Predicții gratuite
(bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 3.0
Total goluri
–
Total cornere
-0.75
Alta
Alta vs Skeid Profilul echipelor
Alta
Evaluările sunt în curs de calcul
VVVEVÎVÎÎERecenteÎn scădere-1.3 pct/meci, ultimele 5 vs 18 anterioare
Peste 9.5 cornereSub3/10
Peste 2.5 goluriEgal5/10
Handicap asiaticAcoperă6/10
Skeid
Evaluările sunt în curs de calcul
ÎVEÎEVVEVVRecenteÎn formă maximă+1.1 pct/meci, ultimele 5 vs 19 anterioare
Peste 9.5 cornereSub4/10
Peste 2.5 goluriSub4/10
Handicap asiaticEgal5/10
Alta vs Skeid Detalii meci
Alta
5V-2E-3Î în ultimele 10 meciuri, cu 14 goluri marcate și 10 primite. Medie goluri: 1.4 pentru, 1.0 contra. Victorii 50%, AH câștigat 60%, gol Over 20%, corner Over 0%.
Rezultat final
Câștig 50%5
Egal 20%2
Pierdut 30%3
Total goluri 3.0
Peste 20%2
Anulat 30%3
Sub 50%5
Handicap asiatic
Câștig 60%6
Anulat 0%0
Pierdut 40%4
Skeid
5V-3E-2Î în ultimele 10 meciuri, cu 18 goluri marcate și 11 primite. Medie goluri: 1.8 pentru, 1.1 contra. Victorii 50%, AH câștigat 50%, gol Over 30%, corner Over 0%.
Rezultat final
Câștig 50%5
Egal 30%3
Pierdut 20%2
Total goluri 3.0
Peste 30%3
Anulat 10%1
Sub 60%6
Handicap asiatic
Câștig 50%5
Anulat 0%0
Pierdut 50%5
Ultimele
| Alta | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Skeid | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| Alta | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Skeid | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Distribuția golurilorLinie 3.0
Distribuția cornerelor
Distribuția cartonașelor
Meciurile echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete
Total: 40,
Med.: 3.08,
Abatere std.: 1.86, Mediană: 3,
Mod: ,
Peste: 43%
Meciurile echipei gazdă pe teren propriu
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete în deplasare
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei oaspete
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Alta vs Skeid Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
Alta vs Skeid Confruntări directe
Alta vs Skeid Vezi H2H complet →| Alta Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Norvegia - Divizia 2 - Grupa 1 | 2017-07-22 | 1 Skeid |
0 - 0
0 - 2
|
Alta | V | -0.5 | Sub |
|
||||||
| Norvegia - Divizia 2 - Grupa 1 | 2016-08-21 | 1 1 Skeid |
2 - 0
5 - 3
|
Alta 1 | Î | -0.5, -1.0 | Peste |
|
||||||
| Norvegia - Divizia 2 - Grupa 1 | 2016-05-08 | 3 Alta |
0 - 2
2 - 3
|
Skeid 1 | Î | -0.5, -1.0 | Peste |
|
||||||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Alta Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Norvegia - Divizia 2 - Grupa 1 | 2017-10-14 | Raufoss |
0 - 0
0 - 0
|
Alta 2 | E | -0.5 | Sub |
|
||||||
| Norvegia - Divizia 2 - Grupa 1 | 2017-09-30 | Kjelsås |
1 - 0
3 - 1
|
Alta 2 | Î | +0.5 | Peste |
|
||||||
| Norvegia - Divizia 2 - Grupa 1 | 2017-09-02 | 1 Asker |
3 - 0
4 - 0
|
Alta 1 | Î | 0.0, -0.5 | Peste |
|
||||||
| Norvegia - Divizia 2 - Grupa 1 | 2017-08-28 | 2 Alta |
1 - 0
3 - 0
|
Valerenga 2 | V | -1.5, -2.0 | Sub |
|
||||||
| Norvegia - Divizia 2 - Grupa 1 | 2017-08-20 | 1 Nybergsund |
1 - 0
1 - 0
|
Alta 1 | Î | +0.5 | Sub |
|
||||||
| Norvegia - Divizia 2 - Grupa 1 | 2017-08-12 | Alta |
1 - 0
3 - 0
|
KFUM 2 | V | -0.5, -1.0 | Peste |
|
3-3 (6) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| Norvegia - Divizia 2 - Grupa 1 | 2017-08-05 | 2 Alta |
0 - 1
1 - 1
|
Baerum 2 | E | -0.5, -1.0 | Sub |
|
4-4 (8) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Norvegia - Divizia 2 - Grupa 1 | 2017-07-29 | Follo |
0 - 1
0 - 2
|
Alta 1 | V | +0.5, +1.0 | Sub |
|
8-6 (14) | 3-5 (8) | 1 (1-0) | 4 (3-1) | ||
| Norvegia - Divizia 2 - Grupa 1 | 2017-07-22 | 1 Skeid |
0 - 0
0 - 2
|
Alta | V | -0.5 | Sub |
|
4-5 (9) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Norvegia - Divizia 2 - Grupa 1 | 2017-07-01 | 1 Alta |
1 - 0
2 - 1
|
Raufoss 1 | V | 0.0 | Push |
|
7-8 (15) | 6-2 (8) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Norvegia - Divizia 2 - Grupa 1 | 2017-06-25 | 1 Ham-Kam |
0 - 0
2 - 1
|
Alta 2 | Î | -0.5, -1.0 | Push |
|
2-8 (10) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Norvegia - Divizia 2 - Grupa 1 | 2017-06-10 | Grorud |
0 - 1
2 - 2
|
Alta 5 | E | -0.5 | Peste |
|
8-4 (12) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Norvegia - Divizia 2 - Grupa 1 | 2017-06-04 | 2 Alta |
1 - 0
1 - 0
|
Finnsnes IL 2 | V | -0.5 | Sub |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 4 (3-1) | 1 (0-1) | ||
| Norvegia - Divizia 2 - Grupa 1 | 2017-05-28 | 1 2 Brumunddal |
0 - 0
0 - 0
|
Alta | E | +1.0, +1.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
2-11 (13) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Norvegia - Cupa | 2017-05-24 | Ullensaker/Kisa |
0 - 0
2 - 0
|
Alta | Î | -1.0 | Sub | 11.5 | Peste |
|
8-5 (13) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Norvegia - Divizia 2 - Grupa 1 | 2017-05-13 | 2 Valerenga 2 |
0 - 2
0 - 3
|
Alta 2 | V | +0.5, +1.0 | Sub |
|
4-4 (8) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Norvegia - Divizia 2 - Grupa 1 | 2017-05-07 | 2 Alta |
2 - 0
2 - 1
|
Nybergsund 2 | V | -1.0 | Push |
|
9-9 (18) | 5-3 (8) | 3 (1-2) | 1 (1-0) | ||
| Norvegia - Divizia 2 - Grupa 1 | 2017-04-29 | 3 KFUM |
2 - 1
2 - 4
|
Alta 2 | V | -0.5, -1.0 | Peste | 9.5 | Sub |
|
4-5 (9) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Norvegia - Cupa | 2017-04-26 | 1 Alta |
3 - 1
5 - 1
|
FK Senja 1 | V | -1.5, -2.0 | Peste |
|
5-0 (5) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Norvegia - Divizia 2 - Grupa 1 | 2017-04-17 | 1 Alta |
0 - 0
2 - 0
|
Follo 2 | V | -0.5, -1.0 | Sub |
|
5-4 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Europa - Amicale | 2017-04-02 | 1 Follo |
0 - 0
1 - 0
|
Alta 1 | Î | 0.0, -0.5 | Sub |
|
5-8 (13) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 2 (0-2) | ||
| Europa - Amicale | 2017-03-31 | 1 Kjelsås |
1 - 0
3 - 0
|
Alta 1 1 | Î | 0.0, -0.5 | Peste |
|
3-8 (11) | 1-6 (7) | 4 (0-4) | 3 (1-2) | ||
| Europa - Amicale | 2017-02-19 | Alta |
1 - 0
2 - 1
|
Tromsdalen | V | +0.5, +1.0 | Sub |
|
5-1 (6) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Europa - Amicale | 2017-02-12 | Raufoss |
2 - 0
2 - 0
|
Alta 1 | Î | -1.0, -1.5 | Sub |
|
5-4 (9) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Norvegia - Divizia 2 - Grupa 1 | 2016-10-15 | 1 Kjelsås |
2 - 0
5 - 1
|
Alta 1 | Î | -0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
5-3 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Norvegia - Divizia 2 - Grupa 1 | 2016-10-09 | Alta |
0 - 1
1 - 1
|
Finnsnes IL 3 | E | 0.0, +0.5 | Sub |
|
9-4 (13) | 6-1 (7) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Norvegia - Divizia 2 - Grupa 1 | 2016-10-03 | 1 1 Stabaek 2 |
0 - 1
0 - 4
|
Alta 1 | V | +1.0 | Peste |
|
4-3 (7) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Norvegia - Divizia 2 - Grupa 1 | 2016-09-11 | 1 1 Mo |
1 - 1
2 - 5
|
Alta 1 | V | +1.0, +1.5 | Peste |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Norvegia - Divizia 2 - Grupa 1 | 2016-08-28 | 3 Alta |
0 - 0
0 - 0
|
Ullern 4 | E | -1.5 | Sub |
|
12-10 (22) | 5-3 (8) | 3 (3-0) | 3 (1-2) | ||
| Norvegia - Divizia 2 - Grupa 1 | 2016-08-21 | 1 1 Skeid |
2 - 0
5 - 3
|
Alta 1 | Î | -0.5, -1.0 | Peste |
|
6-11 (17) | 4-6 (10) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Skeid Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Norvegia - Divizia 2 - Grupa 1 | 2017-10-14 | 1 Skeid |
3 - 2
5 - 3
|
Baerum 1 | V | -0.5 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Norvegia - Divizia 2 - Grupa 1 | 2017-09-30 | 2 KFUM |
0 - 0
1 - 2
|
Skeid 3 | V | 0.0, -0.5 | Peste |
|
||||||
| Norvegia - Divizia 2 - Grupa 1 | 2017-09-24 | Skeid |
1 - 0
1 - 1
|
Raufoss 2 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 11.5 |
|
|||||
| Norvegia - Divizia 2 - Grupa 1 | 2017-09-02 | 1 2 Grorud |
0 - 0
0 - 1
|
Skeid 2 | V | 0.0 | Sub |
|
||||||
| Norvegia - Divizia 2 - Grupa 1 | 2017-08-27 | 2 Skeid |
0 - 0
4 - 0
|
Finnsnes IL 2 | V | -1.5 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Norvegia - Divizia 2 - Grupa 1 | 2017-08-19 | 1 Brumunddal |
0 - 0
0 - 0
|
Skeid 2 | E | +0.5 | Sub | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Norvegia - Divizia 2 - Grupa 1 | 2017-08-13 | 1 Skeid |
0 - 0
0 - 1
|
Asker 2 | Î | -0.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
1-2 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Norvegia - Divizia 2 - Grupa 1 | 2017-08-08 | 1 Valerenga 2 |
1 - 1
1 - 1
|
Skeid 2 | E | +1.0 | Sub |
|
6-4 (10) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Norvegia - Divizia 2 - Grupa 1 | 2017-07-30 | 2 Skeid |
1 - 0
4 - 2
|
Nybergsund 1 | V | -1.0 | Peste |
|
10-4 (14) | 8-1 (9) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Norvegia - Divizia 2 - Grupa 1 | 2017-07-22 | 1 Skeid |
0 - 0
0 - 2
|
Alta | Î | -0.5 | Sub |
|
4-5 (9) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Norvegia - Divizia 2 - Grupa 1 | 2017-06-24 | Skeid |
0 - 1
1 - 2
|
Follo 1 | Î | -1.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
8-5 (13) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Norvegia - Divizia 2 - Grupa 1 | 2017-06-18 | 1 Skeid |
0 - 1
1 - 2
|
KFUM 1 | Î | -0.5, -1.0 | Peste | 10.0 | Peste |
|
9-2 (11) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Norvegia - Divizia 2 - Grupa 1 | 2017-06-11 | Raufoss |
0 - 0
2 - 1
|
Skeid 1 | Î | 0.0, +0.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
8-6 (14) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 3 (0-3) |
| Norvegia - Divizia 2 - Grupa 1 | 2017-06-05 | 1 Skeid |
1 - 0
4 - 0
|
Ham-Kam | V | 0.0, +0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
2-14 (16) | 1-6 (7) | 1 (0-1) | 4 (0-4) |
| Norvegia - Divizia 2 - Grupa 1 | 2017-05-28 | 2 Kjelsås |
1 - 0
1 - 1
|
Skeid 1 | E | +0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
3-10 (13) | 2-8 (10) | 5 (1-4) | 0 (0-0) |
| Norvegia - Cupa | 2017-05-24 | 2 Skeid |
2 - 1
2 - 4
|
Stromsgodset 2 | Î | +1.5 | Peste | 11.0 | Peste |
|
6-7 (13) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Norvegia - Divizia 2 - Grupa 1 | 2017-05-20 | 2 Skeid |
0 - 0
0 - 1
|
Grorud 1 | Î | -0.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
9-0 (9) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Norvegia - Divizia 2 - Grupa 1 | 2017-05-14 | 2 Finnsnes IL |
0 - 0
0 - 0
|
Skeid 1 | E | 0.0, -0.5 | Sub |
|
2-6 (8) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Norvegia - Divizia 2 - Grupa 1 | 2017-05-07 | Skeid |
1 - 0
2 - 0
|
Brumunddal | V | -1.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Norvegia - Divizia 2 - Grupa 1 | 2017-04-30 | 3 Asker |
0 - 2
0 - 3
|
Skeid 1 | V | 0.0 | Sub |
|
3-3 (6) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Norvegia - Cupa | 2017-04-27 | 2 Skeid |
1 - 0
2 - 1
|
LynToppf 3 | V | -0.5,-1.0 | Sub | 11.5 | Sub |
|
7-3 (10) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 4 (2-2) |
| Norvegia - Divizia 2 - Grupa 1 | 2017-04-24 | Skeid |
1 - 0
2 - 0
|
Valerenga 2 1 | V | -1.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
9-4 (13) | 7-1 (8) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Norvegia - Divizia 2 - Grupa 1 | 2017-04-17 | 1 Nybergsund |
0 - 0
0 - 1
|
Skeid 2 | V | +0.5 | Sub |
|
2-7 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Europa - Amicale | 2017-04-08 | 2 Skeid |
1 - 2
3 - 2
|
Skedsmo | V | -1.0, -1.5 | Peste |
|
8-2 (10) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Europa - Amicale | 2017-03-05 | 2 Raufoss |
1 - 0
2 - 1
|
Skeid | Î | -0.5 | Push |
|
10-7 (17) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 3 (2-1) | ||
| Europa - Amicale | 2017-02-23 | 1 KFUM |
0 - 3
1 - 3
|
Skeid 1 | V | -0.5 | Peste |
|
4-2 (6) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Europa - Amicale | 2017-02-18 | 1 Strommen |
3 - 1
3 - 2
|
Skeid 2 1 | Î | -1.0 | Peste |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Europa - Amicale | 2017-02-10 | 1 Ullensaker/Kisa |
0 - 0
0 - 1
|
Skeid 1 | V | -1.0 | Sub |
|
4-2 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Europa - Amicale | 2017-02-03 | Fredrikstad |
0 - 2
0 - 3
|
Skeid | V | -1.0, -1.5 | Push | 9.5 | Peste |
|
8-5 (13) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Norvegia - Divizia 2 - Grupa 1 | 2016-10-22 | Skeid |
0 - 0
2 - 1
|
Follo 1 | V | -0.5, -1.0 | Sub |
|
8-8 (16) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 1.4 | 4.5 | 5.75 |
| Pauză | 1.9 | 2.37 | 6 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (-0.75) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Pauză (-0.5) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (3.0) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (1.25) | [email protected] | [email protected] |
Evenimente live
Stare: , Scor: 0 - 0 , Corner: 0 - 0
Corner: , Handicap: -0.5, -1.0 , Goluri: 3.0
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

