +0.5 | Peste |
|
9-5 (14) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 4 (4-0) | ||
| Franta - Cupa | 2025-11-15 | 1 2 Avranches |
0 - 0
0 - 0
|
Paris 13 Atletico 3 | E | 0.0 | Sub | 9.0 | Sub |
|
1-4 (5) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Franta - National | 2025-11-08 | 3 Avranches |
0 - 1
1 - 2
|
Lorient II 2 1 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
13-0 (13) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Franta - National | 2025-09-19 | Avranches |
1 - 0
4 - 0
|
Stade Poitevin 3 | V | -0.5 | Peste |
|
5-4 (9) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Franta - National | 2025-09-05 | 1 Avranches |
0 - 0
1 - 0
|
Saint Malo 1 | V | 0.0 | Sub | 8.5 | Peste |
|
7-4 (11) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Franta - National | 2025-08-30 | Saumur Olympique |
0 - 0
2 - 0
|
Avranches | Î | 0.0 | Sub |
|
3-7 (10) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 4 (0-4) | ||
| Franta - National | 2025-08-23 | 2 Avranches |
1 - 0
2 - 0
|
Chateaubriant 4 | V | -0.5, -1.0 | Sub | 9.0 | Sub |
|
6-2 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Franta - National | 2025-08-16 | 2 Bordeaux |
0 - 0
0 - 0
|
Avranches 1 | E | -0.5, -1.0 | Sub |
|
4-5 (9) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 2 (0-2) | ||
| Europa - Amicale | 2025-07-30 | Saint Malo |
1 - 0
1 - 0
|
Avranches | Î | -0.5 | Sub |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Franta - National | 2025-05-02 | 2 Stade Briochin |
2 - 0
3 - 2
|
Avranches 4 | Î | -1.0 | Peste |
|
7-5 (12) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Franta - National | 2025-04-25 | 3 Avranches |
1 - 0
1 - 1
|
Saint Malo 5 | E | +0.5, +1.0 | Sub |
|
2-8 (10) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Franta - National | 2025-04-19 | 1 St Pryve St Hilaire |
0 - 1
1 - 2
|
Avranches 3 | V | 0.0, -0.5 | Peste |
|
12-0 (12) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Angouleme Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Franta - National | 2026-05-16 | Dinan Lehon |
3 - 1
3 - 1
|
Angouleme | Î | 0.0 | Peste | 8.5 |
|
|||||
| Franta - National | 2026-05-02 | Locmine Saint-Colomban |
0 - 0
3 - 0
|
Angouleme | Î | 0.0 | Peste |
|
||||||
| Franta - National | 2026-04-17 | La Roche VF |
0 - 0
1 - 1
|
Angouleme | E | -1.0 | Sub |
|
||||||
| Franta - National | 2026-04-01 | 2 Avranches |
0 - 0
1 - 0
|
Angouleme 2 1 | Î | 0.0, -0.5 | Sub |
|
||||||
| Franta - National | 2026-03-27 | Saint Malo |
1 - 0
1 - 1
|
Angouleme 2 1 | E | -0.5 | Push | 8.5 |
|
|||||
| Franta - National | 2026-03-21 | 2 2 Angouleme |
1 - 2
2 - 2
|
Saumur Olympique 2 | E | -0.5 | Peste |
|
6-1 (7) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Franta - National | 2026-02-27 | 3 Aviron Bayonnais |
2 - 0
5 - 0
|
Angouleme 2 | Î | 0.0, -0.5 | Peste |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Franta - National | 2026-01-17 | 1 Lorient II |
0 - 0
2 - 0
|
Angouleme | Î | 0.0 | Sub | 9.0 | Peste |
|
6-10 (16) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Franta - National | 2025-12-12 | 3 FC Chauray |
0 - 0
0 - 0
|
Angouleme 1 | E | 0.0, +0.5 | Sub | 9.0 | Sub |
|
1-7 (8) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Franta - Cupa | 2025-11-15 | 2 Union Saint-Jean |
1 - 0
1 - 0
|
Angouleme 2 | Î | +0.5, +1.0 | Sub |
|
2-4 (6) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Franta - National | 2025-09-20 | 1 3 Bordeaux |
1 - 0
1 - 1
|
Angouleme 2 | E | -0.5 | Sub |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Franta - National | 2025-09-05 | 4 Les Herbiers |
0 - 0
0 - 0
|
Angouleme 3 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 8.5 | Sub |
|
2-2 (4) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Franta - National | 2025-08-23 | 2 AS Montlouis |
0 - 0
0 - 1
|
Angouleme 3 | V | 0.0, +0.5 | Sub | 8.5 | Peste |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Franta - National | 2025-05-10 | Saint Priest |
0 - 0
0 - 0
|
Angouleme | E | 0.0, -0.5 | Sub |
|
4-9 (13) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Franta - National | 2025-04-12 | 2 Rumilly Vallieres |
0 - 1
1 - 1
|
Angouleme 3 | E | 0.0 | Push |
|
5-4 (9) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Franta - National | 2025-03-22 | Cannes |
0 - 1
0 - 1
|
Angouleme 3 | V | -0.5, -1.0 | Sub | 8.0 | Sub |
|
7-0 (7) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Franta - National | 2025-02-14 | GOAL FC |
0 - 0
0 - 0
|
Angouleme 3 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 8.0 | Push |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Franta - National | 2024-12-21 | 1 Marignane Gignac |
0 - 0
1 - 0
|
Angouleme | Î | 0.0 | Sub | 8.0 | Peste |
|
6-5 (11) | 3-5 (8) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Franta - National | 2024-12-06 | Le Puy |
0 - 0
0 - 0
|
Angouleme | E | -1.0 | Sub |
|
0-2 (2) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Franta - National | 2024-11-08 | 1 Andrezieux |
1 - 0
1 - 1
|
Angouleme 1 | E | -0.5 | Sub |
|
0-2 (2) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Franta - National | 2024-10-19 | 1 Sporting Club Toulon |
0 - 1
4 - 1
|
Angouleme 1 | Î | -0.5 | Peste |
|
7-3 (10) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Franta - National | 2024-09-07 | 1 Frejus |
1 - 0
1 - 1
|
Angouleme 3 | E | -0.5, -1.0 | Push |
|
9-0 (9) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Franta - National | 2024-08-31 | Grasse |
0 - 0
2 - 0
|
Angouleme 1 | Î | -0.5, -1.0 | Push |
|
5-5 (10) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Franta - National | 2024-05-11 | Romorantin |
0 - 1
3 - 1
|
Angouleme 1 | Î | 0.0 | Peste |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Franta - National | 2024-04-20 | 2 St Pryve St Hilaire |
0 - 0
0 - 1
|
Angouleme 1 | V | 0.0, -0.5 | Sub |
|
3-2 (5) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Franta - National | 2024-02-17 | 1 Libourne |
2 - 1
2 - 1
|
Angouleme 3 | Î | 0.0, -0.5 | Peste |
|
10-1 (11) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Franta - National | 2023-12-15 | 1 La Roche VF |
0 - 1
1 - 2
|
Angouleme 3 1 | V | 0.0, -0.5 | Peste |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Franta - National | 2023-11-25 | 1 Angers II |
0 - 1
0 - 3
|
Angouleme 1 | V | 0.0 | Peste | 8.5 | Sub |
|
2-4 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Franta - National | 2023-08-26 | 2 Paris 13 Atletico |
0 - 1
1 - 2
|
Angouleme 3 | V | -0.5 | Peste | 8.5 | Sub |
|
7-1 (8) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Franta - National | 2023-04-28 | 3 Andrezieux |
0 - 1
0 - 2
|
Angouleme 2 | V | 0.0, -0.5 | Push | 8.0 | Push |
|
7-1 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 2.2 | 3.2 | 2.9 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (-0.25) | Gazde@2 | Oaspeț[email protected] |
| Pauză (0.0) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total cornere | ||
|---|---|---|
| Final (9.0) | [email protected] | [email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (2.25) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (0.75) | [email protected] | [email protected] |
Evenimente live
Stare: Final , Scor: 1 - 1 , Corner: 1 - 6
Corner: 9.0 , Handicap: 0.0, -0.5 , Goluri: 2.0, 2.5
Scor: 1 - 0 , Corner: 1 - 5 Pauză
Corner: , Handicap: 0.0 , Goluri: 0.5, 1.0
-
5' - 1st Corner - Avranches -
20' - 2nd Corner - Angouleme -
22' - 3rd Corner - Angouleme -
23' - 4th Corner - Angouleme - Race to 3 Corners - Angouleme
-
29' - 1st Goal - Avranches -
38' - 5th Corner - Angouleme - Race to 5 Corners - Angouleme
-
45+2' - 6th Corner - Angouleme -
1-0 score at the end of First Half -
48' - 1st Yellow Card - Angouleme -
52' - 2nd Yellow Card - Avranches -
61' - 7th Corner - Angouleme -
64' - 3rd Yellow Card - Avranches -
68' - 4th Yellow Card - Avranches -
77' - 2nd Goal - Angouleme -
78' - 5th Yellow Card - Angouleme -
78' - 6th Yellow Card - Avranches -
88' - 7th Yellow Card - Avranches -
90+3' - 8th Yellow Card - Angouleme -
90+3' - 9th Yellow Card - Avranches -
1-1 score at the end of Second Half
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

