Sâm, Oct 24, 2020 · 15:00
Alloa [7]
8
1 - 4
Final · HT 1-1
Dunfermline [3]
3
Cele mai vechiRecente
VVVÎVÎ
4.75
4.00
1.65
RecenteCele mai vechi
VVVEEV

Notițe

Predicții gratuite (bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 2.5
Total goluri
Peste 11.0
Total cornere
+0.75
Alloa
Alloa
VEEEÎVVÎVÎRecenteÎn creștere+0.8 pct/meci, ultimele 5 vs 23 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste7/10
Peste 2.5 goluriSub4/10
Handicap asiaticAcoperăAcoperit 8/10
Cedează pe finalScapă avantajul · nu câștigă 3 din 7 meciuri în care a condusGol în prima repriză în 9 din ultimele 10
Dunfermline
ÎVVÎVEEVVVRecenteÎn creștere+0.6 pct/meci, ultimele 5 vs 20 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste8/10
Peste 2.5 goluriSub4/10
Handicap asiaticEgalAcoperit 5/10
Echipă de reveniri · ia puncte în 3 din 4 meciuri după ce primește prima3 victorii la rândGol în prima repriză în 8 din ultimele 10
Alloa

4V-3E-3Î în ultimele 10 meciuri, cu 15 goluri marcate și 12 primite. Medie goluri: 1.5 pentru, 1.2 contra. Victorii 40%, AH câștigat 80%, gol Over 40%, corner Over 50%.

Rezultat final
Câștig 40%4 Egal 30%3 Pierdut 30%3
Total goluri 2.5
Peste 40%4 Anulat 0%0 Sub 60%6
Total cornere 11.0
Peste 50%5 Anulat 10%1 Sub 40%4
Handicap asiatic
Câștig 80%8 Anulat 0%0 Pierdut 20%2
Dunfermline

6V-2E-2Î în ultimele 10 meciuri, cu 18 goluri marcate și 10 primite. Medie goluri: 1.8 pentru, 1.0 contra. Victorii 60%, AH câștigat 50%, gol Over 40%, corner Over 50%.

Rezultat final
Câștig 60%6 Egal 20%2 Pierdut 20%2
Total goluri 2.5
Peste 40%4 Anulat 0%0 Sub 60%6
Total cornere 11.0
Peste 50%5 Anulat 10%1 Sub 40%4
Handicap asiatic
Câștig 50%5 Anulat 10%1 Pierdut 40%4
Ultimele
Alloa
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Dunfermline
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Total cornere peste 7.5 - 13.5
Alloa
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Dunfermline
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Meciurile echipei oaspete
Total: 40, Med.: 2.78, Abatere std.: 1.60, Mediană: 2, Mod: 2, Peste: 43%

Alloa Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Scotia - Championship 2019-12-28 Dunfermline
1 - 2
1 - 3
Alloa 2 V -1.0, -1.5 Peste 10.5
Scotia - Championship 2019-11-09 Alloa
1 - 1
2 - 1
Dunfermline V +0.5, +1.0 Peste 10.5
Scotia - Championship 2019-09-28 2 Dunfermline
0 - 0
1 - 1
Alloa 3 E -0.5, -1.0 Sub 10.5
Scotia - League Challenge Cup 2019-09-07 Dunfermline
1 - 1
1 - 2
Alloa V -0.5 Peste
Scotia - Championship 2019-03-09 Alloa
0 - 0
0 - 1
Dunfermline Î +0.5, +1.0 Sub 10.0
Scotia - Championship 2019-01-05 1 Dunfermline
2 - 0
2 - 2
Alloa 2 E -1.0 Peste 10.0 Sub
2-5 (7) 1-1 (2) 0 (0-0) 2 (1-1)
Scotia - Championship 2018-11-03 3 Alloa
0 - 0
0 - 1
Dunfermline 2 Î +0.5 Sub 10.0 Peste
5-6 (11) 2-4 (6) 1 (0-1) 2 (2-0)
Scotia - League Challenge Cup 2018-10-13 2 Dunfermline
1 - 1
2 - 2
Alloa 1 E -1.0 Peste 10.0 Push
8-2 (10) 4-1 (5) 2 (2-0) 1 (1-0)
Scotia - Championship 2018-09-15 2 Dunfermline
0 - 0
0 - 0
Alloa 4 E -1.0 Sub 10.0 Push
6-4 (10) 5-4 (9) 0 (0-0) 0 (0-0)
Scotia - FA Cup 2017-01-21 2 Alloa
0 - 2
2 - 3
Dunfermline 2 Î 0.0, +0.5 Peste
5-7 (12) 1-5 (6) 4 (1-3) 3 (2-1)
UK Friendlies 2016-06-29 Alloa
1 - 1
1 - 1
Dunfermline E +0.5 Sub 10.5 Sub
2-5 (7) 2-1 (3) 1 (1-0) 1 (0-1)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Alloa Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Scotia - Championship 2020-10-17 1 1 Morton
1 - 0
1 - 0
Alloa 4 1 Î -0.5 Sub 11.0
Scotia - League Cup 2020-10-13 Alloa
1 - 0
2 - 1
Edinburgh City V -0.5, -1.0 Push 10.5
Scotia - League Cup 2020-10-10 2 Livingston
0 - 1
2 - 1
Alloa 1 Î -1.5, -2.0 Push
Scotia - League Cup 2020-10-07 Airdrieonians
0 - 1
0 - 2
Alloa V 0.0 Sub 11.0
UK Friendlies 2020-09-22 Alloa
1 - 1
3 - 1
Stranraer V 0.0 Peste
Scotia - Championship 2020-03-07 1 Alloa
2 - 0
2 - 0
Inverness CT 1 V +0.5, +1.0 Sub 11.0 Sub
3-5 (8) 1-3 (4) 3 (0-3) 1 (0-1)
Scotia - Championship 2020-02-29 2 Alloa
0 - 1
0 - 2
Ayr 1 Î +0.5 Sub 10.5 Sub
3-5 (8) 3-4 (7) 2 (1-1) 1 (0-1)
Scotia - Championship 2020-02-22 2 Morton
4 - 2
4 - 4
Alloa E -0.5, -1.0 Peste 11.0 Peste
13-0 (13) 8-0 (8) 3 (3-0) 2 (2-0)
Scotia - Championship 2020-02-14 1 Alloa
0 - 0
0 - 0
Dundee Utd 2 E +1.0, +1.5 Sub 11.0 Peste
7-11 (18) 3-4 (7) 4 (2-2) 4 (0-4)
Scotia - Championship 2020-02-01 1 Inverness CT
0 - 1
1 - 1
Alloa E -1.5 Sub 11.0 Sub
7-2 (9) 3-1 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Scotia - Championship 2020-01-25 Queen of South
0 - 2
2 - 3
Alloa 1 V -1.0 Peste 10.5 Peste
12-4 (16) 8-3 (11) 3 (3-0) 2 (2-0)
Scotia - Championship 2020-01-21 Alloa
2 - 0
2 - 0
Arbroath V +0.5 Sub 10.5 Peste
10-6 (16) 8-0 (8) 1 (1-0) 2 (0-2)
Scotia - FA Cup 2020-01-18 Alloa
1 - 1
2 - 3
Inverness CT Î +1.0 Peste 11.0 Peste
3-9 (12) 1-4 (5) 1 (0-1) 1 (0-1)
Scotia - Championship 2020-01-04 3 Alloa
0 - 0
1 - 1
Partick 1 E +1.0 Sub 11.0 Peste
6-10 (16) 5-2 (7) 0 (0-0) 2 (1-1)
Scotia - Championship 2019-12-28 Dunfermline
1 - 2
1 - 3
Alloa 2 V -1.0, -1.5 Peste 10.5 Peste
7-4 (11) 4-2 (6) 1 (1-0) 1 (1-0)
Scotia - Championship 2019-12-21 Alloa
0 - 0
0 - 2
Morton 2 Î 0.0, +0.5 Sub 11.0 Sub
3-5 (8) 1-1 (2) 1 (0-1) 1 (0-1)
Scotia - Championship 2019-12-14 1 Ayr
2 - 0
2 - 1
Alloa 3 Î -1.0 Peste 10.5 Peste
14-3 (17) 9-2 (11) 2 (2-0) 2 (1-1)
Scotia - Championship 2019-12-07 Dundee Utd
1 - 1
2 - 1
Alloa Î -1.5, -2.0 Push 11.0 Peste
13-2 (15) 11-0 (11) 3 (3-0) 2 (2-0)
Scotia - Championship 2019-11-30 1 2 Alloa
0 - 2
0 - 2
Inverness CT 1 Î +0.5, +1.0 Sub 11.0 Peste
8-5 (13) 4-2 (6) 1 (1-0) 2 (1-1)
Scotia - Championship 2019-11-26 1 Partick
1 - 1
1 - 1
Alloa 2 E -1.0 Sub 11.0 Push
10-1 (11) 5-0 (5) 3 (3-0) 2 (1-1)
Scotia - Championship 2019-11-09 Alloa
1 - 1
2 - 1
Dunfermline V +0.5, +1.0 Peste 10.5 Peste
7-10 (17) 2-4 (6) 0 (0-0) 4 (1-3)
Scotia - Championship 2019-11-02 1 Arbroath
2 - 1
2 - 1
Alloa 1 Î -0.5 Peste 10.5 Sub
5-4 (9) 3-2 (5) 1 (1-0) 1 (0-1)
Scotia - Championship 2019-10-29 1 Alloa
0 - 2
0 - 3
Dundee 2 Î +0.5 Peste 10.5 Sub
1-8 (9) 1-6 (7) 3 (1-2) 0 (0-0)
Scotia - Championship 2019-10-26 2 Alloa
0 - 2
2 - 2
Queen of South E 0.0, +0.5 Peste 10.5 Sub
1-6 (7) 0-4 (4) 1 (0-1) 1 (0-1)
Scotia - Championship 2019-10-19 2 Inverness CT
0 - 1
2 - 2
Alloa 1 E -1.0 Peste 11.0 Peste
13-3 (16) 4-1 (5) 1 (0-1) 2 (2-0)
Scotia - League Challenge Cup 2019-10-12 Inverness CT
1 - 0
3 - 0
Alloa Î -1.0 Push
7-4 (11) 3-2 (5) 0 (0-0) 2 (1-1)
Scotia - Championship 2019-10-04 1 2 Alloa
1 - 0
1 - 0
Dundee Utd V +1.0, +1.5 Sub 11.0 Peste
1-13 (14) 0-6 (6) 3 (0-3) 2 (1-1)
Scotia - Championship 2019-09-28 2 Dunfermline
0 - 0
1 - 1
Alloa 3 E -0.5, -1.0 Sub 10.5 Sub
6-1 (7) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Scotia - Championship 2019-09-21 1 Alloa
0 - 4
1 - 4
Ayr Î +0.5 Peste 10.0 Sub
4-2 (6) 0-2 (2) 1 (0-1) 3 (3-0)
Scotia - Championship 2019-09-14 Dundee
2 - 1
2 - 1
Alloa 2 Î -1.0 Peste 10.5 Peste
5-7 (12) 2-3 (5) 2 (1-1) 3 (1-2)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Dunfermline Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Scotia - Championship 2020-10-17 3 Dunfermline
1 - 1
3 - 1
Inverness CT 1 V -0.5 Peste 10.5
Scotia - League Cup 2020-10-09 2 Dunfermline
0 - 0
2 - 0
Falkirk 2 V -0.5 Sub 10.5
Scotia - League Cup 2020-10-06 5 Dumbarton
0 - 1
0 - 1
Dunfermline V +1.0, +1.5 Sub 10.0
Scotia - Championship 2020-03-10 Partick
0 - 0
1 - 1
Dunfermline 2 E 0.0 Sub 10.5
Scotia - Championship 2020-03-07 1 Dunfermline
0 - 1
1 - 1
Queen of South 1 E -0.5, -1.0 Sub 10.0
Scotia - Championship 2020-02-29 2 Dunfermline
1 - 0
2 - 0
Dundee Utd 3 V 0.0, +0.5 Sub 10.5 Peste
5-6 (11) 4-0 (4) 1 (1-0) 4 (0-4)
Scotia - Championship 2020-02-25 2 Dunfermline
0 - 1
1 - 2
Inverness CT 4 Î 0.0, -0.5 Peste 10.5 Sub
8-2 (10) 2-1 (3) 1 (1-0) 3 (3-0)
Scotia - Championship 2020-02-01 Queen of South
1 - 2
2 - 3
Dunfermline 2 V 0.0, +0.5 Peste 10.0 Peste
6-12 (18) 5-6 (11) 1 (0-1) 4 (1-3)
Scotia - Championship 2020-01-24 2 Dunfermline
2 - 0
2 - 0
Dundee 2 V 0.0 Sub 10.0 Peste
9-4 (13) 1-1 (2) 0 (0-0) 3 (2-1)
Scotia - Championship 2020-01-11 2 Morton
1 - 1
3 - 2
Dunfermline 3 Î 0.0, +0.5 Peste 10.5 Peste
8-8 (16) 5-4 (9) 3 (2-1) 1 (1-0)
Scotia - Championship 2020-01-04 Dunfermline
0 - 1
0 - 1
Ayr 2 Î 0.0, -0.5 Sub 10.0 Sub
1-0 (1) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Scotia - Championship 2019-12-28 Dunfermline
1 - 2
1 - 3
Alloa 2 Î -1.0, -1.5 Peste 10.5 Peste
7-4 (11) 4-2 (6) 1 (1-0) 1 (1-0)
Scotia - Championship 2019-12-21 1 Inverness CT
1 - 0
2 - 0
Dunfermline 1 Î -0.5 Sub 10.5 Peste
9-2 (11) 4-0 (4) 1 (1-0) 1 (0-1)
Scotia - Championship 2019-12-14 5 Dundee
3 - 1
4 - 3
Dunfermline 2 1 Î 0.0 Peste 10.0 Peste
8-3 (11) 3-1 (4) 2 (2-0) 2 (1-1)
Scotia - Championship 2019-12-07 1 Dunfermline
1 - 0
3 - 1
Morton 5 V -0.5, -1.0 Peste 10.5 Sub
4-4 (8) 0-0 (0) 0 (0-0) 3 (2-1)
Scotia - Championship 2019-12-03 2 Ayr
0 - 0
0 - 1
Dunfermline 1 V 0.0, -0.5 Sub 10.0 Peste
9-4 (13) 1-2 (3) 1 (1-0) 5 (5-0)
Scotia - Championship 2019-11-30 Dunfermline
4 - 0
5 - 1
Partick 1 V 0.0, -0.5 Peste 10.5 Sub
5-0 (5) 3-0 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Scotia - Championship 2019-11-09 Alloa
1 - 1
2 - 1
Dunfermline Î +0.5, +1.0 Peste 10.5 Peste
7-10 (17) 2-4 (6) 0 (0-0) 4 (1-3)
Scotia - Championship 2019-11-02 1 Dunfermline
0 - 0
2 - 0
Queen of South 3 V -0.5 Sub 10.0 Sub
3-0 (3) 1-0 (1) 0 (0-0) 2 (2-0)
Scotia - Championship 2019-10-29 1 Dunfermline
0 - 0
2 - 0
Arbroath 4 V -0.5, -1.0 Sub 10.0 Sub
5-3 (8) 2-1 (3) 1 (1-0) 3 (1-2)
Scotia - Championship 2019-10-26 1 Dundee Utd
2 - 0
2 - 0
Dunfermline 1 Î -1.0 Sub 10.5 Sub
0-5 (5) 0-2 (2) 1 (0-1) 1 (0-1)
Scotia - Championship 2019-10-19 1 Dunfermline
1 - 1
3 - 2
Ayr 4 V 0.0 Peste 10.0 Peste
5-11 (16) 3-4 (7) 2 (1-1) 4 (1-3)
Scotia - Championship 2019-10-05 3 Morton
0 - 0
1 - 1
Dunfermline 1 E 0.0 Sub 10.5 Peste
7-5 (12) 2-1 (3) 2 (1-1) 3 (2-1)
Scotia - Championship 2019-09-28 2 Dunfermline
0 - 0
1 - 1
Alloa 3 E -0.5, -1.0 Sub 10.5 Sub
6-1 (7) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Scotia - Championship 2019-09-21 Partick
0 - 2
0 - 3
Dunfermline V 0.0 Peste 10.5 Sub
6-2 (8) 2-1 (3) 1 (1-0) 3 (3-0)
Scotia - Championship 2019-09-14 1 Dunfermline
0 - 0
0 - 1
Inverness CT 1 Î 0.0 Sub 10.5 Sub
8-1 (9) 4-1 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Scotia - League Challenge Cup 2019-09-07 Dunfermline
1 - 1
1 - 2
Alloa Î -0.5 Peste
8-4 (12) 3-4 (7) 3 (2-1) 4 (4-0)
Scotia - Championship 2019-08-31 2 Arbroath
0 - 0
1 - 0
Dunfermline 1 Î 0.0, +0.5 Sub 10.0 Sub
2-4 (6) 1-3 (4) 1 (1-0) 1 (0-1)
Scotia - Championship 2019-08-24 1 Dunfermline
0 - 2
0 - 2
Dundee Utd 3 Î 0.0, +0.5 Sub 10.0 Peste
6-6 (12) 1-5 (6) 2 (1-1) 3 (3-0)
Scotia - League Cup 2019-08-17 Celtic
0 - 0
1 - 1
Dunfermline 1 E -3.0 Sub 11.0 Peste
16-1 (17) 9-1 (10) 3 (3-0) 2 (2-0)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Publică ponturi
1x2
Final 4.75 4 1.65
Pauză 4.5 2.25 2.2
Handicap asiatic
Final (+0.75) [email protected] Oaspeț[email protected]
Pauză (+0.25) [email protected] Oaspeț[email protected]
Total cornere
Final (11.0) Peste@2 [email protected]
Pauză (5.0) [email protected] [email protected]
Total goluri
Final (2.5) [email protected] [email protected]
Pauză (1.0) [email protected] [email protected]


Ora Tip Selecție Miză Rezultat
Evenimente live

Stare: Final , Scor: 1 - 4 , Corner: 8 - 3

Corner: 11.0 , Handicap: +0.5, +1.0 , Goluri: 2.5

5
Șuturi pe poartă
5
4
Șuturi pe lângă poartă
6
62
Atac
57
68
Atac periculos
45
58
Posesie %
42

Scor: 1 - 1 , Corner: 1 - 3 Pauză

Corner: 5.0 , Handicap: 0.0, +0.5 , Goluri: 1.0

4
Șuturi pe poartă
1
2
Șuturi pe lângă poartă
1
39
Atac
30
34
Atac periculos
25
57
Posesie %
43
  • 4' - 1st Corner - Alloa
  • 7' - 1st Goal - Dunfermline
  • 18' - 2nd Corner - Dunfermline
  • 35' - 3rd Corner - Dunfermline
  • Race to 3 Corners - Dunfermline
  • 36' - 4th Corner - Dunfermline
  • 45+1' - 2nd Goal - Alloa
  • 1-1 score at the end of First Half
  • 50' Substitution - Mayo for Watson - Dunfermline
  • 58' - 5th Corner - Alloa
  • 59' - 6th Corner - Alloa
  • 63' - 7th Corner - Alloa
  • 63' Substitution - Scougall for Connelly - Alloa
  • 67' - 3rd Goal - Dunfermline
  • 66' Substitution - O'Hara for Dow - Dunfermline
  • 70' Substitution - Turner for Wilson - Dunfermline
  • 77' - 4th Goal - Dunfermline
  • 73' Substitution - Buchanan for Murray - Alloa
  • Race to 5 Corners - Alloa
  • 78' - 8th Corner - Alloa
  • 79' - 9th Corner - Alloa
  • 87' - 10th Corner - Alloa
  • Race to 7 Corners - Alloa
  • 88' - 11th Corner - Alloa
  • 90' - 5th Goal - Dunfermline
  • 1-4 score at the end of Second Half

Rămâi la curent cu TotalCorner

Alătură-te canalului nostru gratuit de ponturi Telegram. Poți configura și alerte personalizate pentru meciuri.

Ponturi gratuite pe Telegram Alerte personalizate