Sâm, Aug 15, 2020 · 16:00
Angers
2 1
1 - 0
Final · HT 1-0
Cele mai vechiRecente
VVEÎÎE
2.40
3.60
2.40
RecenteCele mai vechi
ÎEÎEÎV

Notițe

Predicții gratuite (bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 2.5
Total goluri
–
Total cornere
0.0
St Etienne
Angers
VEÎÎÎÎÎVVVRecenteÎn creștere+0.8 pct/meci, ultimele 5 vs 20 anterioare
Peste 9.5 cornereEgal5/10
Peste 2.5 goluriSub3/10
Handicap asiaticRateazăAcoperit 3/10
St Etienne
VÎÎÎVÎEÎEÎRecenteÎn scădere-1.0 pct/meci, ultimele 5 vs 25 anterioare
Peste 9.5 cornereEgal5/10
Peste 2.5 goluriSub3/10
Handicap asiaticRateazăAcoperit 3/10
Angers

4V-2E-4Î în ultimele 10 meciuri, cu 7 goluri marcate și 8 primite. Medie goluri: 0.7 pentru, 0.8 contra. Victorii 40%, AH câștigat 30%, gol Over 10%, corner Over 0%.

Rezultat final
Câștig 40%4 Egal 20%2 Pierdut 40%4
Total goluri 2.5
Peste 10%1 Anulat 0%0 Sub 90%9
Handicap asiatic
Câștig 30%3 Anulat 20%2 Pierdut 50%5
St Etienne

2V-2E-6Î în ultimele 10 meciuri, cu 8 goluri marcate și 15 primite. Medie goluri: 0.8 pentru, 1.5 contra. Victorii 20%, AH câștigat 30%, gol Over 30%, corner Over 0%.

Rezultat final
Câștig 20%2 Egal 20%2 Pierdut 60%6
Total goluri 2.5
Peste 30%3 Anulat 0%0 Sub 70%7
Handicap asiatic
Câștig 30%3 Anulat 0%0 Pierdut 70%7
Ultimele
Angers
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
St Etienne
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Total cornere peste 7.5 - 13.5
Angers
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
St Etienne
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Meciurile echipei oaspete
Total: 40, Med.: 2.63, Abatere std.: 1.61, Mediană: 2, Mod: 1, Peste: 48%

Angers Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Franta - Ligue 1 2019-09-22 1 Angers
0 - 1
4 - 1
St Etienne 1 V 0.0, -0.5 Peste 9.5
Franta - Ligue 1 2019-05-24 1 Angers
0 - 0
1 - 1
St Etienne 1 E 0.0, -0.5 Sub 9.0
Franta - Ligue 1 2018-11-04 1 St Etienne
2 - 2
4 - 3
Angers 1 Î -0.5 Peste 9.5
Franta - Ligue 1 2018-02-17 1 Angers
0 - 0
0 - 1
St Etienne 2 Î 0.0 Sub 9.0
Franta - Ligue 1 2017-09-10 1 3 St Etienne
1 - 1
1 - 1
Angers 2 1 E 0.0, -0.5 Push 10.0
Franta - Ligue 1 2017-01-22 2 St Etienne
0 - 1
2 - 1
Angers 3 Î -0.5 Peste 10.0 Sub
6-3 (9) 2-1 (3) 1 (1-0) 2 (2-0)
Franta - Ligue 1 2016-11-27 3 Angers
1 - 0
1 - 2
St Etienne 3 1 Î 0.0 Peste 9.0 Peste
6-5 (11) 4-2 (6) 1 (1-0) 1 (1-0)
Franta - Ligue 1 2016-03-05 5 Angers
0 - 0
0 - 0
St Etienne 3 E 0.0, +0.5 Sub 9.5 Sub
4-5 (9) 4-0 (4) 1 (1-0) 1 (0-1)
Franta - Ligue 1 2015-12-20 3 St Etienne
0 - 0
1 - 0
Angers 3 Î -0.5 Sub 10.0 Peste
9-5 (14) 7-2 (9) 4 (4-0) 2 (0-2)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Angers Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Elite Club - Amicale 2020-08-08 1 Lorient
0 - 0
0 - 0
Angers E 0.0 Sub 8.5
Europa - Amicale 2020-08-01 Angers
0 - 0
0 - 1
Rennes 2 Î +0.5 Sub
Europa - Amicale 2020-07-28 3 Angers
1 - 1
1 - 3
Le Havre 3 Î -0.5, -1.0 Peste
Elite Club - Amicale 2020-07-25 1 Angers
0 - 0
1 - 1
Bordeaux 1 E 0.0 Sub 8.5
Europa - Amicale 2020-07-22 Cholet
0 - 0
0 - 1
Angers V +1.5 Sub 8.5
Franta - Ligue 1 2020-03-07 Angers
0 - 0
2 - 0
Nantes 3 V 0.0 Push 9.0 Peste
4-6 (10) 0-4 (4) 1 (0-1) 1 (0-1)
Franta - Ligue 1 2020-02-29 2 Brest
0 - 1
0 - 1
Angers 1 V 0.0 Sub 9.5 Peste
12-0 (12) 5-0 (5) 0 (0-0) 2 (2-0)
Franta - Ligue 1 2020-02-22 4 Angers
0 - 0
1 - 0
Montpellier 2 V 0.0, -0.5 Sub 9.0 Peste
6-8 (14) 5-3 (8) 3 (0-3) 0 (0-0)
Franta - Ligue 1 2020-02-15 1 Nimes
0 - 0
1 - 0
Angers 2 1 Î 0.0 Sub 9.0 Peste
7-5 (12) 2-3 (5) 3 (1-2) 1 (1-0)
Franta - Ligue 1 2020-02-07 3 Angers
0 - 1
0 - 2
Lille 3 Î 0.0 Push 9.0 Sub
6-2 (8) 2-0 (2) 2 (2-0) 3 (2-1)
Franta - Ligue 1 2020-02-04 2 Monaco
1 - 0
1 - 0
Angers 2 Î -0.5 Sub 9.0 Push
1-8 (9) 1-2 (3) 2 (1-1) 2 (0-2)
Franta - Ligue 1 2020-02-01 1 Angers
1 - 1
1 - 4
Reims 2 Î -0.5 Peste 9.0 Sub
2-4 (6) 0-1 (1) 1 (0-1) 1 (1-0)
Franta - Cupa 2020-01-28 3 Angers
0 - 3
4 - 5
Rennes 5 Î 0.0 Peste 9.0 Peste
7-4 (11) 2-2 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Franta - Ligue 1 2020-01-25 1 Marseille
0 - 0
0 - 0
Angers 2 E -0.5 Sub 9.0 Sub
4-2 (6) 2-2 (4) 2 (1-1) 1 (1-0)
Franta - Cupa 2020-01-19 2 Rouen
1 - 3
1 - 4
Angers 1 V +0.5, +1.0 Peste 9.5 Sub
5-4 (9) 1-2 (3) 1 (1-0) 1 (1-0)
Franta - Ligue 1 2020-01-11 1 Angers
1 - 1
1 - 1
Nice 3 E -0.5, -1.0 Sub 9.0 Push
7-2 (9) 5-1 (6) 0 (0-0) 1 (0-1)
Franta - Cupa 2020-01-05 1 Dieppe
0 - 0
1 - 3
Angers 3 V +1.5 Peste 9.5 Peste
2-9 (11) 1-4 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
Franta - Ligue 1 2019-12-21 1 Nantes
1 - 0
1 - 2
Angers V 0.0, -0.5 Peste 9.0 Push
5-4 (9) 3-2 (5) 2 (0-2) 0 (0-0)
Franta - Ligue 1 2019-12-14 4 Angers
0 - 0
0 - 0
Monaco 3 E 0.0, +0.5 Sub 9.0 Peste
7-6 (13) 3-2 (5) 1 (0-1) 4 (2-2)
Franta - Ligue 1 2019-12-07 3 Rennes
1 - 0
2 - 1
Angers 1 Î 0.0, -0.5 Peste 9.0 Sub
4-4 (8) 2-1 (3) 0 (0-0) 2 (1-1)
Franta - Ligue 1 2019-12-03 1 Angers
0 - 2
0 - 2
Marseille 1 Î 0.0, +0.5 Sub 9.5 Sub
3-2 (5) 2-0 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Franta - Ligue 1 2019-11-30 2 Nice
1 - 1
3 - 1
Angers 1 Î 0.0, -0.5 Peste 9.5 Sub
0-7 (7) 0-3 (3) 1 (0-1) 2 (0-2)
Franta - Ligue 1 2019-11-23 2 Angers
0 - 0
1 - 0
Nimes 1 V -0.5 Sub 8.5 Sub
3-2 (5) 1-2 (3) 3 (1-2) 0 (0-0)
Franta - Ligue 1 2019-11-09 2 Reims
0 - 0
0 - 0
Angers 2 1 E 0.0 Sub 9.0 Peste
2-12 (14) 1-9 (10) 2 (0-2) 1 (1-0)
Franta - Ligue 1 2019-11-02 1 Angers
1 - 0
1 - 0
Strasbourg 1 V 0.0, -0.5 Sub 10.5 Peste
4-8 (12) 1-4 (5) 2 (0-2) 3 (2-1)
Franta - Cupa Ligii 2019-10-30 2 Amiens
0 - 1
3 - 2
Angers 3 Î 0.0 Peste 9.0 Sub
2-2 (4) 1-2 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Franta - Ligue 1 2019-10-26 2 Montpellier
0 - 0
0 - 0
Angers 3 E 0.0, -0.5 Sub 9.0 Sub
5-2 (7) 1-2 (3) 2 (1-1) 2 (2-0)
Franta - Ligue 1 2019-10-19 1 Angers
0 - 0
0 - 1
Brest Î -0.5, -1.0 Sub 9.5 Peste
13-3 (16) 9-3 (12) 4 (3-1) 2 (2-0)
Franta - Ligue 1 2019-10-05 3 PSG
2 - 0
4 - 0
Angers 1 Î -2.0 Peste 9.5 Sub
6-1 (7) 4-0 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Franta - Ligue 1 2019-09-28 1 Angers
0 - 1
1 - 1
Amiens E -0.5, -1.0 Sub 8.5 Peste
10-2 (12) 5-1 (6) 3 (2-1) 1 (1-0)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
St Etienne Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Franta - Cupa 2020-07-24 4 PSG
1 - 0
1 - 0
St Etienne 6 1 Î -2.0, -2.5 Sub 10.0
Franta - Ligue 1 2020-03-08 1 3 St Etienne
0 - 0
1 - 1
Bordeaux 3 E 0.0, -0.5 Sub 9.5
Franta - Ligue 1 2020-03-01 4 Lyon
1 - 0
2 - 0
St Etienne 4 Î -0.5, -1.0 Sub 9.0
Franta - Ligue 1 2020-02-23 1 St Etienne
0 - 0
1 - 1
Reims 1 E 0.0, -0.5 Push 9.5
Franta - Ligue 1 2020-02-16 2 Brest
3 - 0
3 - 2
St Etienne 3 Î 0.0 Peste 9.5
Franta - Cupa 2020-02-13 4 Epinal
0 - 1
1 - 2
St Etienne 2 V +0.5, +1.0 Peste 9.0 Push
7-2 (9) 2-1 (3) 0 (0-0) 4 (3-1)
Franta - Ligue 1 2020-02-09 1 1 Montpellier
1 - 0
1 - 0
St Etienne 3 Î -0.5 Sub 8.5 Peste
3-6 (9) 2-2 (4) 0 (0-0) 4 (1-3)
Franta - Ligue 1 2020-02-05 2 St Etienne
0 - 1
0 - 2
Marseille 3 Î 0.0 Sub 9.0 Sub
6-2 (8) 3-1 (4) 1 (1-0) 2 (2-0)
Franta - Ligue 1 2020-02-02 Metz
1 - 0
3 - 1
St Etienne 2 Î 0.0 Peste 9.5 Peste
3-8 (11) 2-6 (8) 1 (1-0) 0 (0-0)
Franta - Cupa 2020-01-28 1 Monaco
0 - 1
0 - 1
St Etienne 4 V -0.5, -1.0 Sub 10.0 Peste
9-2 (11) 6-1 (7) 1 (1-0) 1 (1-0)
Franta - Ligue 1 2020-01-25 3 St Etienne
2 - 1
2 - 1
Nimes 2 V -0.5, -1.0 Peste 9.5 Peste
6-5 (11) 2-3 (5) 1 (0-1) 3 (2-1)
Franta - Cupa 2020-01-18 1 Paris FC
1 - 1
2 - 3
St Etienne 3 V +0.5 Peste 9.0 Sub
0-8 (8) 0-4 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Franta - Ligue 1 2020-01-12 2 St Etienne
0 - 1
0 - 2
Nantes 1 Î 0.0, -0.5 Push 9.5 Sub
2-1 (3) 1-1 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Franta - Cupa Ligii 2020-01-08 PSG
3 - 0
6 - 1
St Etienne 3 1 Î -3.0, -3.5 Peste 10.5 Peste
6-6 (12) 4-5 (9) 2 (1-1) 0 (0-0)
Franta - Cupa 2020-01-05 2 FC Bastia-Borgo
0 - 2
0 - 3
St Etienne 2 V +1.0 Peste 9.5 Sub
1-6 (7) 0-3 (3) 1 (0-1) 2 (0-2)
Franta - Ligue 1 2019-12-21 3 Strasbourg
1 - 0
2 - 1
St Etienne 2 Î -0.5 Peste 9.0 Push
2-7 (9) 1-2 (3) 2 (1-1) 3 (1-2)
Franta - Cupa Ligii 2019-12-18 Nimes
0 - 1
1 - 2
St Etienne 1 V +0.5 Peste 9.5 Peste
8-9 (17) 3-6 (9) 1 (0-1) 2 (1-1)
Franta - Ligue 1 2019-12-15 1 1 St Etienne
0 - 2
0 - 4
PSG 1 Î +1.5, +2.0 Peste 10.0 Sub
5-2 (7) 2-1 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
UEFA Europa League 2019-12-12 2 Wolfsburg
0 - 0
1 - 0
St Etienne 2 Î -0.5, -1.0 Sub 9.5 Peste
8-6 (14) 5-4 (9) 4 (3-1) 1 (0-1)
Franta - Ligue 1 2019-12-08 2 Reims
1 - 0
3 - 1
St Etienne 2 Î 0.0, -0.5 Peste 10.0 Sub
1-2 (3) 0-2 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Franta - Ligue 1 2019-12-04 2 St Etienne
3 - 1
4 - 1
Nice 3 V -0.5 Peste 9.5 Peste
8-5 (13) 6-0 (6) 2 (2-0) 0 (0-0)
Franta - Ligue 1 2019-12-01 1 Rennes
1 - 1
2 - 1
St Etienne 3 Î -0.5 Peste 10.0 Sub
6-1 (7) 1-1 (2) 0 (0-0) 4 (4-0)
UEFA Europa League 2019-11-28 1 St Etienne
0 - 0
0 - 0
Gent 2 1 E 0.0 Sub 10.0 Sub
8-1 (9) 7-0 (7) 3 (3-0) 1 (1-0)
Franta - Ligue 1 2019-11-24 3 St Etienne
0 - 0
0 - 0
Montpellier 3 E 0.0 Sub 9.5 Sub
1-5 (6) 0-4 (4) 1 (0-1) 1 (1-0)
Franta - Ligue 1 2019-11-10 1 Nantes
2 - 2
2 - 3
St Etienne V -0.5 Peste 9.5 Sub
3-3 (6) 1-3 (4) 2 (1-1) 0 (0-0)
UEFA Europa League 2019-11-07 1 PFC Oleksandria
0 - 0
2 - 2
St Etienne 2 E +0.5 Peste 10.0 Sub
4-1 (5) 2-1 (3) 1 (1-0) 1 (1-0)
Franta - Ligue 1 2019-11-03 1 St Etienne
0 - 0
1 - 0
Monaco 1 1 V 0.0, +0.5 Sub 11.0 Sub
2-1 (3) 1-1 (2) 1 (0-1) 1 (1-0)
Franta - Ligue 1 2019-10-27 2 St Etienne
1 - 0
2 - 2
Amiens 3 E 0.0, -0.5 Peste 9.5 Sub
5-4 (9) 3-3 (6) 1 (1-0) 2 (2-0)
UEFA Europa League 2019-10-24 1 St Etienne
1 - 1
1 - 1
PFC Oleksandria 2 E -1.0, -1.5 Sub 10.5 Sub
4-1 (5) 2-0 (2) 1 (1-0) 2 (2-0)
Franta - Ligue 1 2019-10-20 Bordeaux
0 - 0
0 - 1
St Etienne 3 V 0.0, -0.5 Sub 10.0 Peste
8-5 (13) 3-3 (6) 3 (2-1) 1 (0-1)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Publică ponturi
1x2
Final 2.4 3.6 2.4
Pauză 3 2.2 3
Handicap asiatic
Final (0.0) [email protected] Oaspeț[email protected]
Pauză (0.0) [email protected] Oaspeț[email protected]
Total goluri
Final (2.5) [email protected] [email protected]
Pauză (1.0) [email protected] [email protected]


Ora Tip Selecție Miză Rezultat
Evenimente live

Stare: Final , Scor: 1 - 0 , Corner: 2 - 8

Corner: , Handicap: 0.0 , Goluri: 2.5

2
Șuturi pe poartă
7
6
Șuturi pe lângă poartă
6
86
Atac
99
47
Atac periculos
63
41
Posesie %
59

Scor: 1 - 0 , Corner: 0 - 7 Pauză

Corner: , Handicap: 0.0 , Goluri: 1.0

1
Șuturi pe poartă
5
4
Șuturi pe lângă poartă
4
46
Atac
44
21
Atac periculos
34
47
Posesie %
53
  • 2' - 1st Corner - St Etienne
  • 14' - 2nd Corner - St Etienne
  • Race to 3 Corners - St Etienne
  • 14' - 3rd Corner - St Etienne
  • 17' - 4th Corner - St Etienne
  • Race to 5 Corners - St Etienne
  • 19' - 5th Corner - St Etienne
  • 20' - 1st Goal - Angers
  • 39' - 6th Corner - St Etienne
  • Race to 7 Corners - St Etienne
  • 44' - 7th Corner - St Etienne
  • 1-0 score at the end of First Half
  • 52' - 8th Corner - Angers
  • 56' - 1st Yellow Card - Angers
  • 69' - 9th Corner - St Etienne
  • 70' - 2nd Yellow Card - St Etienne
  • 71' - 10th Corner - Angers
  • 1-0 score at the end of Second Half

Rămâi la curent cu TotalCorner

Alătură-te canalului nostru gratuit de ponturi Telegram. Poți configura și alerte personalizate pentru meciuri.

Ponturi gratuite pe Telegram Alerte personalizate