Predicții gratuite
(bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 2.25
Total goluri
Sub 10.0
Total cornere
-0.5
Auxerre
Auxerre vs Tours Profilul echipelor
Auxerre
ÎEÎEVVÎVVVRecenteÎn formă maximă+0.9 pct/meci, ultimele 5 vs 25 anterioare
Peste 9.5 cornereSub3/10
Peste 2.5 goluriSub3/10
Handicap asiaticAcoperă6/10
Tours
ÎÎEÎEÎEÎVERecenteStabil+0.1 pct/meci, ultimele 5 vs 25 anterioare
Peste 9.5 cornereSub4/10
Peste 2.5 goluriSub4/10
Handicap asiaticRatează3/10
Ultimele
| Auxerre | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Tours | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| Auxerre | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Tours | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Distribuția golurilorLinie 2.0, 2.5
Distribuția cornerelorLinie 10.0
Distribuția cartonașelor
Meciurile echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete
Total: 38,
Med.: 2.97,
Abatere std.: 1.63, Mediană: 3,
Mod: ,
Peste: 55%
Meciurile echipei gazdă pe teren propriu
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete în deplasare
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei oaspete
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Auxerre vs Tours Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
Auxerre vs Tours Confruntări directe
Auxerre vs Tours Vezi H2H complet →| Auxerre Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Franta - Ligue 2 | 2014-11-07 | 2 Tours |
2 - 1
2 - 3
|
Auxerre 1 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Auxerre Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Franta - Ligue 2 | 2015-04-11 | Brest |
0 - 0
0 - 1
|
Auxerre | V | -0.5 | Sub | 9.5 |
|
|||||
| Franta - Cupa | 2015-04-07 | 1 3 Auxerre |
1 - 0
1 - 0
|
Guingamp 3 | V | 0.0 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Franta - Ligue 2 | 2015-04-03 | Auxerre |
0 - 1
3 - 1
|
Nimes | V | -0.5, -1.0 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Franta - Ligue 2 | 2015-03-23 | 3 Nancy |
1 - 0
2 - 1
|
Auxerre 1 | Î | -0.5 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Franta - Ligue 2 | 2015-03-14 | 1 Auxerre |
1 - 0
1 - 0
|
Sochaux 2 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 9.5 |
|
|||||
| Franta - Ligue 2 | 2015-03-09 | 1 Arles |
0 - 2
2 - 4
|
Auxerre 1 | V | 0.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
4-5 (9) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Franta - Cupa | 2015-03-05 | 3 Brest |
0 - 0
0 - 0
|
Auxerre 2 | E | -0.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
4-2 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Franta - Ligue 2 | 2015-03-02 | 1 Auxerre |
0 - 0
0 - 1
|
Angers 1 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
8-7 (15) | 5-3 (8) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Franta - Ligue 2 | 2015-02-20 | 1 1 AC Ajaccio |
1 - 1
1 - 1
|
Auxerre 2 1 | E | 0.0 | Push | 9.5 | Sub |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Franta - Ligue 2 | 2015-02-13 | Auxerre |
0 - 1
0 - 1
|
Troyes 4 | Î | 0.0 | Sub | 10.0 | Sub |
|
2-7 (9) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Franta - Cupa | 2015-02-10 | 1 Le Poire SV |
0 - 0
1 - 1
|
Auxerre 4 | E | 0.0, +0.5 | Push | 9.5 | Peste |
|
6-8 (14) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Franta - Ligue 2 | 2015-02-06 | 2 Valenciennes |
1 - 0
1 - 2
|
Auxerre 3 | V | 0.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
3-4 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Franta - Ligue 2 | 2015-01-31 | Auxerre |
0 - 0
3 - 0
|
Dijon 2 | V | 0.0 | Peste | 10.0 | Peste |
|
1-11 (12) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| Franta - Ligue 2 | 2015-01-23 | 2 US Orleans 45 |
0 - 0
0 - 0
|
Auxerre 1 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
4-5 (9) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Franta - Ligue 2 | 2015-01-16 | 1 Auxerre |
0 - 1
1 - 1
|
Clermont Foot | E | -0.5 | Push | 10.0 | Peste |
|
12-5 (17) | 5-3 (8) | 3 (3-0) | 4 (3-1) |
| Franta - Ligue 2 | 2015-01-09 | 1 1 Creteil |
2 - 1
2 - 2
|
Auxerre 1 | E | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
5-8 (13) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Franta - Cupa | 2015-01-04 | Auxerre |
1 - 0
1 - 0
|
Strasbourg | V | -0.5, -1.0 | Sub |
|
4-5 (9) | 4-5 (9) | 5 (2-3) | 0 (0-0) | ||
| Franta - Ligue 2 | 2014-12-19 | 3 Auxerre |
0 - 1
1 - 1
|
Niort 2 1 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Franta - Ligue 2 | 2014-12-12 | 1 Ajaccio GFCA |
0 - 0
1 - 1
|
Auxerre 1 | E | 0.0, -0.5 | Push | 9.5 | Peste |
|
7-3 (10) | 5-3 (8) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Franta - Ligue 2 | 2014-11-28 | Laval |
0 - 0
1 - 1
|
Auxerre 2 | E | 0.0 | Push | 9.5 | Peste |
|
6-8 (14) | 3-5 (8) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Franta - Ligue 2 | 2014-11-21 | 1 Auxerre |
2 - 0
3 - 1
|
Chateauroux 2 | V | -0.5, -1.0 | Peste | 9.5 | Sub |
|
1-4 (5) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Franta - Ligue 2 | 2014-11-07 | 2 Tours |
2 - 1
2 - 3
|
Auxerre 1 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
3-6 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Franta - Ligue 2 | 2014-10-31 | 1 Auxerre |
0 - 1
0 - 3
|
Brest 4 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
6-5 (11) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Franta - Cupa Ligii | 2014-10-28 | 1 Bastia |
0 - 1
3 - 1
|
Auxerre 1 | Î | -0.5, -1.0 | Peste |
|
6-4 (10) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Franta - Ligue 2 | 2014-10-24 | 1 Nimes |
0 - 1
0 - 1
|
Auxerre 2 1 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
6-4 (10) | 3-3 (6) | 4 (2-2) | 2 (2-0) |
| Franta - Ligue 2 | 2014-10-17 | 1 Auxerre |
1 - 1
2 - 2
|
Nancy | E | 0.0, -0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
5-3 (8) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Franta - Ligue 2 | 2014-10-03 | 1 Sochaux |
0 - 0
0 - 0
|
Auxerre 1 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
6-2 (8) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Franta - Ligue 2 | 2014-09-26 | Auxerre |
1 - 1
2 - 1
|
Arles 2 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
10-4 (14) | 4-2 (6) | 3 (1-2) | 4 (2-2) |
| Franta - Ligue 2 | 2014-09-23 | Angers |
0 - 0
0 - 0
|
Auxerre 2 | E | -0.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
6-1 (7) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Franta - Ligue 2 | 2014-09-19 | Auxerre |
1 - 1
1 - 1
|
AC Ajaccio | E | 0.0, -0.5 | Push | 9.5 | Sub |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Tours Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Franta - Ligue 2 | 2015-04-10 | 2 Tours |
0 - 0
1 - 1
|
Laval 1 | E | -0.5 | Sub | 9.5 |
|
|||||
| Franta - Ligue 2 | 2015-04-03 | 3 Tours |
0 - 0
1 - 0
|
Chateauroux 5 1 | V | -0.5, -1.0 | Sub | 9.5 |
|
|||||
| Franta - Ligue 2 | 2015-03-20 | 1 Nimes |
1 - 1
3 - 2
|
Tours 3 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Franta - Ligue 2 | 2015-03-13 | 2 Tours |
1 - 0
1 - 1
|
Brest 2 | E | 0.0, +0.5 | Push | 9.5 |
|
|||||
| Franta - Ligue 2 | 2015-03-06 | 1 3 Sochaux |
0 - 1
2 - 1
|
Tours | Î | -0.5 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Franta - Ligue 2 | 2015-02-27 | 1 Tours |
0 - 0
1 - 1
|
Nancy 2 | E | 0.0, +0.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
3-3 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Franta - Ligue 2 | 2015-02-20 | 3 US Orleans 45 |
2 - 1
2 - 1
|
Tours 1 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
4-8 (12) | 1-6 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Franta - Ligue 2 | 2015-02-13 | 4 Tours |
1 - 2
2 - 2
|
Arles 3 1 | E | -0.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
6-0 (6) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Franta - Ligue 2 | 2015-02-06 | 2 Angers |
0 - 0
2 - 0
|
Tours 2 | Î | -0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
9-2 (11) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Franta - Ligue 2 | 2015-01-30 | 2 Tours |
0 - 2
0 - 2
|
AC Ajaccio 4 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
3-1 (4) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Franta - Ligue 2 | 2015-01-24 | 2 Valenciennes |
0 - 2
1 - 2
|
Tours 1 | V | -0.5 | Peste | 10.0 | Push |
|
10-0 (10) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Franta - Cupa | 2015-01-21 | 1 3 Tours |
1 - 0
3 - 5
|
St Etienne 2 | Î | +0.5, +1.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Franta - Ligue 2 | 2015-01-16 | 2 Tours |
0 - 1
0 - 2
|
Troyes 3 | Î | 0.0, +0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
5-6 (11) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Franta - Ligue 2 | 2015-01-09 | 1 Dijon |
0 - 1
0 - 3
|
Tours 2 | V | -0.5, -1.0 | Peste | 9.5 | Sub |
|
7-1 (8) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Franta - Ligue 2 | 2014-12-19 | 1 Tours |
2 - 1
3 - 2
|
Le Havre 2 | V | 0.0 | Peste | 10.0 | Peste |
|
7-7 (14) | 4-2 (6) | 4 (2-2) | 1 (0-1) |
| Franta - Ligue 2 | 2014-12-12 | Clermont Foot |
1 - 1
2 - 2
|
Tours 1 | E | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
7-5 (12) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 4 (2-2) |
| Franta - Ligue 2 | 2014-11-28 | 3 Tours |
1 - 0
2 - 1
|
Ajaccio GFCA 4 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
2-6 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Franta - Ligue 2 | 2014-11-21 | 2 Niort |
0 - 1
1 - 1
|
Tours 1 | E | -0.5, -1.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
13-0 (13) | 7-0 (7) | 3 (3-0) | 4 (4-0) |
| Franta - Ligue 2 | 2014-11-07 | 2 Tours |
2 - 1
2 - 3
|
Auxerre 1 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
3-6 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Franta - Ligue 2 | 2014-10-31 | 1 2 Laval |
0 - 0
2 - 1
|
Tours 3 1 | Î | -0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
3-2 (5) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Franta - Ligue 2 | 2014-10-24 | 1 Chateauroux |
0 - 1
2 - 1
|
Tours | Î | 0.0 | Peste | 9.5 | Peste |
|
9-4 (13) | 4-4 (8) | 3 (1-2) | 2 (2-0) |
| Franta - Ligue 2 | 2014-10-17 | 3 Tours |
0 - 0
1 - 2
|
Nimes 2 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Franta - Ligue 2 | 2014-10-06 | 1 Brest |
1 - 0
2 - 0
|
Tours 2 | Î | -0.5, -1.0 | Sub | 10.0 | Sub |
|
5-2 (7) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Franta - Ligue 2 | 2014-09-26 | 1 1 Tours |
0 - 0
0 - 1
|
Sochaux 2 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
1-5 (6) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Franta - Ligue 2 | 2014-09-23 | 1 Nancy |
1 - 0
2 - 1
|
Tours 2 | Î | -0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
6-0 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Franta - Ligue 2 | 2014-09-19 | Tours |
3 - 2
4 - 3
|
US Orleans 45 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
0-3 (3) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Franta - Ligue 2 | 2014-09-12 | 2 Arles |
2 - 0
1 - 0
|
Tours 3 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
5-7 (12) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Franta - Ligue 2 | 2014-08-30 | Tours |
1 - 0
1 - 2
|
Angers | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 | Push |
|
1-9 (10) | 0-4 (4) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Franta - Ligue 2 | 2014-08-22 | AC Ajaccio |
0 - 0
1 - 0
|
Tours | Î | Sub | 10.0 | Sub |
|
4-3 (7) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | |
| Franta - Ligue 2 | 2014-08-15 | Tours |
1 - 0
1 - 0
|
Valenciennes | V |
|
6-6 (12) | 4-4 (8) | (-) | (-) | ||||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 1.75 | 3.4 | 5 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (-0.5) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total cornere | ||
|---|---|---|
| Final (10.0) | Peste@2 | [email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (2.25) | Peste@2 | [email protected] |
Evenimente live
Stare: Final , Scor: 2 - 3 , Corner: 10 - 5
Corner: 10.0 , Handicap: -0.5 , Goluri: 2.0, 2.5
-
9' - 1st Goal - Tours -
16' - 1st Corner - Tours -
17' - 2nd Corner - Tours -
18' - 2nd Goal - Tours - Race to 3 Corners - Tours
-
21' - 3rd Corner - Tours -
33' - 1st Yellow Card - Tours -
33' - 3rd Goal - Auxerre -
38' - 4th Corner - Auxerre -
1-2 score at the end of First Half -
48' - 6th Corner - Auxerre -
59' - 7th Corner - Auxerre -
61' - 8th Corner - Auxerre -
67' - 2nd Yellow Card - Tours - Race to 5 Corners - Auxerre
-
71' - 9th Corner - Auxerre -
74' - 3rd Yellow Card - Auxerre -
75' - 4th Goal - Tours -
80' - 5th Goal - Auxerre -
81' - 4th Yellow Card - Tours -
84' - 10th Corner - Auxerre - Race to 7 Corners - Auxerre
-
84' - 11th Corner - Auxerre -
85' - 12th Corner - Auxerre - Race to 9 Corners - Auxerre
-
85' - 13th Corner - Auxerre -
89' - 5th Yellow Card - Auxerre -
90+1' - 14th Corner - Tours -
90+2' - 15th Corner - Auxerre -
2-3 score at the end of Second Half
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

