Sâm, Jan 21, 2023 · 15:00
Cele mai vechiRecente
VEÎVÎV
2.00
3.60
3.00
RecenteCele mai vechi
VEEÎEV

Notițe

Predicții gratuite (bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 2.75
Total goluri
–
Total cornere
+0.25
Cray Wanderers
Aveley
Evaluările sunt în curs de calcul
ÎÎVVVEÎVÎVRecenteÎn scădere-0.5 pct/meci, ultimele 5 vs 10 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste7/10
Peste 2.5 goluriSub4/10
Handicap asiaticRateazăAcoperit 3/10
Deschide scorul · câștigă 5 din 6 meciuri în care marchează prima
Cray Wanderers
Evaluările sunt în curs de calcul
EÎEÎVEÎEEVRecenteStabil+0.1 pct/meci, ultimele 5 vs 20 anterioare
Peste 9.5 cornereEgal5/10
Peste 2.5 goluriPeste6/10
Handicap asiaticAcoperăAcoperit 6/10
Echipă de reveniri · ia puncte în 4 din 7 meciuri după ce primește primaPeste 2.5 cartonașe în 9 din ultimele 10A câștigat 2 din ultimele 10
Aveley

5V-1E-4Î în ultimele 10 meciuri, cu 15 goluri marcate și 12 primite. Medie goluri: 1.5 pentru, 1.2 contra. Victorii 50%, AH câștigat 30%, gol Over 40%, corner Over 0%.

Rezultat final
Câștig 50%5 Egal 10%1 Pierdut 40%4
Total goluri 2.5, 3.0
Peste 40%4 Anulat 0%0 Sub 60%6
Handicap asiatic
Câștig 30%3 Anulat 0%0 Pierdut 70%7
Cray Wanderers

2V-5E-3Î în ultimele 10 meciuri, cu 17 goluri marcate și 17 primite. Medie goluri: 1.7 pentru, 1.7 contra. Victorii 20%, AH câștigat 60%, gol Over 60%, corner Over 0%.

Rezultat final
Câștig 20%2 Egal 50%5 Pierdut 30%3
Total goluri 2.5, 3.0
Peste 60%6 Anulat 0%0 Sub 40%4
Handicap asiatic
Câștig 60%6 Anulat 0%0 Pierdut 40%4
Ultimele
Aveley
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Cray Wanderers
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Total cornere peste 7.5 - 13.5
Aveley
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Cray Wanderers
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Meciurile echipei oaspete
Total: 35, Med.: 3.86, Abatere std.: 1.94, Mediană: 4, Mod: 4, Peste: 71%

Aveley Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
UK Friendlies 2020-09-01 Aveley
1 - 1
1 - 1
Cray Wanderers E 0.0, +0.5 Sub
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Aveley Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Anglia - Isthmian Cup 2023-01-16 1 Aveley
0 - 0
2 - 1
Leatherhead 2 V -1.0, -1.5 Push
Anglia - Isthmian Premier Division 2023-01-02 Aveley
0 - 0
0 - 1
Canvey Island Î -0.5 Sub
Anglia - Isthmian Premier Division 2022-12-27 3 Corinthian Casuals
0 - 2
1 - 3
Aveley 3 V +0.5 Peste 9.5
Anglia - Isthmian Premier Division 2022-12-20 1 Billericay
0 - 0
2 - 0
Aveley 2 1 Î 0.0, +0.5 Sub 10.0
Anglia - Isthmian Premier Division 2022-12-09 Aveley
0 - 0
1 - 1
Enfield Town 2 E 0.0, -0.5 Sub 9.5
Anglia - Isthmian Cup 2022-12-05 1 Aveley
0 - 0
2 - 0
Bowers Pitsea 1 V -0.5, -1.0 Sub
6-4 (10) 3-3 (6) 1 (1-0) 2 (2-0)
Anglia - Isthmian Premier Division 2022-11-15 2 Folkestone Invicta
0 - 2
2 - 5
Aveley 2 V 0.0 Peste
5-6 (11) 3-2 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
Anglia - Isthmian Cup 2022-10-24 Aveley
2 - 0
2 - 1
Tilbury V -1.5 Push
6-2 (8) 4-0 (4) 0 (0-0) 3 (1-2)
Anglia - Isthmian Premier Division 2022-10-10 Carshalton Ath
1 - 0
1 - 0
Aveley Î 0.0, -0.5 Sub
2-5 (7) 1-2 (3) 0 (0-0) 3 (1-2)
Anglia - Isthmian Premier Division 2022-09-16 Bishop's Stortford
1 - 0
2 - 0
Aveley 1 Î 0.0 Sub
7-6 (13) 5-4 (9) 1 (0-1) 1 (1-0)
Anglia - Isthmian Premier Division 2022-09-12 2 Aveley
0 - 1
3 - 1
Potters Bar Town 3 V 0.0, -0.5 Peste 9.5 Sub
4-2 (6) 3-1 (4) 3 (3-0) 0 (0-0)
Anglia - Isthmian Premier Division 2022-08-15 1 Aveley
0 - 0
1 - 0
Billericay 1 V 0.0, +0.5 Sub 10.0 Peste
7-4 (11) 7-3 (10) 2 (1-1) 0 (0-0)
UK Friendlies 2022-07-08 Aveley
0 - 1
0 - 1
Dag & Red Î +1.5 Sub
6-3 (9) 5-2 (7) 0 (0-0) 0 (0-0)
Anglia - Isthmian Division One North 2022-04-08 1 Aveley
1 - 1
1 - 2
Hashtag United 2 Î -1.0 Push
7-5 (12) 3-0 (3) 0 (0-0) 5 (2-3)
Anglia - Isthmian Division One North 2022-03-22 Basildon Utd
0 - 0
0 - 0
Aveley E +1.0,+1.5 Sub
3-7 (10) 2-4 (6) 2 (1-1) 1 (0-1)
Anglia - Isthmian Division One North 2022-01-28 2 Barking
0 - 1
0 - 3
Aveley V +1.0, +1.5 Sub
1-4 (5) 0-3 (3) 1 (0-1) 2 (1-1)
Anglia - Isthmian Division One North 2021-10-30 3 Dereham Town
0 - 2
0 - 4
Aveley 2 V
3-3 (6) 1-2 (3) 1 (0-1) 2 (2-0)
Anglia - Isthmian Division One North 2021-10-22 1 Aveley
3 - 0
5 - 3
Maldon & Tiptree 2 V 0.0 Peste
7-8 (15) 4-5 (9) 3 (2-1) 0 (0-0)
Anglia - Isthmian Division One North 2021-09-24 2 Aveley
2 - 0
4 - 0
Barking 3 1 V 0.0, -0.5 Peste
3-1 (4) 2-0 (2) 1 (1-0) 0 (0-0)
Anglia - FA Cup - Calificari 2021-09-13 2 Aveley
1 - 0
1 - 1
Barking 1 E -0.5 Sub 9.5 Peste
15-3 (18) 6-2 (8) 1 (1-0) 2 (1-1)
Anglia - Isthmian Division One North 2021-09-11 1 Aveley
0 - 0
0 - 0
Hullbridge Sports E -1.0 Sub
10-4 (14) 5-2 (7) 3 (2-1) 1 (1-0)
Anglia - FA Cup - Calificari 2021-09-07 1 Barking
0 - 0
1 - 1
Aveley 1 E 0.0 Sub
1-9 (10) 0-6 (6) 2 (0-2) 1 (0-1)
Anglia - Isthmian Division One North 2021-08-27 2 Aveley
2 - 0
4 - 0
Great Wakering Rovers 4 V -0.5, -1.0 Peste
11-3 (14) 5-0 (5) 3 (3-0) 3 (1-2)
UK Friendlies 2021-08-03 Aveley
0 - 2
2 - 4
Lewes Î 0.0, +0.5 Peste
14-2 (16) 6-1 (7) 2 (1-1) 0 (0-0)
UK Friendlies 2021-07-19 Aveley
2 - 0
5 - 2
East Thurrock V 0.0 Peste
8-4 (12) 3-3 (6) 3 (2-1) 3 (2-1)
UK Friendlies 2021-07-12 Aveley
2 - 0
5 - 1
Redbridge V -0.5, -1.0 Peste
7-6 (13) 5-3 (8) 2 (0-2) 3 (0-3)
Anglia - Isthmian Division One North 2020-10-27 1 Coggeshall Town
1 - 0
1 - 0
Aveley 1 Î +0.5 Sub
4-5 (9) 1-2 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Anglia - Isthmian Division One North 2020-10-19 1 Aveley
0 - 1
0 - 3
Tilbury 2 Î -0.5 Peste 10.5 Sub
3-3 (6) 2-3 (5) 2 (1-1) 0 (0-0)
Anglia - Isthmian Division One North 2020-10-05 1 Aveley
0 - 0
0 - 1
Brentwood Town 2 Î -1.0, -1.5 Sub 10.5 Sub
4-2 (6) 2-1 (3) 1 (1-0) 2 (2-0)
UK Friendlies 2020-09-01 Aveley
1 - 1
1 - 1
Cray Wanderers E 0.0, +0.5 Sub
3-5 (8) 2-4 (6) 3 (2-1) 0 (0-0)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Cray Wanderers Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Anglia - Isthmian Premier Division 2022-12-11 2 Cray Wanderers
1 - 1
5 - 1
Haringey Borough 1 V -0.5 Peste 10.0
Anglia - Isthmian Premier Division 2022-12-07 3 Bognor Regis Town
1 - 0
2 - 2
Cray Wanderers 2 E 0.0, -0.5 Peste
Anglia - Isthmian Premier Division 2022-11-26 1 Carshalton Ath
0 - 1
1 - 1
Cray Wanderers 2 E 0.0, -0.5 Sub
Anglia - Isthmian Premier Division 2022-11-19 1 2 Cray Wanderers
0 - 0
0 - 1
Wingate & Finchley 3 Î -0.5 Sub
Anglia - Isthmian Premier Division 2022-10-15 1 Potters Bar Town
1 - 1
1 - 1
Cray Wanderers 2 E 0.0, -0.5 Sub
Anglia - Isthmian Premier Division 2022-10-05 1 Corinthian Casuals
1 - 0
1 - 3
Cray Wanderers V 0.0 Peste
4-2 (6) 1-1 (2) 1 (0-1) 0 (0-0)
Anglia - Isthmian Premier Division 2022-09-21 1 Cray Wanderers
0 - 0
0 - 1
Hastings United 5 1 Î -0.5, -1.0 Sub 10.0 Sub
1-3 (4) 1-1 (2) 1 (1-0) 1 (0-1)
Anglia - Isthmian Premier Division 2022-09-18 2 Cray Wanderers
1 - 2
3 - 3
Bowers & Pitsea 3 E -1.0 Peste 10.0 Peste
7-5 (12) 5-4 (9) 4 (3-1) 1 (1-0)
Anglia - FA Cup - Calificari 2022-09-07 1 1 Cray Wanderers
0 - 2
0 - 4
Bognor Regis Town 2 Î 0.0 Peste 10.0 Sub
2-4 (6) 0-1 (1) 1 (0-1) 3 (0-3)
Anglia - FA Cup - Calificari 2022-09-03 2 Bognor Regis Town
1 - 1
2 - 2
Cray Wanderers 1 E 0.0,-0.5 Peste
3-3 (6) 2-1 (3) 1 (1-0) 2 (0-2)
Anglia - Isthmian Premier Division 2022-08-26 Bishop's Stortford
1 - 0
1 - 1
Cray Wanderers 1 E -0.5, -1.0 Sub 9.5 Peste
5-9 (14) 1-4 (5) 3 (0-3) 4 (3-1)
Anglia - Isthmian Premier Division 2022-08-17 2 Cray Wanderers
1 - 0
2 - 2
Bognor Regis Town 2 E 0.0, +0.5 Peste 10.0 Peste
7-5 (12) 3-2 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
Anglia - Isthmian Premier Division 2022-04-20 Cray Wanderers
2 - 0
4 - 1
East Thurrock 3 V -0.5 Peste 10.0 Peste
6-7 (13) 2-2 (4) 2 (2-0) 3 (2-1)
Anglia - Isthmian Premier Division 2022-04-15 1 Enfield Town
2 - 2
3 - 3
Cray Wanderers 2 E -1.0,-1.5 Peste 9.5 Peste
9-8 (17) 3-5 (8) 1 (1-0) 4 (4-0)
Anglia - Isthmian Premier Division 2022-04-10 1 Cray Wanderers
0 - 1
0 - 5
Hornchurch FC Î +0.5 Peste
8-5 (13) 4-4 (8) 3 (1-2) 0 (0-0)
Anglia - Isthmian Premier Division 2022-03-20 Cray Wanderers
1 - 2
3 - 4
Bowers & Pitsea Î
9-3 (12) 3-3 (6) 3 (2-1) 3 (3-0)
Anglia - Isthmian Premier Division 2022-03-12 3 Bognor Regis Town
0 - 2
2 - 3
Cray Wanderers 1 V -0.5, -1.0 Peste
10-4 (14) 7-1 (8) 0 (0-0) 2 (2-0)
Anglia - Isthmian Premier Division 2022-03-09 Cray Wanderers
1 - 2
1 - 2
Haringey Borough 1 Î 0.0 Push 10.0 Peste
11-4 (15) 3-1 (4) 1 (1-0) 6 (5-1)
Anglia - Isthmian Premier Division 2022-02-15 5 Folkestone Invicta
1 - 0
1 - 0
Cray Wanderers 2 Î -1.0 Sub
6-3 (9) 2-1 (3) 1 (0-1) 1 (1-0)
Anglia - Isthmian Premier Division 2022-02-01 1 Potters Bar Town
1 - 0
2 - 3
Cray Wanderers 3 V 0.0, -0.5 Peste
0-8 (8) 0-4 (4) 4 (0-4) 2 (0-2)
Anglia - Isthmian Premier Division 2022-01-19 1 Cray Wanderers
0 - 0
0 - 0
Leatherhead 3 E -0.5 Sub 9.5 Peste
6-4 (10) 2-1 (3) 1 (1-0) 1 (1-0)
Anglia - Isthmian Premier Division 2022-01-03 1 Cray Wanderers
2 - 2
4 - 4
Enfield Town 3 E +0.5, +1.0 Peste 9.5 Peste
4-6 (10) 2-3 (5) 0 (0-0) 3 (2-1)
Anglia - Isthmian Premier Division 2022-01-01 1 East Thurrock
1 - 1
1 - 3
Cray Wanderers V 0.0 Peste 10.0 Sub
3-4 (7) 0-3 (3) 2 (0-2) 1 (0-1)
Anglia - Isthmian Premier Division 2021-12-27 Cray Wanderers
1 - 1
2 - 3
Margate 2 Î 0.0 Peste
2-6 (8) 1-1 (2) 1 (0-1) 3 (1-2)
Anglia - FA Trophy 2021-12-18 2 Cray Wanderers
0 - 3
1 - 3
Dartford 1 Î +1.0 Peste
4-6 (10) 2-4 (6) 1 (0-1) 1 (1-0)
Anglia - Isthmian Premier Division 2021-12-08 Cray Wanderers
1 - 0
3 - 1
Horsham V +0.5 Peste 9.5 Sub
4-3 (7) 2-1 (3) 2 (2-0) 0 (0-0)
Anglia - FA Trophy 2021-11-27 1 Cray Wanderers
2 - 0
2 - 2
Ebbsfleet United 1 E +1.5 Peste 10.0 Push
1-9 (10) 1-6 (7) 3 (0-3) 1 (0-1)
Anglia - Isthmian Premier Division 2021-11-24 3 Cray Wanderers
1 - 1
2 - 2
Folkestone Invicta 1 E +0.5 Peste 9.5 Sub
2-6 (8) 1-2 (3) 2 (0-2) 3 (0-3)
Anglia - Isthmian Premier Division 2021-11-09 2 Merstham
1 - 0
2 - 0
Cray Wanderers 4 Î 0.0, -0.5 Sub 9.5 Sub
4-3 (7) 1-2 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Anglia - FA Trophy 2021-10-31 1 Cray Wanderers
1 - 1
4 - 1
Kings Langley 1 V 9.0 Peste
6-5 (11) 3-3 (6) 2 (0-2) 0 (0-0)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Publică ponturi
1x2
Final 2 3.6 3
Pauză 2.6 2.3 3.5
Handicap asiatic
Final (-0.25) [email protected] Oaspeți@2
Pauză (-0.25) [email protected] Oaspeț[email protected]
Total goluri
Final (2.75) [email protected] [email protected]
Pauză (1.25) [email protected] [email protected]


Ora Tip Selecție Miză Rezultat
Evenimente live

Stare: , Scor: 0 - 0 , Corner: 0 - 0

Corner: , Handicap: 0.0, -0.5 , Goluri: 2.5, 3.0

0
Șuturi pe poartă
0
0
Șuturi pe lângă poartă
0
0
Atac
0
0
Atac periculos
0

Rămâi la curent cu TotalCorner

Alătură-te canalului nostru gratuit de ponturi Telegram. Poți configura și alerte personalizate pentru meciuri.

Ponturi gratuite pe Telegram Alerte personalizate