Dum, Dec 20, 2015 · 16:58
Cele mai vechiRecente
EÎVVVE
1.55
4.00
5.00
RecenteCele mai vechi
VEEVEV
Predicții gratuite
(bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 2.5
Total goluri
Sub 9.0
Total cornere
+0.5
CD Guadalcacin
Arcos vs CD Guadalcacin Profilul echipelor
Arcos
EÎÎÎEÎVVVERecenteÎn creștere+1.0 pct/meci, ultimele 5 vs 22 anterioare
Peste 9.5 cornereSub4/10
Peste 2.5 goluriSub1/10
Handicap asiaticRatează3/8
CD Guadalcacin
ÎVÎEVEVEEVRecenteÎn creștere+0.5 pct/meci, ultimele 5 vs 25 anterioare
Peste 9.5 cornereSub4/10
Peste 2.5 goluriEgal5/10
Handicap asiaticAcoperă5/8
Echipă de repriza a douaEchipă de reveniriPeste 2.5 cartonașe în 9 din ultimele 10Gol în prima repriză în 7 din ultimele 10
Arcos vs CD Guadalcacin Detalii meci
Arcos
3V-3E-4Î în ultimele 10 meciuri, cu 6 goluri marcate și 10 primite. Medie goluri: 0.6 pentru, 1.0 contra. Victorii 30%, AH câștigat 37%, gol Over 10%, corner Over 40%.
Rezultat final
Câștig 30%3
Egal 30%3
Pierdut 40%4
Total goluri 2.5
Peste 10%1
Anulat 0%0
Sub 90%9
Total cornere 9.0
Peste 40%4
Anulat 0%0
Sub 60%6
Handicap asiatic
Câștig 37%3
Anulat 0%0
Pierdut 62%5
CD Guadalcacin
4V-4E-2Î în ultimele 10 meciuri, cu 11 goluri marcate și 13 primite. Medie goluri: 1.1 pentru, 1.3 contra. Victorii 40%, AH câștigat 62%, gol Over 50%, corner Over 40%.
Rezultat final
Câștig 40%4
Egal 40%4
Pierdut 20%2
Total goluri 2.5
Peste 50%5
Anulat 0%0
Sub 50%5
Total cornere 9.0
Peste 40%4
Anulat 10%1
Sub 50%5
Handicap asiatic
Câștig 62%5
Anulat 12%1
Pierdut 25%2
Ultimele
| Arcos | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| CD Guadalcacin | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| Arcos | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| CD Guadalcacin | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Distribuția golurilorLinie 2.5
Distribuția cornerelorLinie 9.0
Distribuția cartonașelor
Meciurile echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete
Total: 36,
Med.: 2.11,
Abatere std.: 1.35, Mediană: 2,
Mod: 2,
Peste: 36%
Meciurile echipei gazdă pe teren propriu
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete în deplasare
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei oaspete
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Arcos vs CD Guadalcacin Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
Arcos vs CD Guadalcacin Confruntări directe
Arcos vs CD Guadalcacin Vezi H2H complet →| Arcos Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Spania - Tercera - Grupa 10 | 2014-09-21 | CD Guadalcacin |
0 - 0
0 - 1
|
Arcos | V | Sub |
|
|||||||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Arcos Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Spania - Tercera - Grupa 10 | 2015-12-13 | 4 Coria CF |
1 - 1
1 - 1
|
Arcos 3 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 8.5 |
|
|||||
| Spania - Tercera - Grupa 10 | 2015-12-08 | Arcos |
0 - 0
2 - 1
|
UD Rotena 4 1 | V | -1.5 | Peste |
|
||||||
| Spania - Tercera - Grupa 10 | 2015-12-05 | Arcos |
1 - 0
1 - 0
|
Lucena 3 | V | -1.0, -1.5 | Sub |
|
||||||
| Spania - Tercera - Grupa 10 | 2015-11-15 | 1 5 Los Barrios |
0 - 1
0 - 1
|
Arcos 2 | V | Sub | 9.0 |
|
||||||
| Spania - Tercera - Grupa 10 | 2015-11-04 | 6 San Roque de Cadiz |
1 - 0
2 - 0
|
Arcos 1 | Î | -0.5 | Sub | 9.0 |
|
|||||
| Spania - Tercera - Grupa 10 | 2015-10-25 | 2 AD Ceuta FC |
0 - 0
0 - 0
|
Arcos 4 1 | E | -1.0, -1.5 | Sub |
|
7-3 (10) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Spania - Tercera - Grupa 10 | 2015-10-11 | 1 4 CMD San Juan |
0 - 0
2 - 0
|
Arcos 5 | Î | 0.0, -0.5 | 9.0 | Peste |
|
6-6 (12) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 4 (1-3) | |
| Spania - Tercera - Grupa 10 | 2015-10-03 | 4 Atletico Sanluqueno |
1 - 0
2 - 0
|
Arcos 4 | Î | -1.0 | Sub |
|
11-0 (11) | 7-0 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Spania - Tercera - Grupa 10 | 2015-09-17 | 2 San Fernando CD |
0 - 0
1 - 0
|
Arcos 1 | Î | -1.5, -2.0 | Sub | 9.0 | Sub |
|
3-4 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Spania - Tercera - Grupa 10 | 2015-09-13 | 4 Arcos |
0 - 1
1 - 1
|
CD Utrera 3 1 | E |
|
3-2 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||||
| Spania - Tercera - Grupa 10 | 2015-09-06 | 1 5 Sevilla C |
0 - 0
1 - 1
|
Arcos 5 | E | -0.5 | Sub | 9.0 | Peste |
|
3-9 (12) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Spania - Tercera - Grupa 10 | 2015-08-30 | 2 Arcos |
1 - 1
1 - 1
|
Castilleja CF 4 | E | 0.0, -0.5 | Sub |
|
7-3 (10) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Europa - Amicale | 2015-08-25 | 2 Jerez Ind. |
1 - 0
2 - 1
|
Arcos 1 1 | Î | 0.0, +0.5 |
|
2-2 (4) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | |||
| Spania - Tercera - Grupa 10 | 2015-08-23 | 3 Ecija Balompie |
0 - 0
0 - 1
|
Arcos 4 | V | -1.0 | Sub |
|
5-7 (12) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Europa - Amicale | 2015-08-13 | 3 Arcos |
1 - 1
4 - 3
|
Xerez 6 | V | 0.0, -0.5 | Peste |
|
4-4 (8) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Europa - Amicale | 2015-08-07 | 1 Arcos |
0 - 0
0 - 1
|
Real Betis B 1 | Î | +0.5,+1.0 | Sub | 9.0 | Sub |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Spania - Tercera - Grupa 10 | 2015-05-17 | Arcos |
3 - 0
4 - 2
|
San Roque de Cadiz | V | +0.5 | Peste |
|
5-7 (12) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Spania - Tercera - Grupa 10 | 2015-05-09 | Cadiz B |
2 - 1
4 - 1
|
Arcos 2 | Î | +0.5 | Peste |
|
2-5 (7) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Spania - Tercera - Grupa 10 | 2015-04-26 | 1 Mairena |
2 - 1
5 - 1
|
Arcos 3 1 | Î | -0.5 | Peste |
|
5-7 (12) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 3 (0-3) | ||
| Spania - Tercera - Grupa 10 | 2015-03-08 | 2 CMD San Juan |
0 - 1
1 - 1
|
Arcos 2 1 | E | -1.0 | Sub |
|
4-4 (8) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Spania - Tercera - Grupa 10 | 2015-02-22 | 1 San Fernando CD |
2 - 0
2 - 0
|
Arcos 1 | Î | -1.5, -2.0 | Sub |
|
5-5 (10) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Spania - Tercera - Grupa 10 | 2015-02-08 | 2 Ecija Balompie |
1 - 0
1 - 0
|
Arcos 3 1 | Î | -0.5, -1.0 | Sub |
|
2-1 (3) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Spania - Tercera - Grupa 10 | 2015-01-25 | 1 Algeciras CF |
2 - 0
4 - 1
|
Arcos | Î | -2.0, -2.5 | Peste |
|
3-6 (9) | 1-5 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Spania - Tercera - Grupa 10 | 2015-01-18 | 6 Arcos |
2 - 0
2 - 1
|
Conil CF | V | 0.0, -0.5 | Peste |
|
4-6 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Spania - Tercera - Grupa 10 | 2015-01-07 | 4 Arcos |
0 - 2
1 - 4
|
Atletico Sanluqueno 1 | Î | 0.0, +0.5 | Peste |
|
2-4 (6) | 0-3 (3) | 3 (0-3) | 0 (0-0) | ||
| Spania - Tercera - Grupa 10 | 2015-01-03 | AD Ceuta FC |
1 - 0
3 - 1
|
Arcos | Î | -1.0, -1.5 | Peste |
|
3-5 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Spania - Tercera - Grupa 10 | 2014-12-21 | 5 Arcos |
1 - 0
1 - 0
|
Cadiz B 1 | V | 0.0 | Sub |
|
3-7 (10) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Spania - Tercera - Grupa 10 | 2014-12-14 | Sevilla C |
0 - 0
2 - 0
|
Arcos | Î | -0.5 | Sub |
|
4-2 (6) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Spania - Tercera - Grupa 10 | 2014-12-08 | 1 5 Arcos |
0 - 0
3 - 2
|
Mairena 3 | V | 0.0, -0.5 | Peste |
|
2-5 (7) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-1) | ||
| Spania - Tercera - Grupa 10 | 2014-11-30 | 1 CD Alcala |
1 - 0
1 - 1
|
Arcos 2 | E | -0.5, -1.0 | Sub | 9.0 | Peste |
|
10-4 (14) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| CD Guadalcacin Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Spania - Tercera - Grupa 10 | 2015-12-13 | 1 CD Guadalcacin |
1 - 0
1 - 0
|
San Fernando CD 2 | V | +0.5 | Sub |
|
||||||
| Spania - Tercera - Grupa 10 | 2015-12-09 | 3 CD Utrera |
0 - 0
0 - 0
|
CD Guadalcacin 4 | E | 0.0, -0.5 | Sub |
|
||||||
| Spania - Tercera - Grupa 10 | 2015-11-29 | 2 CD Guadalcacin |
0 - 1
1 - 1
|
Sevilla C 3 | E | -0.5 | Sub |
|
||||||
| Spania - Tercera - Grupa 10 | 2015-11-15 | CD Guadalcacin |
0 - 1
2 - 1
|
Ecija Balompie 2 | V |
|
||||||||
| Spania - Tercera - Grupa 10 | 2015-11-04 | 4 Coria CF |
0 - 0
0 - 0
|
CD Guadalcacin 7 1 | E | -1.0 | Sub | 9.0 |
|
|||||
| Spania - Tercera - Grupa 10 | 2015-10-31 | 1 2 CD Guadalcacin |
2 - 1
3 - 1
|
UD Rotena 2 | V | -0.5 | Peste |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Spania - Tercera - Grupa 10 | 2015-10-18 | 1 CD Guadalcacin |
0 - 0
1 - 1
|
Lebrijana 3 | E | 0.0 | Sub | 9.0 | Sub |
|
5-3 (8) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 2 (2-0) |
| Spania - Tercera - Grupa 10 | 2015-10-11 | 3 Los Barrios |
1 - 0
3 - 1
|
CD Guadalcacin 3 | Î | Peste |
|
4-5 (9) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | |||
| Spania - Tercera - Grupa 10 | 2015-10-07 | 1 2 CD Guadalcacin |
0 - 1
2 - 1
|
Conil CF 6 | V | 0.0, +0.5 | Peste | 9.0 | Peste |
|
9-1 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Spania - Tercera - Grupa 10 | 2015-10-04 | 3 San Roque de Cadiz |
1 - 0
5 - 0
|
CD Guadalcacin 3 1 | Î | 0.0, -0.5 | Peste |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Spania - Tercera - Grupa 10 | 2015-09-20 | 5 AD Ceuta FC |
0 - 0
2 - 1
|
CD Guadalcacin 3 | Î | -1.0, -1.5 | Peste |
|
8-2 (10) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Spania - Tercera - Grupa 10 | 2015-09-16 | 3 CD Guadalcacin |
0 - 0
0 - 0
|
Cordoba B 1 | E | +0.5, +1.0 | Sub | 9.0 | Push |
|
7-2 (9) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Spania - Tercera - Grupa 10 | 2015-09-13 | 3 CMD San Juan |
0 - 0
2 - 0
|
CD Guadalcacin 6 1 | Î |
|
3-6 (9) | 3-3 (6) | 3 (3-0) | 2 (0-2) | ||||
| Spania - Tercera - Grupa 10 | 2015-09-06 | 3 CD Guadalcacin |
1 - 1
1 - 1
|
CD Alcala 5 1 | E | 0.0, -0.5 | Sub |
|
11-3 (14) | 7-2 (9) | 4 (3-1) | 1 (1-0) | ||
| Spania - Tercera - Grupa 10 | 2015-08-30 | 2 Atletico Sanluqueno |
1 - 0
1 - 0
|
CD Guadalcacin 5 | Î | -0.5, -1.0 | Sub |
|
4-1 (5) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Spania - Tercera - Grupa 10 | 2015-08-23 | 1 CD Guadalcacin |
0 - 0
0 - 0
|
Lucena 1 | E | -0.5 | Sub |
|
8-3 (11) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (3-0) | ||
| Spania - Tercera - Grupa 10 | 2015-05-14 | 1 CMD San Juan |
1 - 1
3 - 1
|
CD Guadalcacin 2 | Î | -0.5, -1.0 |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | |||
| Spania - Tercera - Grupa 10 | 2015-05-10 | 6 CD Guadalcacin |
0 - 1
2 - 1
|
Peña Deportiva Rociera 2 | V | -0.5, -1.0 | Peste |
|
5-6 (11) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Spania - Tercera - Grupa 10 | 2015-05-03 | 1 San Fernando CD |
0 - 0
1 - 0
|
CD Guadalcacin 3 | Î |
|
13-3 (16) | 6-2 (8) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||||
| Spania - Tercera - Grupa 10 | 2015-04-26 | 1 CD Guadalcacin |
0 - 0
0 - 0
|
La Palma CF 2 | E | -1.0, -1.5 | Sub |
|
7-3 (10) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Spania - Tercera - Grupa 10 | 2015-04-19 | 1 Ecija Balompie |
2 - 0
2 - 0
|
CD Guadalcacin 3 | Î | 0.0, -0.5 | Sub |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Spania - Tercera - Grupa 10 | 2015-03-22 | 4 CD Guadalcacin |
1 - 0
3 - 1
|
CD Gerena 4 1 | V | +0.5 | Peste |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Spania - Tercera - Grupa 10 | 2015-03-15 | 4 Atletico Sanluqueno |
2 - 0
2 - 0
|
CD Guadalcacin 2 | Î | -1.0 | Sub |
|
6-6 (12) | 3-4 (7) | 3 (1-2) | 1 (0-1) | ||
| Spania - Tercera - Grupa 10 | 2015-03-08 | 2 CD Guadalcacin |
1 - 1
2 - 1
|
AD Ceuta FC 5 | V | 0.0, +0.5 | Peste |
|
6-3 (9) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Spania - Tercera - Grupa 10 | 2015-02-28 | 3 San Roque de Cadiz |
0 - 1
0 - 1
|
CD Guadalcacin 4 | V | -0.5, -1.0 | Sub |
|
1-6 (7) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Spania - Tercera - Grupa 10 | 2015-02-21 | 3 CD Guadalcacin |
1 - 0
1 - 0
|
Cadiz B 1 | V | 0.0, -0.5 | Sub |
|
5-0 (5) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Spania - Tercera - Grupa 10 | 2015-02-15 | 3 Sevilla C |
0 - 2
0 - 2
|
CD Guadalcacin 3 1 | V | -0.5, -1.0 | Sub |
|
1-1 (2) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Spania - Tercera - Grupa 10 | 2015-02-08 | 1 2 CD Guadalcacin |
0 - 0
2 - 0
|
Mairena 3 1 | V | 0.0, -0.5 | Sub |
|
11-2 (13) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 4 (3-1) | ||
| Spania - Tercera - Grupa 10 | 2015-01-25 | 3 CD Guadalcacin |
0 - 1
0 - 2
|
CD Alcala 3 | Î | -0.5 | Sub |
|
9-5 (14) | 5-2 (7) | 3 (2-1) | 2 (2-0) | ||
| Spania - Tercera - Grupa 10 | 2015-01-18 | 2 Los Barrios |
1 - 0
2 - 0
|
CD Guadalcacin 4 | Î | -0.5 | Sub |
|
6-6 (12) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 1.55 | 4 | 5 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (-0.5) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total cornere | ||
|---|---|---|
| Final (9.0) | [email protected] | [email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (2.5) | [email protected] | [email protected] |
Evenimente live
Stare: Final , Scor: 1 - 1 , Corner: 8 - 3
Corner: 9.0 , Handicap: -0.5 , Goluri: 2.5
-
14' - 1st Corner - Arcos -
16' - 1st Goal - Arcos -
22' - 2nd Corner - CD Guadalcacin -
32' - 3rd Corner - Arcos - Race to 3 Corners - Arcos
-
32' - 4th Corner - Arcos -
33' - 2nd Goal - CD Guadalcacin -
36' - 5th Corner - CD Guadalcacin -
1-1 score at the end of First Half -
52' - 6th Corner - Arcos - Race to 5 Corners - Arcos
-
54' - 7th Corner - Arcos -
69' - 1st Yellow Card - CD Guadalcacin -
72' - 8th Corner - CD Guadalcacin -
76' - 2nd Yellow Card - Arcos -
79' - 9th Corner - Arcos - Race to 7 Corners - Arcos
-
83' - 10th Corner - Arcos -
87' - Red Card - CD Guadalcacin -
87' - 3rd Yellow Card - Arcos -
87' - 4th Yellow Card - CD Guadalcacin -
89' - 11th Corner - Arcos -
90+1' - 5th Yellow Card - Arcos -
90+6' - 6th Yellow Card - CD Guadalcacin -
1-1 score at the end of Second Half
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

